Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

mapa73
16. júl 2008

Taky, je mi ľúto, že máte problémy. ale možno sa nájde nejaký spôsob. Možno keď to zaplatíš neskôr, tak sa nič nestane. Teraz by si asi naozaj nemala cestovať.
Dnes ma tie hemoroidy tak nebolia, asi to už ustupuje 😉 Dúfam. Inak sa mám celkom dobre. Bolo tu smutno bez teba. Ale bábo je prednejšie. Opatrujte sa a oddychujte. 🙂

takyna
16. júl 2008

Tak dovolala som sa , musíme ísť do Martina aj ja v 13-týždni, kôli nejakej vzduchovej bubline v krku bábetka sa to vraj robí sono, viete o tom niečo?

takyna
16. júl 2008

mapka aj mne je smutno, ja kukučkujem aj vás čítam, ale nevládzem tolko pri pc sedieť tak ak bude ten nootbok budem tu stále 😉

mapa73
16. júl 2008

v tomto ti neporadím, o tom nič neviem.
Musím už končiť. Zatiaľ sa tu mávajte. Takynka a Tanitka posielam pohladenie na bruško. pá
Držkajte sa

takyna
16. júl 2008

ahoj mapka držkaj sa aj ty 🙂 😵 🙂

tanitta
16. júl 2008

Mapka.. paa aj ty sa opatruj 😉
Taky.. to bude NT screening robi sa cca v 13tt... mne ho robil moj dr... mera tusim ta sija... to je asi ta "vzduchova bublinka"... koli downu syndromu...hodnota by mala byt max do 3mm...to oni ta sami tam zavolali?? robi sa to utz cez brusko.. mali by merat vlastne vsetko stehennu kosticku, obvod hlavicky.. atd.. zaludok,mocovy mechur......

takyna
16. júl 2008

tanitka ja som volala do Helíka, lebo mi kázali , že keď sa vrátim z nemocnice mám sa ozvať, ak mi to bude robiť moja doktorka tak nemusím chodiť do Heliosu???

tanitta
16. júl 2008

Taky.. ak ma tvoja dr dobry utz a pomera vsetko tak teoreticky naco to robit 2x 😅 ale ja by som teda sla radsej do heliku...viem ze nie vsade sa to robi...treba vraj na to aj certifikat ze to dr vie robit...co sa kocky objednavaju na NT screening tak platia..ale ja som neplatila nic.. neviem preco...asi to pomeral v ramci beznej kontroli alebo co 😵 ...

zabkaevka
16. júl 2008

ahojte kkocky. Tak nakoniec sme nesli na dovolenku, je brutal draha, a kedze o mesiac dva chceme este skusit ten 3. IVF, tak musim aj na to setrit, vsak viete. Ale som doma na dovolenke, aj ked je hnusne pocasie, ale trochu zrelaxujem a doma konecne nieco poriadne urobim, pretoze pocas IVF som sa snazila robit len minimum.
Takyna moja zlata, drz sa prosim, drzkam aj tebe aj ostatnym tehulkam prsteky, juuuuj drzte sa. prosim, aj za mna 🙂 moje zlate. Aby som vo vas videla moj ciel 🙂 ze aj mne sa to tak podari 🙂

takyna
16. júl 2008

ahoj zabkaevka, držkaj sa aj ty určite to teraz dopadne ti na tehulkovstvo 😉

hava77
16. júl 2008

ahojte, ako sa mate tehulky?
zabka drzim palce na to 3.ivf 😉

mapka, citam ze mas stale dako problemy, dufam ze ti to uz prejde a aj ty zacnes cim skor tehulkovat 😉

takyna
16. júl 2008

uvidím tanitka 4.8 idem k mojej doktorke a ak mi to pomeria, ona sa zaoberá neplodnosťou, je to super doktorka strašne milá, má dobrý ULZ tak potom by som do Helíka nešla, ak nie tak musím Helík kuknúť, nevadí obzriem si megajvera znova 😉 ešte musíme aj mrazáčika zaplatiť tak by sme to jednou cestou, ešte mi napíš či sa môže ísť aj v inom týždni ako v 13-tom????díkes

takyna
16. júl 2008

ahoj havka 🙂

hava77
16. júl 2008

ahoj taky 🙂

takyna
16. júl 2008

odychuješ ? či si v práci?

hava77
16. júl 2008

som v praci, este dva tyzdne ☹ a potom mesiac dovolenka

takyna
16. júl 2008

havka aj tak je júl škaredý, keď budeš mať dovolenku v auguste bude pekne 😉 aj sa chystáte niekde mimo?

zabkaevka
16. júl 2008

kocky viete mi poradit? z 2. IVF mi zostali 2 balenia Gonalu a 1 balenie Decapepthyl. Myslize, ze sa da na dalsie IVF si dat predpisat len tiey zvysne potrebne balenia? Dokiho budem amt buduci tyzden spat z dovolenky a tak sa pomaly pripravuje na konzultacie k nemu.

cikyta
16. júl 2008

zabkaevka...aj ked ešte mali platnosť,ja som to pre istotu vyhodila. ☹

hava77
16. júl 2008

chceli by sme chorvatsko, ale uvidime

takyna
16. júl 2008

zabka ja si myslím, že by si mu mala presne povedať, kolko toho ti ostalo, a pozri si do kedy je spotreba na krabičke, a doky ti podla mňa len predpíše do potrebnej dávky recept

hava77
16. júl 2008

cikita, to si radsej mohla darovat kockam co su samoplatkyne, boli by ti vdacne

takyna
16. júl 2008

havka more lieči , slaná voda, mali by ste ísť 😉

hava77
16. júl 2008

nepojdeme len vtedy ak vyjde ket

tinucha
16. júl 2008

Taky, to meranie NT sa robí medzi 11. a 14.tt. Ja som bola teraz v piatok. Na tvojom mieste by som do Helíku išla. 😉 🙂

takyna
16. júl 2008

a kolko máte mrazáčikov? od kedy chceš ísť na KET?

takyna
16. júl 2008

ahoj tinus 🙂 , ja presne neviem ani v ktorom som tt, je to zúfalé ☹ aj keď mi tam svietia ttčka, ale primár ma tak zmiatok, že som s toho úplný debil 😠

takyna
16. júl 2008

Tinus ja sa len obávam, že ogrciam auto ☹

zabkaevka
16. júl 2008

juuuj exp. je okolo 2010 az. takze z toho hladiska je to OK. Tak si to dam, do zoznamu otazok na dokiho.
Idem ja trochu upratovat. tak sa majte krasne. paaaaaaaaaa a hlavne davajte na seba pozor 🙂

takyna
16. júl 2008

ahoj zabka 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre