Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

tanitta
22. aug 2008

Zdraví, netehotné ženy do 0.005 IU/ml
Ženy: 1-10 týždňov po posl. menštrácii 0.0012 - nad 225 IU/ml
Ženy: 11-15 týždňov po posl. menštruácii 16.996 - nad 225 IU/ml
Ženy: 16-22 týždňov po posl. menštruácii 6.86 - nad 225 IU/ml
Ženy: 23-40 týždňov po posl. menštruácii 1.583 - 65.911 IU/ml

tak toto je ta ORIGOS tabulka na betaHCG... na tie desatinne miesta z ofic. stranky ....

NORMALNE HGC tu : http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as... tu treba najst si tabulku po kolko dnovej kutivacii boli embrijka

zuzla80
22. aug 2008

Táni dík, ja som našla tú prvú tiež. Splňam priemery, tak verím, že je to na dobrej ceste. Mohla som si nechať urobiť normálne hcg, lebo mali na výber, že hcg alebo beta hcg, ale to už je jedno, som omnoho kľudnejšia.
Inak aj ranný testík je jasne pozitívny 😉
Ďakujem baby za gratulácie, ale poviem vám, že sa ani neviem po tom všetkom tešiť. Už dúfam, že sme si všetku smolu vyžrali a už bude len dobre. CMUKY

dicinka1
22. aug 2008

zuzla..gratulujem moja....bobik sa neskoro uhniezdil..a preto to tak je... 😉

sylvia21
22. aug 2008

Zuzlik - gratulacia 😉 uzasny uspech, teraz uz budete len rast a rast a rast .... a relaxovat 🙂

dicinka1
22. aug 2008

sylvia ....aj tebe sa to blizi.... 😉

gabika24
22. aug 2008

ahojte.
zuzlik, no vidíš, sme ti to hovorili... ani nevieš ako veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeľmi sa vytešujem 😀 😀 😀

fedra
22. aug 2008

zuzlik ... mam staaasne velku radost a gratulujem.
A Helik nech sa ti poriadne ospravedlni za ten stres 😉

maahuliena
22. aug 2008

zuzlík, super spravička 😵 😵 supeeeeeeeeeeeeeeer, tešiiiiim mooooc 🙂 😵 😵

kvetka2
22. aug 2008

zuzlík je tehulka, zuzlík je tehulka hurááá. No vidíš, dovolenka brušku prospela. Ja som taká rada, si isto tehu!!!! V pondelok ti to potvrdia a mali by ti dať veľkú čokoládu ako odškodné za to, že stresujú budúcu maminu 😵 😵 😵 mám ciťáka ,že už uvidíte malinký fliačik- ako odškodnenie 😎

fedra
22. aug 2008

no ja si tiez myslim, ze uz budete vidiet bublinku 😀
Ja som bola v pondelok na krvicke a v stredu sme videli bublinecku ... aj ked vtedy este len jednu 😀

mercy
22. aug 2008

Gratulujem, včera som to tu trošku čítala a veľmi som držala palčeky.Inak pri takej cestnej čiare 😀 na teste bolo jasné ,že si tehotná.Niekedy sa HCg v krvi objaví trošičku neskôr, supeeer a tfuj, tfuj.Inak Riškova krstná mamina to mala presne takto pri druhom KET mi volala s plačom, že je zase negat krv ako prvý raz ale že teraz má pozitívny test.Hovorím-to je blbosť,cica, určite si tehotná 😀 A dnes už má trojmesačného chlapceka 😵

lenka20
autor
22. aug 2008

zuzliiiiiiiiik - gratulujeeeem, museli im popliest vysledky, asi niekomu inemu oznamili, ze je tehu....ale hlavne je, ze si jasne pozitivna, ja som to vedela, ze tentokrat uz to bude ono 😅 😵 😵 😵 😵 a veru v pondelok uz bude isto aj machulka, ak nie rovno dve 😉 ja tipujem dvojky 😀

tinucha
22. aug 2008

No tak to by som nechcela byť na mieste ženy, ktorej namiesto Zuzly oznámili, že je tehu a nie je je. 🙄 😢

lenka20
autor
22. aug 2008

tinuska ved ani ja... bud to labak celkom poplietol alebo to zamenili az v heliku, obidva pripady su teda dost blbe, pri tych vsetkych stresoch este aj toto, asi by som na zuzlinom mieste bola v pondelok pekne nahnevana, lenze to sa neda, ked sa taaaak straaasne tesis 😀 😀 no hlavne ze zuzlinka isla na krv aj niekde inde, ze sa netrapila az do pondelka, ale urcite by som este dnes do heliku zavolala, nech si to daju do poriadku, co ak fakticky niekomu inemu povedali, ze je tehu 😕 😕 😕
ja neverim, ze by hcg narastlo len za vcerajsok od rana do poobedia, urcite by tam bolo aspon nejake keby to boli vazne zuzline vysledky.....

katy2
22. aug 2008

ahojte! 🙂
zuzla, gratulujeeeem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 to su super spravicky 😵 😵 😵

lenka20
autor
22. aug 2008

katyyyyyyy ahoooooj 😵 😵 ako sa mas, co chystas 🙂

katy2
22. aug 2008

ahoj, lenka 🙂
v pondelok po 2 mesiacoch do roboty - skola vola 😒 a na jesen 2.IVF 🙂

zuzla80
22. aug 2008

Ahoj Lenik 🙂 plánujem ísť po výsledky z krvi a zavolať do Helíku, že čo oni nato. Ja radšej chcem veriť tomu, že sa krv stratila a napísali, že je to negatívne, ako by mali nejakej babe zavolať, že sa v labáku pomýlili a nie je tehu. To by muselo byť veľmi kruté. Ja to skôr tipujem na ten labák ako na Helík.
Myslíte, že by už mohlo byť v pondelok nejakú dutinku vidno? Mne úplne stačí aj jedno bábätinko, len nech už konečne je.
Katy ďakujem pekne 😉
Merci takže aj ty máš takú skúsenosť?
Baby ja si ani nechcem predstaviť, čo by bolo keby mi nerobili ulrazvuk a riadili by sa len podľa krvi 😖

lenka20
autor
22. aug 2008

zuzlinka ale ked ja si myslim, ze budu dve 🙂 😵 😉 podla mna by ich uz mohlo byt vidiet v pondelok, hcg by ti malo teraz rast o dusu aj bublinky by sa mali kazdy den zvacsovat...uz si nic nepredstavuj, mala si vcera dost stresu....noooo, ja si to myslim len podla toho, ze raz ked mi volali, ze som tehu tak sa vzapati gatova strasne zlakla a chvilu vravela, pockajte pockajte....sustala papiermi a potom jej odlahlo a potvrdila to znova... ale z toho som usudila, ze mozno sa niekedy pomylia... skratka vytocia ine cislo....
katyyy - takze aj ty sa pridas k nam jesennym tehuliam 😉

zuzla80
22. aug 2008

Lenik 😵 🤐 no to som fakt zvedavá čo povedia keď im zavolám ten výsledok. Určite dám vedieť, ale ani im sa to včera nezdalo, lebo Valachová mi do telefónu hovorila, že oni tomu nechcú veriť a preto mám prísť ešte v pondelok. Inak som ti písala na mailika, ale ako som včera čítala, tak si domka s nejakou vírozou. Ako ti je už lepšie?

lenka20
autor
22. aug 2008

uz lepsie, hlavne ked vidim, ze si tehulka 😉 uz nevraciam a po troske zacinam papat, dnes som zatial na jednom rozku a zijem, tak hadam to uz bude ok.... inak vylihujem na lehatku a snazim sa opalit si svoje biele nozky 😠 moc sa mi to nedari, ale usudila som, ze v japonsku by som bola moderna 😉 manzel vravi, nech si kupim nejaky samoopalovaci krem 😝

lenka20
autor
22. aug 2008

paaaa babule, pre dnesok sa lucim, je mi tu vnutri zima, idem trocha na slniecko... prajem krasny vikendik 😵 😵

zulka29
22. aug 2008

Zuzlik, no vidis, nas už nezlomi ani negativna krv 😀 . Tentokrát to dotiahneš až do konca, verím tomu a teším sa z výsledku 😵

Ahojte kočky 🙂

renusa
22. aug 2008

Ahojte 😉
Zuzlík, gratulujeeeeem 😵 😵 😵 viem si predstaviť, čo si včera zažívala, keď Ťa takto nemilo prekvapili...ale hlavné je, že dnes je to už ok 😵 😵 a ja si viem predstaviť, čo musela zažívať aj tá druhá osoba, ktorej oznámili Tvoj výsledok ☹ ja som to takto zažila pri treťom ivf...ale ja som mala neg. testík, tak som tomu moc neverila 😔

sylvia21
22. aug 2008

ahojte kocky - ludsky faktor je nevyspytatelny. Uz sme tiez s manzelom rozmyslali, ze co ak sa im "podari" vymenit niektoru bunku? Vajicko alebo spermiu, alebo dokonca cele embryo? Ved uz sa tolko krat stalo, ze vymenili i babatko v porodnici. A to ma dokonca i naramky? Ktovie ako oznacuju nase bunky, aby sa to nepoplietlo. No radsej na to ani nemyslim.
kocky my nastupujeme na stimulku na buduci vikend. Uz zacina trosku nervozita 😕

renusa
22. aug 2008

Sylvi, ja tiež približne o týždeň začínam...podľa toho ako dorazí mrcha.....ale tentokrát zatiaľ nervózna nie som 😕 už sa aj celkom teším 😵

lauritka
22. aug 2008

zuzla gratulujem... 😉 😵 zahvilku tu uz budu vsetky tehulky... pomaly ale isto sa nase sny stavaju skutocnostou ;)
ja idem na laparoskopiu asi o tyzden. chcem byt na vsetko ready este pred dalsim pokusom a mam tam aj myom, tak aby nerobil potom neplechu. drzkajte sa. 🤐

renusa
22. aug 2008

lauri, myom ide preč, alebo ho iba kuknú?

sylvia21
22. aug 2008

renus, tak si mozeme drzat palceky 😉 Aky mas protokol?
lauritka, nech Ti to uspesne dopadne. Drz sa.

katy2
22. aug 2008

lauri, ahoj 🙂
drzim palce na laparku 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre