Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

cmuk05
19. jún 2008

a niektora zvas nabera aj kilka? 😒

pointka
19. jún 2008

cmuk, myslim ze vsetky 🙂)))

kuspitka
19. jún 2008

tak ja som nabrala len po injeksiach a poriadne

hava77
19. jún 2008

pointka a chystas sa aj testovat?

cmuk05
19. jún 2008

no ja preto sa pytam pretoze ja som schudla,moze to byt od stresu? 😒

kuspitka
19. jún 2008

moze to byt aj od toho.ale teraz nemozes mat stres musis byt v klude

cmuk05
19. jún 2008

to bude asi aj preto lebo si pichas gonal nie?

pointka
19. jún 2008

hava ja ti neviem 🙂 asi nie poviem teraz, ale ak sa dostanem do lekarne asi neodolam a test si kupim. Teraz doma nemam 🙂

kuspitka
19. jún 2008

cmuk.co ze znecho chudnes podla mna nie.a ziaden stres nerobi to dobre vajkam

hava77
19. jún 2008

ani ja nie ale tak si vravim ze mozno vo stvrtok o tyzden 😅 minule som uz mala priznaky tak som bola silacka a testla som. ale ak nebude ziaden priznak ze ano tak asi "strcim hlavu do piesku" a pockam na krv 😕

pointka
19. jún 2008

no ja neviem hava, na jednej strane som v strese, na druhej si vravim, ak nevyjde, tak nevyjde...

hava77
19. jún 2008

tak som na tom aj ja. mamuz aj plan b 🙂

pointka
19. jún 2008

a to jest? 🙂

pointka
19. jún 2008

inak toto vam musim povedat.
som sa to dozvedela predvcerom, jedna moja znama, 10 rokov sa snazili o babo, bola na troch IVFkach, neviem kolko KEToch a nic, nakoniec si adoptovali novorodenca a tyzden na to zistila, ze je tehotna!
To je co?

hava77
19. jún 2008

ze nateraz by som na vsetko kaslala a uvidim neskor 😀
ale verim ze ho nebudem musiet pouzit a bobici/bobik, ako ich vola tanitka budu ok 😉

kuspitka
19. jún 2008

pointka tiez poznam ludi co tiez takto mali svoje babo ale je to super nie. 🙂

hava77
19. jún 2008

tak tu musi byt velmi stastna 🙂

pointka
19. jún 2008

ako ja nechapem, ta psychika je svina

cikyta
19. jún 2008

pointka...nedá mi nereagovať. Presne tieto veci sa stali aj v mojom okolí a to niekolko! 😉

pointka
19. jún 2008

nechapem, ako vypnut psychiku, hlavne ked chodite na stimulacie, transfery a podobne... ?

hava77
19. jún 2008

ja si myslim ze si zvolila spravny pristup na psychiku...." vyjde vyjde, nevyjde nevyjde" aj ked ono to nie je celkom tak, ale co uz .....

pointka
19. jún 2008

uvidime 🙂
i ked uprimne skor si myslim, ze nevyjde, na prvykrat to by bola aka nahoda a pri mojej sliznici 🙂

hava77
19. jún 2008

ved treba verit....ako sa vravi ak Boh da tak aj motyka vystreli 🙂

hava77
19. jún 2008

a aku si mala sliznicu?

kuspitka
19. jún 2008

ved ani mne to nevyslo na prvy krat preto idem druhy

cikyta
19. jún 2008

Vieš pointka... treba zároven robiť aj veci,ktoré nám spôsobujú radosť, alebo koníček,na ktorý sme nemali doteraz čas...a ked si na PN-máš kopec času. Napr.ja som pri prvom ivf myslela len na to,že to výjde a prežívala som strašný stres. O to väčšie bolo potom sklamanie. Teraz pri druhom pokuse beriem,že úspešnosť ivf je 40%,nebudem si robiť žiadne teh.testy, pôjdem skôr na PN oddychovať a začnem malovať-nikdy nebol na to riadne čas. A hlavne,viem už presne do čoho idem,čo ma čaká-tak o to bude ten stres menší. Je leto a aj slniečko zlepšuje viditelne náladu a dodáva optimizmus... 😎

hava77
19. jún 2008

ved sa aj vravi ze druhe ivf je percentualne uspesnejsie, zena uz vie do coho ide, co ju caka,a vie ze to nemusi dopadnut len dobre.....asi tak mi to povedal krajko 😉

pointka
19. jún 2008

🙂 je to mile, vsak uvidim,
hava no neviem aka bola snad tych 8mm bola, tri dni pred ket bola 7 mm, v den ket mi ju uz nepozerala..

hava77
19. jún 2008

neboj, co sa ma stat stane sa aj pri malej sliznici, a predsa 7 je hranicna, takze si uz musela byt za vodou 😉

kuspitka
19. jún 2008

teraz mi volali ket zacinam az o mesiac

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre