Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

lauritka
12. jún 2008

hello kity 🙂

katy2
12. jún 2008

strasne vela ste toho popisali, nestacim citat......
ale vidim, lauri, ze si bola na uzv a ze je to teraz v poriadku... aspon jedna dobra sprava... teraz sa musis upokojit a dat do pohody... to je ale velmi tazke... ale leto ide, treba vypnut..... 🙂

freyadee
12. jún 2008

lauri... pahu... neviem preco mi nepustil srdiecko... ale fakt som teraz este mimo z toho.... ach jaj... polovicku mam v taliansku uz... tak sa blizi domov... zajtra hadam vecer dorazi... dovtedy sa snazim vydrzat nejak nerevat.. idem papat... vratim sa.... zatim sa majte cicusky moje.... 😉

lauritka
12. jún 2008

frey drz sa..dobre, ze sa vraci drahy aspon bude s tebou... katy ja to rada vsetko citam pri veceri 😀
len nech uz pride lto..zatial je to take vselijake.. ale zase to je dobre, musim este pockat s korculami kym nie som v poriadku 🙂 idem trosku polezkat aj ja..pobolieva ma to.. zatial citaj hihihi. 🤐

pahu
12. jún 2008

Lauri, Frey, pekne oddychujte 😉 Držím palčeky nech je to všetko v poriadku... 😵

ell7
12. jún 2008

ahojte,

dalsia tema so super nazvom. Takze sa budem do nej urcite zapajat, kedze ja sa uz citim aj ako keby ten maraton nemal konca kraja. Ale verim, ze raz don urcite vsetky dobehneme. Uz sa na to veeeeeeeeeeeeeelmi tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 🙂 🙂 🙂 🙂

zabkaevka
12. jún 2008

Fíííííííha, tak to ste sa rozbehli 🙂 včera to boli 2 strany, dnes už 10. Chichi super.
Tak ja som dnes absolvovala odber v ramci 2. IVF, ale som trochu smutna, pretoze som cakala viac vajicok. Teraz ich mam len 5, a zajtra mi povedia kolko sa pdoarilo oplodnit. Pri minulom pokuse, kedy som brala lacnejsie lieky, vlastne injekcie, som mala 10 vajicok, teda dvojnasobok. Preto som z toho trochu sklamana, ale mangel ma ukludnuje, ze asi tieto bude silnejsie 🙂 tak dufam, ze ma pravdu a podari sa to hned 🙂 takze niekedy v pondelok alebo utorok ma caka prenos. Tesim sa ako blcha, ale potom viem ze ma cakaju 2 tyzdne otazok, ci sa to podarilo. Veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi dufam, ze vsetko bude pozitivne 🙂
KOcky, tehulky, len posielajte, TTTTT virusy, budem sa tesit. A vseetkym mne podaobnym bezkyniam, drzkaaaaam prsteky 🙂

hava77
12. jún 2008

zabka neboj urcite je to tych spravnych 5 vajok 😉

katy2
12. jún 2008

Zbaka, drzim palce 😵 😵 😵

gabika24
12. jún 2008

zabkaevka neboj, menej je niekedy viac - pozri na nás - iba 4 vajka, z toho sa oplodnili 2, tie vložili a čakáme dvojičky... a tiež sme si predtým užili svoje... tak tu máte do zásoby tehu vírusy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenka20
autor
13. jún 2008

ahojte babulky, lauritka hlavne ze si OK, ze nie su komplikacie a ty sa z toho isto dostanes a budes zas vesela a coskoro aj tehotna 😵 dovolenka by bola fakt super, pouvazujte s drahym 😉
frey - dufam, ze ti to dobre dopadne, drzim palce, niekedy sa miminkam nechce rychlo rast a potom zrazu vyhupnu...
zabka aj 5 vajok staci, hlavne nech su peknucke, thuj thuj, nech su z nich krasne embrijka 😵
ahoj gabinka, pozdrav takynku ak jej budes pisat 🙂

kukulik30
13. jún 2008

Krasne rano , bezkyne!!! 😀 Aspon nam posuniem temu 😉
Inak , dnes som mala riadne divny sen......bola som opat na KET a sestricka mi ho robila na zaciatku cyklu, pri prvej navsteve a embryjko vyzeralo asi tak ako nejaka meduza / priemer 5cm/.....strasne cosi...ked som to videla a pytala som sa na to, tak ona, ze je pekne vyvinute.......no povedzte.....co to mam ja za sny 😀 😀 😀

kuspitka
13. jún 2008

Ahoj kukulik.ako sa mas?

kukulik30
13. jún 2008

ahoj Kuspi , ja po starom, ale ty sa pochval, ako sa citis? 😉

kuspitka
13. jún 2008

tak nanic.ziadne priznaky nemam len to ze ma bolia prsia a to miesto ma boli kde mi vkladali embrio a kus mi je zle.ale robila som si test a podla neho niesom vtehu.tak vcera som preplakala cely den.

kukulik30
13. jún 2008

Kuspitka, to este nic nemusi znamenat, ze je test negativny, ved vies ako to chodi s tymi testami 😉 pockaj si na krv, bude to potom iste...neboj, dobre to dopadne 🙂

kuspitka
13. jún 2008

len sa uz bojim vsetci vravia ake maju priznaky ja len take ze som unavena a dost casto mi je nanic.

kukulik30
13. jún 2008

Kuspitka...nepozoruj sa...viem, ze je to tazke, ale skus sa upokojit 😉 niekto nema priznaky, niekto zase ma, ja som pri prvom KETe nemal ziadne priznaky , iba tesne pred odberom som mala krce ako na mrchu, to bolo asi vsetko, ziadne prsia a ine tazkosti....... 😉 .......kazde telo je ine a inak to moze znasat, takze klud 🙂

kuspitka
13. jún 2008

dobre budem kludna.budem sa snazit ukludnit.ozaj a ty kedy ides na dalsie?

kukulik30
13. jún 2008

este nie sme rozhodnuti, ci pojdeme teraz hned,ako pride mrcha, tzn. zaciatok jula, alebo az v septembri.....uvidime 😉

kuspitka
13. jún 2008

obdivujem ta ty sa dokazes stoho sklamania zodvihnut a ist dalej ale ja nie

kukulik30
13. jún 2008

kuspitka, ake sklamanie, ved ja som stastna, ze sa to uz raz podarilo / uz doma na mna pozera jeden zazrak/ a to mi dava odvahu a silu ist do toho dalej, minule to sice nevyslo, ale to nic nemeni na tom , ze to neskusim znova.....ide sa dalej a jasne , ze som skamana, ale pozriem sa na Samka a je to lahsie....to je pochopitelne 🙂

kuspitka
13. jún 2008

ved to keby som mala aspon jedno.ale budem este dufat ze budem tehotna

kukulik30
13. jún 2008

som napisala to ako hotentot, dufam, ze si pochopila- milion myslienok a tak to dopadne 😀 proste je pre mna lahsie sa cez to preniest kvoli malemu,ale to neznamena, ze sklamanie bolo mensie, bola som z toho rovnako smutna, ako ked to nevyslo uplne prvy krat po ET....

kuspitka
13. jún 2008

idem si na kus lahnut neskor pridem.dobre

kukulik30
13. jún 2008

ahoj a oddychuj 😉

kuspitka
13. jún 2008

dobre mojka.papa

kvetka2
13. jún 2008

dobré ránko prajem 🙂
kuspitka, ved ty si bola včera len 7 den po- a to je ešte skoro na niečo, nebojkaj, ved máš celkom nádejné príznaky 😉 držkam palceky. ja som bola na KET v ten den ako ty, občas mám pocity na mrchu, potom necítim nič, trochu cítim prsia, ale to je asi všetko.
ale musím sa priznať, dnes som už nevydržala a ráno som si ocikala testík a asi po 2 min. som uvidela slabulilinký tienik, nemusí to znamenať vôbec nič, ale ja som ešte nevidela nikdy ani tienik.... som zvedavá, čo bude v pondelok v helíku 😕 prosím tehulky oprskajte ma držkajte mi všetky prosím palceky, môžete aj na nohách 😉

kukulik30
13. jún 2008

kvetka 😉 😉 😉 to vyzera nadejne, i ked ja som uz pri tych testoch opatrnejsia, ale verim, ze tvoj pripad to nebude a ciarocka naozaj bude svedcit o tehu 🙂 budes testovat aj dalej? ci pockas az na krv?

zuzla80
13. jún 2008

Kvetuška veď to je supeeeer, konečne si aj ty uvidela na teste druhú paličku, hoc aj keď tienik, ale predsa to tam bolo a z ničoho nič by sa to tam neukázalo. Jooooj moja veľmi ti držím palce, aby to v pondelok potvrdili. Budeš Kvetuška ešte testovať alebo to nechávaš už na krv?
Ahooojte

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre