Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

zuzla80
26. jún 2008

Tánička teším sa s tebou, že je všetko v poriadku 🙂 😵 😵 A na pohlavie je asi ešte skoro však 😕
Takynka a tebe pre zmenu držím silno palce, aby dnešný utz dopadol dobre, aj keď verím, že to bude dobre aj napriek tej cyste.
Katy, Pointka ešte nezúfajte, ako stále hovoríme my rakety, najdôležitejšia je krv - to je najrozhodujúcejšie. Držte sa

pointka
26. jún 2008

katy nesmut, ja si myslim, ze este na 9. den s hocijakym komercnym testom je to skoro 🙂

katy2
26. jún 2008

uvidime.... bola by som rada, keby to vyslo... ak nie, to je zivot....

taella
26. jún 2008

ahoj fedra , aj ja som bola v pondelok na ET a pre istotu sa ešte doma váľam 😀
Do práce idem až v pondelok , tak dúfam , že tam vydržím sedieť 8 hodín denne.

pointka
26. jún 2008

katy ja som prestala byt v depresiach, tak zacni aj ty sa usmievat, ved je leto 🙂 a kazdemu raz ten spravny cas pride, som o tom presvedcena

tanitta
26. jún 2008

Baby.. ja sa k tym testikom radsej nevyjadrujem...naposledy som citala v nejakej teme ze jedna kocka mala az na 17po et // na teste...ono je to tazko.... moze aj nemusi to byt smerodajne... baby drzim vam palce...nech sa tam tie D1 ukazu 😉
Zuzla... poobede idem este na jeden utz... taky novy... tam uvidimne ci nieco uvidime 😀
Taky...dufam ze tie potvory ta nebudu trapit....

katy2
26. jún 2008

ja nie som v depresii.... len mi to pride niekedy luto..... ale beriem to ovela lepsie ako minule....

pointka
26. jún 2008

to je fajn, preto som aj chcela testovat doma, aspon v pondelok nebudem tak zle znasat tu neprijemnu spravu od lekarky, ze nie ste tehotna 🙂

fedra
26. jún 2008

Ahoj taella .... no tak super ze nakoniec ET bol a dufam ze hyperst. si uz zazehnala ... aj ti nejakych drobcekov mrazili ? Asi ano vsak ... ozaj a nehovoril ti doktor kolko mali buniek pri ET ?

takyna
26. jún 2008

Tánitka aj ja som rada, že ste obidvaja v poriadku 🙂

taella
26. jún 2008

u nás nikdy nič také nespomínajú , koľko bunkové embria sú . Len povedal , že celkom dobrej kvality boli . Z 19 odobratých vajok mi ostalo 8 , dve vložili zamrazilo sa 6 , takže máme nejakú tu poistku do budúcnosti .
A ten hyperst. čakám stále či sa náhodu ešte nerozvinie , ale dúfam že nie , hoci brucho ma stále pobolieva .

zabkaevka
26. jún 2008

Pomoooooooooc kočky, som 10. deň po prenose v rámci 2.IVF, alebo 9. ani neviem, keĎ počítam aj deň prenosu tak 10. a včera ráno aj dnes som mala také svetlohnedé špinenie ☹ 😢 neviem čo to je, pretože po 1.IVF ani po KET, som nič také nemala, síce obe pokusy vyšli engatívne ☹ ale nešpinila som. HMmmm čo to je. pomoooooooooc. Dúfam, že nič zlé. Niektoré píšete že s tým tiež máte skúsenosti, a dokonca píšete že je to OK, hmmm tak snáď aj v mojom prípade je to neutrálna informácia.
Lenkaaaaaa ako to vidíš??
Aj ja mám nuitkanie sa testnúť, ale neviem či to je dobrý nápad, už teraz sa zožierať, ak by to vyšlo negatívne, krv je krv, a snáď to do pondelka vydržím 🙂 ale hlavne nech to je pozitívne 🙂
A ešte k téme, či PNkovať po prenose alebo nie. Hmmm ani mne doki nekázal vylyhovať, povedal, že akurát deň prenosu si treba dopriať leňošenie, a prvé tri dni vôbec nesexíkovať, ale potom sa mám správať normálne, jasné že nebehať maratón, a nedvíhať činky 🙂 ale normálne žiť. Po 1.IVF som ležala aj deň po prenose, po KET dokonca 3 dni. Hmmm ale aj tak rovnako to dopadlo. A teraz po 2.IVF som ležala deň po. Snáď stačilo, a jasné trochu viac sa šetrím, aj keď dnes som si 10 emtrov trochu pobežala, ale v rámci normy 🙂

pointka
26. jún 2008

baby mate niektora skusenosti:
Dnes je 10. den od KET, mam s testom pockat ana ranny moc, alebo ked je ranne tehu test ukaze aj aj z poobednajsieho?

fedra
26. jún 2008

pointka ... ja ked som bola tehu, tak mi test na 10 DPO ukazal // vecer ... a to som bola iba 10 dni po IUI.
Tak ja neviem, nechcem ta zas nahovarat .... 😉

takyna
26. jún 2008

zabka to môže byť uhniezďovanie embrijka, mala by si ostať teraz v kludovom režime, ležať nohy hore, šetriť sa pozitívne myslieť, žiadna panika
pointka na 10-deň ti málokedy ukáže test poobednajší z moču niečo, povedala by som , že vôbec nič, takže sa nestresuj a buď počkáš do rána a urobíš si to s ranného moču , alebo vydrž na krv

zabkaevka
26. jún 2008

heeeeej takyna, ak by si mala pravda, že sa vo vmne emlryjká uhniezďujú 🙂 áno áno, už nebudem sa plašiť, a utekať, len pekne v kľude, ale žiaľ ležať hore nohami sa mi podarí, až najskôr okolo 5ej ☹ som totiž v práci, a mám na dnes ešte dve rokovania dohodnuté ☹ neviem sa z toho vyvliecť a ísť domokov. Hmmmm škoda, ale už len sedín za PC a nič nerobím, potom tie stretká a idem skôr domov. máš pravdu 🙂

zabkaevka
26. jún 2008

a napravo v podbrušku ma trochu tak pichá a mám to napäté, a akoby horúce.
ospravedlňujem sa keď robím v slovách chyby 🙂 ale ťukám rýchle a niekedy nekontrolujem po sebe.

zuzla80
26. jún 2008

Zabka môže to byť zahniezďovanie, embryjka sa pri PK zvyknú zahniezďovať okolo 3-5dňa a bez PK až okolo 8-10dňa. Tak ti držím palce, aby to špinenie znamenalo, že sa drobčekovia zahrzávajú 😉

takyna
26. jún 2008

zabka pri uhniezdovani embrijka aj mna pobolievalo podbrusko, to je normálne 🙂 robia sa ti zmeny v organizme, vydrž v práci nejako, nerozčuluj sa na porade, a keď prídeš domov skús ten kludový režim, nenos nič tažke, žiadne nákupy, proste odychuj

takyna
26. jún 2008

aj keď ti doktor povie, že máme fungovať ako bežné ženy, predsa my sme trošku iné, tie cykly máme umelo vyprodukované, a naše telá sa správajú trošku ináč ako pri bežných tehotenstvách 😉

zabkaevka
26. jún 2008

noooo to je pravda, aj podľa mňa. ale snáď doki vie čo hovorí, hmmm . juuuj taká som z toho na nervy trochu. už aby bol pondelok 🙂 len sa bojím čo za výsledok bude. asi sa zajtra testnem. juuj nie, ja neviem. fňuk fňuk

takyna
26. jún 2008

zabka ak más doma ascorutin tak si ho daj pre istotu 😉

zabkaevka
26. jún 2008

nemáááám ☹ dá sa to kúpiť bez receptu v lekárni. a čo to vlastne je??? ďakujem za radu 🙂

takyna
26. jún 2008

ascorutin sa kupuje bez receptu, podáva sa pri krvácaní, pôsobí na zrážanlivosť krvy 🙂

zabkaevka
26. jún 2008

jeeeeeeej ďakujem, idem si ho kúpiť, tak paaaaaaaa majte sa kočky. a aj so mnou hore hlavu 🙂 vyjde nám to 🙂

lenka20
autor
26. jún 2008

jeeej, tanicka tak ty uz to mas za sebou, aj ostatne cysty zmiznu urcite, hlavne ked je bobik OK, som straaasne zvedava ci poobede uvidis nieco 😀 😵 😵
takynka ty ides tiez az poobede 😕 😕
zabkaevka moze to byt uhniezdovanie - nestresikuj, daj si par tych ascorutinov - v lekarni kupis - a snaz sa vecer polihovat, oddychovat....nemas mat teraz niekedy mrchu 😕 aj v case mrchy byva spinenie... testnut sa kludne mozes, ak si dnes 9.den po ET tak zajtra rano by uz mohlo nieco byt na testiku, ale aj nemuselo - to je indi vindi u kazdej inak, takze vysledok este nie je smerodajny, pocitaj s tym 😉
pointka ak mas doma dost testikov tak kludne testni aj vecer, len skus zadrziavat moc aspon 4-6hodin, aby sa don stihlo nieco vyplavit 😉 a zajtra mozes zopaknut z ranneho mocu 😉
katuska ty vies, ze negativny testik na 9.den je skoro, nic to este neznamena, aj ked kazda dufame, ze sa tam aspon tienik zjavi, no ale ved skus o dalsie 2 dni a potom na krvicke zistis na istotu 😵 thuj thuj nech uvidis dialnice 😉
fedrik - ja si ta tak pamatam ako vcera keby to bolo s tymi testikmu, kolko si ich vtedy minula 😀 hadam zo 10

katy2
26. jún 2008

babenky, dakujem vam za povzbudenie... ale ta nadej kazdym neg. testikom upada... zatial vsak nezufam a potichu verim dalej 🤐

kuspitka
26. jún 2008

Ahojte.katy co uz mas vysledok?

lenka20
autor
26. jún 2008

ahoj kuspit 😵
katy - nezufaj, vsade sa pise, ze testy sa maju robit az tak 14.den po ET, to len my netrpezlive konacky testujeme dobreze nie hned v den ET 😀 ked som pri 2.IVF zacala krvacat 7.den po ET tak som hned volala do heliku, ci mam prist alebo co a povedali mi, ze embryo zacina produkovat HCG az po 10.dni, takze brat krv tak skoro je o nicom. no a co uz potom testiky cikacie 😅 tak sa netrap, dufame dalej 😵

kuspitka
26. jún 2008

Ahoj lenka.ako sa mas?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre