Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

csilla76
18. jún 2008

pekne ti tam svietia tie tyzdne takyn,zelám krasne bezproblemove tehulkovanie 😵 😵 😵 inac dufam ze oddychujes !!!!! a si na pn-ke ze? 😉 😉 ja som nejako mimo teraz,unavena tak idem trosku kuk tv a potom spinkat...pekny vecer maratonky 😀

taella
18. jún 2008

takže dievčatá zajtra držte palce čaká ma OPU 🙂

eva7780
18. jún 2008

taella drzim palce nech sa zadari 😵 😵 😵

taella
18. jún 2008

diky eva 🙂

lenka20
autor
19. jún 2008

ahojte babulky, takynecka ahoooj - no konecne ze ta tu vidno, ale mas pravdu, radsej pekne polihuj, ja dufam, ze sa tu ta hnusoba cysta vstrebe, ved uz bolo dost problemov 😉 uz nech je to len kraaasne tehulkovanie 😵
taelka - thuj thuj thuj nech su krasne vajka 😵
csilla ty ako pokracujes 😕 😵
baby aj ja som rada, ze stare rakety zacinaju tehulkovat, nezabudnite, ze potom spolu zakladame novu temicku pre tehulky a mamicky 😵 a to stretkooooooo 😵 😵 😵 😵
inak ja mam taku divnu tu mrchu mrchatu este stale, uz je to 8.den, je sice slabucka, vobec nie ako inokedy ale nie a nie prestat.....tak uz mi to aj lezie na nervy...
neviete ako dopadla na testikoch bianka, vcera sa uz neozvala, ale blbol konik, aj mne zmazalo dlllhy prispevok 😠 idem popatrat 😉 pekny dnicek vsetkym 😵

juja
19. jún 2008

Dobré ranko kočenky 🙂
Lenka ahoj 🙂 ...a ja som sa čudovala prečo sa tu včera tak málo klábosilo a to zase blbol koník 😠 ..tak dnes to dobehneme 😉 ....nemôže ti mrcha blbnúť z antobiotík čo si papala na chlam. pneumonia 😕 bolo to min. mesiac nie?...
Takynka tak ako? Dúfam, že len nepracuješ, ale pekne sa šetríš 🙂
Kvetka ty si teraz na KET bola bez eth....estradiolu? Ja mám pohovor budúci týždeň, tak som zvedavá, čo mi navrhnú, ale asi by som skúsila aj ja bez....mne sa zdá, že po tom estradiole je tá sliznica umelo "vyrobená" 😕

fedra
19. jún 2008

Ahojte babulky
neviete nahodou co je s biankou ? Vcera mala mat testik ....

lauritka
19. jún 2008

ahojki bianca je negativna..ale este ide na jeden test na 14. den

fedra
19. jún 2008

uz som nasla tu temu kde to pisala ☹

kvetka2
19. jún 2008

dobré slnieckové ránko! 🙂
jujka áno ja som mala KET bez ethynilestradiolu. Ja som sa rozhodla preto,že mi potom zblbol cyklus a urobila sa mi cysta.
bianka 😔 , možno že predsa na 14 den niečo zjaví 😕
ahoj taky
lenka, hmm to je divné, ja som tak dlho-asi 10 dní krvácala a spinila po 1. kete, asi s tebou este cloumají hormóny 😅

juja
19. jún 2008

Kvetka moja ja to asi tiež takto vyskúšam...uvidím aká bude sliznica na 14DC na ultrazvuku ...máme posledné 2 embryjká tak rozmýšľam.... 😉

kvetka2
19. jún 2008

jujka, ja som mala sliznicu bez liekov dokonca lepsiu 😉 a mala som tiež posledných 2 sneuliacikov...ja môžem len doporučiť 🙂 ale vieš každý je iný 😅

lenka20
autor
19. jún 2008

uz som vypatrala biancu ☹ 😖 ach jo, ale maraton je maraton, nie sprint, takze nieco musime vydrzat - bianka, troska este pobehnes a budes aj ty tehulka 🙂 🙂
jujka ja som jeden cyklus bez liekov mala sliznicu vysokansku ved vies a druhy cyklus len tak tak, nakoniec sa vtedy ani ET nekonal... ale rozhodni sa podla minulych cyklov, ak ti zvykne rast pekna sliznica tak by som sla bez liekov, teraz si mala dlhu hormonalnu pauzu, takze telicko bude na tom urcite dobre 😉 lebo ten ethinylestradiol je asi pekne svinstvo, ja ho nechcem kvoli myomu, lebo po nom rastu aj myomy aj cysty...
mozno je to tymi ATB co som brala,alebo tym utrogestanom co som uzivala asi 5 dni, hadam to uz prejde, aj ked dnes ma boli brusko ako keby som prave dostala tu naozajstnu mrchu 😀 svinucha, dufam, ze sa teraz vyblazni a ked to bude aktualne tak mi da pokoj 😉
jujka kedy mas sono 😕 😕 😕
fedrik a ty ako moja, tesis sa na vajka 😉 fedruska- ty si bola na HSG, ake to je, co to je, robia to aj v heliku alebo nie, bolelo to, potrebovala si aj predoperacne alebo nic - ved ja sa bud.tyzden krajka popytam, ale chcem byt pripravena, ved vies 😉

juja
19. jún 2008

Lenka sono bude až v auguste ...., ale chcela som aby ma kukol môj doktor 30.6. lenže vtedy budem mať mrchu a potom má zase on 3 týždne dovolenky 😝 😖 HSG mne robili v ZA v nemocke, Krajko to nerobí resp. pred 2 rokmi to nerobili v Helíku, bolo to v pohode aspoň v mojom prípade, keďže mám vaj. priechodné cítila som len taký tlak a bolesť v podbrušku ako pri mrche ...dalo sa to v pohode vydržať celé vyšetrenie trvalo cca 5 min. , predoperačné som nemala, ale musela som tam zostať cez noc kôli reakcii na kontrastnú látku, ale chvala bohu nič sa nekonalo ....inak robili mi to krátko po skončení mrchy,ale už si nepamätám presne na ktorý deň to bolo 😒

lenka20
autor
19. jún 2008

diky jujka, skusim sa popytat krajka a ak to oni nerobia tak potom radsej skusim v BB niekde v sukromnom zariadeni, do nemocky nepojdem ani za svet, ani MT ani BB, fuj fuj fuj 😝
moja mrcha sa so mnou hra, teraz akokeby zacala taka normalna....mna trafi....uz tych liekov bolo asi vazne dost 😠 ta parmesacna pauza uz je potrebna...
ja sa trocha bojim tej kontrastnej latky, ked mi robili CT-cko tak som mala na nu reakciu a doktorka mi vtedy povedala, aby som vzdy lekarom povedala, ze som alergicka na kontrastnu latku, ale mozno to nebude taka ista, hmmm 😕 😕 😕 no uvidime 😉

fedra
19. jún 2008

Lenka,
v heliose HSG nerobia. Pocula som ze je to velmi neprijemne vysetrenie .... ja som mala to stastie, ze som na nom bola v DK. Tam to robia pri ciast. narkoze, prispia ta na cca. 5/10 min. A bolo to super, nic som necitila. Vtedy mi tam doktor hovoril, ze je to lepsie, lebo pod bolestou maju svaliky tendenciu sa stahovat a to dokonca tak, ze vajickovod sa moze javit ako nepriechodny aj ked to nakoniec tak nie je.
Ak by som ti mala poradit, skus si to vybavit tam. A je tam velmi dobry odbornik.
Ja som este cyklus pred HSG brala cipky, aby sa uplne vylucilo to, ze by sa tam mohla zaniest nejaka infekcia. A predoperacne mi urobili asi za 10 min. Sestricka mi zobrala krv a hned isla so mnou do susednych dvier kde mi natocili EKG. A vysledky ma potom uz cakali ked som prisla na samotny zakrok.
Po zakroku som si este asi hodinku polezala a isla domkov.

A na zajtra sa aj trosku bojkam, aj tesim.
Strasne chcem verit, ze nejake vajka sa podaria najst a snad sa dopracujeme aj k ET. Hadam nejaky drobcek oplodneny bude ...

fedra
19. jún 2008

Babulky, boli ste vsetky po ET na PN ?

Ozaj Lenka, ako sa ti podarilo zlomit Krajka na Prednison ?

kuspitka
19. jún 2008

fedra kedy ides na kET?

hava77
19. jún 2008

lenka na sliaci je sukromna gynekologicka klinika jednodnovej chirurgie myslim ze s vola gynpor mne tam robili laparkua urcite tam robia aj toto. robi tam dr. galad a on je dost dobri. skus na nete myslim ze maju aj stranku 😉

hava77
19. jún 2008

www.gynpor.sk/ 🙂
inak zabudla som ahojte 😉

pointka
19. jún 2008

Caute, mam na vas otazku.
Ked ste boli po ET/KET, kedy ste zacali nieco citit - napr. spinenie/mrchove pocity/nejake pichanie... proste nejake znaky, ci sa emryo uhniezduje alebo nie...
Ja nic necitim, tak neviem, ci su tam tie embrya, alebo co sa deje, asi som prilis vystresovana a asi prilis vsetko sledujem...

juja
19. jún 2008

Fedruška neboj sa vajká budú krásne a kvalitné aj ET bude a aj mrazáčiky z nich ešte budú - to keď budete chcieť pre babatko súrodenca 😉 ...dobre to dopadne, len sa nestresuj aby boli vajká v kľude 🙂 ...ja som si po ET vzala len pár dní voľna a potom som chodila do práce,ale ak nemusíš do práce zostaň doma na PN. Zajtra budeš trochu ubolená po odbere, ale na druhý deň už bude lepšie, vydržíš 🙂 A čo sa týka toho HSG tak to som nevedela, že to robia v narkóze 😕 😕 ...neviem prečo som si myslela, že tebe robili laparku aby zistili priechodnosť vaj. 😕 ...ja som klasické HSG znášala dobre, bola som uvoľnená - keďže mávam niekedy poriadne bolesti pri mrche, tak mi to prišlo normálne bolestivé ...ale záleží aj na výške prahu bolesti, ako mi doktor povedal, a pri nepriechodnosti to musí sakra bolieť 😔

pointka
19. jún 2008

cau hava. Tak co uz citis nieco? Si doma? CO robis/nerobis? 🙂

cmuk05
19. jún 2008

Ahoj pointka.Chcela by som vediet na ktory den je odber vajicka?Picham si uz 5 den.Sestricka povedala ze do 12 dni.Chcem vediet pretoze si uz tom vsetkom.

pointka
19. jún 2008

ja som mala odber asi na 16 den, ale inak je to individualne, podla to ako ti rastu vajka, rozhodne o tom lekar po kontrolach, pripadne ti bude upravovat davky, ked ti rastu rychlo alebo zase prilis pomaly.
Ja som teraz ale po KET. ET som nemala kvoli OHSS.

kuspitka
19. jún 2008

cmuk mne robili na 11den odber vajicok ale som si pichala gonal.odber vajicok zavisis od toho ako sa vyvijaju ake su

cmuk05
19. jún 2008

mne nechal tu istu davku nepovedal ze by nieco bolo mam ist v pondelok mala by som uz vediet kedy to bude?A to je dobre ze sa davka nezvisuje?

kuspitka
19. jún 2008

pointka ty si bola na kET aj ja idem este neviem otom vsetko

pointka
19. jún 2008

hej v pondelok, ale fakt neviem, co mam citit 🙂 bol to moj uplne prvy transfer tak som z toho taka vselijaka 🙂
co by si chcela vediet?

kuspitka
19. jún 2008

tak kedy si zacala brat lieky?a na kolky den ti dali vajka.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre