Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

takyna
8. júl 2008

ahoj fedra, ďakujem aj vy budete cobydup taký 😉

fedra
8. júl 2008

😀

takyna
8. júl 2008

fedra kedy ideš na 1-ULZ?

tanitta
8. júl 2008

Taky.. bobik je cely ty 😉 ...len nech pekne rastie a vrti sa... 🙂
Fedri...mne bola vidno machuka presne v 5+0 t.j.u mna 18DPO a 36DC... 😎 ...

takyna
8. júl 2008

Ahoj tanit 🙂 , hlavičku má asi po mužovi 😉 , ako sa vám darí?

fedra
8. júl 2008

na prvy utz som objednana do Heliosu 14/07
Tani, no ja budem zajtra 16 den od ET /ty ratas dni od oplodnenia ??? ... tak to potom budem 18 DPO/ a 37DC

tanitta
8. júl 2008

Taky uz som pisala asi 5 prispevkov dozadu 😉 ... stale blivno stale 😎 ...zacinaju mi chutit mliecne vyrobky co som rada.. a ako tak ovocie co som nemohla ani citit prezmenu nemozem citit vajickovy chlieb 😝 😝 ...kedy mas dalsi utz?

tanitta
8. júl 2008

Fedri ratam den od odberu...to je skoro aj den oplodnenia...

takyna
8. júl 2008

tanitka až 4-augusta, mám ďalší ULZ, aj mne je zle, teraz pre zmenu ja nemôžem mliečne výrobky 😠 , ani sladké, nič proste, ešte stále beriem dufaston a utrogestan, ty berieš ešte niečo?

tanitta
8. júl 2008

Taky...to su take chutove vykyvy...ja stale beriem anopyrin50mg a utogestan 2tabl. este doberiem jedno platicko cele 15tabl a koncim....dr nepovedal dokedy presne ze mam dobrat co mam doma ale mam toho este asopn na mesiac a to je vela uz tak som si upravila aj davkovanie aj dokedy 😎 ...

takyna
8. júl 2008

ja 3-x dufaston denne, a utroša 2-x 1, do zhruba 13-tt potom mi to vysadí ak nebude nejaký problém 😔 čo dúfam, že nie, držkaj sa , idem si kus vystieť kosti lebo od 4-ráno som nespala, čo ma žalúdok omýnal a ráno som bola už u doktorky od 8-tak to musím dospať 😉 , kuknem sa poobede na vás zatiaľ pá, cmuk 😵

tanitta
8. júl 2008

Ved ja sa chystam si lahnut uz dobru hodinu 😅 ...bolia ma krize a ked viac kukam do pc tak aj hlava a oci. tie uz mam jak zvarac.. takze ...dobru noc 😵 ...paa

mirusch
8. júl 2008

Ahojte...viete, ze Minicka uz ma vyse tyzdnovu Lauru? Uf, som nahodou kukla v tehulkach 😀 Ani sa nepochvali!!! 😵

sylvia21
8. júl 2008

vsetko sa nam to tu roztehulkovalo 🙂

gabika24
8. júl 2008

ahojte babulky, na sone u nás všetko v úplnom poriadku, ocinko chce všetkých prekvapiť, že čo to bude a ja to musím rešpektovať 😵 bábätinká sa stále hýbali, máme aj foto, potom (keď budem doma -lebo teraz ešte nie som) to sem hodím - už snáď aj s tým bruškom. 🙂 - teda tou sľubovanou fotkou 🙂

maahuliena
8. júl 2008

ju, či som rada, že ste sa takto rozbehli, len tak ďalej samé tehulky nech sú tu 🙂

minicka
8. júl 2008

Mirusch, som sa chvalila, este v ten den ked som porodila 😵 len mi to nevzalo asi nevzalo prispevok a potom uz som nemala sil 🙂 Takze sa ospravedlnujem a davam to do poriadku. Po uspesnom IVF+ISCI (najskor dvojcatka) sa nam 28.6.2008 o 22:13 narodila nasa modelka s mierami 49 cm a 2980 g.

A ten vonavy uzlicek zelam kazdej z vas, takze sup sup doplnit tehulky po IVF, lebo mi maminky sme van tam uvolnili miesto na 9 mesiacov 😵

fedra
9. júl 2008

ahojte babulky ... tak dnes som bola u svojho gynekologa dat si predpisat utrogestan /aby som nemusela ist pre ne do MT / a robil mi aj utz ... a viete co .... videli sme machulku, videli sme machulku ....... je jedna v brusku na spravnom mieste a ma 3 mm
😀 😀 😀

gabika ... a uz viete co su ukryva v brusku ?

sylvia21
9. júl 2008

Fedra - to je skvela sprava, drz sa. 🙂

dior
9. júl 2008

fedruska-super spravicka, uzivaj si tehulkovanie 😵 😵 😵

takyna
9. júl 2008

Ahoj diorík 🙂 , ako sa máš?

takyna
9. júl 2008

fedra super správička 🙂

takyna
9. júl 2008

pozdravujem všetky teraz prebudené, a pracujúce bežkyne 😉 a prajem krásny dník 😵 😵 😵

mapa73
9. júl 2008

Ahojte, Taky ako sa máš? 🙂
fedra gratulujem

takyna
9. júl 2008

ahoj mapka, celkom ok, až na to , že sa mi pustila teraz krv z nosa 😒 lebo ma alergia gniavy, a čo ty?

mapa73
9. júl 2008

Takynka gratulujem ku bobáčikovi, je krásny 🙂 Taky tie tt sú už fakt pekné 🙂 Silno držkám palčeky, aby ti to všetkodobre dopadlo a bola si spokojná mamina 🙂 Určite máte doma všetci radosť a aj dcérka 🙂

Ja sa pomaly zotavujem, stále sa niečo vyskytne. raz mám problémi s trávením, raz ma to ešte bolí a tak. zajtra idem na kontrolu, tak uvidím. Mám pocit, že sa to tak akosi dlho hojí 😠

kvetka2
9. júl 2008

ahojte babulky 🙂
fedri blahoželám k machulke na správnom mieste 😵 😵 😵
mapka, jazvicka je už zahojená?
taky, tak to máš už velkého valibuka / valibučku v brusku.

taella
9. júl 2008

fedra gratulujem k machuľke . Ináč ten utrogestran užívam už od ET , 2 tabl. večer vaginálne.

kvetka2
9. júl 2008

minicka, blahoželám k bábetku-modelke 🙂

katy2
9. júl 2008

ahojte! 🙂
uz sa nam tu krasne rozbieha.... same tehulky.... snad vas do konca roka dobehneme aj my ostatne 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre