Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

takitak
30. jún 2008

ahojte
môžem sa niečo spýtať a pripojiť sa?
min. mesiac som bola na laparoskopii a zistili že mám ucpané vajcovody, ovulka prebieha normálne, ako hodiny, manžel má SPG krásne ... žiaľ sa nevedia stretnúť(myslím vajko a spermijky) ... jediné východisko je IVF - teda aspoň lekár mi tak povedal a už mi nič iné ako dúfať a veriť nezostáva. zajtra idem k nemu a vo štvrtok nastupujem do iscaru. prosím vás neviete mi povedať čo všetko nás ešte budú vyšetrovať a čo všetko treba na to aby sme mohli na ivf ? začínam byť strašne nervózna a hlavne teda neviem koľko tieto vyšetrenia budú trvať? neviete mi napísať čo všetko a ako dlho trvalo kým ste sa na ivf dostali?

takyna
30. jún 2008

Tanitka vidím áno, je to krásne zretelné fotto, ale vyzerá to na chlapčoka 😉 čo ty na to?, my máme to v albume posledné foto iné nemám na kontrolu ideme 7.7. potom poprosím o ďalšie, ty si mesiac predo mnou, podla mrchy 😵

fedra
30. jún 2008

babulky ... ta trojmesacna pauza medzi IVF sa pocita od ET ?

tanitta
30. jún 2008

Takitak...ahoj.. pravdepodobne ti uz nebudu robit ziadne vysetrenia.. ked tak hormonalny profil uz len...kedze lsk uz mate...bude vam uz treba len vypisat ziadost v icsare.. pocakat na schvalenie ziadosti a liekov od poistovne a potom ist do ivf cyklu...v car ti uz presne povedia kedy ta zaradia do cyklu podla toho aku mas poistovnu... tie maju obmedzene pocty cyklov za jeden mesiac takze je mozne ze sa tvoria aj nejake poradovniky.... neboj vizera to hrozivo vsetko ale da sa to zvladnut 😉

tanitta
30. jún 2008

Taky.. na 90% je to chlapak 😵 ...len dr este nechcel prezradit moc ale vedel ze nabuduce zahadu rozluskeme...
Fedra.. ja si myslim ze je to od poslednej ms...ale to je jedno.. +-2tyzdne tam nehraju rolu.. lebo aj tak to presne nevyjde na ms v tom ivf... nepadne to presne na den...

takyna
30. jún 2008

som si to dobre pozrela 😉 tanitka, že to bude chlapáčik, však od začiatku bol náš bobík 😀

hava77
30. jún 2008

ahojte kocky, tak uz sa hlasim aj ja......
dnes som bola dat krv a kedze som poriadne krvacala tak som tam sla zmierena ......
dr vsak na sone videla kus sliznice 7mm tak zase mi dali nadej uvidime o 15,00 povedala ze uz v mensej napokon bol mrnus....
neznasam ked veci nie su bud biele alebo cierne....... tak cakam na 15 😎

hava77
30. jún 2008

tanitka ....najkrajsi chlapik v tvojom zivote 🙂 🙂 🙂 😉

fedra
30. jún 2008

ja som minule citala taky clanok, ze po PK sa rodia prevazne chlapcekovia. A to z toho dovodu,ze "chlapcekovske" embrijko sa deli rychlejsie. A prave take su potom hodnotene pri PK ako tie najlepsie.
Manzel sa smial,ze tedze my sme mali len sesbunkove, asi to boli lenive dievcatka 🙂

pointka
30. jún 2008

Hava, mne hovor s tymi ciernymi alebo bielymi vecami ...
Mrzi ma to krvacanie ☹ snad..... este nadej je.

katy2
30. jún 2008

hava, drzim palce 🤐 🤐

takyna
30. jún 2008

Ahoj havka, bábetko sa udrží v sliznici od 7-9 mm to je mininálna velkosť, a kedže si už riadne krvácala nádej tam je 😵 , strašne by som chcela aby vám to už vyšlo na 100000%, a máš aj mrazáčikov?

fedra
30. jún 2008

havka ... drzim palceky. A ty si si neskusala robit test doma ?

Tani ... krasne babenko 😉

tanitta
30. jún 2008

Havka...nadej tu stale je a to je dolezite;)....drzim vsetko co mam 😉
Taky.. ja si mozem oci vyocit 😨 .... 😀

takyna
30. jún 2008

Tanitka, 😵 ďalšie foto bude zretelnejšie neboj sa 😵

hava77
30. jún 2008

kocky dakujem 🙂
netestovala som kedze som krvacala ako podrezana svina 😀 naco aj mrcha prisla ako obycajne.....ved uvidime
mrazacika mame 1, ale dufam ze silaka 🙂

fedra
30. jún 2008

havka ... dostala si mrchu presne ?

takyna
30. jún 2008

idem kočky, si trošku podriemať, havka aj ostatné držím palce najsilnejšie ako viem aj s bobáčikom, pozriem sa na vás poobede pá
a tehu vírusíky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

hava77
30. jún 2008

ano, aj po 1ivf aj po druhom. mne vysiel iba ket po 1ivf ale skoncil potratom ☹ 😠

fedra
30. jún 2008

to ma mrzi ... ja mam termin na mrchu dnes, tak stale chodim na WC.
Ach jaj ... ani u mna nikdy svina nemeska, do teraz vzdy na 28DC dorazila ☹
A kolky den od ET si zacala krvacat ?

Inak mne Krajko raz hovoril,ze mali tehu aj pri sliznici 5mm ... ale ze to samozrejme vidi nerad. Ale ta baba to vraj normalne potiahla az do porodu 😉

baletacka
30. jún 2008

ahojte, aj ja som bola dnes na krv, poobede budem mať výsledky, ale sestrička má potešila, že mám 3 mrazáčikov, takže čakám,
- všetkým držím palce aby Vám vyšlo, aby ste boli tehuľky

hava77
30. jún 2008

krvacat som zacala 9 den od ET

fedra
30. jún 2008

ja som dnes iba 7 den po ET ... a 28DC

hava77
30. jún 2008

fedri neboj, ja som uz na 7 den spinila, takze ak nespinis vsetko je fajn 🙂

pointka
30. jún 2008

hava a brala si aj estrofem? odkedy ho uzivas?

hava77
30. jún 2008

my v heliku berieme len utrogestan

hava77
30. jún 2008

tak ja uz musim ozvem sa poobede 😅

mysiatko
30. jún 2008

ahojte....havka drzim palce na dnesok....a vy vazne beriete pred KET len utrogestan?nic ine?

tinucha
30. jún 2008

Táni to je krásna fotka dieťatka. 🙂 🙂 🙂 Nádhera.

Fedra, silno držím palce!!!!

tinucha
30. jún 2008

A ešte som zabudla, Katy aj tebe siiiiiiiiiiiiiiiiiilno držím palce! 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre