Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

dracik1
17. jún 2008

ahojte kocandy...my sa uz pomalicky blizime do ciela....ratam, ze porodim do 2 tyzdnov najneskor - uz ma dost pobolieva brucho a drobci su strasne aktivny - maju malo miesta - na dvojky mam malicke brusko 😲 ....
ledva som VAs nasla....co mate nove?

drzte nam palce nech to este chvilku vydrzime....a posielam VAm vsetkym milion tehu virusov......strasne rychlo to ubehlo 🙂

jenny
17. jún 2008

ell, ja chodim do Iscare a tam asi genetiku nerobia. Kedy sa chystas na 3 tie IVF. Ja uz mam dost rokov tak pojdem asi uz na jesen.

kukulik30
17. jún 2008

dracik......krasne mena mas pre chlapcekov 😵 tak ench to uz mas co najskor za sebou, ze si odnesies batozteky domov 😉

tanitta
17. jún 2008

Dracik...i tak pekne ste to dotiahli uz aj k dnesnemu dnu;).... mas pravdu uteka to rychlo nedavno si sa presuvala do //tabulky 😵 ... tak este nejaky ten cas vydrzte v kinderku pokladiky uz budu coskoro u vas v postielkach 🙂
Federi... to ze bolia znaci ze vajecniky makaju 😵

mapa73
17. jún 2008

Dráčik 🙂 🙂 🙂 ahoj
naozaj to rýchlo ubehlo, veľmi budem na vás myslieť a ešte dva týždniky by mohli drobci vydržať 😉 Už sa asi tešia, aby konečne videli svojich senzi rodičov 🙂 , preto sa tak ponáhľajú. Lebo vy ste ich už videli. a koniec koncov aj my v albume. Tie fotečky sú naozaj krásne. mená máte vybraté pekné. A ktorý bude ten ušiačik? 🙂

juja
17. jún 2008

Dráčik ahoooj 😵 ..minule som ťa spomínala moja, bola si zase v nemocke? .. ale už vydržíš tých pár dní a budeš mamina 😵 😵 ...bože ako rýchlo to ubehlo....veď ešte pred nedávnom si bola v stimulke a už čo nevidieť prídu bábatenká 😵 😵 ....a cítiš sa ako moja?...rodiť budeš sekciou?

kvetka2
17. jún 2008

ahoj drácik,tak už to máš za pár 😵 dúfam, že si už v poriadku a chystáš sa na vyvrcholenie 😀 chalani sa na teba už isto tešia 😉 držím palceky

ell7
17. jún 2008

Dracik, tak za chvilku mas doma dva poklady, super a drz sa.

jenny, na 3.IVF sa tiez chystam nejak na jesen, dovtedy budem mat uz aj vsetky vysledky. Tiez to nechcem nejak odkladat, ja mam totiz len jeden vajecnik a mam 30 rokov. Obidve IVF.ka ti robili v Iscare?

kvetka2
17. jún 2008

tanittka ja mám 1.uzv 24.6. som už hrozne zvedavá aké bambulky tam rastú 🙂 alebo bambulka... 😅

fedra
17. jún 2008

dracik .... boze to uz si 36tt ... hrozne rychlo to ubehlo.
Tak stastny koniec 🙂

dracik1
17. jún 2008

jujka, bola som zasa v nemocke, no co sa da robit.....pichlai nam injekcie na dozretie plucok keby som rodila skor...ale zasa mi objavili velku hustotuu krvi - tak si picham kazdy den fraxiparin do pliecka - aspon drahy nevyjde z cviku 😀 a beriem este lieky na pecen, lebo som mala trosku zvysene hodnoty......
fakt v oktobri na stimulke a v juni rodit 😀 , taka rychlovka, uz sa tesim, ze si nimi budem pobehovat hore dolu, velmi mi chyba pohyb- vlastne uz 3 mesiace mam total klud rezim v posteli a mesiac som bola v nemocke....
asi budem rodit sekciou...lebo jeden je stale priecne....
mapka deticky sme sa rozhodli pomenovat podla toho ake meno sa im bude hodit....drahy chce, aby ten , co bude na neho bol Jurko...uvidime...

tanitka ti uz 12tt 🙂 🙂 🙂

dracik1
17. jún 2008

kvetka, ty si tehu?

kvetka2
17. jún 2008

dracik ano som ozastná tehula 🙂 včera som sa dozvedela 🙂 tak to ešte predýchavam,samozrejme v dobrom som moc stastna

jenny
17. jún 2008

Kvetka ..gratulujem a drzim palceky.

ell .. ano na oboch som bola v Iscare. Uz som aj uvazovala nad zmenou centra, ale po precitani prispevkov sa neviem rozhodnut, lebo nikto nie je na 100% spokojny.

mapa73
17. jún 2008

neviete čo je s Kuspitkou?

kukulik30
17. jún 2008

no baby, neviem, ale Kuspitka asi nie je este doma.... predpokladam.... preto sa este neozyva 😕

lenka20
autor
17. jún 2008

jeeeeeej dracik milacik nas bol kuknut, veru dracik, strasne rychlo to ubehlo, tak si ta pamatam aka si bola z toho celeho vyplasena a teraz uz budes aj maminka a dvojnasobna 😵 😵 😵 uz sa tesim na tych drobcekov 😵 o dva tyzdne skor to je v pohode, dotiahla si to poriadne daleko aj tak s dvojickami je to vyborny vysledok 😉 si skratka sikulka 😉
dufam, ze kuspitka tiez rozdychava ako ty kvetus 😵

zuzla80
17. jún 2008

Dračik aj ja vás pozdravujem 🙂 , asi sa budem opakovať, ale ten čas neskutočne letí. Len teraz si ťa pamätám ako si stresíkovala ohľadne stimulky a pozri ho už to ide rodiť. Určite sa s drahým na malých tešíte, tak vám prajem, nech ste zdravučky a nech to všetko dobre dopadne. Inak Jakubka mám aj ja v zálohe 😉

tanitta
17. jún 2008

Leni.. zaujalo ma tam vies co??... spravne prevedeny et.... 😕 ...zaujmave...

juja
17. jún 2008

Dráčik mala si to veru trochu komplikovanejšie, ale čo by sme všetko nevydržali v tom maratóne za bábätkom, však? 😉 ...už len pár dní a si v cieli - a nasleduje druhý level ... 🙂 ...ja ti držím palce aby ti to všetko dopadlo na jedničku...potom nás poinformuj my tu budeme na vás myslieť a čakať na tvoje správičky 😵 ...veľa šťastia 😵

Kvetka ja idem 24.06. na konzultáciu ku Krajkovi, ale až po 10-tej takže ťa neuvidím....škodaaaa, tak by som sa s Vami potešila 😉 ..., ale to neva ja sa poteším aj z tvojej správičky...lenže ja som taká zvedavá či bude jeden bobík, alebo dvaja 😀

lenka20
autor
17. jún 2008

jujka a ja idem na konzultaciu ku krajkovi buduci stvrtok ale az poobede....
tanicka - vsak zaujimave, ale je to logicke, ked si predstavis, ze v niektorych CAR robia ET este stale bez UZV, iba na blink ako IUI.... no co ja viem 😕 😕
pa babule, ja uz idem domkov, ale stale myslim na kuspitku, kuspit, drz sa a zajtra nech tu vidim dalsiu tehulku 😉 paaaaaaaa

kvetka2
17. jún 2008

jujka skoda že sa minieme- no zvedavá som aj ja, neviem ako vydržím 😎 ,ale vraj dvojicky po KET sú zriedkavé 😕 dúfam,že bude machulka alebo machulky kde majú byť a dostanem prvú fotecku 🙂

juja
17. jún 2008

Kvetka fotečku dostaneš na milión%...a čo ty vieš či motyka nevystrelí 😉 ...a budú dvaja bobíci 😵
nám tiež vraveli, že je malá šanca po KET, že budú dvojky, ale možnosť tam je 😉 ...hlavne nech to šťastlivo celé skončí pôrodom 😵
Lenka Krajka som nevidela od februára, tak som zvedavá či už aspôň troch "pribral", alebo stále vyzerá ako chlapčiatko 😎
...to že robia KET bez pomoci ultrazvuku mi pripadá úplne zbytočné, veď ako sa tam chce trafiť keď ani nevie kam... 😕 😕 ...veď nás v Helíku "mordujú" s plným mechúrom, aby lepšie videli a niekde len tak šup na slepo a je... 😝

kvetka2
17. jún 2008

veru jujka, nech to stastliv skoncí 😵
inak myslím,že to naše chlapciatko nepribralo 🙂 asi by sme mu mali začať nosiť cokoladky 😀

juja
17. jún 2008

Kvetka nebojkaj sa, šťastlivo sa to skončí, len sa moja opatruj, ležkaj pokiaľ môžeš a vládzeš hlavne teraz na začiatku 😉

kukulik30
17. jún 2008

baby, u nas robia ET aj KET bez ultrazvuku, ja som ani nevedela, ze sa to robi s ultrazvukom...normalne ste ma teraz prekvapili 😕 😕 😕 ja som vzdy bola normalne na koze s plnym mocovym mechurom a triafal.....chvalabohu sa aj trafil, ale preco to potom nerobia vsade s uzv???? 😕 😒

kvetka2
17. jún 2008

veru jujka, vylihovanie je teraz moja oblubena cinnost 😉 . Pri tomto ket som sa setrila fakt najviac,nozky vyložené na vankusoch a citala som romány 🙂

kvetka2
17. jún 2008

kukulik, no u nás v heliku je to na operačnej sále, aj sa musíš povyzliekať do kosielky a pekne ti ukážu, kedy a kde ti strekli bobacika 🙂

hava77
17. jún 2008

kukulik dokonca vidime v maternici take male svetielko, co je tekutina v ktorej plavaju bobici 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre