Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

fedra
17. jún 2008

kvetka ... dakujem
Ja vobec neviem, do 8 DC bolo vsetko OK a vsetko sa pekne rozbehlo. Potom stop a folici nerastli, dokonca sa zmensovali ☹
Zda sa,ze na obycajny clostil som reagovala lepsie ... to som mavala 4/5 folikov ... a teraz ☹

zuzla80
17. jún 2008

Kvetuška určite všetko dobre dopadne, nebojaj 😉 Ak nám nič do toho nepríde, tak 29.6 by som mala začať papať Proveru. Ale poviem ti, nieje mi všetko jedno. Premáha ma akýsi strach, ale vravím si nech to dopadne ako to dopadne, budeme bojovať ďalej.

Fedri asi je najlepšie opýtať sa na to zajtra na utz buď Krajka alebo Gaťovej. Oni ti istotne povedia, kedy môžeš začať, ak by náhodou stopli stimuláciu, k čomu veríme, že nedôjde 😉 Držím ti palce.

mapa73
17. jún 2008

Ahojte 🙂
Kvetka ešte raz gratulujem a veľmi sa s tebou teším 🙂
havka , pointka opatrujte bobáčikov a oddychujte 🙂
Zuzík, hlavne sa daj do kľudu, lebo obávať sa budeš ešte dosť, napr. keď pustíš svojho potomka prvý krát na discu 🙂
fedra a včerajšie hormóny z krvi ti ako vyšli?
Neviem, či sme sa náhodou v Helíku nestretli 😉

mapa73
17. jún 2008

zabudla som! Takynka vitaj domka. 🙂 Krásne tt 🙂 Opatrujte sa! Som rada, že ťa tu uvidíme častejšie 🙂 Chýbala si tu.

zuzla80
17. jún 2008

Mapka vidíš, ja som taký stresman 😀 A ty si ako včera dopadla? Znížili ti dávku?

fedra
17. jún 2008

mapa ahoj 🙂
No neviem, to mi do telefonu nepovedali, len ze pokracovat v stimulacii ako som sa dohodla s doktorom.
A u teba ako ? Aj ty si bola vcera rano ? Ja som bola velmi skoro, my sme uz 7.10 odchadzali

mapa73
17. jún 2008

mne znížili dávku. pichala som si 1,5 amp. a teraz 3/4 amp.takže uvidím
Fedri ja som tam tiež bola tak ráno. Hádanka- sedela si oproti uzv aj s manželom? sedela si prvá ku dverám?

mapa73
17. jún 2008

Doplnenie, myslím prvá ku dverám ultrazvuku

fedra
17. jún 2008

Aaaaaaaaano, to sme boli my.
A ty ?

My berieme tri ampulky a tie potvorky nerastu ... fnuk.
A cim stimulujes ?

dior
17. jún 2008

ahojte 🙂
tykynka -vitaj na koniku aj doma 😉 🙂 -konecne si tu
kvetka-gratulacia 🙂 -je to uzasny pocit ze? predpokladam, ze sa stale len usmievas 😵
lenocka ajooooooooooj 🙂

mapa73
17. jún 2008

fedri, ja som sedela vedľa tvojho manžela. ja som tam bola s mojou mamou. 🙂

Ja stimulujem Fostimonom, ale ja mám len jeden vaječník a ten reaguje divne. Minule som mala OHSS, takže teraz musíme znižovať.Vidíš, každá si nesieme svoj kríž 🙄

fedra
17. jún 2008

hmmm .... asi ano. Len niekedy je ten kriz poriadne tazky ...

mapa73
17. jún 2008

To je pravda fedri, musíme to zvládnuť. myslím, že koník ja na to ako stvorený. Lebo vieš, že nie si sama 🙂

fedra
17. jún 2008

to ano ... skoda ze uz ja nemam maminu, pri ktorej by som sa vyplakala. Takto znasa vsetko moj manzelik ... chudatko

mapa73
17. jún 2008

fedri, ja su teraz hrám na hrdinku, ale ja som veľmi citlivá, ale viem, že slová povzbudenia ti pomôžu viac. Možno sa tie vajká ešte umúdria a pomaličky narastú. Musíš veriť hlavne ty 🙂

jenny
17. jún 2008

babulky,
chcem sa opytat ci ste si davali robit geneticke vysetrenia. Som po 2 neuspesnou IVF. A hladam co by som este mohla urobit pre uspesne tehulkovanie. Poslal Vas na tuto genetiku lekar sam od seba alebo ste sa toho dozadovali, prip. ste si toto vysetrenie vybavili same? Dik za odpoved

gabika24
17. jún 2008

ahojte babule.
len vás tu pozdravím a hneď zas bežím... - idem variť, ale radšej by som si ľahla spinkať - ale malá sa nechce dať ukecať 😀 - že je ešte málo hodín - kam na to len chodí... tak sa idem realizovať v kuchyni 😝

tanitta
17. jún 2008

Ahojky kukucky 😉
Kveti...kedy mas utz? asi som nepostrehla..
Jenny...mna poslal moj obv.gyn. pripadne ti mozu napisat aj odporucanie na toto vysetrenie v centre...mozno by som este skor zvazila imuno vysetrenie...

eva7780
17. jún 2008

jenny mna na genetiku odporucili z centra 😉 a som rada ze som tam bola

hava77
17. jún 2008

jenny, nas poslali na genetiku este pred ivf

ell7
17. jún 2008

Ahojte,

Jenny ja mam za sebou tiez 2. neuspesne IVF s po tomto druhom nas doky automaticky poslal na genetiku. Prave cakam na vysledky.

jenny
17. jún 2008

babulky a na tej genetike aj nieco zistili alebo vysetrenia boli O.K. Ak ste niektora z Blavy, tak kde Vam to v blave robili.
Tanitta, na imuno vysetrenie idem v pondelok do KE. Ale moj doki mi to moc neodporucal. Povedal, ze O.K. ale ze aj on mi moze nasadit tie lieky co mi tam daju. Ale ja to vysetrenie radsej chcem absolvovat, mozu na nieco prist co moze pomoct.

jenny
17. jún 2008

ell.. a co ti doki povedal preco Vam nevyslo 2 ivf? Mne nedal ziadne rozumne vysvetlenie. Co ti odporucil dalej aky postup?

fedra
17. jún 2008

jaaaj ... mna tak zacina boliet prava strana, normalne chodim v predklone. Boze, to si neviem predstavit vas co ste mali po 10/20 vajicok.
Aj tak nechapem co ma to tak boli ked su tie svinuchy take krpate 😝

ell7
17. jún 2008

jenny, v podstate mne pri kazdom IVF stuplo HCG, ale potom zacalo klesat. Cize idem aj na imuno vysetrenie, vraj to moze byt imunitou. Ale to sa dozviem az z vysledkov. A genetiku mi robili v BA v Gyn.fiv. Kam chodis ty?

kukulik30
17. jún 2008

fedra, mozno si dali vajka povedat a rastu.....preto ta bolest, alebo mas zvacsene vajecniky nasledkom hormonov.. 😕 lepsia by bola ta prva moznost a vajka budu, aspon zopar 😉 drzim palce.........kedy ides na dalsiu kontrolu?

lenka20
autor
17. jún 2008

fedruska to znamena, ze rastu folici chlapici 🙂 😉 myslim si 😉 niektore vajka skratka potrebuju trocha viac casu, ja veriiim stale, ze bude co vkladat 😉 inak - myslim, ze po IVF vo vlastnom zaujme dat nejaku pauzicku pred IUI - kym sa hormony dostanu do normalnej hladiny, aj ked este doznievaju ucinky liekov a byva poriadna ovulka a castokrat sa podari po IVF aj prirodzene otehulkovat 😉
ahoj diorecka, co porabas 😉
jenny - je dobre mat porobenych co najviac vysetreni aby si zhruba mala pojem kde asi moze byt problem, ale niekedy je vsetko negativne a aj tak nevychadzaju IVF-ka - pozri na mna, nik ti nejaky dovod nepovie, je to niekde medzi nebom a zemou, zostava len dufat, ze nabuduce to vyjde 😉
inak citala som dnes clanok o IVF, ze vsetky tehotenstva po IVF su rizikove a je vacsie percento spont. aj missed potratov - normalne je to asi 15% tehotenstiev, po IVF asi 30%, to je dost velke cislo.....tym nechcem strasit, len pre nas, ktore sme to zazili - ze skratka netreba za tym hladat asi konkretny dovod, skratka sa to deje....tym nemyslim, ze nehladat vobec dovod - uz som sa domotala 😀 😀 😝

fedra
17. jún 2008

jooj ... keby ste tak mali pravdu 😔
zajtra vam pofam info, ci si folici dali povedat alebo nie

lenka20
autor
17. jún 2008

fedrik - drzim palceky 😵
ozaj, kuspitka sa neozvala 😕 😕 😕

mapa73
17. jún 2008

leni, kukulik,ell ahojte 🙂
ferdri, to je možno dobré znamenie 🙂 . Možno to tým folikulom došlo a už ťa nechcú trápiť.
a to s tými manželmi... Ja si myslím, že aj pre nich to je veľká záťaž, ale ak nás majú radi, tak nás určite psychicky podržia. veď vedia, že máme kopu hormónov a niekedy je to fakt ťažké. Ale oni nás určite radi vypočujú a poskytnú nám rameno, keď máme slzy nakrajíčku. A to je to, čo náas posilňje a aj naše manželstvá. myslím, že buď to riadne tomu manželstvu pomôže, alebo potom to nestálo za nič.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre