Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

tanitta
25. sep 2008

Krasny darcek Jujka 😉 ...my sme si tiez taky pekny dali 😀 .. k 8vyrociu 😉 ...a ver púocitom ze to bude ok... ja som to vnimala tiez uplne inak od predosleho//... 😎 ...

zuzla80
25. sep 2008

Jujííííček juuuuuuj ja sa tak s tebou tešííííííííím. Moja tiež som na teba tak myslela, len teraz mám trošku stresy, tak sa mi moc písať nechce, ale to je o inom. Verím a viem, že zajtra ti to len a len potvrdia. A všetko najlepšie k 9.výročníku 😀 😀 😀

gabika24
25. sep 2008

jujka - supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer. neboj, zatra v helíku len potvrdia, čo je vidno na teste. 😉

hava77
25. sep 2008

jujka gratulujem, to je fajn ze zo "starej partie" sme uz vsetky tehu 🙂

zabkaevka
25. sep 2008

hmmm a kočky čo ste iné robili, že zo starej partie ste všetky tehu??

hava77
25. sep 2008

no ja napriklad nic, len som im odmietla papkat lieky na ket a skusila som v prirodzenom cykle 😉

kvetka2
25. sep 2008

jujka, no to je krásny darček k výročiu. Ja by som chcela dať mangelovi na 10. výročie dve detičky 😵
jujka, to je dobré, že máš úplne iné pocity- ja som to tiež tak cítila, pred testovaním ma bolelo mrchovsky brusko- ale len občas. Lebo teraz ti to už dopadne dobre, tak musíš mať iné pocity 😵 😵

kukulik30
25. sep 2008

Juja....supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer....taka pekna dialnica...blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 🙂 🙂

kvetka2
25. sep 2008

jujka,aj si brala estrogény?

csilla76
25. sep 2008

jujka gratulujem superrrrr 😵 😵 😵

juja
25. sep 2008

...už som tu....trošku som si pospala 😉 ....Ďakujem Vám ešte raz babulky, ste straaaaašne zlaté a veľmi si vážim, že ste na mňa mysleli a držali palčeky...ďakujem 🙂
Kvetka ja som tiež išla v prirodzenom cykle, bez liekov. Krajko sa vyjadril, že som mala "krásnu" sliznicu a ani liekmi by som ju nemala väčšiu a on mi robil aj KET. 😉
Zuzlík, ja som si prečítala tie tvoje starosti, moja zlatá držím silno palce, nech je všetko OK a konečne si vypočuješ ten krásny zvuk srdiečka 😵
Ešte raz veľké ďakujeeeeeem 🙂

kvetka2
25. sep 2008

jujka, tehulky musia veľa spinkať 😉
mne to tak pripadá, že KET v prirodzenom cykle ( ak je sliznica ok) je úspešnejší ako s estrogénmi 😅
pozdravuj zajtra krajka 😵 a tešíme sa na tvoju krásnu oficiálnu tehusprávičku

katy2
25. sep 2008

juja, gratulujem - zatial potichucky ale vyzera to nadejne 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 uz ste takmer vsetky tehulky 🙂
snad sa raz dockam aj ja 😔

alicag
25. sep 2008

ahojte tak moje 3.ivf žial negativne ale mame jedneho mrazačika tak uvidime,čo dalej.
držkajte sa všetky a moc všetkym držim palčeky

hava77
25. sep 2008

kvetka aj mne sa to zda ze bez liekov na ket nas je viac tehuliek ako tych co na ket brali lieky
alica to mi je luto, ale nevesaj hlavu my sme tiez mali len jedneho mrazacika a vyslo to 🙂 len mu ver 😉
katy, neboj je tu nova tehu vlna, tak si naskoc 🙂 😉 cakame ta medzi tehulkami

alicag
25. sep 2008

ahoj havka ja sa nevzdavam toto predycham a potom šup na ket ak naš mrazačik to všetko znesie

katy2
25. sep 2008

alica, je mi to luto.... prajem vela sily do dalsieho boja...
hava, dufam, ze sa k vam raz presuniem...

alicag
25. sep 2008

dakujem katy budem to potrebovat.

hava77
25. sep 2008

katy no preventivne by si sa mohla preniest uz teraz 🙂 my ta tam poriadne poopluvame tehu bacilkam 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katy2
25. sep 2008

hava, ja vas tam chodim obkukavat, ale inkognito 😀 🤐

zulka29
25. sep 2008

Katy, tachých inkognito je nás viac 😉 . Pravda, že nás tu zo starej partičky veľa nezostalo, čo je na jednej strane super, ale my by sme tiež už radi odtiaľto išli kade ľahšie 😵

Jujka, blahoželám 🙂

miroslava33
25. sep 2008

ahojte ..
chcem Vas poprosiť - kto ste skončili stimulaciu a zostalo Vam par ampulí Decapeptylu
a Fostimonu či ineho hormonu na stimulaciu naviac -
ak by ste mi ich ponukli - kupim ich za doplatok
Čaka ma IVF ako samoplatcu, a tak si dopredu nahaňam lieky..
Dakujem. M.

miroslava33
25. sep 2008

zabudla som poprosiť o komunikaciu cez IP

katy2
25. sep 2008

mirka, s tym ti nepomozem 😔
zulka, jeeej, ty tajnostkarka... ako pokracujes s 2.IVF? V akom ste stadiu? 😵 Drzim silno palce 😵 😵 😵 😵

zulka29
25. sep 2008

Katy, 2 blastocystičky sú od včera u mňa 🙂 . Ak sa to už nepodarí, asi vieme kde je problém a čaká ma ďalšia laparka, kde mi zoberú aj druhý vajcovod. 😒 Ale verím, že nebude treba. 🙂

A ty ako? 😕 🙂

katy2
25. sep 2008

strasne ti drzim palce 😵 😵 😵 😵 😵 😵 strasne 😵 😵 😵 😵 😵

zulka29
25. sep 2008

ďakujem Katy 😵 😵

gabika24
25. sep 2008

zulka29 tak špeciálne pre teba tehu vírusy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 - to máš za to, že si nám vyveštila dvojičky 😀
určite to vyjde... veď ti toľkí držíme palce...

juja ty už budeš tehu vírusy rozdávať 😉

hava77
25. sep 2008

zulka ty si teda poriadny partizan 😎 tak drzim palce nech sa chytia obe 🙂

takyna
25. sep 2008

Zulka držím palčoke, samé tajnostkárky ste tu, ale ja sa teším, že nás o chvílu milo prekvapíte v novej téme 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre