Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

takyna
16. jún 2008

gabika veru musím to pomeniť, tak sa aj vy opatrujte, idem zajtra sa pozriem na vás páčko 😵

rosienka
16. jún 2008

kvetka super, nech to vydrzite obaja az do konca! 😉 vela statia 😵

hava77
16. jún 2008

kvetka velmi gratulujem a drzim palce 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
taky to je dobre ze si uz tu medzi nami 😉

tanitta
16. jún 2008

Kveti... 😵 ...ine sme ani necakali;).... leti k tebe srdecna gratulacia od nas 😉 ... a prajem "tabulkovo" ukazkove tehu.. cmuk...
Taky...no vitajte domka;).. pekny tt 😉 .....len nech hnevka bobik... 😀 😀 ...
Havka... tak to bude nerozlunka dvojica bob a bobek;)..posielam zopar nakazlivych prskov 😉 ....

pointka
16. jún 2008

Ahojte, tak konecne po pol roku mam aj ja dvoch bobakov v sebe 🙂)))
Kvetka gratulujem, Taky aj tebe, nech je vsetko OK.
Hava kedy testujete? Tak si drzme palce 🙂

hava77
16. jún 2008

pointka 30 mam ist na krv.
a ty ako ket?

pointka
16. jún 2008

aj ja idem 30. 🙂 no uz mam dvoch 🙂 len chodim jak sisnuta, bojim sa aj zohnut, nech nieco nepokazim 🙂

kukulik30
16. jún 2008

Kvetka....... 😵 ......takze jasna sprava 🙂 ......blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam, strasne sa tesim 😵

mirusch
16. jún 2008

Takze babulky, tabulku opravim neskor, najprv ale - Rosienka 😔 😔 , ale len pekne bojuj dalej, podari sa, uvidis.
Hava, Pointka, tak pekne v klude, drzim silno palce!!!!!! 😵 😀
Kvetka, blahozelaaaaaaaaaaaaaaam 😵 😵 😵
Robim len kuk, este stale dobieham zameskane doma, ale musim mat predsa prehlad, co tu vyvadzate 😀 😀

ellianka
16. jún 2008

kvetka 😵 😵 😵 gratulujeeeeeeem, držkajte sa obaja

tinucha
16. jún 2008

Kvetka paraaaaaaaaaada 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , gratulujem a prajem krásne a bezproblémové tehulkovanie. 😀 😀 😀

Taky ahoj!!! Som rada, že ste OK. 😉 🙂

kuspitka
16. jún 2008

ahojte.ako sa mate.ja sa uz neviem dockat zajtrajska

v555
16. jún 2008

ahojte vsetky co ste tuuuuuuuuuuuuu!
Kuspi,drzim palce zajtra,urcite to dopadne super,davno som tu nebola a neviem ako ti dopadol testik

kuspitka
16. jún 2008

tak dopadol tak ze som mala len jednu palicku

v555
16. jún 2008

ano uz som nasla tuto odpoved aj v inej teme,neboj test nie je vsetko i ked je na nom napisane 99,9 % spolahlivosti.Ja som mala kamosku ktora bola v 4.mesiaci a test bol stale negativny,uz sme sa smiali a spravila si ho aj v 6. mesiaci a tam jej ukazal druhu palicku ale len velmi slabucko.No a z tej slabuckej palicky je teraz riadny betarisko.Takze neboj ☹ ,vsetko bude fajm 🙂

kuspitka
16. jún 2008

tak verim tomu ze vsetko bude fajn tesim sa na zajtra

v555
16. jún 2008

kuspi,daj vediet akokolvek dopadnes.staci par slov.

kuspitka
16. jún 2008

dobre.tak verim tomu ze som vtehu ale bojim sa aj sklamania

csilla76
16. jún 2008

kvetka pripajam sa ku gratulacii to je superrrrrrrrrrrr spravicka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
takyn len pekne lezkaj a opatrujte sa s bobacikom,vela som na teba- vás myslela hlavne ze je vsetko ok a bobacik pekne rastie-zelám krasne tehulkovanie babya pekny zvysok vecera 🙂 🙂 🙂

ell7
16. jún 2008

Ahojte babenky,

Takze zas ste toho popisali.
Rosienka mrzi ma, ze ti to nevyslo ☹ ☹ ☹ , presne viem ako ti je, ale urcite to nevzdavaj. Ja asi v septembri idem do dalsieho boja zvaneho IVF.
Kvetka velmi sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim a gratulujem 🙂 🙂 🙂 .
Vsetkym ostatnym cmuk cmuk.

rosienka
16. jún 2008

babky, hroznu spravu som sa dnes dozvedela od nasich priatelov, co cakali dieta a mali termin 7.6. - narodilo sa im mrtve, to je asi ta najväcsia hrôza, co sa môze niekomu stat 😲 ☹ Dva dni pred pôrodom sa uskrtilo v brusku pupocnou snurou!! Este horsie na tom je, ze ta zena je pôrodna sestra, ktora skoro denno-denne privadzala na svet deticky a jej vlastne takto zomrie. Boli sme sokovani, to je fakt az neuveritelne a strasne smutne, ze môj smutok mi proti nej odrazu zacal pripadat maly a bezvyznamny, i ked ma strata embrijka hrozne mrzi. Ale co je to proti pôrodu mrtveho dietatka, na ktore sa ona 9 mesiacov chystala a tesila! ☹ Priserne, ale zial pravdive...

rosienka
16. jún 2008

mirus, ell- dakujem dievcata, snazim sa s tym vyrovnat a mysliet pozitivne, urcite sa nevzdavame a budeme o nejake dietatko bojovat dalej, i ked by nemalo byt od nas oboch...este sme sa nerozhodli uplne, ale nechceme to zbytocne silit a ak sa rozhodneme, tak mozno aj pre iny spôsob ako IVF...

lenka20
autor
17. jún 2008

ahojte rapotacky - kvetuska ja ti z celeho srdca gratulujeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵 urobila si mi obrovsku radost, aj ked som s tym uz ratala - priznavam sa 😉 takze prajem kraaasne tehulkovanie a nezabudni na nas prskat pravidelne tehu bacily 😵 😵
rosienka - veru, mas pravdu, tisickrat horsie je to, co zazili vasi priatelia, smutne, strasne, neviem si to ani len predstavit.... rosienka akokolvek sa rozhodnes, urcite najdete riesenie s manzelom, aj ked ja osobne by som IVF flintu nehadzala do zita, myslim, ze pri IVF je dolezite skusat dalej, nevzdavat sa po prvych neuspechoch, kazda smola sa raz odlepi a pride stasticko - kukni na kvetku 😉 na tanicku 😉 na gabiku 😉 je tolko tehuliek, ktore toho museli vela preskakat aby sa dopracovali az sem....
havka, pointka - gratulujem k embrijkam v brusku a thuj thuj thuj nech sa poriadne zahryznu 😵
zabka - drzte sa, nech sa aj ty pridas k tehulkam 😵
kuspit - na dnes mas vsetky moje palce, nech ti testik z krvicky dopadne uuuplne inak ako ten z mocu, nech si tehuuuuu 😵 😵 😵

juja
17. jún 2008

Dobré ránko želám 🙂
Kvetka tak predsa sa to podarilo júúj sa tak tešíííííím a zo srdiečka blahoželám 😵 😵 Pekne sa opatrujte a vychutnávaj si ten krásny tehu pocit pokiaľ ťa nezačnú trápiť tehu nevoľnosti 😀 , ale aj tie ti želám, aby to bolo také tehuľkovanie so všetkým čo k tomu patrí ale hlavne na konci s krásnym zdravučkým bábätenkom 😵 ...alebo dvomi 😅 😉
Idem trošku za rána popracovať, ale kuknem neskôr zatiaľ sa tu majte pekne a len pozitívne tehu správičky čakám kuspitka, tak držím palec 😉

kvetka2
17. jún 2008

ahojte všetky, prajem krásny den! 😵
mooc moc dakujem vsetkym za krásne slová a gratulácie lenka,tani,jujka,zuzlik,taky,gabika,mirusch,rosienka,kuspitka,ell,ellianka,mapka a uplne vsetkym,ktoré som aj zabudla 😵 😵 😵 . Je to moc fajn ked sa možem s vami delit nielen o starosti,ale hlavne o radosti.
vobec som vas nechcela vcera natahovat, ale konikovala som cez mobil a stale mi to nechcelo brat odpovede.
Dnes som uz doma s notebookom-zobrala som si volno,ale budem pracovat v ramci moznosti z domu.
Je to az neuveritelné,že som naozaj tehulka-aj vás slávnostne prvýkrát oprskám úplne cerstvými tehubacilmi prrrrrrrrrrrrrssssskkkkk 😀
včera mi volala dr.gatova o 15:45, že určite už sedím na telefóne či som tehotná? A že naozaj som ztehotná,moc mi gratuluje a že sa aj oni vsetci tešia 😵 bolo to strasne krásne. vobec neviem aké mám hcg-asi sa opýtam v utorok 24.6.,ked pojdem na uzv,už by malo byť niečo vidieť.

fedra
17. jún 2008

Kvetka .....moc gratulujem a pevne verim,ze to dotiahnete uspesne az do porodu 🙂

Baby, chcem sa spytat, neviete mi povedat po akej dobe od neuspesneho IVF sa moze ist na IUI ?

zuzla80
17. jún 2008

Kvetuška ahoj tehulka 😉 Musel to byť krásny zážitok však? Veľmi ti držkám palce, aby ste to dotiahli do toho najkrajšieho úspešného konca. Dávaj si teraz na seba pozor a o týždeň držím palce, nech je drobčeka/kov pekne vidieť 🙂
Fedri dúfam, že ti nestopli stimuláciu?
Ahojte Jujka, Lenik, Taky atď 😉

kukulik30
17. jún 2008

Kvetka.........nadherny pocit, ze? 😵 Tak si davaj na seba pozor a opatrujte sa 🙂 a tesime sa potom na fotecku 😉

fedra
17. jún 2008

zuzla .... no idem este zajtra na utz tak sa uvidi. Ale folici prestali rast aj napriek zvysenej davke Menopuru. Tazko povedat ci vobec bude odber a ci budu nejake vajka.
Tak zvazujeme dalsie moznosti ...

kvetka2
17. jún 2008

fedri, dakujem,budem ti držat palceky na zajtra, snad aspon nejaké zrelé vajka najdu. Zeby ti nezapasovali tir hormony?
zuzlik dakujem,takže začínaš so stimulkou tento cyklus?
kukulik,je to krasne, snažim sa setriť,vylihujem. dufam,že vsetko dobre dopadne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre