Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

mirusch
23. jún 2008

Rosienka, plan B je ... ze musime vymysliet plan B 😀 Musime este o tom znova porozpravat, darcovske zatial nie, uvidime, ci sa nas nazor zmeni... Fakt neviem.
Drzim vam palce, nech nemusite mat darcovske.

mirka.m
23. jún 2008

ahojte kocky
prosim vas vy ste po IVF nejako obmedzovali? myslim tym, ci ste len lezali , boli na Pn alebo chodili do prace? co odporucaju lekari, mne ohladom nejakych obmedzeni lekarka nevravela nic

kukulik30
23. jún 2008

mirka, ja osobne som bola cely cas po transfere na PNke, az dokial som nevedela vysledok z krvi, ale je to individualne, zalezi na tom ako sa citis a ake mas zamestnanie 😉

tinucha
23. jún 2008

Mirka vyvaruj sa stresu a prílišnej fyzickej námahe. Rob všetko, čo ti nie je nepríjemné. Ak nemáš stres v práci a ani sa v práci fyzicky nenamáhaš, tak ostaň doma pár dní po transfere a potom môžeš ísť do práce. Hlavne nech si v pohode. Držím palce! 😉 🙂

gabika24
23. jún 2008

mirka, myslí, že naozaj je najdôležitejšie to, aby si sa cítila dobre... držím palce
babule, ja nemôžem v tom horku zaspať 😝 - ale idem sa znovu pokúsiť.
dobrú nôcku... 🙂

lenka20
autor
24. jún 2008

dobre ranko, dufam, ze dnes baby pridete so samymi dobruckymi a krasnymi spravami - zulka - statnice, kvetka - sono fotecka, kto dnes testuje tak // atd atd 😉
mirka obmedzenia sie su, ja som bola aj na PN aj nebola, vzdy to dopadlo rovnako u mna, myslim, ze je to jedno, ak si doma kludna tak bud doma, ak sa lepsie vyventilujes v praci a nepracujes fyzicky tak chod do prace, to cakanie je totiz dost na nervy 😝
miruska - nezistovala som pricinu, ale myslim, ze mi to poposuvali hormony, brala som utrogestan pred KET a vlastne par dni po vysadeni sa spustila MS ale slabucka, len posledne 4 dni je silna a to je u mna normalne. takze nechavam to tak, uz sa mi ani nechce zistovat, skratka na par mesiacov dovolim telu co sa mu len zaraci 😉 a potom hadam bude pekne posluchat ked bude treba 😉

zuzla80
24. jún 2008

Ahoj Lenka, ty si stále prvá, ako to robíš 😕 😀 😀 Ako mršina už sa ukľudňuje?
Kvetuška držím ti dnes palce a veľmi na teba aj bobíka myslíme a tešíme sa na fotečku.
Inak neviete ako je na tom Mapka? Už má po odbere?

gabika24
24. jún 2008

ahojte babulky.
v noci som nemohla spať, bolo strašne horko, síce sa u nás blýskalo a hrmelo, ale nespŕchlo... - našťastie sa ale potom vzduch trochu schladil.
aj ja držím palce všetkým testujúcim, štátnicujúcim 😵 (zulka), stimulujúcim, ultrazvujkujúcim 😀 😀 😀 😀 😀 a pod.
pekný deň vám prajem.

taky, ty ako? 🙂

kuspitka
24. jún 2008

Ahojte zlaticka ako sa mate?

gabika24
24. jún 2008

kuspi, ideš tento cyklus na ket? dobre som to pochopila z toho tvojho pasu?

kuspitka
24. jún 2008

ano idem 7.7idem na ket potom na dovolenku.,

gabika24
24. jún 2008

aha, no tak to nebudeš v strese... tak si uži dovolenku a aj ket - určite úspešný 😵

kuspitka
24. jún 2008

dakujem gabika .tak verim ze bude uspesne vsetko.tak teraz sa tesim na dovolenku

kvetka2
24. jún 2008

ahojte babulky 🙂
už som doma z mt, bola som dnes na sone u tety doktorky a mám aj fotečku 🙂 poobede vám ju sem hodím teraz oddychujem a musím troska pracovať. Babulky ja mám v brusku dvoch malinkých bobíkov 🙂 😵 😵 jeden je 5tt+0 a druhý 4tt+5. Bolo to neuveriteľné, že to je naozaj v mojom brusku. Najprv povedala ,tak tu to máme a otočila mi monitor a potom sa pýtala-kolko sme vkladali-ja že 2- lebo tu máme aj druhé! 😀 😀 Dnes ráno som trosku zaspinila-zistila som to v heliku na wc- utros co zo mna vyliezol bol ako biela káva, tak som bola nešťastná, ale teta doktorka ma ukludnila, že maternica môže prepúšťať trochu krvy a pokial to nezasiahne plodové vačky, tak je to ok. Odvtedy som už ani na papieriku nič nemala, tak snáď to bude ok. Držte mi palceky.A dakujem za palceky,čo ste držali doteraz 😉 2. uzv máme o 2 týždne a už by malo počuť srdiečka 🙂 jaj ja som taká šťastná. Akurát môj muž to rozdýchaval.... necakal 2ks 😀 ale teší sa.

taella
24. jún 2008

kvetka gratulujem k dvom bobáčikom . Pekne sa opatrujte a oddychuje ako sa bude dať.

katy2
24. jún 2008

kvetka 😵 😵 😵 😵 😵 gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵

zuzla80
24. jún 2008

Kvetkaaaaaaaaaaaa ja ti tak z celého srdiečka GRATULUJEEEEEEEEEM k dvom bobíkom 😵 🤐 😵 , a že po Kete je menšia šanca na uchytenie oboch 😀 😀 😀

kvetka2
24. jún 2008

taella, katy, zuzlik dakujem 😵 . Snažím sa vylihovať som dosť unavená. Ale budúci týždeň asi pojdem do prace. Ale ak by som sa na to necitila,tak to zvážim. Hlavne nech sa majú bobíci k svetu.
Veru Zuzlik,preto nás to prekvapilo- lebo teta embriologicka nám hneď hovorila- dáme dve, obe sa aj tak si neuchytia 😉 Za minulý rok mali asi jedny dvojky po KET 🙂 Dufam,že im zdvihnem štatistiku 😵
Katy, taella vy už máte bobacikov v brusku ,želám krásny // výsledok

tinucha
24. jún 2008

Jeej Kvetka, super! 🙂 🙂 🙂 Tak ďalšie dvojky! 🙂 Tešíííííím sa. Toho špinenia sa neboj, pokiaľ to nie je svetlá krv, takneboj. Ja som tiež špinila v 5 aj 6tt a odvtedy už je to OK. 😉 🙂

tanitta
24. jún 2008

Kvetiii... waaaaaaw..... takze bob a bobek 😵 ... zo srdiecA gratulujem a predavam kralickovu stafetu 😉 ...
Katy... dufam ze sa pridas aj ty teraz 😉 ...kedy testujeme?...
Zuzli, Gabi, Kuspi,Taela...Leniiii...cauky 😉
... ja nabieham na nove tehu fazy...nevolnosti su na maxime... a vsetko jedlo vidim 2x 😝 ....to tak spokojne si stazujem 😎 ...

lenka20
autor
24. jún 2008

kvetuuuuuuuuuuus - gratulujem z celej duse k dvom krasnuckym bobikom, tak vies co mas robit, oddychuj, spinkaj, papaj, staraj sa o nich, nech su z nich krasne deticky 😵 😵 😵 velmi sa s tebou tesim, vyzera to super, tak pekne tehulkuj 🙂 🙂 a manzel si na tu myslienku urcite coskoro zvykne 😉

zulka29
24. jún 2008

Ahojteee, Kvetka super správička, blahoželám 🙂 😵

ja už som Mgr. Zulka 😀 a už mi chýba ku šťastiu len to mimi 😵

kvetka2
24. jún 2008

tinu dakujem, už som trosku kludnejsia. Snad ma to špinenie nebude moc trápiť 😕 tebe sa ako darí?
tanittka dakujem, inak mne občas ostane špatne od žalúdka, ale ked niečo požujem, tak to prejde 😲 teraz ma prepadla chuť na mliečko, tak som si dala orosený pohár studeného mliečka- mnam.Inak, mlieko same vobec nepíjavam 🙂

gabika24
24. jún 2008

zulka, zo srdiečka gratulujem k Mgr., teraz príde mimi, uvidíš 😵
kvetka2 mooooooooooooooooooooooc sa teším, tak predsa idete v "našich" šľapajách s dvojkami 😀 😀 😀
babule pekne krásne nasledovať - no teda stačí aj s jedným bábenkom 😀
tanittka, neboj, o "chvíľu" ti bude väčšinou dobre 😉

katy2
24. jún 2008

mgr. zulka gratulujem 🙂 🙂 🙂
ja mam dnes presne 7 dni od KET - bola som minuly utorok..... vlozili len jedno, tak uvdime.....

mimusa4
24. jún 2008

ahoj katy tak držííím palce 😉 😵

kvetka2
24. jún 2008

leni, zulka dakujem zo srdiecka 🙂
zulka tebe gratulujem, pani magistra ííííha, tvoje bábo bude mať múdru študovanú maminu 😉 prajem ti,aby si už nemusela dlho čakať na tvoje mimi 😵

tanitta
24. jún 2008

Zulka...mimi cakalo pokial dorobis skolu 😉 ... teraz uz nebude mat nic proti 🙂 ... blahozelam k titulu 😉

kvetka2
24. jún 2008

gabi áno, si ma inšpirovala 😉 moje dve machulky pozdravujú tvojich bobáčikov. 😵

gabika24
24. jún 2008

zulka, aj u nás malá čakala, kým dorobím školu - no teda trošku dlhšie si počkala, ale stálo to za to. u vás to pôjde už o chvíľu... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre