Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

lauritka
11. jún 2008

http://www.andromeda.cz/index3-6_cz.htm tu je este zaujimavy clanok... kukulik ☹ je to smutne...
ale nastastie teraz existuju vysetrenia a usg, ktore predtym neboli..takze my mame tu volbu sa slobodne rozhodnut. hava jasne 🙂 niekde to najdeme

juja
11. jún 2008

Lauri veď ja ja som chcela mať všetky vyšetrenia - pre kľud aby sme nemali nejaké pochybnosti, že sme si s manželom "nesadli" geneticky.
Ja viem, že vyšetrenia robí fakultná nemocnica v Olomouci, ale asi aj v Brne

kukulik30
11. jún 2008

laurit, dik za link, idem hned mrknut 😉

hava77
11. jún 2008

kukulik aj ja mam z neho hrozu, lebo babo v tebe rastie a naraz sa mas rozhodnut " ze ja ho uz nechcem?!"
fakt hrozne! ale podstupim vsetky vysetrenia, ktore mi co to povedia, lebo mame geneticku chybu a babo by mohlo byt nie zdrave

mapa73
11. jún 2008

ahojte
havka gratulujem k úrodičke 🙂
Lauri ako sa máš? Už je lepšie? drahýje ešte stále preč?

hava77
11. jún 2008

mapka ahoj, dakujem 🙂

juja
11. jún 2008

Inak na tom vyšetrení v Olomouci Vám povedia aj pohlavie bábatenka 😵

hava77
11. jún 2008

jujka ale to bude to posledne co budem chciet od nich pocut 😉

juja
11. jún 2008

Kukulík bolo by to určite najťažšie rozhodovanie v živote 😔 ...ale aj taký je život....

lauritka
11. jún 2008

ale drahy sa vracia domov 🙂 nakoniec bolo vsetko inac ako to slubili..tak dnes bez zmluvy je tazko .... nikto vam nezaruci, ze dostanete zaplatne, hlavne ak ho maju vyplacat slovaci... 😉 ale aspon nebudem sama. musi si tu najst robotku.

juja
11. jún 2008

Havka ty chceš mať prekvapenie 😉 🙂 ...ja viem, že iné výsledky ťa budú zaujímať....kamarátka to absolvovala a pochvaľovala si veľmi prístup lekára, všetko ti podrobne vysvetlili a dali jej niekoľko stranovú správu o výsledkoch vyšetrenia

lauritka
11. jún 2008

ze vraj oni to aj poslu hned na druhy den na email... vysledky..a potom postou.

lauritka
11. jún 2008

jaj moje zlate. dufam, ze sa toho raz dozijeme, ked budeme riesit Olomouc 🙂

mapa73
11. jún 2008

Kočky čítam, že tu máte veľmi vážnu debatu. Takto proti noci?!
Viem, že je to odvrátená strana nášho snaženia a patrí to k tomu. Zoberte si takú 18 tku. Otehotnie ani nevie ako, a nevie ani štvrtinu z toho čo mi. Ani nevie, čím si ženy musia prejsť. Nič proti 18tkám, veľmi im prajem a hlavne každej žene, ktorá túži po dieťatku, aby ho mala bez tohto mučenia, ktorým musíme prejsť my.
Je to ťažké, je fajn, že ste tu vy. myslím, že nám to dodáva síl. Na druhej strane je smutné, že nás je až toľko.... ☹

v555
11. jún 2008

ahojte kocky,odberu plodovej vody sa vobec ale vobec netreba obavat,je to uplne bezne vasetrenie,ktore je asi tak bolestive ako odber krvi.Robi sa pod sonom a babatku sa nic nemoze stat.Ja mam 32 rokov a urcite si to vys.dam spravit v B.Bystrici,su spolahlivy a vysetria vsetky vyv.chyby.A postihnute babo by som si velmi rozmyslela,ale asi by som nechcela.Obdivujem vsetky maminy ktore to zvladaju na 1.Dole klobuk a velka ucta k nim.

juja
11. jún 2008

Lauri tak to je super správa, že sa drahý vracia domkov 😵

mapa73
11. jún 2008

Lauri, je super, že nebudeš sama.
Ja som pri 1. IVF tiež bola sama. Manžel chodil iba na víkendy, ale teraz je domka a je to o inom 🙂

lauritka
11. jún 2008

juja... 🙂 uz len cakat na MS a mozme skusat prirodzene..mozno nieco vystreli 😀 a potom uvidme podla vysledkov ako sa rozhodneme dalej.. zvazujem ten Helios atd... tusim, ze dialnica je priamo z KE do Martina nie ??? 😕

mapa73
11. jún 2008

Lauri, a potom sú dve dialnice z Martina do Košíc. Sú síce len na deväť mesiacov, ale to hádam stačí 🙂

lauritka
11. jún 2008

mapa ved to dodava aspon silu.. moj bol so mnou minulu stredu aj v nemocnici az do deviatej vecer, kym ma nebrali na kyret. a hned rano bol zase tam... keby tam mohol aj spat- tak tam spi 😅

v555
11. jún 2008

mapa73,mas uplnu pravdu,som nadsena touto diskusiou.Ja vidim tie 18-stky,ako chodia na UPT a je mi z toho na nic,kladiem si nezodpovedanu otazku:PRECO?Je to proste tak,a my sa musime zmierit s nasim osudom.Vsak,ved raz dorazime do ciela a na vsetko toto zabudneme.A budeme stastne maminy,vsetky co sme tu 🙂 😀 😅

lauritka
11. jún 2008

hihihhi....

mapa73
11. jún 2008

v555, budeme maminy a hotovo!

Lauri, ešte že máme tích mužíčkou 😉

mapa73
11. jún 2008

Kočky idem pozrieť panelák. Majte sa krásne , dobrú noc. Pa zajtra 🙂

juja
11. jún 2008

Mapka veď to, že to sú mladice 18-tky a nemajú žiadny stres a starosti...tie rozmýšľajú čo na seba akú handru a kam vyrazia na disco a kde si šuchne ... 😀 (česť výnimkám 😉 )
v555 mňa odrádza riziko potratu pri odbere plod. vody - to mi potvrdil aj genetik v ZA , ale vraj už sa tento odber v ZA robí výnimočne lebo sledujú krvné výsledky odobraté v určitých tt a plus robia špeciálny ultrazvuk. Funguje to v ZA od min. roku.

v555
11. jún 2008

Ti muzickovia su na nezaplatenie

lauritka
11. jún 2008

ja este stale krvacam..myslite ze je to normalne ? 😕 ale nie vela..ale stale cervena krv 😢

v555
11. jún 2008

lauritka,je to uplne normalne,krvacat budes 2-3 dni kym sa nevycistis.Neboj bude to dobre.

juja
11. jún 2008

Lauri o tou diaľnicou si žartovala však? 😀 Je to riadna štreka cca 5 hod. v aute je dosť dlho 😒 dialnica je Važec - Ružomberok..

v555
11. jún 2008

juja,no toto som este nepocula,vidim ze sa ucim den co den.Ale poznam strasne vela zeniciek co boli na tom vys. a ani jedna to ani len nespomenula a ani jeden gyn.sa o tom predomnou nezmienil.Ale dakujem za info.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre