Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

hava77
21. aug 2008

zuzla drzim palce 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mirica
21. aug 2008

zuzla - strašne moc ti prajem pozitívnu správičku 😵

gabika24
21. aug 2008

zuzlík, ešte raz mooooooooooc držím palce. už máš asi po sone. sliznica bola aká? to máme čakať na výsledky až do tretej? tak ešte raz želám pozitívnu správičku 😵

lenka20
autor
21. aug 2008

ahojte babule, zdravim vas z domu, skolila ma nejaka otrava jedlom,vcera som chvalila david celu noc a cely den... tak aspon mam na vas chvilocku 😵
zuzlinka straaaasne ti drzim vsetky palce nech ti to dnes dopadne vyborne, minimalne jeden bobik a najlepsie keby dvaja 😉 nech sa vam rodinka rychlejsie rozrastie 😵
havka - este som ti ani nestihla pogratulovat k tehulkovanie, taaaaak zo srdca gratulujem, drzkaj sa, aj vsetky ostatne babule tehule 😵 😵 😵

hava77
21. aug 2008

lenka dakujem 🙂 🙂 🙂

zulka29
21. aug 2008

Zuzlik, držim place, kedy nám už povieš tú dobrú správičku? 😵 Cáry, máry? 😀

Lenik, kuk, ty nie si v robotke, 🙂 Teraz je daka grcaia pliaga vo vzduchu, aj ja som to mala. Ale tebe aj mešká nie? Hmmm, hmm? 🙂

zulka29
21. aug 2008

Bože baby, včera som bola v lekarni na nakupe, mam plnu chladničku liekov za 14 litrov... 😝

lenka20
autor
21. aug 2008

ahoj zulka, no veru, som pn... ale u nas za to mozme dakovat celozavodnemu stravovaniu....
uz nemeska mrska, uz prisla vcera vecer, chcela sa pridat ked videla, ze mam aj ine pliagy, v noci som sla umriet, ani tabletku si dat na ten zaludok, no nic.. fuj, ale uz je lepsie 😝

zulka29
21. aug 2008

tak sa pekne vylieč, aspoň si oddýchneš doma keď ti už je lepšie 🙂 .

hava77
21. aug 2008

zuzla to budeme s tebou cakat do 15,00 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ty nas teda napinas....no ale ta pozitivna spravicka stoji za to 😉 😉 😉

dicinka1
21. aug 2008

zuzla..myslim na teba..nech sa dozvies tu najkrajsiu spravu na svete.. 😵

zuzla80
21. aug 2008

Ahojte moje zlaté, ďakujem vám za úprimne držanie palčekov a aj za tehu vírusikz, ešte síce neviem výsledok, ale výška sliznice bola 17mm 😕 Hneď ako budem niečo vedieť, tak sa ozvem a nehnevajte sa, že som vás nechala tak dlho čakať, ale viete dokiaľ sa z Helíku dotrepeme do KE, tak to chvíľku trvá.
🙂 😉

tanitta
21. aug 2008

Zuzla.. uz kukam aj inde ci ta neuvidim 😵 ... paaaanecku to je sliznica;)...tak uz len nech zacujes v telefone "tehotnaaaa" a sup potom rychlo sem za nami.. cakaaaaam .... 😎

gabika24
21. aug 2008

zuzlik, tak to je fakt nádherná sliznica. tak čakáme na pozitívnu správičku 🙂

gabika24
21. aug 2008

zuzlik, ja už som fakt strašne moc netrpezlivá na tú tvoju dobrú správičku, tak šup sem s ňou 😵

zuzla80
21. aug 2008

Ani neviem ako to napísať, baby je to negatívne 😢 v Helíku tomu nechcú veriť, tak máme prísť opäť v pondelok. Ani neviete aké to je ťažké 😢 😢 😢

zulka29
21. aug 2008

Zuzli ako to do prčič? 😔 😨 to musí byť chyba, neskúsiš testnúť ráno? 😕 ....tak ti držím palce, veľmi veľmi, ved si to už aj ty zaslúžiš ☹ fňuk...fňuk

tanitta
21. aug 2008

Coze???????... nechce sa mi tomu verit....Zuzla v pondelok zase na krv?....to je nejake divne 😔 ....drzkajte sa...ani neviem co normalneho napisat ☹ .....cmuk

gabika24
21. aug 2008

ako???? to nemyslíš vážne.
skús testnúť... či počkáš do pondelka? to mi je nejaké divné, že to je negatívne. nemohol sa drobec zahniezdiť neskôr? veď ja dom tiež mala hraničné hodnoty a to čakáme dvojičky. najskôr mi doktorka povedala, že budeme radi, ak tam už bude vidieť dutinka - ledva ledva. no a oni tam boli dve. zuzlik, tak sa držkaj, modlím sa, aby to bol omyl, že to je negatívne, nech to je tehu ako hrom.

kvetka2
21. aug 2008

😅 zuzlik som z toho jelen. Isto sa pomylili. Ach jo... Skus testnut ...hmm.

zuzla80
21. aug 2008

Možno skúsim testnúť, ale baby ja už nevládzem - ja som si bola viac než istá, že to vyšlo, ešte k tomu tá vysoká sliznica mi dodala nádej, lebo takú som ešte nikdy nemala.
Pýtala som sa Valachovej, či sa im to už niekedy stalo, tak vravela, že áno, tak ja fakt neviem, ale nejaké nádeje si robiť už fakt nechcem.

hava77
21. aug 2008

zuzla este sa nevzdavaj a vyckaj do pondelka, gabika ma pravdu, mozno si mala hranicne hodnoty

kvetka2
21. aug 2008

Zuzlik, nevzdavaj sa! Je to tazke, ale mas nadej. A podla toho, ze mrcha neprisla a mas krasnu sliznicu je to velka nadejisko🙂.

zuzla80
21. aug 2008

Baby pozrite do albumu, tak ja tomu už teda vôbec nerozumiem. Nedalo mi a urobila som test a výsledok kuk do albumu. Žeby predsa len......

csilla76
21. aug 2008

Ahojte tak som vas prisla pozriet...nestiham vsetko citat tak sa ospravedlnujem vopred...
havka,takyna gratulujem vam..krasne vam pribudaju tyzdne..prajem krasne tehulkovanie....
cykita ,zuzla aj ostatne co cakate na vysledok drzim palce aby to vyslo...inac zuzla mas tam ozaj dve ciarky a dobre viditelne tak nechapem ako mohla byt krv negativna...

tanitta
21. aug 2008

Waw Zuzla.. ta ciarka je priam ukazkova 😨 ... bude to tazky vikend... 😕 ...ak sa stal omyl v labaku tak kompenzaciu straty nervov pri tomto vynahradi uz len ten maly pokladik...ktory sa len akosi moc zapelesil a zmiatol tym aj vsetkych v car a vylucuje hcg potajomky ....moc moc budeme na vas mysliet ....

zuzla80
21. aug 2008

Táni už len dúfať a veriť, že to v pondelok dopadne dobre. Inak si predstav, že tá čiarka nabehla ani nie do minúty, tak snáď tam nejaké hcg je 😨 A Táni ďakujem za držanie všetkých 20tich prštekov 🤐 😵
Csillka aj tebe - no uvidíme čo nám pondelok prinesie

tinucha
21. aug 2008

Zuzlik prosím mrkni ešte na bábetko. 😉

zulka29
21. aug 2008

Zuzlik, zuzlik, to je super, zamenili vysledky, jasne ze si tehu a HCG min. 300 pri takej ciarke , jupiiii 😵 😀 😀

tanitta
21. aug 2008

Zuzli.. no jasne ze tam hcg je...a este do minuty 😨 ???....mamatest....neda sa u vas niekde skocit do labaku cez vikend za poplatok???...vysledok do 2hodin... 😎 ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre