Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

kuspitka
6. aug 2008

sylvia mam tu stranku uz som tam pozrela vsetko 😀

takyna
6. aug 2008

ahoj sylvi, áno trošku sa to úmúdrilo 😖 , dúfam, že mi dajú pokoj aspoň pár dní 😵 , aj ty nožičky pekne kolmo na stenu vykladaj, to úžasne prekrvuje nohy, bez opätkov topánky, a veľa nebehaj pešo

sylvia21
6. aug 2008

taky= tak sa klud v domacnosti zlepsuje, inak asi vsetci sme boli nejaki podrazdneni, viaceri znami spominali, mozno to pocasi 😕 , nozicky budu musiet posluchat, inak ich opriem o stenu 😀 😀 😀
Kuspit, ja som si i myslela, ze to mate, len pre istotu, mozno si to este niekto nevsimol a pomoze mu to 😉

kuspitka
6. aug 2008

sylvia ja to chcem brat chcem .verim tomu ze stym sa nam to moze podarit .

sylvia21
6. aug 2008

kuspitka - ja tomu tiez verim, ze to pomaha. Moj drahy ma tiez velmi rad pikantne, comu sa tiez tesim. Myslis, ze klasicke chilli, kt. sa pouziva v kuchyni, ma podobne ucinky ako toto kajanske korenie? V kazdom pripade, kazde chilli pomaha v traveni a ma vnut. dezinfekcne ucinky.

kuspitka
6. aug 2008

sylvia tak ja tomu velmi verim a davam velku nadej aby sa to podarilo

sylvia21
6. aug 2008

kuspitka raz sa to musi podarit, ved inak by to ani neslo 😉

kuspitka
6. aug 2008

sylvia podari sa neboj bude vsetko ok.ja verim ze raz budem matkov

sylvia21
6. aug 2008

ja som si teraz objednala femigard, tam vidim, tiez velku podporu.

gabika24
6. aug 2008

ahojte. pekný deň všetkým.
cikyta gratulujem k úrodičke 😉

kuspitka
6. aug 2008

sylvia a to co je nieco mi to hovori ale neviem co

zabkaevka
6. aug 2008

sylvika, ano vraj klasicke chilli papricky alebo zmes, ma rovnake ucinky ako kapsule, ale tie prvy su "tahsie" stravitelne, ako kapsule, a aj stipu a tie kaspule nie. Tak pisala o tom kocky, tak aj ja som sa preto rozhodla pre kapsule. Aj ked papricky tiez lubim, ale z toho vraj aj viac treba za den spapat.

sylvia21
6. aug 2008

ahoj gabika - ako sa maju tvoje sikovne dvojicky?
kuspitka -ved v myslienkach si uz davno mamicka, urcite to musi vyjst a dotiahnete to do konca 9 mesiacov 😉

kuspitka
6. aug 2008

ked budem mat domka klud tak mozno sa to podari ale teraz mam stale domka stres to sa neda ani povedat aky.

sylvia21
6. aug 2008

kuspitka z coho mas stres?

kuspitka
6. aug 2008

tak svokrovci sa hadaju a my ich pocuvame tak asi tak

sylvia21
6. aug 2008

hmm, a vy byvate so svokrovcami?

kuspitka
6. aug 2008

nie oni byvaju oproti a muz je znich chory na nervy a ja tiez uz

sylvia21
6. aug 2008

a neda sa troska obmedzit navstevy? Aby ste mali troska svoj klud. Ved ak maju svoje manzelske problemy, preco si ich nevyriesia sami a zatahuju do toho i deti? SKuste ich tak nechat, nech sa to pokusia riesit sami, ak sa da.

tanitta
6. aug 2008

Ahojky kukucky...
Kuspitka... chcem len povedat ze je dobre vzdy niecomu verit ze pomoze a preto sme sa na to dali🙂))...to je obrovske +.... ale zase uplne sa na to neupinat ze prave toto je to prave ... vies....taktiez som vkladala do toho velke nadeje hladala po diskusiach ake su s chilli uspechy😎 stretla som sa ale len a len s pozitivnymi nazormi na to...ale hlavne som vlozila svoj osud do noveho car s inym prostredim.. s inymi lekarmi .. a postupmi.... mozno prave aj zmena centra je dalsi bod do zoznamu ako "zvysit sance"... psychika je velka carodejka.... a viera este vacsia.... 😵 ...

zabkaevka
6. aug 2008

tanitta, ach áno, ja tiež som zvažovala, či nemeniť centrum. Síce mám vypísanú tretiu žiadosť z toho istého centra, ale presne myslela som na to, že čo ak vy inde vyšlo, a keď podstúpim 3IVF, tak už nemôžem. resp. môžem, ale stojí to ooooveľa viac. Apropó viete koľko to stojí samoplaktyni?? tak mám chrobáka v hlave

zabkaevka
6. aug 2008

juuuj zase myslim negativne, ze co ak nevyjde. Vyjde, musi, veeeeeeelmi chcem, chceme 🙂

tanitta
6. aug 2008

zabka chapem co prezivas a ten zmatok v hlave co bude ak nebude.... 😒 ...co potom....na Sk sa ceny pohybuju nad 60tis aj s liekmi....za klasicky ivf cyklus....zalezi zase od viac faktorov pri ivf.... kolko IU je potrebnych na stimulku... ci je treba icsi, PK....odtoho sa odraza aj cena....ci zoznenies lieky lacnejsie od niekoho ineho... alebo ci budes kupovat za plnu cenu v lekarni.....

kuspitka
6. aug 2008

tanitta dakujem pekne.ja rozmyslam ze ked ket sa nepodari tak asi zmenim centrum.mozno toto je moja sanca a chcem ju vyuzit ako sa len da toto.

tanitta
6. aug 2008

a kam chodis Kuspit?

kuspitka
6. aug 2008

chodime do heliosu to je v Martine.a ty si kde chodila,??mozem vediet po akom dlhom case si otehotnela?

tanitta
6. aug 2008

po 8r... 2ket a 4ivf....zacala som v ics... presla do heliku.. a odtial som zamierila do cz...

kuspitka
6. aug 2008

ty si az v CZ otehotnela?a ty si zdrava?

tanitta
6. aug 2008

😀 ... hej zdrava.... aj mangel 😉 ... bobika sme si prinesli az z cz... 😎

zuzla80
6. aug 2008

Ahoj Táni 🙂 , pekne si napísala to s tou psychikou a vierou, beriem si to k srdcu 😉 Ako sa inak máte aj s drobčekom? Už máš tie pravé kopančeky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre