Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

tanitta
16. jún 2008

aha... tak tam je problem.. no kym spracuju tolke vysledky... nakuknem neskor...pa

kvetka2
16. jún 2008

Babulky uz som vam pisala 5x ale nebere to ten kon

katy2
16. jún 2008

kvetka, tak napiiis 😵 😵 😵 😵
mozeme gratulovat uz oficialne? 😵 😵 😵 😵 😵

juja
16. jún 2008

...no je sranda, keď jej to ten kon zoberie, tak práve tam nie je "to" na čo tu všetky čakáme 😝
...aj ja skúsim neskôr....zatiaľ sa majte pekne 🙂

kvetka2
16. jún 2008

Mna natiahne , vysledok bude o 15min!!!

mapa73
16. jún 2008

kveti a čo uzv? Bolo už niečo vidieť?

kvetka2
16. jún 2008

Na uzv len sliznicu, vraj je krasna sa vyskieral krajko

hava77
16. jún 2008

ahojte, 🙂 tak konecne piusem mam dvoch bobikov, stalo sa nieco nepredvidane 🙂 a ti dvaja bobci sa nechceli oddelit 😀 tak uz len za 9 mesiacov 😉 pa idem si lahnut
rosienka je mi to luto ☹

rosienka
16. jún 2008

AHOJTE babule, uz mi je trochu lepsie, samozrejme, ze to nevzdame 😉 ale musime sa este pozbierat na dalsiu cestu

drzim palce kvetka, nech to aspon tebe dnes vyjde 🙂

rosienka
16. jún 2008

hava a nie su to jednovajecne dvojicky? 🙂

mapa73
16. jún 2008

Kvetka tak to je super 🙂
Havka, tak nech sa pekne zahryznú 🙂
Rosienka, neboj všetko prebolí a jedného dňa sa zobudíš ako tehuľka 🙂

zuzla80
16. jún 2008

Kveti tak to keď sa Krajko vyškiera, tak to musí byť fakt dobré. Ti poviem, že nás teda riadne naťahuješ, a to si ani nechcem predstaviť aký nervózny musíte byť s mužíkom 😉

Havka, tak to budú nerozlúčny súrodenci 😀

rosienka
16. jún 2008

stovka - som rada, ze tu nie som sama s podobnou situaciou, i ked to nikomu neprajem. My mame tiez zly spg a este aj vo mne je trochu problem co sa tyka stimulacie vajecnikov, vraj su slabe ☹
rozmyslam, ze by sme to dali tiez geneticky vysetrit, ci je vseobecne problem vo vajickach, ci spermiach, ci v inkompabilite...
aj nad darcom rozmyslame, lebo vravali, ze v prirodzenom cykle môzem otehotniet, tak uvidime

ja mam dovolenku na stastie uz o 6 tyzdnov, tak si zas vydychnem a profertil som sa rozhodla objednat, ked to nevyjde...

takze hor sa dalej! 😵

gabika24
16. jún 2008

kveti, tak ako?
rosienka, neboj, aj z mála vajíčok môže byť tehu - nielen ja som toho príkladom. uvidíš, bude to dobré.
havka, držkaj sa...
babule, ešte pre istotu vírusy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

rosienka
16. jún 2008

mapi - znie to neuveritelne a dufam, ze budes mat pravdu 🙂

gabi - my mame nielen malo vajicok, aj malo spermijok a este menej embrijok...smoliari jak vysity ☹ ...keby som toto dakedy tusila!

mapa73
16. jún 2008

rosienka to si píš, že mám pravdu 😉

Takže mne znížili fostimon na 3/4 ampulky.

zuzla80
16. jún 2008

Kvetka, tak ja už idem pa domka, tvoj výsledoček sa dozviem až zajtra ale verím a viem, že to bude pozitívne.
Majte sa baby paaa

mapa73
16. jún 2008

zuzi pá 🙂

kvetka2
16. jún 2008

Babulky ja som tehotna! 😵

katy2
16. jún 2008

kvetka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
strasne sa tesim a gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mapa73
16. jún 2008

kveti 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
GGGGGGGGGGGGGGRRRRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAATTTTTUUUUUUUUUUUUUULLLLLLLUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJEEEEEEEEEEMMMMMMMMMMMMMMM 🙂 🙂 🙂

gabika24
16. jún 2008

rosienka - my sme mali len dve embryjká a teraz čakáme dvojičky.
pri malej sme mali síce 16 embryí, ale vyšiel až posledný ket. a tiež sme si predtým užili svoje - ako hovoríš - smoliari jak vyšití. hlavne to nevzdávaj a mysli na to, že to raz určite vyjde...
mapka, určite to bude dobré, aj mne znižovali dávky...
držkajte sa.
kvetka, to už oslavuješ? 😀

zuzla80
16. jún 2008

KVETKA JUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII, Z CELEHO SRDIECKA GRATULUJEEEEEEEEEEEM. Bože ja sa tak s tebou teším. Moja dávaj si na seba pozor. Aj vieš výšku hcg?
Už fakt idem paaaaaaaa baby - Mapka paa

v555
16. jún 2008

ahoj Rosienka,vobec nie si sama to mi ver,ja mam tiez podobny problem ako ty.Neboj dobojujeme to do konca,musime vsak vydrzat a nevzdat to.Uz som tu dlhsi cas nebola tak musim vela citat dozadu ale vidim ze problemy su vzdy tie iste.Je to na nervy skoro pri kazdej z nas.

takyna
16. jún 2008

Ahojte lásky, už som si pospala, a kuknem na vás a čo nevidím, kvetkuška gratulírujem 😀

posielam tehu vírusíky všetkkým, hava nech vám to už konečne vijde na 200% 😉

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

v555
16. jún 2008

Kvetka,to je super spravicka,konecne nieco pozitivne 🙂 😀 Gratulujem ti,a teraz bezat do ciela opatrnymi milovymi krokmi-vela stastia 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

gabika24
16. jún 2008

taky, čauko, ja práve musím ísť už z koníka...
kvetka, gratulujem... - ten príspevok predtým som písala, ešte keď si nedala vedieť, že si tehu - takže som s tým oslavovaním mala pravdu 😀
veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeľmi sa teším....
takynka, pekne oddychuj.
pekný zvyšok dňa babulky 😵

takyna
16. jún 2008

gabča idem ležať, len som musela kuknúť 😉 , príjemná závislosť 😝

takyna
16. jún 2008

ten jazyk to bol môj grckajúci pocit v žallúdku, bobáčik hnevá 😠
mapka ako moje?

gabika24
16. jún 2008

ok, pekne ležkaj. mne je dnes celkom ok - teda v rámci možností 😉
taky, ešte sa tých jazykov sem dáš dosť😀 -ale hlavné je to, že bobáčik sa drží. moja, a kedy si zmeníš údaje v pase? aká si ty snažilka, keď už si tehuľka a akcia srdiečka bola niekoľkokrát potvrdená... možno preto sa bobáčik hnevá 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre