Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

pointka
21. jún 2008

test nie je relevantny, nemusis mat vysoke hcg a test ti to neukaze, vobec sa nespoliehaj na test, v utorok z krvi budes vediet na 100%

dadulik111
21. jún 2008

mne dala anopyrin po transfere a vysadila mi ho vo štvrtok, ale špinenie mám stále

pointka
21. jún 2008

neboj to je embryo 🙂

pointka
21. jún 2008

kolkaty den po transfere si zacal mat tie pocity v prsiach a pod?

dyta
21. jún 2008

ket= kryotransfer, vkladaju sa rozmrznute embryjka 🙂 ja idem na krv v utorok, tak mi pls drzte palce..

dadulik111
21. jún 2008

dyta do ktorého centra chodíš?
pointka nepamätám si presne ale pár dni po transfere 3-4 dni

pointka
21. jún 2008

dyta, budeme 🙂 pozeram tvoj pas, ty si si toho tiez riadne preskakala uz...

pointka
21. jún 2008

idem lahnut pred tv, tak sa drzte na testoch, drzim vam palce. ahojte

dadulik111
21. jún 2008

ahojček pointka

ulitka
21. jún 2008

Ahojte, skusam ako to tu funguje,tiez totiz bezim (alebo sa plazim!) po maratonskej trati...

fedra
22. jún 2008

Ahojte babulky,
takze ja som moc dobra nosnica nebola ... ale predsa len sa podarilo vydolovat zo mna 3 vajka, vsetky mali znamku 1. Aspon to. Oplodnili sa vsetky tri /prirodzene/ ale jedno malo 2 jadierka, takze mame dvoch bojovnickov. Zatial sa nam delia a v pondelok idem na transfer bez PK. Teta embriologicka hovorila,ze ak su dobre, budu sa vyvijat aj v maternici. A kedze ich viac aj tak nemame, nie je z coho vyberat pri PK. Tak ich dnu supneme obe a uz co sa bude diat uvidime ....
Dakujem ze ste na mna mysleli 🙂

kukulik30
22. jún 2008

fedra ahoj, to vyborne, prajem nech sa pekne zahryznu 🙂 drz sa

taella
22. jún 2008

fedra , po jednej stránke môžeš byť aj rada 😒 , že iba 3 vajka si mala, aspoň ti nehrozí OOHS . Ja som bola vo štvrtok , vybrali mi 19 vajok a včera som musela isť na pohotovosť , lebo brucho ma neprestávalo bolieť a mám zväčšené vaječníky , doktor mi ukazovala , že sú ako päsť a voľnú tekutinu v bruchu , ktorá má tlačí .
Zatiaľ to je I. stupeň OOHS , zajtra by som mala isť aj ja na ET , tak dúfam že sa to nebude zhoršovať.
Budem ti silno držať palce , aby sa poriadne zahryzli fazuľky. 🙂

pointka
22. jún 2008

taella a punkciu ti nerobili? Ja som mala tiez 19 vajok a transfer som nemala kvoli ohss namiesto neho som musela ist na punkciu, vytahovali mi vodu a az potom sa mi ulavilo. Boze uplne s tebou prezivam znova vsetko, drz sa, ale silou mocou sa do transferu nehrn, lebo potom sa ohss zvykne zhorsit zbytocne ohrozis seba aj emrya.

taella
22. jún 2008

punkciu mi nerobili, nie je tam zatiaľ veľa vody. uvidíme čo mi zajtra povedia v CARe

pointka
22. jún 2008

no ja som nemala az take velke vajecniky a hned prepustali vodu, vytiahli mi 250ml

pointka
22. jún 2008

pijes dost vody?

pointka
22. jún 2008

babenky, co ste boli po transfere, boleli vas vajecniky? mna uz par dni dost pobolievaju ☹

taella
22. jún 2008

pijem dosť vody , aj na záchod chodím normálne . Len ma bolia vaječníky a v okolí žalúdka .

kukulik30
22. jún 2008

pointka ahoj 😉 tebe hned robili punkciu?.... vidis, a mna ked prijali na pohotovost, bola som uz po trasfere, ale lekari u nas na pohotovosti cakali ci ta tekutina sa bude postupne vstrebavat a pritom mi ju mohli hned vytiahnut a nemusela som v bolestiach lezat tak dlho...nechapem 😕 ale uz je to jedno, mam to za sebou, hlavne ze to preslo, i ked embryjka sa vtedy neuchytili 😒 dufam, ze uz dalsie ivf nebudem musiet podstupit, ze vyuzijem zostavajucich mrazacikov a zostanem este aspon raz tehu 🙂

kukulik30
22. jún 2008

mna pobolievali pointka 😉 ale po par dnoch to preslo

taella
22. jún 2008

ktorý stupeň OOHS si mala?

kukulik30
22. jún 2008

Rozhranie 2- 3. stupen ☹ uz som aj vracala, teda nemala som z coho, ale ma napinalo...bolo to hrozne 😝

kukulik30
22. jún 2008

hehe..teraz som si uvedomila, ze si sa pytala poinky, ktory mala stupen..vsak? 😀 som ja ale trdlo, no nic...sem tam mi nedopina 😅 😝 a bolo mi divne , ze sa pytas, ved som to uz pisala u nas v Splne 😀

taella
22. jún 2008

v pohode kukulik 😀

kukulik30
22. jún 2008

😀 😀 😀

gabika24
22. jún 2008

fedra, ideš skoro presne v našich šľapajách (my sme mali 4 vajka, oplodnili sa však len dve), teda reálne to je tak ako u nás, čiže čakáme dvojičky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 -teda, že ich budeš čakať aj ty 😀 😀 😀
taky,ako?
babulky, zajtra mám poradňu, držkajte palce, nech je všetko ok 🙂

fcielkafcielka
22. jún 2008

fedruska , to je supris sprava, gartulujem! Uvidis, zahryznu sa a zostanu u maminy este dalsich 9 mesiacov!! 😵

pointka
22. jún 2008

kukulik, no mna sledovala dokina v iscare, ja som mala PK, takze tam bolo dost casu na sledovanie, neviem vsak ktory stupen som mala, to mi nevraveli, ale presne tyzden po odbere som mala punkciu vody.
dokina cakala do poslednej chvile, ci sa voda nevstrebe, aj som chodila kazdy den na infuzky, aj mi davali take odvodnovacie infuzie, ale v den transferu, prisiel aj sef kliniky a nedovol transfer, je to zevraj riskantne, lebo po transfere sa ohss rozbehne este viac.

pointka
22. jún 2008

kukulik, tak snad ta budem nasledovat s tym 1. uspesnym ketom, ked ma tiez bolia vajeccniky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre