Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

lubenka96
7. okt 2012

@marin.frist uplne ta chapem,viem ale neboj nakoniec aj tak sa nam to podari a cakame len kedy popritom treba nejako zamestnat aj mysel aj ked to nieje take jednoduche,pred dvomi rokmi som sa prihlasila na konika len tak ze ved aj my chceme babo,to som samozrejme nevedela to co uz viem teraz a nakoniec skoncim ako mnohe v teme IVF to ma len tak teraz napadlo 🙂

marin.frist
7. okt 2012

@lubenka96 no asi tak 🙂 ja som bola prihlasena na mojasvadba, lebo tam mali sikovny zoznam, co vsetko treba pred svadbou vybavit a vravim si, ze vsak o babatko sa budeme pokusat, ale na konika sa mi chodit nechcelo, lebo som tu videla vela smutnych pribehov a nechcela som sa strasit. takto aspon mozem zistit, co vsetko ma caka teraz....

lubenka96
7. okt 2012

@marin.frist hej🙂tak tak veru,ja som tiez bola aj na moja svadba.sk teraz modry konik a potom bude modra strecha 🙂v takom poradi to mam 🙂no babatko je teraz na prvom mieste,aj ked niekedy si pripadam ako blazon lebo nieje den co by som nato nemyslela .....

radina
7. okt 2012

@marin.frist ani nehovor, ved ja som ani len netusila, ze telo moze bojovat proti embryjkam a podobne.
mrkni si link a zostanes v udive, co vsetko mozu zene zistit .
http://www.upmd.cz/?lang=cz&category=1-4-51

marin.frist
7. okt 2012

@lubenka96 strechu uz mam doriesenu, hoci tam som nikdy nebola 🙂))) a teraz asi idem cosi ine robit, aby som sa zasa zamestnala 🙂
jasne, ze na to myslis kazdy den, ked Ti na tom zalezi... preto je dobre chodit cvicit a robit aj dalsie veci, aby sa clovek lepsie citil a nemal tolko casu byt deprimovany.. niekedy to pomaha.

lubenka96
7. okt 2012

@marin.frist presne tak 🙂mi zaciname stavat na jar a popritom bude IVF tak bude toho dost 🙂Tak nateraz ahoj idem sa zamestnat aj ja nejako 🙂od raaana na koniku 🙂papa

marin.frist
7. okt 2012

@radina dakujem za tip, je to dobre vediet, hlavne ak ma zena za sebou viac potratov a nikto nevie a neriesi pricinu.

radina
7. okt 2012

@marin.frist Niet za co 🙂 my tam ideme o 2 tyzdne, tak som zvedava, co zistia. Mam pocit, cim viac chodime po vysetrenia, tym viac mame diagnoz. 😕

marin.frist
7. okt 2012

@radina vies ako, aj lekar je clovek. ked som chodila po zubaroch, 5 lekarov mi ponuklo 5 roznych rieseni problemu... niekedy ich netreba brat tak vazne a spolahnut sa aj na svoj usudok 😉

tessyna
7. okt 2012

@radina
tak tiež držím palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a v kt.centre si?

radina
7. okt 2012

@tessyna Dakujem 🙂 asi si zajtra kupim test 🙂 ... ja som v statnom v univ. nem. v BA. a ty?

tessyna
7. okt 2012

@radina
ja sa nechcem testovať, ale minule mi 2 dni pred krvou praskli nervy a som sa testla a nič 😒 potom tie 2 dni do krvi som prerevala, priateľ bol nešťastný a furd mi dával nádej.No teraz som si dala záväzok žiadne testy, všetko nechávam na krv, veď len tá je 100% 🙂 chodím do SPLN-u v KE.

radina
7. okt 2012

@tessyna ja som minule testovala uz od 5 dna, a tiez som potom stresovala , ale to asi vzdy pri prvom ivf je clovek taky plny ocakavania a tak .... teraz uz viem co a ako ... takze tento krat som uplne kludna.

tessyna
7. okt 2012

@radina
jasne 🙂 pohoda, klídek a tabáček (pre chlapov) 😀

radina
7. okt 2012

@tessyna presne si to vystila, on si pri tom este aj krasne uzije 😝 ... a ten moj este povie, ze nevadi, ze ked to nevyjde, ved budeme chodit dokym to nevyjde ! ... a ja napichana hormonmi jak pokusna mys a brucho z toho dodobane ako ceditko 😕

tessyna
8. okt 2012

@radina
no neviem, či je to užívanie v pravom slova zmysle, ale majú to ľahšie . . . na ako vždy 😉

radina
8. okt 2012

@tessyna tak to hej, ked ma stve, vyhrazam sa mu , ze mu zapichnem fraxik do zadku 🙂

evkag
30. dec 2013

@tessyna ahoj precitala som tu par riadkov a vidim, ze si bola v SPLN v KE. Chcela by som sa ta opytat, co vsetko ste preskakali kym ste tam dosli a co vsetko uz mas za sebou v SPLN. Ja som po prefuku vajcovodov(mala som ich priechodne, cize pohoda), potvrdili mi PCO. Manzel bol na spermiogram, ale ide este raz k dr. Hrivnakovi do KE, lebo moj dr. suchanek vraj nevie celkom presne precitat spermiogram. Moj gynekolog povedal, ze nemame na co cakat, ze nas odporuci k dr. toporcerovej na IVF. Nejak som z jednotlivych pojmov mimo a netusim co nas caka. Vies mi podat nejake info? Vopred dakujem. Kludne pis aj do spravy. Sme z Michaloviec a bolo nam povedane iba to, ze pripravte si 1000€ na jedno dieta! moj doktor v MI mi este napisal clostilbegyt, ale asi tomu velku nadej nedavaju......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre