Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

tanitta
5. aug 2008

pred stimulkou 1tabl denne(asi mesiac), pocas stimulky 2tabl denne, po et 1tabl denne.... a po potvrdeni tehu som to vysadila 😉 ... netvrdim ze dopomohlo prave to... ale je uz viac chilli tehuliek 😎 .... prislo to ako studia z USA kde robili na to vyskum.....v testovacej skupine 10zien 8 po uzivani chilli otehotnelo....neskor som nasla na nete clanok z bulvaru ze Viktoria Beckhem ked chcela znovu otehotniet "vsadzala" na chilli 😵 ...

kuspitka
5. aug 2008

mojka o mesiac mam KET asi myslis ze to staci tolko uzivat denne dve?

tanitta
5. aug 2008

viac sa aj tak nedoporucuje... a papat pocas jedla aby nestipal zaludok....

kuspitka
5. aug 2008

tanitta dakujem dufam,ze mi to pomoze.piatok idem do Martina tak si to mozem kupit

tanitta
5. aug 2008

ja neviem ci mi zrovna to pomohlo...ale na doporucenie z ceskych diskusnych for som sa na to dala.... tam sa zacalo od chilli tehotniet vovelkom🙂))...... okrem toho som v tomto uspesnom cykle jedla... chilli+anpoyryn 100mg denne a prednison....

kuspitka
5. aug 2008

co je to ten prednison to jes este aj teraz??

tanitta
5. aug 2008

je to hormon zo skupiny kordikoidov.. na oblbnutie imunity....

tanitta
5. aug 2008

no a brala som ho do 12tt... anopyrin bastim doteraz ale len 50mg...

zabkaevka
5. aug 2008

cikytka, tak to je paraaaaadicka, jupiiiiiiii tfuj tfuj, nech su uspesne hned prve vlozene
kuspitka, aj ja som sa pustila do chilli, ale to som ti uz asi pisala, chichi a anopyrin, nasadim tiez,ale Tanitta nie ty si my pisala, ze radsej po odobrat vajicok? hmmm alebo si to mylim s niecim inym?? uz neviem ☹

tanitta
5. aug 2008

Cau Zabka...jasne anopyrin az po odbere...!.. 😉

kuspitka
5. aug 2008

myslis ze problem moze byt aj ked po kete hned cestujeme domkov 3h

tanitta
5. aug 2008

urcite nie Kuspitka... v tom 100%problem neni....pricin moze byt viac... geneticky nesparva informacia ktoru embruijko nesie... alebo imunologicky problem....hematologicky...ale aj tak nie vzdy sa zisti pricina preco to nejde.....a vsetky vysetrenia su ok.... je to stale len o prirode...

kuspitka
5. aug 2008

tak to mas pravdu .ale ved uz to aj tak treba nechat na prirodu.
ozaj na tie lieky sa moze pit alkohol ale nie velmi len trosku

zabkaevka
5. aug 2008

Ahoooooj Tanitka 🙂
Kuspitka, hmmm ja osobne neviem ci to ma vplyv, ale nedalo by sa radsej niekde pobudnut?? mnohe kocky pisu, ye je dobre aspon v den prenosu a den po, lezat horenohami. Hmmm sice je to individualne, ale ved si s manzelom urobite vylet, aspon na jednu noc po prenose ostnte niekde v hotely.

zabkaevka
5. aug 2008

hmmm no hej, ja nie som v tom velmi znala, a aj ked idem na 3IVF, stale sa nieco tiez vzpztujem, vsak Tanitka, Takyna, ... 😉

kuspitka
5. aug 2008

tak my chceme pred a po prenose martine byt aspon 4dni

kukulik30
5. aug 2008

ahojte 😵

zuzlik , cikytka.....prekrasna urodicka....blahozelam....z tolkeho mnozstva sa musia do vas zahryznut chrobacikovia 😉

krasny dnik zelam vsetkym tehulkam, cakatelkam a stimulantkam 🙂

zabkaevka
5. aug 2008

kuspitka, to je fajn, aspon podla mna 🙂 Mne sa vies co stalo po 1 KET a 2IVF? ze manzela som nemala doma a sama som si z centra soferovala domov, noooo hmmm nik ini nemohol, pretoze vlastne mi sme to nikomu z rodiny nepovedali, ani kamosom. Ja to nase tajomnstvo s manzelikom a nechceli sme o tom hovorit, kym to nie je na chvalenie sa. Ale teraz pojdem aj ked taxikom, alebo ho nikde nepustim 🙂 ale nemyslim ze na to ma vplyv, pretoze ja nemam stresy pri soferovani, skor naopak. Hmmmm priroda je asi jedine co sme mohli aj s manzelom aj s dokim vyhutat ako dovod, no a stav manzelovych bojovnikov, ale to tiez nevieme ovplyvnit ☹ zase som sa rozkecala, ale idem, varim veceru, tak paaaaaaaaa kocicky 🙂

tanitta
5. aug 2008

Kuspit.. pre zaujmavost 😎 .... citala som o jednej kocke co sla hned z et lyzovat na chatu na hory😉 ...vysledok // 😅 ...jasne ze netreba nejake krkolomne roboty doma robit...hned po et...ale samotne cestovanie domov nevadi...mne moj dr odporucil po et 1dcl cerveneho denne 😅 ....takze sa asi moze trosku aj na tie tabletky...

kuspitka
5. aug 2008

zabkaevka este nechod kecaj napis este ja budme citat.
ty si celkom zdrava nemas ziaden problem?

tanitta
5. aug 2008

dobre kocky ...rada som vas videla ale idem tlaci ma brusko 😕 ... paa

kuspitka
5. aug 2008

tanitta davaj si pozor pobozkaj zamna brusko nech je v klude.
dakujem ti velmi za pomoc

cikyta
5. aug 2008

Baby............ja 2 mesiace jem tak každý 3 den nejakých 4-5 čilli papričiek.A už ani neštípu-zvykla som si.Ved som kus chlapa néééééééééé? 😉

alicag
5. aug 2008

Ahojte slniečka zajtra odchadzam na dovču tak sa pekne opatrujte a podporujte držim palce všetkym 🙂 🙂 🙂 🙂

alicag
5. aug 2008

Zuzli teraz som sa dočitala o vajkach no vidiš v pohode a uvidiš zachvilu bude transfer.
Aj u teba cikytka ahojteeeeee držim palce 🙂

sylvia21
5. aug 2008

Caute chilli kocky 😉 idem si hned zajtra nejake kupit, aj ked papricky som priebezne papame aj s muzikom 😉
cikytka 🙂 super

sylvia21
6. aug 2008

kocky - bola som vcera na vysetreni a zistili mi, ze mam problem s limfatickymi cievami, preto mi opuchaju tie nohy. Prognoza je zhorsujuca a budem musiet nosit stale kompresne pancuchy ☹ uz neviem, za akym lekarom mam ist, vsade kam ma poslu mi najdu nejaku neliecitelnu diagnozu ☹

zabkaevka
6. aug 2008

dobre ranko kocicky 🙂
kuspitka, prepaaaac, ze som vcera zdrhla ☹ bola som veeeeeeeelmi hladna. Manzel urobil kovbojsky gulas (to je jedna z dvoch jedal, ktore uvari 🙂 ) a tak som memohla odolat 🙂 Hmmm ano, ja som v poriadku, klop klop, robili mi vselijake testiky na vsetko moyne, vsak vies, ako to chodi, a ChvalaBohu, som OK. Potom isiel manzel na testik, spermiogram, hmmm a ten bol a je katatrofalny ☹ len 5% ich ma zivych ☹ takze taaak. No "nasadila" som mi Evitamin a kys. listovu so zelezom, tak dufam, ze sa to aspon trolinku do septembra napravi 🙂

sylvika, chilli kocky? to je dobre 🙂

dnes mam toho dost vela, ale budem sem nakukavat 🙂 pekny, slnecny a usmievacikovy dnik 🙂 🙂 🙂

zabkaevka
6. aug 2008

sylvika, moja to faaakt? to je sila, a z coho to je?? z topanok, ci z coho to moze byt?? aj ja mam zopar silnych ziliek na nohach, ale krcove to nie su, tak som teraz z toho vyplasena.

sylvia21
6. aug 2008

zabka - 5 % stale vyriesi ICSI, ved na to to je. Ale dobry typ, aj ked mi mame normo spg, tak i ja dam musikovi viac vitaminkov, pre istotu. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre