Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

takyna
24. jún 2008

Ahoj lenka 🙂 ešte stále krvácaš?, neviete ako sa má mapka a hava?, mimusa od začiatku som na PN-ke 😔 lebo som špinila

kuspitka
24. jún 2008

takyna a to si mala teraz prve ket alebo uz si na nejako bola?

zulka29
24. jún 2008

ďakujem vám babule 😉 😀

Leni, tak vidíš, budeme predsa spolu tehulkovať 😵 😎

takyna
24. jún 2008

kuspitka prvé KETko som mala 😉

kuspitka
24. jún 2008

tak to ti dobre vyslo ja idem tiez na prve len moj muz sa bal vlozit dve embria

mirka.m
24. jún 2008

babulky dakujem za infosky. tentokrat som ostala doma na dovolenke aspon tyzden a 3.7. idem do car na testik, tak dufam ze budu mat pre mna pozitivnu spravu.

kuspitka
24. jún 2008

mirka tak uz mas embrio v sebe?

zabkaevka
24. jún 2008

Ahojte kočkt. Ja len dnes krátko, chcela som sa potešiť niečím pozitívnym a chvalbohu bola to pozitívna správička od Kvetky, supeeeeeeeeeeeeeer Kveti, držkám aj ďalej pršteky. Ja ešte 6dní a budem vedieť výsledok 2.IVF. Neviem sa dočkať. Ešte jedna vec ma dnes potešila, môj kvietok čo mám v práci, orchidea, rozkvitla, dva púčiky 🙂 a brušku mám dve embryjká, hmmmmmmmmm chcem to s tým spájať 🙂 takže už aj z toho dôvodu sa neviem dočkať. Tak paaaaaaaa kočky, trochus te ma povzbudili 🙂

kuspitka
24. jún 2008

zabkaevka tak to je super.keby sa ti to tak podarilo -budem ti drzat palce

mirka.m
24. jún 2008

ano mam od 19.6 dve fazulky, mala som tri , ale lekarka mi neodporucila dat vsetky. teraz ale aj lutujem ☹

kuspitka
24. jún 2008

ja tiez side m dat vlozit dve .uz sa neviem dockat

lenka20
autor
24. jún 2008

veru zulka, budeme 😎 😵
zabka, hmm, zeby znamenie 😉 😵 to by bolo krasne 🙂
takynka ja uz koncim mrsku - konecne, dnes uz len spinenie, zajtra bude po nej-aspon dufam 😝
neviem ani o mapke ani o havke, ani fedruska sa neozvala od transferu........ ale dufam, ze je vsetko ok, a iba puzuju od netu a oddychuju 😉
babule cakatelky, vsetkym prajem // 🙂 je vas teraz pozehnane 😵

mirka.m
24. jún 2008

kuspitka tak drzim palecky 🙂

kuspitka
24. jún 2008

mirka dakujem aj ja tebe drzim palce.

kvetka2
24. jún 2008

leni, takze stimulka v septembri 😉 no super, takže pekne krásne otehulkuješ so Zulkou a hotovo 😵 teda nie s nou, ale v tom istom termíne 😀
zabka, dakujem - to je asi fakt znamenie. My sme stretli bociana, ked sme isli z helíku,a potom mi volali ,že som tehu 😵 držkam palceky 🙂
mirka vela stastia 3.7.
trosku vás oprskám vírusikmi pppppppppppprrrrrrrrrrrrssssssssssssskkkkkkkkkkkkk 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 nech sa bobíci chytia

lenka20
autor
24. jún 2008

dakujeme kvetuska 😵 😵
nooo, so zulkou otehotniet, no to asi nepojde, nechame to radsej tak, ze zulka so svojim manzelikom a ja so svojim 😀 😀 😀

zabkaevka
24. jún 2008

kvetka ďakujem za oprskanie vírusíkmi a za radu s bocianom, ja mám doma síce umelého, ako záhradnú ozdobu, ale skúsim ho ráno pred testíkom pomokojkať, aby zobralo 🙂 chichi

mirusch
24. jún 2008

Takze....Kvetuska, blahozelaaaaaam k bobovi a bobekovi 😀 😀 😵 super parada!
A Mgr. Zulke tiez blahozelaaaaaam! Fuha, ake dobre spravicky dneska. Len tak dalej bezkyne 😉

mirusch
24. jún 2008

Babenky, ako je s Fedrou? Uz bola na ET?

zuzla80
24. jún 2008

Ahoj Mirusch 🙂
Fedra mala mať transfer v pondelok, ale nedala vedieť čo a ako. Veríme, že jej vložili oboch bobíkov 😉
Mirsuch ty si tu stále keď tu nikto nieje, čím to je 😀 Aj ja som už pomaly na odchode, ale ešte som išla pozrieť či niekto niečo nenapísal a pozerám, že naša Mirsuch tu je 😉

ell7
24. jún 2008

Ahojte babenky,

Kvetuskaaaaaaaaaaaaaaaaa gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂 🙂 🙂 🙂

Viete mi poradit babenky moje? Mne vobec neprisla druha mrcha od IVF, meska mi vysse tyzdba a mne nezvykne , test je negativny mam len slabulinke spinenie. A ani ziadne priznaky, ako pred mrchou. Zeby este hormony? Normalne mam stres.

Taky, Mirusch, Kuspitka, Zabkaevka 🙂
Zulka blahozelam k titulu 😉

mirusch
24. jún 2008

Zuzlik ja neviem ... 😅 som si uz myslela, ze ma uz nemate radi, ked som mnou nikto nechce kecnut 😀
Ell, to mozu byt este hormoniky, ale prekonzultuj to radsej s dokim, ja by som.

ell7
24. jún 2008

Mirusch, ak do piatku nic tak za nim asi nabehnem. Jaj furt ma clovek z niecoho stres 😝 .
A ty ako?

mirusch
24. jún 2008

Jasne Ell, chod za lekarom, nech ti kukne aku mas sliznicu, mozno ti este nedorastla - pamatas ako Lauritke nie a nie dorast? Ja beriem teraz hormoniky - na udrzanie ich v norme (nieco ako HAK) a uz mi to malo vplyv na MS, dost neskoro a uplne ina ako normalne... Skus si uvarit majorankovy caj...
Zatial cakame na spermijky 😅 Takze u nas nic nove... Ale dnes som bola s kamoskou v porodnici - bola sa zapisat, tak som videla cerstve babatka 😵 Mini dvojicky ... po nich sa mi zdalo normalne babatko ako velryba 😀

ell7
24. jún 2008

Mirusch, akurat chlipkam ten cajik 😀 , pamatam si este, ze ho tusim Maahu odporucala. Tak uvidim, ci zaposobi. A u mna asi tiez nic nove, cakam na tie vysledky z genetiky, ale tie budu az okolo 10. jula. A potom sa uvidi co dalej....

mirusch
24. jún 2008

Jasne Ell, hej, to bola Maahu, tiez sa mi tak zda. Ta sa tiez flaka, uz sem nechodi, musim ju sprdnut 😀
Tak dobre vysledky prajem. Musim teraz ist nakupovat, aj ked sa mi teda absolutne nechce...Pa zatial.

ell7
24. jún 2008

Pa Mirusch 🙂

pointka
24. jún 2008

Dadulik111, Dyta dnes ste boli na teste ako ste dopadli??? Ozvite sa a vlejte mi trochu optimizmu 🙂

sylvia21
24. jún 2008

pointka, doporucila by si pri stimulacii radsej mat dovolenku? Ako to prezivas? Da sa to zvladnut?

pointka
24. jún 2008

sylvia, pri stimulacii dovolenku ako sa budes citit, mozno ku koncu stimulacie par pri a potom az do transferu a po transfere aspon 3-5 dni, ako ti to cas dovoli, ja som pocas stimulky dovolenku nemala, iba v den odberu a teraz po transfere som mala 3 dni.
prezivala som to ku koncu stimulacie horsie, ale po odbere este viac, lebo som mala hyperstimulacny syndrom, ale inak sa da zvladnut vsetko .. pre babo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre