Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

kvetka2
27. jún 2008

dakujem tanittka 🙂

zabkaevka
27. jún 2008

kooooočky čo je to SOFT??

lenka20
autor
27. jún 2008

tani - takych doktorov mam rada 😀
inak aj krajko vcera tak na mna kukal, ze co ideme vymysliet a potom som nanho vybalila, ze chcem to a to a hento, tak vyzeral spokojne, ze si nemusi lamat hlavu a hladat ako by ma ukludnil alebo navnadil, myslim, ze bol rad, ze nie som v depke a ze sa nebojim pokracovat 😉
ahoj kvetuska tehulka - no myslim, ze ak das nejake homeopatika, bylinkove cajiky - v tehulkach je taka tema ktore sa smu a ktore by sa nemali - vela mediku, hrdlo v saliku atd atd tak to prejde aj same. stodal tiez mozem len odporucit, este je to aj mnamove 😉 ale pozor - nie horuce napoje, ak mas v hrdle zapal a nejaku bakteriu tak horuce caje by ju mohli este povzbudit k rozmnozovaniu, takze cajik len taky teply, vlazny.....
zabka - soft je mierna stimulacia, jemna, mensie davky, kratsia stimulka, menej vajok, ale zato byvaju kvalitne, nie je cielom mat vela embryi aj na mrazenie, staci len na transfer par kvalitnych... poistovna ho nepreplaca, ale ak si zozenies lieky vies sa zmestit do slusnej sumy....mensia zataz pre tvoje telo, inak presne ten isty postup - stimulka, punkcia, transfer.....

katy2
27. jún 2008

Ahojte!
lumah pisala v dvojickach 😵 😵 😵 😵 😵

lumah • 1d, 34tt • Dnes o 10:30
ahojte kočky-DRACIK UZ PORODILAAAAAAAAAAA
Včera podvečer-jurko 2450g a a jakubko 2600g. Deti su v poriadku, dracik po sekcii ubolená, ale šťastná-pozdravuje vaaas,
Ja odtávam ešte týžden-najvrchnejší ma presvedčil, že ešte 35tt nech vydržím a možem ísť domov.
Dnes ráno o piatej sme tu mali rušno-porodila nám tu jedna priamo na chodbe po stojačky-dieťa z nej normálne vypadlo-sestra ho ledva stihla zachytiť-no horor-na zemi krv a plodová voda, o 2 minuty tu už boli od porodnikov a brali ich.

lauritka
27. jún 2008

😵 😵 😵 nadhera.

babulky ja som tu, ale skor vas citam ko prispievam.teraz sa par mesiacov nepocitam za raketacku, som "cleran" bes hormonikov. drzkajte sa vsetky . cmuck 🤐

lenka20
autor
27. jún 2008

jeeeeeeeeeeeej, moj zat uz je na svete, mozem si aj vybrat, huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, tak sa straaaasne tesim, ze moja dceruska nebude stara dievka 😀 tak baby - a je to tu, tie co vlani stresikovali uz zacinaju rodit po jednej, nas to caka takto o rok, tak sa posnazme 😉 😵 😵
dracik - velkeeeee gratulacie 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

katy2
27. jún 2008

ahoj, lauri 🙂

lauritka
27. jún 2008

katy myslim na teba a drzim ti velmi palceky. 😵 kedy mas krv ?

tanitta
27. jún 2008

Panecku...Dracikovi gratulujem 🙂 ... veru boli to prve tehulky ktore zalozili temu tehulky po ivf..... 😵 ...
Leni.. mozno budeme rodina.. ak z bobika bude bobinka nakoniec 😀 co vlastne by sme boli??? 😀 😀 😀
Zabka.. softik je ivf ale pichas min. pocet hormonov...

pointka
27. jún 2008

ahojte, tak rano je to neg, ten vcerajsi duch bol pekny blud vyrobcov testov....

katy2
27. jún 2008

lauri, 14 dni bude v utorok, ale musim ist rano do skoly, tak pojdem na krv uz v pondelok - 13.den. Sestricka vravela, ze ak je tehu, tak to uz ukaze aj 13.den, ze zienky tak bezne chodia....

katy2
27. jún 2008

pointka ktory den si dnes?
ja na tie duchy neverim 😔 😔 😔 bud hned, alebo vobec... ja uz po limite testy nepozeram, po zlych skusenostiach....
ale krv to isti 😉

lauritka
27. jún 2008

pointka aky test si robila..katy budem na teba myslit. ja idem v utorok rano na odber krvi na genetiku aj s drahym, 🙂 som zvedav ako dlho budeme cakt na vysledky...
inac to tam vyzera ako v apitevni 😖

katy2
27. jún 2008

lauri, my sme na genetiku cakali 3 tyzdne a po vysledky som bola osobbne... uprednostnili ma vo vyhodnocovani a dali mi ich do ruky... inak ich posielaju postou... jednoducho som tam zavolala, ze mi to suri.... (u nas kvoli M/T)

lauritka
27. jún 2008

jasne.. no ja si pockam. mame cas a vy ste mali negativne vsetko ze ?

pointka
27. jún 2008

dnes som 11den. uz ani ja na duchov neverim...
vcera to bol rapi (ta kazeta) a mamatest, na rapi sa po cca 2 hod objavil pasik a dnes zase rapi (ten o ocikavas) a mama, sice na tom rapi dnes je, teda sa mi mari, ze tam nieco velmi jemne presvita, ale neviem.

katy2
27. jún 2008

ano, nam nic nenasli... inak by nebola mozna M/T
drzim palce....

lauritka
27. jún 2008

prajem vam babulky pozitivnu krvicku 🤐 utekam na obed majte sa.

pointka
27. jún 2008

v kazdom pripade na to kaslem.. v pondelok idem na krv.

katy2
27. jún 2008

pointka, najspolahlivejsi je mamtest....

mapa73
27. jún 2008

Ahojte 🙂
Dráááááááááááááááááácik gratulujem 🙂 🙂
Taky to je super, že tá cysta nerastie a vy ste v poriadku. veľmi sa tomu teším 🙂
Leni, vitaj v špecialitkách 🙂
Tani,Katy,Lauri,Pointka ahojte 🙂 🙂

Mne včera vybrali stehy, takže už mi je opäť trochu lepšie. 3 x ťukám na drevo 🙂

pointka
27. jún 2008

tak ten je begativny, aspin v pondelok nebudem sklamana...

pointka
27. jún 2008

boze pisem jak malomocna 🙂
mapa ahoj 🙂

mapa73
27. jún 2008

Pointka ešte to nevzdávaj, nádej umiera posledná. Musíš hlavne ty tomu veriť 🙂

katy2
27. jún 2008

pointka, drzim palce na krv...
ja som dnes nenabrala odvahu zasa testnut... bojim sa, ze bude zasa len / 😔

pointka
27. jún 2008

dik baby, i ked asi viem, co vam v pondelok oznamim..
katy aj ja tebe drzim, ved testujeme spolu 🙂
mapka a ty sa drz a prajem ti hlavne vela sil a odhodlania pokracovat.

lenka20
autor
27. jún 2008

pointka - este stale je nadej a velka, ono je lepsie ked sa clovek pripravi na obe verzie ale zivot nas niekedy prekvapi 😉
lauritka - ved preto som zalozila teraz neraketovu temu, aby aj neumelinky neboli diskriminovane 😉 tebe sa to lauritka urcite podari prirodzene a coskoro - mam taky pocit 😉 😵
mapka - vitaaaam 😵 😉 uz sa ti teraz polepsi ked su stehy vonku 😵
tani bobik je bobik ale ja mozno budem mat dve dievcatka tak jedno dam tvojmu bobikovi a potom budeme svatky - to bude paradicka, budeme ako moja mama s mojou svokrou, su kamosky, behaju spolu do mesta, navsetvuju sa, volaju si, je to fajn, tak si to aj ja predstavujem 😉

zuzla80
27. jún 2008

Dráááčik GRATULUJEEEEEEEEEEEEM a praje veľa veľa zdravička a šťastných dní s chlapčekami 😉

fedra
27. jún 2008

Mapka,
ahoj moja ... tak to ma velmi mrzi ako u teba dopadla tato IVF.
Ale snad uz bude dobre ... musi byt 😉

mapa73
27. jún 2008

Fedri ďakujem
A ty sa ako držkáš?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre