Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

taella
1. sep 2008

violecielka a dicinka držím palce pri pichaní 😉 Ja som mala tiež Gonal je to úplne tenučká ihla takže ja som to ani necítila keď som si to pichla 😉

violoncielka
1. sep 2008

Dicinka daj si YouTube a tam hladaj Gonal. Tam ti potom nabehne video

dicinka1
1. sep 2008

dakujem ste zlatucke...taelka,lauritka,evka a violoncelka...

dicinka1
1. sep 2008

baby..ako ste si vypocitali den porodu?od akeho datumu?od poslednej menstruacii?dajme tomu..ze by mi to vyslo..to ivf..poslednu menstruaciu som mala..29.8.2008.. kedy budem mat porod?viete mi to vypocitat?

taella
1. sep 2008

asi okolo 22. 5. by si mala termín pôrodu

dicinka1
1. sep 2008

aha..dakujem..a ako si si to vypocitala?nepocita sa to nejak inak? +,alebo - nejake dni?

taella
1. sep 2008

na http://tehotenstvo.academy.sk/ sa to dá vypočítať

taella
1. sep 2008

zle som ti napísala predchádzajúci , malo by to byť 5. 6.

dicinka1
1. sep 2008

ok..dakujem 😉

laura123
1. sep 2008

ahojte tehulky taella, gabika, ... a iné...
prosím vás môžte mi napísať aké ste mali pocity, prípadne bolesti, a pod. po prenose embyjok po kontrolu ??? veľmi sa bojím . 😢
ja mám bodavé bolesti v podbušku sem-tam, a bolesti v prsiach ...
je to dobre 😉 normálne alebo menej dobre 😢 čiže zle???
budem vdačná za každú odpoved....
velmi by sme chceli bábo... už sa snažíme 4 roky a stále nič... ☹ tak sme sa rozhodli pre túto formu. čítavam vás a dodávate mi odvahu bojovať a určite nie som sama ktorej ste takto pomohli.
Ste super kočky, 🙂

scarlette
2. sep 2008

ahojte dievcence,
zajtrajsim dnom sa k vam pridavam, zacinam so stimulkou, prosim Vas je lepsie ostat po transfere tie dva tyzdne doma alebo radsej ist robit? moja praca nie je sice fyzicky narocna ale psych. ano...
dik. 🙂

pistica
2. sep 2008

ktosi sa pýtal na žlté telisko, nech sa páči...

Cysty žltého telieska
Takzvané žlté teliesko (latinsky corpus - luteum) vzniká po ovulácii zo zvyškov prasknutého Graafovho folikulu. Žlté teliesko je miestom tvorby estrogénu (ženského pohlavného hormónu) a hormónu žltého telieska - progesterónu. Pri chýbajúcom oplodnení vajíčka, žlté teliesko zaniká. Následkom znižujúcej sa hormonálnej produkcie je menštruácia. V tehotnosti ostáva žlté teliesko v prvých troch mesiacoch zachované, a je preto kvôli svojej hormonálnej produkcii dôležité pre udržiavanie tehotnosti.

Cysta žltého telieska je cysticky zväčšený corpus - luteum, vzniknutý „vkrvácaním“. Cysty žltého telieska zmiznú spravidla spontánne.

juja
3. sep 2008

Dobré ránko kočky 😉
No kdeže sa túlate..... už sme zase spadli na druhú stranu...

renusa
3. sep 2008

Dobré ránko aj ja prajem 😉
ako sa dnes mávate?? 😀

hava77
3. sep 2008

ahojte kocky, zuzla sa este neozvala?

kvetka2
3. sep 2008

dobré ránko 🙂
ako sa máte. Fakt ta zuzla sa nám stratila, dúfam, že je všetko ok a len nás trošku naťahuje 😉 zuzlík halóóóozvi sa 🙂
havka, ved ty si už 10tt 😵 ale to beží

hava77
3. sep 2008

ahoj kvetka, tanitka pisala ze zuzla hlasi jedno mimi 🙂
kveti mne to nebezi 😒 ide to strasne pomaly a vlastne som dnes len 9+1 a zajtra mi uz skoci dalsi tyzden na MK

kvetka2
3. sep 2008

havka, my sme hrozné 🙂 najprv chcem byť rýchlo tehu a potom nech je už tehu rýchlo za nami a máme bábo 😵 kedy máš ďalšiu kontrolu?

violoncielka
3. sep 2008

Ahojte kocky,hava kvetka...vy ste ostali po ET doma,alebo ste isli do prace?

zuzla80
3. sep 2008

Ahojte moje, prepáčte, že som vás vystrašila - ja som sa včera nedostala na net 😖 Tak ultrazvuk prebehol super - bol tam jeden krásny drobček s plodovým vačkom a embryonálnymi štruktúrami 😵 Podľa ultrazvuku sme "len" 5tt+2, a asi sa musel drobec trošku neskôr uhniezdiť. Ďalšiu kontrolu máme 18teho, kde by už malo byť vidieť srdiečko, tak verím, že tomu tak bude 😉
Ešte som vás nestihla prečítať, tak idem kuknúť 🙂

hava77
3. sep 2008

kvetka sono v piatok v heliku a k mojej dr idem dnes
violonvcielka ja som po dvojch ivf ostala doma a nechytilo sa, ked som mala KETy tak som chodila hned na druhy den do roboty a vysli oba kety /ten prvy bol ale nakoniec potrat/

violoncielka
3. sep 2008

dicinka..tak dnes zacinas?Ja sa uz teraz bojim.Pis ako sa citis....som zvedava.Mne sa zda,ze mi je zle aj z tejto HA 😒 ,ale uz si pomaly zvykam.

violoncielka
3. sep 2008

Dik hava,zaujima to preto,lebo ja sa tiez chystam chodit do prace.....sice clovek mieni a Pan Boh meni 🙂 .

kvetka2
3. sep 2008

ahoj zuzlík, vitaj medzi nami- odpúšťam ti, že si nás takto postrašila 🙂 hlavne ,že je všetko ok 😵 😵 😵
violoncielka, ja som ostala po ET vždy len pár dní doma - 4-5 dní a tretí transfer bol úspešný 🙂

mirka.m
3. sep 2008

ahojte babulky, prosim vas nema niektora skusenost s Utrogestanom- znizovanie davok? Mam postupne znizovat davku, len som sa pozabudla doktorke spytat ci ho mam az uplne vysadit. Brala som 3x2. neviete mi poradit?
dakujem

katy2
3. sep 2008

ahojte 🙂
uz sa to tu hemzi tolkymi tehulkami 😵 😵 😵
vsetkym tehulkam prajem krasne a bezproblemove tehu a stimulantkam pozitivnu spravicku na konci..... 😵

kuspitka
3. sep 2008

Ahojte dievcata.
tak ako sa mate????

katy2
3. sep 2008

ahoj kuspitka 🙂
vidim v pase, ze sa chystas na dalsi KET... drzim palce, nech vam to konecne vyjde 🤐 kedy to vychadza?

kuspitka
3. sep 2008

Ahoj Katy prepac ale nikomu nevravim kedy idem .zatial este neviem kedy bude transfer.
dufam ze to uz bude posledne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre