Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

sylvia21
17. júl 2008

Fedruska, Takynka len sa krasne opatrujte, myslim na Vas.

takyna
17. júl 2008

Ahoj mapka, sylvia 🙂

sylvia21
17. júl 2008

Takynka - spinenie uz preslo?
Mapka - ako sa mas?

takyna
17. júl 2008

syska nestraš so špinením 😉

mapa73
17. júl 2008

Sylvi, dnes je celkom fajn 😉 U nás svieti slniečko, takže pôjdem na záhradu a to mi dodáva energiu a vtedy nemyslím na to, že som PN. A teda sa ani nepozorujem. a ty sa máš ako,

Takynka, že tie tt sú už celkom dobré a môžeš trochu znížiť stres. Trošku si ho nechaj. 😉

takyna
17. júl 2008

mapka trošku to skresluje, iba 11/3, dnes ešte musím zabojovať do toho 13tt, uff, tak príjemnú záhradku, ja tiež idem niečo porobiť, poobede kuknem páčko 🙂

posielam vám tehu vírusíky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mapa73
17. júl 2008

taky držkaj sa 🙂 Ty si bojovnica 🙂 aj bobáčik je bojovník. Robkaj opatrnea šetri sa. Pa

fedra
17. júl 2008

Ahojte ... mapka to som rada,ze je to uz lepsie 😉

Vies taky, ja si myslim ze je to aj tym, ze stale nieco strachame, citame ... a tym mame mozno viac strach ako tie,co vedia o trochu menej. Normalnu babu by ani nenapadlo strachovat sa o mimomater. alebo ci dutinka nebude prazdna ... to len my sme moc premudrene 😝
Moja kamoska ked otehotnela, tak po 3 tyzdnoch co jej meskali urobila jeden test, zasla k doktorovi, skonstatovala ze je tehu a nic viac ... dalej si spokojne nazivala, dokonca sa par krat aj pozabudla,ze uz ma ist na krv ci sono. A nie ako my tu,co ratame kazdy den do dalsej kontrolky 😀

sylvia21
17. júl 2008

Taky - prepac, nechcela som strasit, len som sa chcela spytat, ci je vsetko OK,asi som sa mala opytat inak, vyzera to, ze mas v brusku velkeho bojovnicka. Dakujem za virusiky, uz mam krasnu zbierku 😉 Setrim si ich na sept.
Mapka - u nas je troska pod mrakom, ale prijemne, teraz som si chvilku chystala otazocky pre dokinu a musim si uz dat chvilku prestavocku od kompu, travim tu nejako vela casu 😒 , co netesi uz ani mojho draheho. Dnes si dam asi len ovocny a zdravy den a navecer si planujem s muzikom troska pokorculovat, tak sa uz velmi tesim.

sylvia21
17. júl 2008

Fedruska mas uplne pravdu, ze cim viac vieme, tak sa viac strachujeme. I moja kolegynka, kt. uz o chvilocku caka baby, ked otehotnela, dokonca verejne tvrdila, ze radsej sa nestara, aby sa nemusela strachovat,co som ja nechapala, ale ked prisli mensie problemy, potom bola prekvapena, ze i nejake vysetrenia su , ktore su terminovane, a tak sa velmi potesila, ze to vysetrenie nepresvihla, lebo neskor sa uz nerobi.
Vies, ja som radsej, ked mam viac informacii, citim sa istejsia, ze sa aspon snazim robit maximum, a mam skusenost, ze aspon prehlad potrebujeme mat, lebo lekari maju toho vela a vacsinou si zacnu citat lek. spravu az ked pridem na vysetrenie. Myslim si, zev prvom rade si vsetko potrebujeme sledovat my a strazit si terminy, aby sme v pravy cas vedeli spravne informovat lekara a dalsich lekarov, kt. nas vysetruju, lebo my mame to "stastie" ze chodime k viacerym lekarom, a to uz treba poriadneho managera. Aspon ja mam taku skusenost, neviem ako vy ostatne. Nejako som sa rozpisala 😀 😉
Ked som naposledy prisla k lekarovi, ze som tehotna, tak som mala hcg len 78, takze uplny zaciatok, co lekari nemaju az tak radi 😀, radsej maju, ked tam tehuska pride v takom 6 - 7 tyzdni, ale bolo to velmi dobre, lebo som bola pod dozorom, ked sa z toho vyklubalo mimomat.t.

sylvia21
17. júl 2008

Fedrus - a vies co mi minule povedal jeden doki, ze "intelektualom" radsej netreba davat vela informacii. Co som si o tomto mala mysliet????? 😝

sylvia21
17. júl 2008

no pisem si tu krasne sama, uz si asi fakt potrebujem dat prestavku 😀 😀

fedra
17. júl 2008

ano, v tomto smere je to urcite lepsie /inak skusenos s mimomaternicovym mam aj ja a preto som sa ho teraz tak bala/.
Len som myslela na to, ze ked tu citas o roznych osudoch, ja si skor zapamatam to zle co sa dievcatam stalo a akosi popri tom zabudnem na tie stastnejsie 😉
A potom na zaklade toho co sa docitam, robim priiiiiiiiiiiiiiiiserne scenare na seba 😝

gabika24
17. júl 2008

ahojte babule.
ináč, čítala som, že máte tiež papierikovú chorobu. ja som v 22tt a ešte stále kontrolujem papierik, či je biely 😀 - to vás neopustí asi do konca tehu - alebo aspoň mňa 🙂
pekný deň, letím variť

sylvia21
17. júl 2008

uz si tehulka Fedry, uz si na tom vyborne, teraz si musis na seba davat velky pozor a o chvilku budes drzat v naruci nadherne mimco 🙂 ci dve?? Prepac , teraz som stratila prehlad 😀 😉

sylvia21
17. júl 2008

Gabika - co ides dnes dobre varit? Papirikova ch. je sranda , ja som sa predtym lakala pri kazdej kvapocke vytoku.

zuzla80
17. júl 2008

Ahojte babule 😀
Gabika, Takynka ďakujem za vírusiky, uchmatla som si riadnu dávku 😀
No konečne moja madam mrcha dnes dorazila, tak Sylvi dúfam, že budem nasledovať tú babu, ktorej tiež došla na 34DC a je tehula 😀
Tak som volala už aj s Krajkom a dnes začínam pichať 😕 Začínam na 100IU Puregonu tak ako minule(Takynka pre teba - pichám Puregon 😀 ) a v pondelok návšteva Helíku. Tak mi držte palce baby, budem to tentokrát riadne potrebovať.

fedra
17. júl 2008

... a co este ked vyteka ten sprosty utrogestan ... pridaj k tomu pobolievanie bruska .... a panika je jasna 😀

tanitta
17. júl 2008

Ahojky kukucky;)..
.. mam po poradni bobik je ok.. 🙂 ...ale zahada pohlavia este nie je vyriesena.. pocame si az do 21tt kedy bude velky utz ...
Zuzla..... ja som to tusila ze prise potvora...99%kociek co idu do heliku ze nepisla ms tak na druhy den vzdy prisla ako na koni 😵 ....mne prisla tusim na 33-34dc... posielam speci prsk...;)... a v pondelok uz nech vidno pekne foliky ... potom uz len dokrmovat 😉 ....pa
Federi... 2srdiecka? 😵 .. uz ich bude vidno.. uz mas zltkovy vacok.. ono to rastie velmi rychlo;)... pa
... kocky drzte sa....

fedra
17. júl 2008

Jeej zuzi ... tak to je super,ze uz dorazila. Mne prisla na 28DC, svinucha ani po Provere nepockala. A tak ked som bola 28 DC po ET a nic, zacala som testovat 🙂 To bolo prvy krat co neprisla do 28 dna

Tani, tak to je super,ze ste v poriadku. Som uz taka zvedava co bude bobik ... ale nas napina potvorka malicka.
Myslis,ze uz srdiecka budu ??? Ja sa hrozne bojim aby dutinky neboli prazdne ... vies, to co sa stalo Larike 😔

fedra
17. júl 2008

tani ... ty uz mas 16tt ????????
To tak leti .... aj ja chcem 😒

sylvia21
17. júl 2008

Zuzli - parada, tak do toho 😉
Fedry a nahodou nejaky ten sexik, myslim neskor - dalsia panika 😀 😀 😀
tanitka - uz si presla tazkym uskalim, ked uz riesis pohlavie, tak to je jedna paradicka 😉

zuzla80
17. júl 2008

Tánička ahoooj, som rada, že ste v poriadku obaja. A ďakujem za špeci prsk 😉 Držte mi aj s bobíkom palce, všetkých 20 čo máte 😵 🤐
Fedri no vidíš a mňa ta potvora ponaťahovala a riadne. A ty sa toľko nestrachuj, určite bude všetko v najlepšejšom poriadku a srdiečka budú biť ako zvon. Už si sa rozhodla či pôjdeš skôr do Helíku?

sylvia21
17. júl 2008

Fedry - uz teraz to musi urcite vyjst, len si pekne relaxuj a uzivaj si tehulkovanie. Bobikom to prospeje.

fedra
17. júl 2008

zajtra zavolam do Heliosu, ci mozem prist skor ... ak nie, pojdem k svojmu gynekologovi. Uz totiz nebudem mat utros

No jasne syska ... ja si takto budem vyrabat stresiky asi az do uplneho konca 😀

mimusa4
17. júl 2008

nebojte, všetkým sa nám zadarí, a budeme mať mimča

mimusa4
17. júl 2008

ja ešte musím počkať chvíľu a pôjdem po žiadosť znova

tanitta
17. júl 2008

Federi.. tajne dufam ze uz budu tukotat 😉 ...je mozne ze este to bude len pociatocna nepravidelna akcia ale fakt sa to meni zo dna na den ...
noo Sylvi.. uz sme presli kadecim 😵 ...stale sa mi to zda neuveritelno-uveritelne ze je to tak 😉
.. kocky... popravde... tento krat som to vnimala od uplneho zaciatku inak... ja verim ze na kazdu caka male uplakane stasticko;)...
Zuzla...ako by to bolo keby sme nemysleli a nedrzali;)... ved sme nejake ivf-rakety 😀 ...

takyna
17. júl 2008

ahojte kočky 🙂 , zuzlík držkaj sa moje začínaš od dnes budem myslieť na tebe, nech je riadna úrodička, a potom šupito na tehulkovanie 😉 , sylvia ja som krvácala okolo 7-týždňa mala som hematóm pri maternici a ten sa musel vyplaviť, zatiaľ sme ok, dúfam , že nezakrýknem, Tanitka takže stále nevieme , čo to bude?a ja aj tak viem, že to bude chlap ako hora 😉

ellianka
17. júl 2008

ahojte žienky 🙂

takyyyyyyyyyyy 😵 😵 😵 som nesmierne rada, že sa vám s bobáčikom tak dobre darí a že som ťa tu zastihla 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre