Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

kuspitka
15. jún 2008

ja to tak nebriem ze som mlada.lubime sa chceme babo.nejde o vek ide oto co chceme

mariettka27
15. jún 2008

a na druhej strane...
kuspi,ked to u vás vedia rodičia,aspon nie ste na to sami.... 😉

chruminka
15. jún 2008

kuspi ale vsak on ma len 33r a chlapy plodia deti pomaly az do smrti....im netikaju bio hodiny ako nam ☹

kuspitka
15. jún 2008

ano ved to podrzia nas ked nebude uspech ale verim ved moj muz bozkava kazdu noc embrio na dobru nocku tak musi sa to podarit

kuspitka
15. jún 2008

to je tiez pravda ale ked chce niekto dieta aj ked som mlada je to jedno teraz je to dobre a keby sme neskor zacali toto vsetko mozno by bolo neskoro neviem.

krakulka
15. jún 2008

Chruminka, 2.7. pojdeme 1x. GF som si vybrala z diskusii na nete a BA je najblizsie. ISCAR nie, tam bola kamoska, strasne...., Ferticent nema zmluvu s ZP Apollo, takze ak to ma byt prvy pokus hradeny poistovnou, tak skusime GF. 😉

chruminka
15. jún 2008

ja ked nad tym tak rozmyslam tak niekedy tiez lutujem ze som 4roky brala antikoncepciu a ze sme nechceli alebo teda nemali babo hned...ale co bolo bolo a asi to takto ma byt.
Babule nebojte vsetkym nam to vyjde ja to viem 😉

kuspitka
15. jún 2008

prepacte ak som vas urazila nechcela som

chruminka
15. jún 2008

krakula ty si z kade?

chruminka
15. jún 2008

kuspi preco urazila????? 😨

kuspitka
15. jún 2008

sty co som napisala.

chruminka
15. jún 2008

NEURAZILA!!!! 🙂

mariettka27
15. jún 2008

chrumi,v tomto s tebou nemôžem súhlasit...Muži sú v posledných rokoch zodpovední za neschopnost splodit dieta až v 70%....Preto už teraz väčšinou robia vyšetrenia najskôr mužom,žene len tie základné.Lebo trápili ženy prefukmi a laparkami atd a nakoniec sa vo väčšine prípadov zistilo,že za to môže muž...
Takže už neplatí staré dobré - za všetkým hladaj ženu... 😀
kuspi,či si mladšia alebo staršia,to je jedno.Túžba po mimi jednoducho príde,ked je na to žena pripravená a vek nehrá úlohu.... 🙂 som z Čadce,30km od Žiliny...

kuspitka
15. jún 2008

dobre.som rada.vlastne kde pracujes?

chruminka
15. jún 2008

kuspi nie v pohode vsak si nenapisala nic zle ,ja som za ked sa uz na babo citis tak smolo do toho.Ja som kedysi snivala ze budem mat deti skoro ze budem mlada mamina....no vidite a nevyslo mi to....vsak kym sa nam to podari tak mi dieta bude hovorit babka 😀 😀 😀

kuspitka
15. jún 2008

to viem kde je.je tam pekne

chruminka
15. jún 2008

marietka vsak ja viem kazdy druhy ma zly SPG,ja sa len s kolegynami smejem v praci na tych nasich hviezdach ako su Got a Kramar ...maju svoj vek a babatka....kto umi ten umi 😀 ...som chcela trochu odlahcit tuto tazku temu ale tiez som nikoho nechcela urazit.

mariettka27
15. jún 2008

baby,ved sme všetky ešte mladé,tak čo tie pesimistické reči chruminka...Neboj,budeš pekná mladá maminka,ked sa to podarí....A kuspi tiež a ja budem tiež a budeme si takto pekne kočíkovat a tešit sa....VSETKYM NAM DRZIM PALCE!!! 😉

chruminka
15. jún 2008

v Cadci mame rodinu teda moj ocino tam ma bratranca za mladi sme tam v lete chodievali

kuspitka
15. jún 2008

ved aj ja vam.tak potom vam poslem tehu stastie ak budem

chruminka
15. jún 2008

vsak ja len so srandy moj priatel si robi srandu ze nech pockame do 40-ky a budem ako madona ha ha ha

chruminka
15. jún 2008

kuspi posli posli uz sa tesime ale hlavne drzime palce nech je vsetko ok.

kuspitka
15. jún 2008

tak to by som ho uz prizabila

mariettka27
15. jún 2008

no tak ,že Gott splodil prorodzenou cestou,tak tomu neuverím ani po litri vodky... 😀
A kde tu máte tu rodinu?Ja bývam priamo v meste...Ale velmi sa tu s mužom nezdržiavame,možno sa budeme aj stahovat,ked sa vráti zo zahraničia....

mariettka27
15. jún 2008

babule a vy ste z mesta,či bývate na dome?

chruminka
15. jún 2008

kuspi koho? toho mojho?Vsak to mi len tak srandujeme....mne sa uz zda ze teraz chce uz on viac pomalicky ako ja a aj je vzdy ked dostanem mrchu viac sklamany ako ja...tak sa snazime vtipkovat lebo inac by sme sa asi z toho vsetkeho zblaznili 😎

kuspitka
15. jún 2008

dobre zlatka koncim idem si kus lahnut

kuspitka
15. jún 2008

zlaticka drzim vam palce.ozvem sa na kus zajtra alebo utorok vam napisem ako som dopadla

mariettka27
15. jún 2008

no,ja ked vidím drahého,aký je sklamaný,ked to dostanem,tak mi je až do plaču....Uplne ta chápem chruminka,je to zlé na psychiku.Snažím sa na to velmi nemysliet,ale sem tam to na mna dolahne a koniec,celý den depka jak vyšitá.... ☹ ☹ ☹

chruminka
15. jún 2008

marietka ked ja uz ani neviem kde vlastne byvaju....som tam ale vyse 15r. nebola byvali na dakom sidlisku a mali v meste daky obchod ale ten uz asi nemaju....mali tri baby ale tie su uz tusim vsetky vydate 🙂
a ozaj este jednu babu poznam z Cadce robila po mne au-pair v rakusku taka zlata .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre