Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

pointka
26. jún 2008

tani tak ked to povie tehulka, tak som rada 🙂 uvidim rano 🙂

sisula32
26. jún 2008

Tanitta ďakujem ale aj tak sa trochu bojím ,ale keď ja tak veľmi chcem bábo ,nebojím sa o seba ale že sa pripravím o možnosť mať bábo, domotané . ahojte prajem pekný zvyšok dňa.

gabika24
26. jún 2008

pointka, mojej známej vyšiel test negatívny - teda aspoň si to myslela. tak nám to rýchlo bežala povedať (boli sme na intráku)- teda za pol hodinu (možno niečo viac)po teste, keď tam nebolo nič (ona si totiž neželala byť tehotná). no, keď sa vrátila do svojej izby asi o 1,5 hod. bola tam naskočená aj druhá čiarka... - tak sa zasa prešla k nám - nie príliš šťastná. dnes má z tej druhej čiarky syna, ktorého by nedala za nič na svete 😵 - tým chcem len povedať to, čo tanittka - druhá čiarka - aj po limite - je väčšinou dobré znamenie 😀 😀 😀

dadulik111
26. jún 2008

pointka držím ti na zajtra palce aby ti to vyšlo..
aspoň tebe keď nie mne

cikyta
26. jún 2008

sylvia a mimusa....Rýchlo odpisujem,kým mám akú-takú baterku: Mám všeobecnú poisťovnu-ale na to nezáleží-pýtala som sa. A teraz na druhé IVF mi už len predpíšu lieky+injekcie-tie dalšie vyšetrenia už nie. Teda aspon tolko už nie 😉

pointka
26. jún 2008

gabika, juj tak to by som bola rada.. tak tisko sa tesim, ale zatial iba tak trosku, uvidime...

pointka
26. jún 2008

.. alebo ma strasi nejaky duch 🙂

taella
26. jún 2008

pointka to si robila teraz večer test?

pointka
26. jún 2008

nie, poobede a ten "duch" sa tam objavil asi po 1,5-2 hodinach..

taella
26. jún 2008

ja som ho tam nevidela 😉 , ale to bude asi tým že je už večer a zrak mam slabší . 😀
Zajtra testuje opäť? Držím silno palce

pointka
26. jún 2008

🙂 tak ono s tym foto je to tazke 🙂 hej, skusim rano, uvidim 🙂

taella
26. jún 2008

tak sa teším 🙂

pointka
26. jún 2008

🙂 tak snad nebudem sklamana

lenka20
autor
27. jún 2008

ahojte babulky 😵
pointka - zatial asi kazda tu na koniku co mala nejaku druhu ciarocku - ci uz po limite alebo v limite - bola tehu aj z krve, nie vzdy, niekedy sa stane take ako mala kukulik 😖 ale je to urcite dobre znamenie a dufam, ze po rannom testovani nakluses s // 😉
tanicka tak zeby moje predpovede predsa len vychadzali, hmmmmmm 😉 😀 ale je uplne jedno co to bude, hlavne nech je to zdravucke a krasne po maminke 😉 to je super, ze je vsetko OK s bobikom, len tak dalej 😵
takynecka ty si ako vcera dopadla, dufam, ze takisto ako tanicka 😉
no a my sme vcera s krajkom pokecali, v podstate nic nove, mapka - aj ja som vraj specialna, tak sme dve 😉 😀
vypisali sme ziadost na IVF3, napisal mi prednison plus ziadanku na HSG co som chcela ja a zaver - treba len skusat, kedze je genetika a vsetky vysledky OK tak nik nevie ako predist potracaniu, treba len dufat, ze sa zadari a udrzi, uz nic viac mi dat nevedia.....dohodli sme sa na jesen ze ideme do toho... myom vraj dalsou stimulkou moze troska podrast, ale nie velmi, aby som sa nebala...inak pytala som sa aj na darcovske vajka - tak sa podrzte - 5-6 rokov cakacia doba, to je fakt huste.....ale bol zlaty, milucky, fakt sa snazil.....
takze ma caka cakanie na schvalenie ziadosti, medzitym v juli pohovor v brne, 2-mesacna kura prednisonom a v septembri kontrola v prahe, kde sa uvidi, ci protilatky zmizli.... a medzitym dovolenka, oddych, gumisexik 😀 😀

fedra
27. jún 2008

Lenuska ... tak si teraz pekne uzi leto a na jesen to uz isto dobre dopadne. A mozno ten Prednison fakt zaberie a uz ani CAR nebudete potrebovat 😀 ... potom si z teba zoberiem priklad a dam si ho predpisat tiez 😀

ulitka
27. jún 2008

Dobre rano maratonky! Uz som sa vam raz ozvala, ale nezaujala som. Tak mozno dnes. Som totiz sklamana: mam za sebou IVF2 (obidva s jedinym vajickom a embrijom) a vysledok ranneho testu 11. den po prenose bol NEGATIVNY. v pondelok idem na krv, ale velke nadeje si uz robit nemusim...
Este ma zaujalo to darcovstvo vajicok: lenka mas este nejake info k tomu? Aj u mna by to prichadzalo do uvahy, ale dovtedy uz budem stara 😢
Tak som sa vyzalovala a prajem vam vsetkym pekny zamraceny den! 😉

zuzla80
27. jún 2008

Ahojte raketky 🙂
Tánička ani nevieš aká som rada, že je všetko v tom najlepšom poriadku. Veľmi sa teším 🙂 A že by to bol bobík a nie bobíčka 😀 Tak len sa naďalej opatrujte a oddychujte.
Lenka normálne som ostala v šoku, že na darované vajíčka sa čaká 5-6rokov, pánečky, veď to je riadna etapa života. Je mi ľúto, že niektoré páry musia takto dlho čakať na vajíčka, a ak to náhodou nevíjde, tak to musí byť strašné 😒 Takže na jeseň do toho idete opäť? Tak verím, že to dopadne, pozitívne tak ako minulú jeseň ale už bez z krvičky 😉
Ulitka vitaj a ešte nezúfaj, krvička môže byť ešte pozitívne. Budeme ti držať palce, nech to v pondelok dopadne dobre 😉 . A do akého centra chodíš, ak sa môžem opýtať?
Takynka dúfam, že aj ty si dopadla na utz dobre?
Kvetka a ty si sa kde stratila 😕

ell7
27. jún 2008

Ahoj ulitka,

Mrzi ma, ze test ti vysiel negativny ☹ . Tiez mam za sebou 2.IVF, mne zase Hcg vzdy stupne a potom pomaly klesa. Embryjkam sa u mna nieco nepaci ☹ . Tebe sa vytvara menej vajok? Lebo mne ano, pri prvom som mala 2 a pri druhom 4. Ale podstatne je, ze su. A kam chodis do centra?

fedra
27. jún 2008

S tymi vajkami je to nejake divne .... ted som stimulovala na IUI a brala len clostil, tak som mavala 4/5 folikov, peknych velkych ... a teraz pri IVF len 3 ... nastastie vo vsetkych boli vajka. Ale aj tak, cakala som ze pri takejto silnej hormonalnej stimulacii toho bude viac. A neuvazujete o soft ?

takyna
27. jún 2008

Ahojte kočky, 🙂 , včera som bola na sone, malé je ok, ale nefotili nás, odfotia nás 7,7. mám pohovor s primárom, kôli cyste, nepodrástla našťastie sviňucha 😉 , dnes ráno som bola odovzdať 5-ampuliek krvy na rozbory pre konečne tehotenskú knižku, a potom ma majú zapísať do poradne, snáď sa to nebude nijako komplikovať, ale v mojom prípade človek nikdy neviem 😒 , Leni tak ti len prajem, aby bol ten september pre teba rozhodujúci a len s úspešným koncom, všetky vás pozdravujem, a ďakujem , že na mňa myslíte 😵
posielam tehu vírusíky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ell7
27. jún 2008

Fedra soft? To je co presne? Nieco som o tom pocula, ale neviem ci mam dobre info.

Takynka ahoj, som rada, ze ste OK a cysta nerastie.

fedra
27. jún 2008

ell ... kuk do temy SOFT IVF

lenka20
autor
27. jún 2008

takynecka vyborne, ze ste OK, urcite bude vsetko v poriadku aj nadalej a bude to chalan, chlapci zvyknu takto potrapit maminky, u viacerych znamych sa mi to potvrdilo...potom mu to spocitas 😉 😵
ahojte zuzlik,ell, fedrik, no veru, je to sila, take dlhe cakanie. ale krajko ma vyviedol z omylu, darovanie vajicok nie je zdarma, darkyna dostane peniazky, nepovedal kolko, ale vraj sa za to plati, lenze to je legalne pomenovane prispevok za darcovstvo - len nie je specifikovany ten pojem - ci darcovstvo krve alebo organov alebo vajicok alebo spermii....
na softik sa popytam v cechach v juli, potom poreferujem 😉
ulitka - mas IP - ale ako pisali kocky, este nestracaj nadej, do pondelka sa este mozu // na testiku ukazat, dokonca ani nemusia byt na testiku a moze byt pozitivna krvicka 😉

fedra
27. jún 2008

a lenka ... ak by si mala absolvovat soft, isla by si do Ciech ?
A pytala si sa Krajka aky ma on nazor na soft ?

zabkaevka
27. jún 2008

Ahoooojte kočky.
Takyna, robíš mi veľkú radosť a mám v tebe takú veeeeeeeľkú inšpiráciu. V pondelok idem na krv, tak sa už teraz trochu bojkám. Bola som na prenose, ako ulitka, a aj som včera mala pokušenie kúpiť si a urobiť testík. Ale v lekárni som sa potom ovládla a kúpila si len taen Ascorutin, ako si mi radila 🙂
Ulitka, presne, ako ti aj kočky píšu, aj ja (do IP) nevzdávaj, testík z krvi vyjde pozitívny 🙂 A daj vedieť odpoveď do IP na môj návrh, prosííííííííím 🙂
Hmmm k darovaniu vajíčok, toho veľa neviem.
Ale stále mi vrtá hlavou jedna vec, na ktorú som sa pýtala po nevydarenom KET. Že tabletky ktoré nám doktori predpisujú, konkrétne Estrimax, sa nesmú užívať počas tehotenstva a podozrení na tehotenstvo, tak to píšu v príbalovom letáku. Vtedy sme sa o tom bavili na fóre, ale vyšlo z toho, že áno tak to je, ale musíme ich brať. Hmmm no mne to nejak stále nejde do hlavy. Asi sa na to spýtam dokiho, prisnám sa zabudla som na to pred 2.IVF. Tak snáď fakt to musí byť.
Dnes ráno, už nemám špinenie, tak asi sa už emryjká zahniezdili 🙂 juuuuj keby tak bolo 🙂
Tak pekný dník kočky, a sorry, že som sa taaaaaak rozpísala 🙂 chichi

tanitta
27. jún 2008

Ahojky babulky;)...
Leni... hlavne ze si odtial odisla s receptom 😵 .....
Ulitka...viem ze je to o nervy ale virdz moc ti prajem aby si tie //vycikala 😉
Takynecka...mam radost ze ta svinucha nerastie...ja mam vlastne 3cysty... zoskupene do jedneho utvaru som sa vcera dozvedela.....my sme sa aj fotili aj 2D aj 4D...a mame cez 6cm + nozicky ... bobik sa nam nechcel ukazat do tvaricky stale si ju zakryval rucickami a vegetil odusu ...
😅 ...... neskor pridam fotecku stale sami to baby zda ako jeden velky sen... 🙂

fedra
27. jún 2008

tanitta ... jeej tak to je super, len nech si pekne vegeti aj nadalej 😉

kvetka2
27. jún 2008

ahojte babulky 🙂
tanicka, taky som rada,že sa vašim bobacikom darí a cysty už nerastú. Ved teraz musia rásť drobcekovia.
😵
Leni, takže krajko na teba nič nové nevytiahol,hmmmm 😉 ale aspon že sa snaží a možno je v tvojom pípade ten prednison liek na bábo 🙂
pointka, že by??? trosku ťa oprskám pprrsskkkkk 😀 😀 😀
ahoj zuzlík 🙂 a žabka-myslím že to spinenie bolo dobré znamenie 😵
inak babulky, ocením teraz každú vašu radu. V stredu som bola poobede v obchode a pekne som nachladla 😖 vonku bola horúčava a mne bola riadna zima pri chladnickach v obchode, večer ma už začalo boleť hrdlo. Včera to bol horor hrdlo ma pichalo a dostala som nádchu- nie silnú ,ale smoklím.A včera navečer mi stúpla teplota na 37,4. našťastie nestúpala viac, dnes ráno som mala asi 36,9- v noci som sa riadne vypotila. Ale bojím sa že zase stúpne. Kloktám slanú vodu- dnes ma hrdlo našťastie už skoro vôbec nebolí, pijem ovocné čaje s medíkom a papkám ovocie. Co by ste mi ešte poradili? dúfam,že táto zvýšená teplota babatkam neublíži 😕 . Dokelu- to som už 2 roky nebola chorá. Asi som oslabená, ach jo. Myslím, že paralenom sa krmiť netreba- co vy na to

lenka20
autor
27. jún 2008

chceme fotecku taniiiiiiiii 😅 😅 😅
fedrik ak pojdeme do softu tak urcite v cz, ja si myslim, ze najlepsie car na slovensku je helios takze inde ma to na SK nelaka, zostava jedine CZ, ved pojdem tam v juli 22.7. na pohovor, uvidim ako sa mi budu pacit a podla toho sa rozhodnem... schvalena ziadost mi bude platit len pol roka, takze si potom musim rozmysliet, ci dame este tretiu stimulku klasicku v heliku a az neskor softik alebo softik najprv.... to sa vsetko uvidi....manzel miluje krajka ale zase tiez chce pocut aj ine nazory, takze.....

tanitta
27. jún 2008

Leni bude.. ale az poobede nemam fotak tu...inak Leni dr K v cz ti odushlasi vsetko co povies aby si vedela 😵 ...
Kveti... pokial teplota nevystupi nad 38° tak drobcom by to nemalo ublizit...solna voda je fajn...na kloktanie.... teraz nemozes ani nosne spreje.. a ked budes kupovta tak zase len s obsahom soli pre tehulky.. oni v lekarni uz vedia.... ak by si dostala kasel tak si kup Stodal.. mne zabral velmi dobre....paralen si nedavaj....
Federi.. chcem povedat... celkovo... nenechajte sa odbit nazormi lekarov ze to alebo ono nie je dobre alebo je zbytocne....treba ist za svojim cielom a urobit vsetko preto aby clovek mohol povedat ze urobil maximum...aj keby dr povedal co je dost mozne ze softy nie su moc %uspesne ..treba skusit vsteko....zivot je nevyspytatelny a plny prekvapeni a zvratov 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre