Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

zuzla80
14. júl 2008

Vidíš Cikytka to je slovo do bitky 😀 😀 😀
Domček ahoj, počuj a ty už vybavuješ predoperačné 😕 Ja som ešte nezačala, čakám kým príde mrcha a potom rozbehnem akciu 😅

fedra
14. júl 2008

chudatko domcek .... ja len ze dalsi takyto "drastak" s krvickou si uzijes az ked ti budu robit vysetrenia do materskej knizky ... a to sa uz potom bude dat zvladnut, no nie ? 🙂

domcek1111
14. júl 2008

zuzla ja som sa pýtala koordinátorky a ona povedala, že v pohode môžem vybavovať....aj tak na tie výsledky HIV, a ostané budem musieť dlhšie čakať...a kedže je teraz dovolenkové obdobie, nechcem to riskovať... 😉

domcek1111
14. júl 2008

juj fedra, tak potom sa to zvládne ľavou zadnou 🙂 musíš sa cítiť fantasticky, a určite po psychickej stránke úplne úľava, čo? 😉

fedra
14. júl 2008

nooo ... este sa trosku bojkam.
Este nech uvidim reakciu srdieka ... potom hadam uz bude lepsie 🙂

ulitka
14. júl 2008

Zabkaeva, je mi to luto, posielam IP.

bianka30
14. júl 2008

fedra... krasny ULTZ.... tesim sa s tebou velmi ... cmuuk --- heheh teraz sa oblhliadni dozadu co sme si pisali,,, kooooooolko strachu si mala a ako hravo si to zvladla a teraz 2 chrobakovia.... juuuuuj super,...

domcek1111
14. júl 2008

no jasné, tie prvé mesiace budú asi také trochu obávané...ale tvojim maličkým sa v brušku páči, tak neboj....všetko bude OK... 😉 😉 😉

ulitka
14. júl 2008

Fedra, az teraz som si vsimla tie fotky s testami A HLAVNE ultrazvuk, gratulujem, je to sila, apropos, bola si na prvu IVF?

mirusch
14. júl 2008

Cikytka, poznám také stavy, mala som práve dosť nervózny víkend a to ani nie som pred MS. Myslela som, že zbijem každého koho stretnem a pritom viem, že sa správam nemožne a neviem si pomôcť 😅 Ale to zase prejde, neboj.
Domcek, uf, so mnou tiež niekedy majú problém. Ak ti môžem poradiť, napi sa tesne pred odberom pohár vody. To potom tečie a voda ti výsledok neovplyvní.
Zuzlík, ďakujem 😉 Manželík dnes volal, že asi niečo našli a asi to zamrazia, uvidíme, keď večer zavolá dokina. 😵 Ak áno, tak hurá september!

maahuliena
14. júl 2008

ahojte

mirusch, to je super správička 😵 verím, že v septembri budeš stimulovať, teda úspešne stimulovať 😵 😵

domcek1111
14. júl 2008

mirusch, pila som pred odberom asi 3 poháre vody, a myslela som si, že to pomože a nič......no ja som asi "iná" 😀

fedra
14. júl 2008

ulitka ... ano, bolo to prve IVF.
Stimulacia katastrofalna, aj sa uvazovalo o stopnuti. Nakoniec sme mali tri vajka, 2 sa oplodnili. Zavadzali mi sestbunkove po troch dnoch ... a pozri 🙂
Nuz, niekedy sa skutocne zazrak stane 🙂

mirusch
14. júl 2008

Jéééj, Maahu, a ty špehuješ a nič nepíšeš? 😀
Domček, aha, tak potom neviem. lebo ja mám nízky tlak a už mi raz sestrička raz aj podtlakovou injekciou ťahala krv a nič a potom som prišla na to, že stačí sa napiť vody. Tak potom už len zaťať zuby a držať 😀

mirusch
14. júl 2008

Fedruška, ty si fakt zázračná 😵 Takmer stopnutá stimulácia a nakoniec 100% úspešnosť, kto by to bol povedal...pamätám si aká si bola smutná...Tak teraz tfuj, tfuj, tfuj, nech to je všetko ok.

maahuliena
14. júl 2008

Sledujem, sledujem, aby som nestratila prehľad... ale už nemám silu prispievať... 😔
ale teším sa za všetky nové tehulky a všetky ktoré budú úspešné.. teda všetky 🙂 😉

fedra
14. júl 2008

bianka ... dakujem.
Tak a teraz je rad na tebe aby si ma nasledovala 😀

ulitka
14. júl 2008

Na taky zazrak cakame my ostatne... a drzime nam vsetkym palce!
(ja som mala dva razy po jednom vajku, stimulacia blhodoba, tak to nevyslo, mozno na buduce)
Opatruj sa 🙂

mirusch
14. júl 2008

Maahu, veď aj ja často len čítam a nepíšem, som v poslednom období nejaká smutná zo všetkého 😔 Už mi je aj celá stimulácia jedno...bude-bude, nebude-nebude. Proste flegmoš. Dnes som trošku dostala nádej, ale nechcem sa zbytočne tešiť. Hlavne, keď nás zamrazenie pár bojovníkov stojí 12 000,- SK 😒

fedra
14. júl 2008

mirusch ....ja ani nie. To skor drobcekovia sa rozhodli bojovat za vsetkych sil 😉
A aspon budete vediet aj vy ostatne,ze aj za takychto "blbych" podmienok to niekedy ide 😉
A ked nam potvrdia srdiecka za dva tyzdne na utz, tak vam sem budem "plut" tehu bacilky az vam bude zle 😀

mirusch
14. júl 2008

Jasne Fedri, potom sa tesim na tvoje krasne tt v pase 😀 A budem chytat virusy ako besna...

maahuliena
14. júl 2008

Mirka.. je to veeeľa peňazí...ale treba veriť, že prinesú svoje ovocie, ja v to mooc verim 🙂 🙂

Inak aj ja prežívam dosť smutné obdobie... je toho už veľa... nejako už nemám ani odvahu bojovať...
proste nemáme šťastie... ☹ ale možno raz sadne aj na nás... možno...

no nebudem tu vnášať "negativizmus a smutok"... všetky do boja!! a úspešného!! 🙂 😉

cikyta
14. júl 2008

Domček,tak aj tebe brali tak vela krvy? Ja som myslela,že to si len zomna robia takú srandu. Papaj teraz cviklu,mrkvovú šťavu,alebo červ.víno bykava.

mirusch
14. júl 2008

Jasné Maahu, veď môžme pokecať na S. niekedy. Hm, s tou vierou, ja už ani neviem, či verím 😅 Ale nechajme to. Počkám v tichosti na lepšiu náladu, lebo už si sama leziem na nervy.
A už si sa pýtala na možnosti? Veď napíš IP ak máš niečo nové.
Do boja, to je dobré heslo 😀

domcek1111
14. júl 2008

cikyta ja som si myslela, že si zas umrela... 😀 ako sa máš....ja som trocha z toho všetkého unavená, a k tomu ešte ten čas....stále prší.... 😒

domcek1111
14. júl 2008

ako zvládaš decapeptyl....čítala som, že sa ti krútila halva, veeeeeeeeeeeeľmi veľa pi vody!!!!!!! 😉

cikyta
14. júl 2008

Ale varím priebežne. Lebo včera som tiež nevarila a nechce sa mi chodíť každý den do reštaurácie-čo som Belohorcová? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Som obyčajná ženuška z ludu. 😅

mirusch
14. júl 2008

Cikyta, to si oni z nás všetkých robia srandu 😀 Zo mňa už za posledný rok vytiahli asi liter 😀

cikyta
14. júl 2008

Ano domček. No neviem,či to bolo z liekov a injekcií. Možno náhoda. Ale snažím sa piť. (mám piť 4litre denne a včera som urobila osobný rekord 2 litre) Nejde to viac.

domcek1111
14. júl 2008

tak to mi dačo hovor, ja sa tak talčím do toho aby som veľ pila...ale akosi mi to nejde.... 😒
cikyta, chcem sa ťa opýtať...keď začnem brať decapeptyl...pred pichnutím, strieknem trocha von...aby vyšiel vzduch...alebo vôbec niš netreba a môžem rovno pichnúť...neviem, či si ma pochopila, ale neviem to vysvetliť 😖 ....a kedy si pichaš ráno, alebo večer?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre