Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

lenka20
autor
11. jún 2008

ahojte vsetky 😵 😵 😵 ale nas tu je, vsak 😉 este zulka nas nekukla, dufam, ze nas najdes zuliiiiiiiiiiiiii 😵 😵
tehulky dakujeme za virusiky a prosime o pravidelne davky + infosky ako pokracujete, ved aj vy ste bezkyne, len uz troska blizsie k cielu 😉

mandy55
11. jún 2008

lenka to je najmenej co mozeme pre vas spravit 😀 😀 😀

lenka20
autor
11. jún 2008

jasne mandy, ste zlaticka, pokladiky nase gulatucke 🙂 🙂 🙂

eva7780
11. jún 2008

pripajam sa aj ja k vam kocky ,sice nas len prve ivko caka,dufam ze na jesen 😵

lauritka
11. jún 2008

🙂 jeeej to je super nazov temy...to by ma nenapadlo 😉 ale mas pravdu leni..toto su behy na dlhe trate a verim, ze vsetky dorazime raz do ciela...tak vela stastia v tejto temicke. 🤐

hava77
11. jún 2008

no ahojte bezkyne maratonu 😀 tak ja sa k vam pripajam 🙂 dnes som dobehla s 21 kuskami vajicok takze uvidime ako to dopadne. tak drzte palciaky 😀
teraz idem kustik oddychovat.

katy2
11. jún 2008

aj ja bezim.....
ciel mame jasny...... ten cas mame individualny ale ziadna z nas sa nevzda na pol ceste 🙂
hava gratulujem 😵

trpezliva
11. jún 2008

Jej, bezkyne...tak vam zelam aby ste do ciela dobehli co najskor..je to super pocit, dobehnut ozajstny maraton a tento po IVF musi byt este lepsi. Tak nech sa vam dari. A nezabudnite na trpezlivost. 😀

jenny
11. jún 2008

aj ja bezim...., tak dufam, ze do tretice vsetko dobre.... Drzim vsetkym palceky

fedra
11. jún 2008

hava ... super.
na kolky den si mala odber ?

hava77
11. jún 2008

fedri na 15

cikyta
11. jún 2008

čavte kočky.....bežím s vami,aj ked pomalšie....ale hádam sa mi jedno mimi ujde v ciely!

kvetka2
11. jún 2008

lenka, ale sa témicka pekne chytila 🙂
havka, gratulujem k úrodicke, 21 kúskov- ty si iná kočka. nech sa pekne oplodnia a hlavne nech sa potom embrijku páči v brusku 🙂 ideš oplodniť prirodzene alebo icsi?

hava77
11. jún 2008

kvetka dakujem, my musime icsi 😒

v555
11. jún 2008

ahojte bezkyne,pripajam sa k vam,je to uzasny nazov temy.ja som bezkyna uz roybehnuta,sice teraz som polavila trosku tempo ale v septembri idem sprintovat do ciela pre vonavucky batoztek.Nechajte mi PROSIM jeden.Vsetkym Vam drzim palce aby ste dobehli co najskor,a rozbehli maraton ovela dlhsi. 🙂 🙂 🙂 😅 😅

kvetka2
11. jún 2008

havka, my sme tiež museli- no niekedy nie je iná šanca. Ale myslím, že pri poslednom kete si mala pozitívny výsledok (ak sa nepletiem)- tak teraz by to už mala byť tutovka 🙂

hava77
11. jún 2008

kvetka nepleties sa.....predcasny potrat v 6 t 😠 ale uz ma to preslo a teraz sa tesim na poriaaaaaaaaaaaaaadne dialnice 😀

kvetka2
11. jún 2008

hmm, vsetko raz prebolí. Ale hlavne,že si teraz naštartovaná,tak to pojde lepsie. drzkam palceky a pekne oddychuj, nech je brusko nachystané 🙂

v555
11. jún 2008

ahoj Kvetka a Hava,ja tiez musim na ICSI,a doki mi povedal,ze aj ti ktori nemusia tak si zaplatia ICSI.Asi je to teraz IN.

lauritka
11. jún 2008

v555 ako to mysli, aj ti ktori nemusia ??? 😕 za co potom zaplatia, ked nemusia ?? alebo na to nahovoria kazdeho ? nechapem. 😒

marione74
11. jún 2008

ahojte, ja som tiez preferovala icsi hoci embryologicka by asi preferovala prirodzene.. skratka mam pocit vacsej istoty ze sa vaja oplodnia, kedze muzik zas nema az take supermanovske spermie

marione74
11. jún 2008

takze suhlasila (teda vo FC sa za icsi nastastie neplati nic).
Iba ma upozornila ze mi budu odporucat amniocentezu, na co som jej povedala, ze ak to nie je nutne (co nie je) tak ze ja urcite nepojdem lebo aj tak si babetinko nedam vziat aj keby nahodou nieco nasli... takych uz bolo viac ... a nakoniec boli zdravucke ked sa narodili.

lauritka
11. jún 2008

ozaj zabudla som vam povedat, ze som sa predsa dnes objednala na tu genetiku 😉 ale potrebujem vymenny listok od mojho lekara..takze aj tak musi na to pristupit. aspon pre moj lepsi pocit..je to len jeden odber krvi, za to nic nedam.

hava77
11. jún 2008

ja som bola v januari na odbere s kockou co mali spermie vysoko nad normu a v poriadku a zo 16 vajicok sa im prirodzene oplodnilo len 2. takze ja by som tak ci tak dala icsi

lauritka
11. jún 2008

marione a ni nemusis..v brne robia kompletne vysetrenie na vyvojove chyby koncom tretieho mesiaca..je to velmi spolahlive aj ked vyjdu nejake testy aFP zle..tak sa na to mozes soplahnut... je to fakt, ze testy a amnio vychadzaju niekedy falosne.

mandy55
11. jún 2008

babulky skocim vam do temy, ja som mala 21 vajicok a dohodli sme sa s embriologickou, ze ked sa do rana same neoplodnia az potom pristupia k ICSI, tak skuste sa dohadovat, alebo poznam babulky, ktore si to dali pol na pol 🙂

drzim vam palce

lauritka
11. jún 2008

havi to fakt ?? a co ich vajka nechceli ufff ??? nemala nejake protilatky ?

marione74
11. jún 2008

pripajam sa teda k Vam do maratonu 😀 Ja nerada beham, takze dufam, ze babatko pride co najskor, ale ked bude treba tak nevadi ked sa zadycham, urcite to nevzdam pred cielom 🙂

lauritka
11. jún 2008

mandy to ti zavidim, ja neviem ani ako embryologicka vyzera..u nas ti to len lekar oznami ako ste na tom a tym to hasne..ziadne diskusie.

ellianka
11. jún 2008

havka 🙂 😵 nádherná úrodička, tak to by bolo aby z nej neboli dlheeeee dialničky 🙂

lauri, myslím, že v555 to myslela tak, že si ICSI priplatia aj tí, ktorí nemajú problémy s oplodnením ale chcú mať istotu. aspoň tak, som to pochopila ja 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre