Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

hava77
19. jún 2008

nechcela si sa to spytat mirice?
ale ja mam 180 a ok 😀

kuspitka
19. jún 2008

hej chcela.uz som to doplietla. 😀 prepac

mirica
19. jún 2008

kuspitka- ak si sa pýtala mňa - no neviem či si videla tie filmy - votrelci - no keď večer kopú tak to vyzerá presne tak ako v tom filme predtým ako sa preďube von 😅 - mám na brušku asi 10 kopčekov , ktoré sa presúvajú hore -dole -zprava so ľava 😀

kuspitka
19. jún 2008

a mozem vediet aku mas vysku?ozaj aj nepovedali ti ze budes mat nejake komplikacie?ja si chcem dat dve ale nechcu lebo ze mozem potratit alebo mozu byt postihnute .ze jedno vynosim ale dve nie.

mirica
19. jún 2008

práve sa mi za ten popis pomstili - som si myslela, že ešte nevedia čítať 😖

kuspitka
19. jún 2008

ako nechapem

hava77
19. jún 2008

kuspitka ale pri kete ti vlozia aj dve embrya, lebo je mensia sanca uchytenia 😉 a vzdy ta este embryjka mozu prekvapit a chnapnut sa obe 😉

kuspitka
19. jún 2008

ved to bude umna problem ked budem mat dve mozem potratit alebo mozu byt postihnute v mojej maternici len jedno miesto je

mirica
19. jún 2008

kuspitka- ja mám 174cm - ale ja som bývalý športovec- nemám žiadne komplikácie zatiaľ - dokonca ma nebolia ani kríže ani kĺby, nemám kŕčové žily, ani mi netvrdne bruško -skrátka nič - len mi opúchajú nohy, lebo zadržiavam vodu

kuspitka
19. jún 2008

aha.zajtra idem do heliosa tak im poviem ze chcem dve.musim ich nejako presvadsit chcem uz aby sa to podarilo lebo mame len 5mrazacikov

mirica
19. jún 2008

kustitka- spravili si boxovací pytlík z môjho mechúrika ☹

kuspitka
19. jún 2008

ale uz mas len par mesiacov nie?ty si tiez po umelom oplodneni?

mirusch
19. jún 2008

Kuspitka, tak uz len na lekarov sa spolahnut. Ja som sa tiez pytala na jedno, lebo sa bojim dvojciat a lekarka mi zacala recitovat statistiky, tak ak k tomu pride, tak si dame predsa len dve. Ale ved uvidime.

Mirica, tak to mas fakt vesele...ale bud rada, ze kopu, radsej ako by bol problem. Ale iste je, ze by som to chcela vidiet 😀 Neodfotis take votrelecke brucho? A pojdes na cisarsky? Ked su take velke? Skor? Dnes som videla v telke prirodzeny porod dvojciat - teda obdivujem odvahu tej zeny.

Hava, opatrujes bobacikov?

mirica
19. jún 2008

kuspitka- ak ti povedali , že sa ti také môže stať - radšej neriskuj - nechcem ti tu písať nejaké horory - ale ak sa uchytia obe a potom sa nezmestia- môže sa ti stať , že odídu vo vyššom štádiu tehu obi dve

kuspitka
19. jún 2008

mirusch ja sa toho nebojim moj muz kupil aj velke auto tak on chce dve len sa boji ze budeme mat problemi.uz sa neviem dockat o mesiac .a zajtra sa na vsetko opytam.potom vam napisem ze co mi povedali.

mirica odfot aj ja chcem vidiet

kuspitka
19. jún 2008

ved to ale este neviem len potom zas ked sa jedno neuchiti potom zas bude smutok vsetko si zistim a uvidim

mirica
19. jún 2008

kuspitka- ja som po IVF soft/ ICSI - v skratke 1 IVF , 6 vajok , 3 ebrijká - vložili všetky - ujali sa dve
dúfam , že už len pár týždňou - nie mesiacov 😀

snažili sme sa odfotiť - ešte sme nemali šťastie 😢 - lebo to nie je tak že to robia dlhšie - je to tak , že pobehajú kopčeky a prestane to - potom zas chvílu a zas prestanú - a keď máme foťák nachystaný - tak ako na potvoru nič- musia mať nejaký radar - a robia nám naprieky 🙄

mirusch - ja by som práve chcela prirodzený pôrod- už som si aj vybavila povolenie od očného - no až tak prekvapujúce pre mňa nie je , že sú veľké - Maťko - môj starší syn mal 4090g pri narodení - a to som mala 18 rokov - len lekári - keď pozreli na sono - tak ako prvé bolo " och - nejaký sú veľký"
😕

kuspitka
19. jún 2008

mirica uvidime co nam zajtra povedia ci mozeme mat dve.ale aj muz sa boji velmi .ja ti velmi drzim palce.uz mate nakupene veci aj kocik?

mirica
19. jún 2008

kuspitka- ja viem , ťažko je počúvať , keď si o niečom presvedčená - ja sama som ten prípad- ja som tiež trvala na vložení všetkých troch embrijok- aj keď ma doki odrádzala 😔

kuspitka
19. jún 2008

ale ty mas aspon sancu ich donosit ale ja dve nie moze sa stat ze sa prestanu vyvijat .

kuspitka
19. jún 2008

som rada ze si piseme .uz davno mi toto chybalo.nikto nechce somnov pisat len ty

mirica
19. jún 2008

už máme nakúpené úplne všetko , lebo som nevedela , ako dlho sa budem vládať hýbať - už máme skoro všetko aj popraté a vyžehlené - už len vyžehliť 20 plienok a 6 posteľných súprav -a všetko bude hotovo 🙂

mirusch
19. jún 2008

Kuspitka, uvidis. Netrap sa dopredu.

Mirica, asi ich dobre zivis 😀 Ja som mala 4,34 a moj brat 4,5 a vtedy to vsetko slo prirodzene, uf, uf. Tu v DE meraju hlavicky a vahu, nad 4 kg ide cisarsky.

kuspitka
19. jún 2008

konik nejako nejde hapruje.
neviem sa dockat zajtrajska

kuspitka
19. jún 2008

je tu niekto?uz ide konik

hava77
19. jún 2008

baby, prave som bola v mama, oco rodina a je tam tema pre chlapov nieco ako buduci zivitelia rodin 🙂 🙂 🙂
a jeden chlap vola sa palomett tam ma tt 😀 😀 😀 😀 😀 dobre nie? ten je teda solidarny 😀

kuspitka
19. jún 2008

tak jeho zena je asi tehotna tak si mysli ze aj on 😉

gabika24
19. jún 2008

ahojte, ja len na skok (zasa 😉 ).
fedra, mne robili odber až na 19DC a čakáme dvojičky, tak sa neplaš, že je to neskoro 😉
zulka, to vieš, že ťa poznáme 🙂 takže po lete idete na to? určite to vyjde, uvidíš...
babulky všetky, držkajte sa.
taky, dnes som ti chcela písať sms (že zavolaj 😀 😀 😀 )a ono - som zaspala 😀 😀 😀 😀 dúfam, že sa máte aj s bobíkom ok.

mimusa4
19. jún 2008

ahojte tak som sa prišla pozrieť aj k vám, hoc maratón sa možno skončí alebo sa budeme tešiť..niektoré ma poznajú, ale tie čo nie tak som po 1 IVF a čakám už len na výsledok krvi, čo bude až budúci týždeň..
ani neviem čo by som mala cítiť vo vnútri..má ma niečo bolieť, pichať, abo neviem ani sama..

zabkaevka
19. jún 2008

ahooooooooojte kocky. som treti den po prenose, viete, 2. IVF. Tiez ako mimusa, neviem ci mam nieco citit, alebo je to este skoro, alebo vobec nebudem nic citit. Hmmmmmmmmm neviem tiez. Na prvy krat som mala vacsie bolesti v prsiach, a tak som vedela ze sa nieco so mnou deje, ale teraz ani to nie je tak vyrazne. NO dufam, ze tam vo mne sa nieco fakt deje 🙂 ze dve embryjká sa do mňa zahryzli a teraz sa ma ani za svet nepustia 🙂 juuuuuuuuuuuuuuj keby tak bolo 🙂 pekny vecer, hmmm resp. dobru noc spolubezkyne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre