Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

fedra
30. jún 2008

ved to 😉
Utesujem sa len tym, ze ked som mala mimomater., tak to zacalo pobolievat az neskor, ale ta bolest bola dost podobna

fedra
30. jún 2008

kuspitka ... ty ides 07/07 na KET ?

kuspitka
30. jún 2008

ano idem a ty na test

lenka20
autor
30. jún 2008

babule, stale drziiiiim palceeeeeeee 😵 😵 😵 uz len par minut 😉
fedrik ale fujho aj s cestovatelmi, nic takeho nebude, bude si hoviet pekne v perinke 🙂 ale mnohe baby pobolievali vajecniky ked boli tehu, takze....
zabka vydrz to 😵
baby, ja som normalne teraz rada, ze mam na chvilku pauzu od tychto cakani na vysledok 😝

katy2
30. jún 2008

takze ja som negativna.... ako inak by to mohlo pri nasej neustalej smole dopadnut....
ale zivot ide dalej.....
dakujem za podporu....

kuspitka
30. jún 2008

lenka tak aspon si odichnes

mariettka27
30. jún 2008

ahoj kuspitka 🙂
Kedy to ideš do toho helíku?2.7 alebo 7.7?

kuspitka
30. jún 2008

idem aj 2 aj 7.preco?

fedra
30. jún 2008

katy ... je mi to luto ☹

mariettka27
30. jún 2008

len tak,možno sa 7 uvidíme...My sme mali íst dnes,ale čosi do toho padlo,tak pôjdeme až další pondelok asi. ☹

lenka20
autor
30. jún 2008

katuska to ma tak strasne mrzi do kelu dufala som, ze budes pozitiv......neustala smola ale raz jednoducho musi od vas odist, urcite ten vas cas este pride a nebude to isto tak dlho trvat... katuska drz sa, nabuduce, ok 😉

katy2
30. jún 2008

viete, ja uz nemam sil ani velmi smutit.... uz som zazila tolko sklamani, ze.....

kuspitka
30. jún 2008

preco vlastne nejdes?

tinucha
30. jún 2008

Katy, je mi to ľúto. Ale tvoj čas príde, neboj. Len vydržte a nevzdávajte sa. 😉

kuspitka
30. jún 2008

mariettka potom mi napis IP ako ta tam spoznam a ja napisem kedy pojdem na kolku presne

lenka20
autor
30. jún 2008

katy - napodobne, mam pocit, ze kazdym dalsim sklamanim som otrlejsia, ale slzicky pridu potom v niektorej chvili sa to uvolni........katuska aj pre teba raz slniecko zaziari, nebojkaj, urcite na milion devatsto percent 😵 😵 budes stastna tehulka, maminka, starka....... potom budes uz len spominat ako ti bolo 30.6.08.....a smiat sa od stastia, ze sa aj tebe napokon zadarilo... tym viac si katuska vazime uspech, keby sme hned boli uspesne, tak by to nebolo to prave orechove 😉

mimusa4
30. jún 2008

ahojte tak ako to ide? 😉

mariettka27
30. jún 2008

ok kuspi,ak pôjdeme,tak ti napíšem,že kedy a tak.. 😉

kuspitka
30. jún 2008

dobre budem rada..
mimuska ahoj.

mimusa4
30. jún 2008

ahoj kuspi..máš sa?

kuspitka
30. jún 2008

mimusa celkom dobre.a ty ako .kedy zacinas zas?

katy2
30. jún 2008

leni, asi mas pravdu....
vsetko velke a krasne sa dosahuje za cenu obeti.....

mimusa4
30. jún 2008

tak len po žiadosť mám prísť v polke augusta..tak uvidíme kedy sa začne 🙄 😝

kuspitka
30. jún 2008

katy mojka .tak velmi som si zelala aby ti to vyslo.

katy2
30. jún 2008

kuspitka, to je to, co som hovorila, ze to je zivot......
ja mam 38 rokov, poistovna preplaca IVF len do 39r., nemame spermie..... atd.... atd......
ale musime verit......

kuspitka
30. jún 2008

a keby ste isli na IUI?

zabkaevka
30. jún 2008

kočky viete čo mi povedal doki ...... ste tehotná 🙂 🙂 🙂
ale mám mu vraj volať ešte o pol hodinku, že nestíha. Zatiaľ tomu nejak neverím, už mi síce vyšli slzičky šťastia, manžel bol za mnou v práci a spolu sme volali. Hmmmmmm kočky, snád´je to fakt pravda 🙂

kuspitka
30. jún 2008

mojka gratulujem velmi sa tesim stebov.

katy2
30. jún 2008

zabka, gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵

mariettka27
30. jún 2008

ahojte babky.Podla mna ženy,ktoré sa takto snažia a prejdú rôznymi úskaliami kým sa dopracujú k vytúženému tehotenstvu,si to potom tisícnásobne viac užijú celé to tehu a aj materstvo ako baby,ktoré k tomu prišli ani nevedno ako..
takže katy,nevešaj hlavu a hor sa do dalšieho boja... 😉
Toto je tu na tom super,že sa tu môžeš podelit o svoje obavy,starosti a strach....Lebo ked to začneš rozprávat niekomu,kto si nikdy ničím podobným neprešiel,tak ta s najväčšou pravdepodobnostou ani nepochopí....
😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre