Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

mandy55
11. jún 2008

lauritka to je zle ☹ co sa da robit, kazde centrum inak funguje

hava77
11. jún 2008

lauri fakt. bola z toho nestastna a v heliku jej rovno povedali ze jej spravia icsi, ked takto dopadla.
laurit s tou genetikou si spravila dobre.
my v heliose mame vzdy pohovor s embriologickou - je fakt zlata

lauritka
11. jún 2008

ja si tiez myslim, ze najprv by mohli vyskusat, ci sa neoplodnia prirodzene a az potom pristupit k ICSI.. ved nepotrebuju uz prekonat ziadnu dlhu cestu od krcka az do vajickovodu, ale len len par milimetrov.. 😔
podla mna ma vajicko v tychto veciach viac schopnosti ako samotny lekar, ktory tu spermiu vyberie len podla oka, kiezto vajko si vyberie len tu najlepsiu....dalsia vec je samozrejme, ak nie su vobec pohyblive alebo je tam nejaka vacsia chyba. mozno prave tam je aj pricina, preco tolke IVF zlyhavaju..nevyvyja sa to dobre.

lauritka
11. jún 2008

sorry za vyraz ale pripada mi to niekedy ako ruleta- bud alebo. ja len uvazujem ako laik. nehovorim,ze nemame verit lekarom, ale aj ti robia niekedy chyby a vela si ich ani neuzna...

mandy55
11. jún 2008

suhlasim lauritka 🙂

lauritka
11. jún 2008

ja uz som uvazovala aj nad inym centrom..len to dochadzanie ma trochu odradza... 😖

lauritka
11. jún 2008

a mimochodom ani po dvoch missedoch to nijak neriesia... nikto a nikde... oni to beru ako samozrejmost.

ellianka
11. jún 2008

úplne s tebou súhlasím lauri 😉
a tá zmena car-ka by možno naozaj prospela, dva missedy po sebe to je už dosť na to, aby začali riešiť kde je problém

lauritka
11. jún 2008

elli jj....uvidime ako dopadne genetika. skocim este na infektologiu a mam uz vsetko... aj tak mam cas o tom uvazovat...mne sa pozdava ten Helios 🙂 predsaje to blizsie sko Blava

gabika24
11. jún 2008

hava77 pekná úrodička, gratulujem...
pozdravuje vás takynka, ešte netuší, kedy ju pustia, dnes trošku zašpinila, inak to už bolo ok. tak uvidí, čo sa bude diať ďalej, ale veríme, že nič zlé, len tehotenské nevoľnosti. nudí sa - ale to ako v nemocnici - doma je určite lepšie.
držkajte sa... 😉

lauritka
11. jún 2008

to su dobre spravy..hlavne , ze su v poriadku. 🤐

lauritka
11. jún 2008

idem k tv- som sa tu rozcertila 🙂 pekny den.

ellianka
11. jún 2008

určite každá zmena je prospešná...helík je podľa mňa celkom dobrý výber 🙂 a nehovorím to len preto, že som ich pacientka 😀 hmmm, veľmi dobré je aj brno

katy2
11. jún 2008

ahoj, lauri, kedy ides na genetiku? vymenny listok ti nemoze dat Matyi?

lauritka
11. jún 2008

katy 1.jula mame prist na krv.. ano musim ist za nim a vypytat.. 🙂 aj kartu.

katy2
11. jún 2008

a naco kartu? 😕

lauritka
11. jún 2008

neviem ....mame doniest aj ja aj drahy svoje karty od lekarov a ja este kartu od gynekologa.. asi sa na vsetko chcu pozriet... 😕

cicca
11. jún 2008

ahojte.... 🙂
katy.., lauritka ak sa smiem opytat čo sa vlastne na tej genetike zistuje??? 😕

lauritka
11. jún 2008

cicca asi nejake geneticke chyby ci nemame...ja ti sama neviem.... hoci v rodine nic nemame..ale chcem byt na istom.

katy2
11. jún 2008

my sme len vypisovali anamnezu az po prarodicov..... a brali nam krv.... 😕

lauritka
11. jún 2008

ano aj to mam take tlaciva... ale hovorila ze chce aj nase karty..ty si bola tiez tam dole katy ? v suterene na terase ???

cicca
11. jún 2008

aha 🤐 no ano je to dobre podstupit aj taketo vyšetrenia...(aj ked neviem presne o čo ide) ale v inych centrach podla toho čo čitam tam zvyknu posielat...tak na tom asi niečo bude...
a chystas sa ešte na nejake ine vyš????
Inak aj ja chodim k Matyimu 😀 😀 😀 😉

lauritka
11. jún 2008

este si chcem dat vysetrit toxo, boreliozu a listeriozu..hoci Riso tvrdi, ze netreba, lebo neziejm na dedine ale kto vie... ja chcem mat vsetko.

cicca
11. jún 2008

no to som tiež niekde čitala že ak maš doma psika...tak na to sa robí nejake vyš na inf. ....len už presne neviem ake...
A čo ti vlastne ,,Rišo" odporučal?

katy2
11. jún 2008

ano, aj my sme boli na terase.... nic nam nezistili, vsetko mame uplne v norme....
lauri, drzim palce, nech aspon vysledky dobre dopadnu.....
cicca, vidim, ze od matyiho nas je viac 😉

eva7780
11. jún 2008

tu genetiku vam doporucujem my sme ju tiez absolvovali a zajtra idem k hematologovi lebo mi cosi nasli v krvi,mutaciu heterozygot MTHFR,a to brali len na toto krv mne lebo manzelovi by nepreplatila poistovna co ma mrzi ale mame to v rodine my(zrazanlivost krvi)aj ked som s tym zatial nemala problemy

cicca
11. jún 2008

katy 😉 hej aj mne sa zda 😀 😀 😀 vlastne sa ani nečudujem..ja by som ho nemenila 😉

cicca
11. jún 2008

evi...ahoj 😉 tu mutaciu MTHFR mam aj ja 😒

lauritka
11. jún 2008

cicca povedal, ze po prvej MS sa mame sekat hlava nehlava 😅 partnerovi vitaminy , mne anopyrin...
on hovoril, ze u mna uz nie je co vysetrovat tak neviem... ale chcem pre klud duse aj tu genetiku a tie infekcne ochorenia. katy na jednej strane aj ja dufam, ale zase clovek by chcel vediet aj preco sa to stalo..a vtedy by som bola radsej keby sa "nieco " naslo aby sa tomu dalo vyhnut..
pocit mi hovori, ale ze na nic zase neprideme... 😔 proste smola..bunky sa v prvych tyzdnoch strasne rychlo delia a staci jedina chyba a priroda to stopne... to mi hovoril aj Riso..

eva7780
11. jún 2008

ahoj cica,a beries teraz dake lieky?ci len anopyrin

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre