Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

mapa73
22. júl 2008

Ahojte 🙂
Kuspitka je mi to veľmi ľúto, že to nevyšlo. Poplač si a uľaví sa ti. Oddýchni si a naber síl do ďalšieho boja. budem držať palce.

Zuzlík to je super, že dobre reaguješ 🙂 Dávaj si na seba pozor a šetri sa. už sa ti to kráti 🙂

Tanittka krásne tt. ako sa máte?

Fedri, zabkaevka ahojte 🙂

zabkaevka
22. júl 2008

ahoj mapa73.
Hmmm ja dnes akosi sa neviem sustredit na pracu, len hladam informacie po internete, a teda kukat aj sem 🙂

fedra
22. júl 2008

Ahojte ... tak prave som bola na WC, to spinenie je tu opat a silnejsie.
Je to stale svetlo hnede ale je toho viacej ... ten strach co mam je priam neskutocny. Velmi sa bojim,ze nieco nie je v poriadku.
Dnes idem k svojmu gynekologovi, len dnes ordinuje az poobede. Uplne sa trasiem, ja uz nechcem dalsie sklamanie ☹

bianka30
22. júl 2008

fedra, hlavne sa ukludni... neboj sa .... keby si nebola tehotna, nemala by si teraz mat mrchu nahodou? vela bab hovorilo o tom ze v case kedy by mali mat svoje dni spinili aj ked boli uz tehu...

neboj vsetko bude ok.... urcite daj pls. vediet poobede...

fedra
22. júl 2008

nie, dalsia mrcha by mi vychadzala az na 04/07 ... nie este teraz

takyna
22. júl 2008

Ahojte kočky 🙂 , fedruška pojdeš k doktorovi pozrie ťa, hlavne zachovaj chladnú hlavu, vylož nohy a potom k doktorovi, ja som tiež začala špiniť a potom som krvácala aj Tanitka

mapa73
22. júl 2008

Fedri, neboj. Ak môžeš tak si lažkaj, tým že budeš veľmi nervózna si nepomôžeš. Viem, ľahko sa mi to hovorí, ale myslím si , že je to to najlepšie. do poobedia už nie je tak ďaleko. vydržkaj. neboj a hlavne sa ukľudni.
Skús sa neako odreagovať. O kolkej ideš na kontrolu?

fedra
22. júl 2008

som v praci, tak ani lahnut si nemozem
Zacne ordinovat od 12.00 hodtak mu hned zavolam a pojdem okolo 16.00 hod ... a vo stvrtok som objednana do Heliosu. Len sa bojim, zda sa mi, ze mi byva aj menej zle ako na zaciatku ... uz hladam na sebe vsetko mozne, hrozne ☹

mapa73
22. júl 2008

fedri, veľmi sa sleduješ a tým si škodíš. Si stále v strese a to nie dobre pre drobcov. Trochu stresovať treba, ale s mierou, tak aby si neublížila drobcom.

bianka30
22. júl 2008

fedra a nemozes to dnes v praci zabalit a ist domov si lahnut... vies ci chces alebo nie, si v strese, to ti nepomoze, ale mozno by pomohlo vylozit tie nohy, troska si schrupnut a ist k lekarovi skor...

zabkaevka
22. júl 2008

fedri, ty si v práci, ve´d si mi písala do IP, že si vybavíš, aby si bola doma. No skús, áno tak ako píše bianka, choď domkov, a potom k dokimu, iste ťa pekne pozrie a bbude všetko OK, len prosím buď kľudná, prosííííím, vieš čo som ti písala. Ja som tiež nebola kľudná, ale ty musíš byť, bežkaj domov, no vlastne pomaly, nebežkaj. Ale to máš komplikované?? odkiaľ si, ak z KE,tak idem pre teba, hoc kde si, a odnesiem ťa domkov.

bianka30
22. júl 2008

fedry aj ja by som isla ale auto som nechala doma. sice by som do KE prisla cca okolo pol noci ale to nevadi hehehehe

fedra
22. júl 2008

ste zlate ... uz som volala manzelickovi ... chudatko, som ho tiez riadne preplasila
Ak zajtra budem v praci, dam vam vediet ako som dopadla

zabkaevka
22. júl 2008

dobre fedri, len dávaj na seba pozor. veľmi silno ti držkám pršteky. bude všestko Ok 🙂 paaaaaa

fedra
22. júl 2008

hrozne sa bojim ... tak mi drzkajte palceky

tanitta
22. júl 2008

Federa... papaj citroniky...to je take prirodne na cievky...ved uvidis co dr. mozno ti povie aj acosrutin ...ten davaju kazdej tehulke co spini ale to urcite vies.... nebojkaj drobci si robia miesto a narobia viac neporiadku okolo seba... mne sli aj kusky sliznice....
Mapka...vdaka za opytanie;)... zatial sa drzime a zaciname sa mrvit ... myslim ze su to pohyby zacial take neurcite ale uz je to asi ono 😉

dicinka1
22. júl 2008

fedra...moja kamoska z KE..bola na umelom vozili jej 2 embrijka..po tyzdni zacala spinit...a potom krvacala trosku.....myslela si ze nic z toho...ale nakoniec vysvitlo,ze jedno embrijko to vzalo....takze jej ostalo len jedno..a je z toho maly danielko...nic nie je stratene..a nechcem ta strasit....

dicinka1
22. júl 2008

fedra..len klud...a lezkaj... 😉

gabika24
22. júl 2008

fedra, držkaj sa... a hlavne choď k tomu doktorovi...
pekný deň babulky 😵

dicinka1
22. júl 2008

fedra....tak co bola si u dokyho?ako ti je?lepsie?drzkaj sa....

dior
22. júl 2008
kvetka2
22. júl 2008

ahojte babulky 🙂
fedri, držkám palčeky,nech to dobre dopadne, možno len krpci trošku vyvádzajú v brusku a robia neplechu 😉 veď ty si moja dvojičkovská spolubojovníčka 😵 😵 😵 Držkaj sa.
Zuzlík, tvoja stimulka vyzerá nádejne, pra jem krásnu úrodičku vajok a embryjok 🙂
tanitka, ty máš už aké krásne brusko 😵
ahoj gabika,
zabka ty naša bojovnica 🙂
posielam vám nejaké vírusiky, nech je aj vám už čoskoro tak blbo ako mne 😵 😵 ale pritom budete mooooc šťastnéééééé 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hava77
22. júl 2008

kocky nieco na zasmiatie sa nasim chlapom 😀 😀 😀 😀 😀

http://www.mojevideo.sk/video/101f/babatka_vs_o...

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dicinka1
22. júl 2008

mne to nejde..fnukyy.. ☹

kukulik30
22. júl 2008

ahojte kocky 😵

fedrik, dufam, ze vsetko bude ok.....drz sa 😉 snad to nebude nic vazne ....

baby...hlasim 2 kukulikov - bojovnikov v brusku....zial , mrazacikovia uz neostali, rozmrazili vsetkych 6 snehuliacikov, tak verim, ze tito dvaja budu silaci 🙂 🙂 🙂

cikyta
22. júl 2008

kukulik.....To ti rozmrazili všetkých 6 a dvoch vložili?....A tých dalších štyroch nechali len tak...(ako toje?To sa rozmrazí viac a ked sú ok všetcia,nedajú sa naspäť zmraziť akože ich nepoužili.-znie to blbo,ale ja to nemyslím v zlom.Len neviem,tak sa pýtam.Možno to budem čochvíla potrebovať.)

kukulik30
22. júl 2008

ciky ahoj moja, nie .......to by som nikdy nedovolila, taketo nieco 😕 ....oni najprv rozmrazia 3, lebo su zmrazene v jednej spicke a ked ani jedno neprezije , tak rozmrazia dalsiu spicku ...pravdepodobne z nasich 6 , ostali zivotaschopne iba 2 , ktore sa aj pekne vyvijali a delili 😉

kukulik30
22. júl 2008

ono to rozmrazovanie je pre embryjka dost zatazujuce a nepreziju vsetky, kvoli tomu rozmrazuju po castiach a cakaju , ako sa budu dalej vyvijat a delit....minule mi rozmrazili 3 a prezilo 1 embryjko, ktore aj zaviedli do maternice.

cikyta
22. júl 2008

No a keby rozmrazili 3 a aj prežijú 3...?

gabika24
22. júl 2008

kukulik, tak ti posielam tehu vírusy a očakávame pozitívny výsledoček 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
držkaj sa... 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre