Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

cikyta
14. júl 2008

Viem čo myslíš. Nič nevystrekuj-tá kvapulinka vzduchu tam musí byť ! Ona tam už je nadávkovaná. Len si trošku dezinfikuj bruško a hned pichni celú ihlu. (už pri menopure musím trošku stiekačku vracať a urobiť tam kvapku vzduchu ručne.) Tá kvapka robí,že to menej bolí a je to dobre pichnuté-tak kážu. Ja si pichám ráno. Viem,že baby si tu väčšinou pichajú večer alebo jednu ráno a druhú(FSH) večer. Ja som sa nato pýtala koordinátorky a povedala,že je to jedno,ale po psychickej stránke je lepšie ráno a obe naraz-potom som kludnejšia celý den,že to mám za sebou... 🙂 🙂 🙂

domcek1111
14. júl 2008

jej veľmi si mi pomohla, dík 😵 ja si asi tiež budem pichať ráno, aby som potom nestresovala celý deň....a pri puregone je to ako, nevieš náhodou? 😠

zuzla80
14. júl 2008

Domček - ja pre zmenu pichám večer, ale je to jedno, Decapeptyl aj tak neovplyvní krvné výsledky, takže môžeš kľudne pichať aj ráno alebo večer. Tie druhé injekcie - Menopur, Puregon je vraj lepšie pichať poobede, lebo zvyknú upravovať dávku na základe krvných výsledkov a je lepšie keď si v ten deň keď pôjdeš na krv pichneš už novú, upravenú dávku.

cikyta
14. júl 2008

Puregon neviem-to je asi v pere,že? Tak si vyber ako si chceš pichať. Ja som sa schválne na to pýtala,lebo som vravela,že na nete si picháte niektoré večer a odpovedali mi to,čo som spomínala.

zuzla80
14. júl 2008

Ano Cikytka Puregon je v pere 😉
Ja som minulú stimuláciu začala aj Decapeptyl aj Puregon pichať ráno. No a v deň keď som šla na kontrolu (krv+utz), tak mi Krajko kázal počkať na výsledky z krvi a až potom si pichnúť aktuálnu dávku. A potom som si už stále pichala poobede, lebo Puregon treba pichať vždy v približne rovnaký čas.

brise
14. júl 2008

ahojte spolubojovníčky.
Dnes som sa vrátila z CAR aj s dlhým protokolom. cakám na mrchu a začínam s antiškou.
Držím všekým palce 🙂

cikyta
14. júl 2008

Ale ved jasné,že výsledky krvy sú poobede. Ved ked tam ideš 1.-2.den menštruácie vezmú krv a poobede ti volajú,kolko si máš pichnúť prvú dávku a potom ti vždy volaju poobede,kolko dalšiu dávku. Teda ja som žiadny problém nemala. A všetko treba pichať v rovnaký čas.Nielen puregon.

cikyta
14. júl 2008

Inak zuzla.....Včetky lieky najlepšie zaberu ráno a majú lepší účinok. Ráno je telo prichystané lepšie 😉

mirusch
14. júl 2008

Ahoj Brise, tak teda veľa šťastíčka do stimulky! 😵

brise
14. júl 2008

mirusch ďakujem 🙂

domcek1111
14. júl 2008

sorry babenky, že som sa odmlčala, ale mala som telefón...hej s tým puregonom viem, že si budem pichať, ako mu určia dávku z krvi...brise, žeby sme začali splu stimulkovať?! 😉

zuzla80
14. júl 2008

Cikytka asi to necháme na zváženie Domčeka, nech sa každý rozhodne pichať si injekcie kedy chce. Ja som napísala len svoju skúsenosť. Inak držím palce
Brise tak aj ja prajem veľa šťastia do stimulky, nech je prvá a aj posledná.

domcek1111
14. júl 2008

ciky díky za IP...máš pravdu zuzla, ale vieš lepšie je vedieť čo a ako.... 😉
brise joj prepáč veď ty už stimulkuješ, nie?

brise
14. júl 2008

zuzla ďakujem, domcek kludne budem len rada ked budem mať nejakú spoločníčku pri bojovaní s ihlami. 🙂

kuspitka
14. júl 2008

zuzla ako sa mas???

domcek1111
14. júl 2008

hej brise, ale kedy vlastne začínaš, alebo si už začala?Ja začínam 23. s proverou, už sa neviem dočkať 😠

zuzla80
14. júl 2008

Kuspitka ty sa pochváľ, ako pozerám, tak test sa ti blíži. Ako sa cítiš?

brise
14. júl 2008

ja čakám na mrchu a začínam na 21 dní s HAK a potom na 21DC s diphereline. tak to máš zachvíločku ja potom ešte 3 týždne antišku a až potom inj.

domcek1111
14. júl 2008

jaj tak sa budeme spolu mordovať...tak už musím končím pekný dníček... 😉

kuspitka
14. júl 2008

tak da sa povedat dobre len ma bolka spodok strsne

fedra
14. júl 2008

kuspitka ... a ty sa mas ako moja ?
Za par dni sa urcite dozvies super vysledok 😀

kuspitka
14. júl 2008

ahoj.mam sa celkom dobre.strasne ma bolka spodok.len lezkam.ozaj pozdravuje ta kika

zuzla80
14. júl 2008

Kuspitka veď to je dobre znamenie. Tak držím palce, nech sa v pondelok dozviete tu najkrajšiu správičku 😉 🙂

rosienka
14. júl 2008

cikyta - hej uz mam aj druhe IVF "za sebou" ☹(( som zvedava, co nas caka

mirus, mahu - ja tiez casto len citam, lebo casto neviem, co napisat, kedze nie som v tomto smere moc happy 😒

kuspitka
14. júl 2008

myslis ze ked ma tak velmi bolka spodok a krize ze to moze byt dobre znamenie?a este mam svrbia bradavky

sylvia21
14. júl 2008

Fedri - super dva bobulky 😀 😀 nech uz len krasne rastu 😉
Kuspitka - musi to dopadnut dobre, velmi Ti drzim palceky
Mirusch - teraz sa Vam v DE zlepsi pocasicko a i naladicka pride

Zuzli, Cikytka Vasa diskusia o liekoch je zaujimava. Urcite sa kazda snazime riadit sa najpresnejsie instrukciami lekarov, ale vsetci vidime, ako su lekari ovplyvneni odmenami od vyrobcov liekov a zakonite s tym vznika i nedovera samotneho predpisovania liekov. Fakt je ten, ze momentalne sa v nasej spolocnosti vsetko toci v prvom rade okolo penazi.
No bohuzial nam nezostava nic ine ako im v prvom rade ako odbornikom doverovat a obrovska pomoc je , ked si tu vieme navzajom poradit, na co sa este mame dokinov pytat.

Ja momentalne bojujem s rozhodnutim, ci ist na vysetrenie imunity alebo nie. Lekari hovoria, ze nemusim, ze moj zakladny problem je genetika, ale stale ma omiela myslienka prevencie, ze co ak. Ak ma tam niekto posle po neuspesnych pokusoch a nieco mi zistia, budem si potom triskat hlavu 🙄 😠 ☹

kuspitka
14. júl 2008

sylvia dufam ze hej.len ma trapia tie bolesti v podbrusku mam ich silne

sylvia21
14. júl 2008

kuspitka - zlatko - hlavne len oddychuj, tie bolesti mozu znamenat roztahovanie maternice, niektore zeny to citia citlivejsie, neboj o chvilocku budes pocut hlasne srdiecka 😉

kuspitka
14. júl 2008

tak to dufam.dobre majte sa pekne.papa

sylvia21
14. júl 2008

cikitka, vidim, ze si tu skoro cely den, preco si tak dlho PN?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre