Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

sylvia21
24. jún 2008

pointka, ty si mala hyperstimulacny syndrom? 😲 Ako to u teba prebiehalo, je Ti uz lepsie? Dik za radu ohladne volna🙂

rosienka
24. jún 2008

baby , co sa pytate na PN - ja som prvy krat nemala PN ani jediny den pocas celej stimulky a teraz 1,5 tazdna a vysledok rovnaky...i ked pocas -podotykam -dovolenky som sa citila lepsie...lekar vravel, ze medicinsky dôvod vraj nie je a ani mi ziadnu PN-ku nemohol predpisat. Sama som si vybrala volno z prace a nastupila som asi 4 dni po transfere. Sami lekari vravia, ze vylihovanie uhniezdeniu vajicka nic nepomôze a po transfere som mohla odist poskakujuc z ordinacie a nic by sa nezmenilo....cize embryo je tam dobre ulozene, ved aj sport mozno bez problemov robit.

kvetka- kraaasa, dvojicky! 😵 😵

mapa73
25. jún 2008

Ahojte
Takynka, krásne ti pribúdajú tt. Prajem ti, aby ti to vyšlo a tá cysta nech sa už konečne umúdri. Veľmi ti to prajem.
Kvetka takisto držkám palčeky.
Zulka gratulujem k titulu.

Ak mám napísať niečo o sebe, tak ja som na tom dosť blbo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ . Som po urgentnej operácii. Vo štvrtok ráno som dostala urputné bolesti. išla som do heliku. Doktorka ma pozrela a zavolala Krajka z dovolenky a o hodinu som už bola na stole. mala som pretočený vaječník. tie bolesti nikomu neprajem. Som úplne mimo. Prvá stimulka OHSS, druhá stimulka toto. Podotýkam, že mám len jeden vaječník. Mám asi 12 cm jazvu. zajtra alebo pozajtra idem vybrať stehy.
Chcem veľmi zdôrazniť, že ľudia v heliose sú naozaj profesionáli, nedá sa to porovnať s prístupom inde.
mala som šťastie v nešťastí, že som neprišla o ten vaječník. Krajko mi dodáva odvahu, aby som to nevzdávala, ale ešte raz skúsila. Neviem, teraz potrebujem asi čas, aby som sa zotavila. S mužom sme zatiaľ hovorili o tom len okrajovo, ale povedal, že nevie či správne ešte pokúšať osud po tom všetkom......
Nechám tomu asi čas. Teraz je dôležité, aby som sa dala dokopy bez komplikácii, potom možno dovolenka a potom........
Takže kočky bojujte aj za mňa, mne už dochádzajú sily.
Všetky vás pozdravujem a držím palce

juja
25. jún 2008

Dobré ránko kočky 🙂

Kvetka na tvoju správičku som čakala včera celý deň 😉 ...už som bola taká nedočkavá, že som začala písať sms Lenke, aby ma poinformovala či si 2v1, alebo 3v1 😵 , ale nestihla som, lebo ma akurát vtedy zavolala doktorka na hematológii na vyšetrenie...ma vyrušila 😀 ...ja ti z celého srdiečka úprimne blahoželám k bobíkom a držím palce, nech je celé tehu bez problémov a ranných nevoľností a aby si si vychutnala a užila len všetko krásne čo tehu prináša ... hlavne ten konečný výsledok.....zdravučké bábatenká 😵 😵 ...držkajte sa 🙂
Ja som včera behala z jedného zdravot. zariadenia do druhého - ráno na krv v nemocnici potom pohovor v Helíku a zase naspäť do nemocky k lekárke 😖 ...hlavne, že mi dokina v Žiline povedala, že do MT idem len na krvičku a výsledok mi pošlú poštou...hahaha...sestrička mi ráno pri odbere krvi povedla, že mám počkať na dokinu, ktorá príde asi o 9,00 ...ľudí ako na nervovom a jasné, že sme nestíhali termín na pohovor v Helíku, takže som povedla sestričke, že si "odskočíme" do Helíku , že OK, že aj tak nevedno kedy ma zavolajú dnu ....nakoniec sme to postíhali a pani doktorka v Martine ma "vyšetrila" a objednala ma 16.09. na kontrolu, kde budem vedieť výsledok z vyšetrenia 😒 ....v Helíku som si dohodla predbežný termín KET asi v auguste a zobrali mi krv len na protilátky proti placente...inak zase vyzerám ako narkoman, samá modrina ...za včerajší deň mi zobrali krv do 11 skúmaviek 😝 ...musela som na hematológii opakovať odber do 4 skúmaviek, lebo som mala hustú krv 😠

lenka20
autor
25. jún 2008

jujka ahoj, tak uz mas hematologiu za sebou, no, dost dlho to trva, ze 16.9. vysledky, dofrasa, ti sa tiez neponahlaju, ale skus si prevolat aj skor jujka, mozno budu aspon ciastkove vysledky skor a docentka ti ich povie aj do telefonu... ale volaj poobede okolo stvrtej, ona tam byva dlho do vecera a poobede uz nema taky frmol....

mapka ☹ ☹ ☹ zlatko to ma mrzi, cim si zase presla.......nie je to spravodlive, ze sa vsetko takto komplikuje a vyzeralo to tak dobre...... 😢 😢 mapka uzdrav sa cim skor, oddychni a ja verim, ze sily este naberies, nezabudaj, ze ked sme uz celkom blizucko pri cieli vtedy nam najviac padaju polena pod nohy, takze uz len krocik, premoct strach a nevzdat to....budeme ta cakat my jesenne stimulantky 😉
rosienka to je sranda, mne normalne napisala PN moja obvodna, diagnoza N97, ale kludne by mi dali PN aj v CAR od zaciatku stimulky az do testovania....keby som chcela.

inak dobre rano babulky 😵

takyna
25. jún 2008

Ahoj mapka 😢 , bože moje zlatko myslela som na teba, si si riadne vytrpela 😢 😢 ,je to strašne smutné, ale som rada, že žiješ, teraz sa len pekne zotav, aj fyzicky aj psychicky vypusť IVF, zatiaľ z hlavy, poodychuj a keď sa zotavíš, ja verím, že sa to predsa podarí 😵 , budem ti strašne silno držať palce a veľmi, veľmi ti to prajem 😵

mapa73
25. jún 2008

Kočky ste veľmi zlatučké.
Mne sa teraz asi vylučujú formóny, lebo len plačem, plačem, plačem... a kladiem si otázku, že prečo...??????????????????????????????????????????????????????????????????,
Už aj Krajko krúti hlavou. Pri tom OHS mi povedal, že s jedným vaječníkom taký hyperstimulák ešte nemali, vtedy mi vravel, že som špewciifický prípad. Pri rozmrazovaní embryjok sa to len potvrdilo z 10 sa rozmrazili 2. E teraz toto. Povedal, že som rarita.Kočky veľmi som na vás myslela v nemocnici.

Ja tu teraz nechcem vnášať svoje neg. emócie,lebo sa to tak tehuľkovie 🙂 Takynka držkaj sa aj všetky ostatné. Občas vás prídem pozrieť. teraz sa mi ešte zle sedí, lebo rana ma ťahá 😠
Leni, pekne si to napísala.

zuzla80
25. jún 2008

Mapka božinku moja, toľko si si musela vytrpieť. Zdalo sa mi, že sa nejako dlho neozývaš, ale myslela som, že máš po OPU a oddychuješ doma, ale toto som vôbec nečakal. Moja, tak mi to je ľúto, viem, ako si sa tešila. Ja verím, že nazbieraš kopec síl a raz ten boj určite vyhráš. Veľmi ti to prajem a držím palce
Jujka 11ambpuliek krvi, to ti ešte niečo ostalo 😀 Tak nech už vám nič nestoji v ceste, aby ste mohli Ketovať 😉
Lenka a ty si nemala mať včera pohovor v Helíku 😕 Či sa mi to pletie?
Taky ahoj

takyna
25. jún 2008

Mapka nám tvoje emócie nevadia 🙂 , tu je priestor pre každého na vyventilovanie a odbúranie stresu, jedno sa ťa chcem ešte spýtať, neuviedli ti príčinu prečo sa ten vaječník pretočil?

lenka20
autor
25. jún 2008

mapka len tu s nami bud, my ta chceme, dufam, ze ti aspon trosicka budeme vediet zdvihnut naladu, slzicky su ok, uvolnis sa ked sa vyplaces a potom az pride faza vymyslania co dalej, chce to troska casu... mapka - uz som to tu kedysi pisala, kym mame maternicu tak mame nadej, mozno pre teba by bol vhodnejsi soft ked tak dobre reagujes a vajecniku sa zjavne nepaci klasicka stimulka, hm..urcite sa riesenie najde, na milion precent a budes aj ty stastne tehulkovat 😵 😵
zuzlik ahoj, ja mam pohovor az zajtra 😉
takynecka ahojky, uz sa zaokruhlujes 😕 😵

mapa73
25. jún 2008

zuzlík dík 🙂
Takynka podľa všetkého váhou vajíčok. opäť som zareagovala veľmi. Zasa som tam mala okolo 20vajíčok, ktoré rýchlo rástli. vaječník sa zväčšil a zrejme tou váhou sa prevrátil a potom ešte aj asi nejakým prudkým pohybom sa to môže stať, ale Krajko nechápal, že prečo v spánku. takže asi jedno s druhým.
Tú ďalšiu stimulku si krajko predstavuje tak s 2-3 vajíčka. Neviem či by to vyšlo, lebo teraz sme to mali naplánované tak na 10 a nevyšlo to.
Taky dík 🙂
Už som použila dvoch smajlíkov v jednom odkaze pokrok, asi to odventilovanie naozaj zaberá, takže tretí 🙂

takyna
25. jún 2008

mapka a čo krátky protokol u teba, by neprichádzal do úvahy? keď tak veľmi reaguješ?

mapa73
25. jún 2008

Takynka neviem, ešte sme sa o tom s krajkom nebavili. Už to nechám na krajkovi, uvidím čo vymyslí. Je jedna dôležitá vec, Krajko je ten lekár, ktorému verím a to je podstatné.

Leni drrž sa zajtra

takyna
25. jún 2008

Ahoj zulka, jujka, leni 🙂 , leni čítaš mi myšlienky 😉 s tým softom, mapka zlatko, ty sa teraz hlavne fyzicky zacel ako sa vraví 😵 a uvidíš , že ty naberieš sily a pôjdeš do toho, ale tentokrát len s úspešným koncom 😵

kvetka2
25. jún 2008

dobré ránko babulky 🙂
mapka moja to je hrozné, čím si musela prejsť, ale hlavne,že ťa hned dali do poriadku a zachránili aj vaječník. Musí to byť ťažké, ale Lenka to napísala moc pekne. To tvoje šťastíčko malé voňavé isto na teba počká a na jeseň sa chystá dalsia tehuvlna, tak sa už do tretice zadarí 🙂 🙂 🙂 len pekne oddychuj a venuj sa sebe a mužíčkovi. 😵 😵 😵
jujka dakujem moc, si zlatá, veru som 3v1 😀 a nejde mi stiahnuť fotečka do počítača ,ale hádam sa dnes už zadarí.včera som si kúpila aj olej eucerin na brusko a mastím sa, lebo teta doktorka vravela, že sa budem rýchlo zväčšovať- no bodaj by mala pravdu. inak, mne keby zobrali tolko krvy už by som 3x odpadla 😝 - mne to nerobí moc dobre. Ale ty si iný bojovník. Tak len nech sú výsledky ok.
lenka,ty si v helíku tuším zajtra, no som zvedavá,čo vymyslíte 🙂 ale ty v tom máš podľa mna úplne jasno 😵 len ukecať krajka
ahoj taky tehulka, tá cysta hnusoba ťa stále trápi?

takyna
25. jún 2008

presne tak mapka , Krajko je odborník, dôležité je ,že mu dôveruješ, veriť je základom úspechu 😵

a aby tu nebolo tak smutno poránku, posielam vám všetkým trošku tehu vírusíkov 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zuzla80
25. jún 2008

Mapka je dobré, že veríš Krajkovi, on niečo určite vymyslí, aj keby si mala začínať na dávke 10jednotiek 😉 Inak baby takto si predstavujem fungovanie centra, akonáhle je nejaký problém riešia ho a neposielajú do nemocníc alebo na pohotovosť. Fakt v Helíku je neskutočná profesionalita, nedá sa to porovnať s centrom, kde som absolvovala 1IVF.
Lenka tak niečo vymyslite zajtra 🙂 Bola som v tom, že ste mali s Jujkou pohovor v rovnaký deň, len v iných hodinách.
Takynka ako sa cítiš?

takyna
25. jún 2008

a ešte jeden špeciálny pre špeciálne kočky
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mapa73
25. jún 2008

Ste zlaté, zlaté, zlaté........ 🙂
Ďakujem vam za silu, ktorú ste mi dodali.
Idem si už pomaly ľažkať, pa 🙂
Kvetka gratulujem ku dvom bobíkom 🙂

takyna
25. jún 2008

mapka držkaj sa 🙂 , pá
kvetka, zuzlík, ráno som vstala s bolesťou v podbrušku, lebo som zadržiavala moč nechcela som ísť v noci už asi 3-krát na wc, a ráno som tým pádom trošku zašpinila , ale som asi aj v čase mrchy tak sa nevzrušujem, čo iné mi ostáva 😵

zuzla80
25. jún 2008

Mapka pekne si oddýchni a určite sa ozvi, my budeme len a len radi.
Taky toľko vírusov nám ešte nikto naraz neposlal. Budeme to potrebovať 😉

mapa73
25. jún 2008

Kočky opatrujte sa 🙂
Takynka pekne sa o seba staraj 🙂
Zuzlik držím palčeky a už naozaj pa 🙂

kuspitka
25. jún 2008

Ahojte.ako sa mate???

zuzla80
25. jún 2008

ďakujem Mapka 🤐 😵 aj to držanie palcov budem potrebovať. Mám nejaký strach z toho 3.IVFka.
Paaa Mapka

takyna
25. jún 2008

ďakujem mapka, aj ty sa opatruj, a netráp sa , aj dobré musí prísť 😵
zuzlík malo to byť Tčko, ale nezobratilo mi to tak 😒

kvetka2
25. jún 2008

dakujem mapka

takyna
25. jún 2008

zuzlík , verím ti , že máš strach, ale ten častom opadne, keď budeš v polovici stimulky neboj sa potom ti to začne ubiehať rýchlo, ako s kopca a budeš sa tešiť na embijočká 😉

zuzla80
25. jún 2008

Ja viem Taky snáď strach rýchlo pominie, lebo viem, že mi budete oporou 😵 Ale veď pri toľkých vírusoch, čo nám tu všetky posielať sa snáď aj na mňa niečo prilepí. Neostáva mi nič iné len veriť tomu hore, že to dopadne dobre.
Kveti ahoj

lenka20
autor
25. jún 2008

zuzlik to je dobre znamenie, ze sa bojis, len stresikuj, budu dvojicky 😵 😵 😵
mapka - vidis, uz si trosicka veselsia, neboj, urcite to s tebou dobre dopadne, dobre je, ze vajecniku aj ked je len jeden sa chce makat aj za dvoch, mohlo by to byt aj naopak, to by bola horsia situacia.. nastastie vsetko dobre dopadlo a nabuduce to uz bude uplne hladky priebeh s // 😉 cakame ta v tehuvlne na jesen 😉 bude nas dost - ja, zulka, ty, diorka, a mozno sa niekto este prida 😉
kvetuska veru, budes mat taky balonik ako svet 😉 🙂
taky sup do postielky a oddychovat 😵 skoda ze nemas notebook, mohla si ordinovat z postele 😝
lauritka sa tu neukazala dlhsie, neviete co ej s nou, lauriii, kde siii

takyna
25. jún 2008

veru kočky moje zlaté, idem ležať, a driemať, zajtra idem na to sono, tak budem múdrejšia, čo sa vo mne deje, držte sa tu a žiadne negatívne myšlienky!!!!!! 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre