Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

juja
23. jún 2008

Čaute kukučky 😉

Lenka tá tvoja mrcha je sila...netreba ísť k lekárovi? Mne tiež akosi zblbol cyklus...min. mesiac som dostala až na 35DC a tento mesiac sa to tuším začína dnes 27DC ...mne chodí presne na 30DC tak ma to trochen štve....asi tiež poviem doktorovi, keď tam pôjdem budúci týždeň, nech ma kukne, lebo aj výtok 😝 mávam taký čudný ...blee 😠
Kvetka júúúj zajtra bude fotečka 😵 😉 ...budem sa ponáhľať k netu, aby som sa potešila 😵 ...držím palce
Taky tak ako ? ...bobík poslúcha? ...dúfam, že už vôbec nešpiníš a je všetko OK 😉 ...tt krásne pribúdajú...teším sa 😵
Tani ty kedy ideš pozrieť bobíka k doktorovi?
Zuzlík ahoj ...ako po víkende? Ja som v sobotu od rána makala u našich na záhrade do večera do tmy 😝 ...včera som zase doma upratovala, varila, prala a aj požehlila a dnes mám svalovicu 😀 ...dúfam, že aspoň tie kilá trošku ubudnú...bože včera som sa odvážila stúpiť na váhu a skoro som odpadla....normálne som sa postavila ešte asi po pol hodine znova lebo som tomu nemohla uveriť ...no hrôza 😨 ...mňa na tej dovolenke budú asi ochranári ťahať napäť do mora ako veľrybu. 😔
Fedruška tfuj, tfuj, ...držím palce nech sa emryjká pekne chytia 🙂
Ja idem zajtra do Helíku na pohovor, takže tu nebudem, ale kuknem si Vás večer domka, tak pekne píšte, nech mám čo čítať.
Zulka veľa šťastia želám na štátniciach 🙂

rosienka
23. jún 2008

marietka - nie ten permen nepoznam, ale ja som doteraz nepoznala ziadne taketo preparaty, az teraz ideme nieco skusat...ked uz sa tak topime 😉

kvetka2
23. jún 2008

zuzlik cítim sa fajn, snad bude vsetko ok. Už som taka nedockava na zajtra. Obcas mi je trochu nevolno ked sa najem alebo ked sa nenajem, tak si možem vybrať. Moc mi nechutí jesť- akurát v sobotu som zistila ,že mi chutí BB puding 😀 tak som sa ním krmila celý víkend 😉 .
jujka dakujem za palceky 🙂

gabika24
23. jún 2008

ahojte.
kvetka, tak sa zajtra drkajte 😉
takynečka ahoj.... - dúfam, že tá cysta ťa už konečne prestane trápiť.
ja som mala poradňu, všetko ok, aj výsledky z krvi, aj bábená krásne kopkajú 😀
držkajte sa všetky, tak pár dvojičkovských tehu vírusov posielam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

rosienka
23. jún 2008

gabi aboj, ani sa nenazdas a budes 3-nasobna mamina...ked to budu dve kocky tak budte mat krasny babinec doma 😉

ahoj kvetka - ako sa citis? tak ti v dobrom zavidim, ze ti to vyslo a budem mysliet ked budes mat termin, ze by sme ho mozno mali spolu....ale ja si este trochu pockam 🙂

kvetka2
23. jún 2008

rosienka nebud smutná, chápem,že to nie je lahké,tiež som tým sklamaním presla. Moc ti prajem,aby si už nemusela dlho čakať na babo 🙂
citim sa celkom dobre,som tam ma trosku bolí brusko, sem tam pichne a akoby ťahá. A potom necítim nič. A stáleb mám papierikovú chorobu 😕 toho sa asi nezbavím. Zajtra mám sono, tak som hrooooozne zvedavá

dyta
23. jún 2008

kvetka, 🙂 🙂 len papkaj pudinceky... bobáčik je maškrtník.. 🙂 🙂
gabika, beriem si trochu z tvojich vírusíkov... 🙂 🙂 dúfam, že pomôžu

zuzla80
23. jún 2008

Ahoj Jujka - veľryba 😀 😀 😀 Inak my sme sa s drahým dali na 90dňovú diétu, síce ju až tak prísne nedodržiavame, ale aspoň sa zdravšie stravujeme - teda myslím veľa zeleniny a ovocia. Mužík pred rokom schudol 10kilečka a teraz po mesiaci sa mu podarilo zhodiť 4 a mne len kilko 😠 😠 Tiež sa neviem zbaviť tých kíl navyše a teraz po ďalšej stimulke neviem či nepribudnú ďalšie. Keď pôjdeme k vode, tak mi na ruky ani rukávniky nebude treba 😀 😀 Inak víkend zbehol rýchlo ako stále a včera sme boli v Jojke v meste, a bolo veeeľa ľudí a hroooozne dusno, tak sme to tam dlho nevydržali 😉
Kveti som rada, že je to OK a myslím, že tú papierikovú chorobu budeš mať do konca tehu 😉 Dúfam, že po zajtrajšom utz hodíš aj ty svoje tt a v ktorom si to už vlastne???
Rosienka nesmúť, musíš veriť, že sa to raz podarí. Držím palce.
Gabika som rada, že ste v poriadku a ďakujeme aj Takyne za tehu vírusy, budeme ich potrebovať 😉

rosienka
23. jún 2008

kvetka - uz nie som tak strasne smutna, ako presne pred tyzdnom, ale ta neistota do buducna ma znepokojuje...no ale ved nie som jedina, co trpim, to viem a dufam, ze na jesen, ked asi zas nieco podnikneme, to vyjde.. 😉

dyta - drzim palce, si uz asi ako na ihlach, co? 😀

rosienka
23. jún 2008

zuzli - diky, ved verime, verime a budeme verit co sa da! 😀
Inak aj my sme zaciaktom roka s muzom chudli a on kotuha, co je stihly schudol 5 kil a ja 1-2kg, ale hned sa vratili, takze nic 😒 Nemam sice nadvahu, ale 5 kil by som chcela schudnut aj ja...ale drzia sa ma od minuleho roku 😖

dyta
23. jún 2008

rosienka, ani nie... cely čas necítim vôbec nič... žiadne zmeny v tele.... a od včera mam pocity ako na mrchu..
tak ja už fakt neviem... 😒 😒 😒 zajtra sa uvidí... snažím sa na to nemyslieť... lebo tie sklamania sú "neželané"..
možno budem príjemne prekvapená.. možno nie.. 😨 😵

tinucha
23. jún 2008

Dytka, držím palce, aby boli zajtra správičky pozitívne!!!! 😉 😉 😉

Kvetka, tebe tiež držím palce, aby bolo všetko OK. Verím, že bude. 😉 🙂 🙂 🙂

tinucha
23. jún 2008

Gabika, super, že je všetko OK. 😉 🙂 A pohlavia ešte neviete?

tanitta
23. jún 2008

Zula.... 😉...celokom pekne to ubieha... ci len mne sa to zda?? 😵 ... takze do otehulkovania prsk 😉
Gabi...super;) a uz citis aj pohyby?
Jujka...snad to zase tak hrozne nie je ta vaha hm?...ja som tiez v nemom uzase co sa deje ze tak rychlo idem hore...ale telo a bobik si ziada svoje... tymto tempom nas teda budu tahat dve 😵
Kveti.. nechcem ta strasit ale tie prave nevolnosi estelen pridu 😀 a ten BB puding ti dlho nevydrzi 😉
.. no ja idem zase zalahnut...musim len lezat ... akonahle spravim nejake kroky tak uz ma boli cele brucho... ☹ ... paa

zuzla80
23. jún 2008

Tánička 😉 no ubieha, niekedy rýchlejšie niekedy pomalšie. Už aby bolo po tom a hlavne s pozitívnym výsledkom. Táni ty hlavne pekne oddychuj, príliš sa nenamáhaj, vidíš, ani drobček nechce, aby si sa namáhala, chce, aby si len a len oddychovala. Inak všetko v poriadku aj s drobčekom? Do otehulkovania 😀

tanitta
23. jún 2008

Zuzla... dufam ze je bobik ok.. ved ma vrti stale.. ale vo stvrtok idem na poradnu... snad mi spravi aj utz 😅 .. myslim si ze skor ma tlacia tie cysty alebo mam problemy s mocovym...zeby bobik potreboval tolko miesta??? 😵 ...

katy2
23. jún 2008

tanitka, drzim palce, aby vsetko prebiehalo ako ma a aby sa bobik pekne drzkal az do dna D 😵

zuzla80
23. jún 2008

Táni držím palce vo štvrtok, nech sa bobík ukáže v plnej kráse 😵
Katy ahoj 🙂

gabika24
23. jún 2008

tinucha pohlavia ešte nevieme - aj keď ja som zvedavá teda dosť 😉 ale v podstate je to jedno 🙂 ako sa cítiš?
tanittka, pohyby cítim - už od 16tt - tak ku koncu toho tt som ich úplne jasne mohla identifikovať, že toto je ono 😀 raz vystrája jedno bábeno, raz druhé, niekedy naraz - ale je to úžasný pocit, ktorý želám každučkej jednej snažilke.ináč, ja tiež chodím stále na wc - a to ani nehovorím, koľko sa nabehám v noci 😅
dytka, tak zajtra pozitívny výsledoček napíšeš...
takynka, nejako sa tu míňame, ale veď ja si ťa nájdem 😀
leni, to s tou mrchou je fakt sila... 😖
rosienka, určite vám to nabudúce vyjde, len musíš tomu veriť. veď vás tu všetky pravidelne chodíme zásobovať tehu vírusmi...
zuzla, tak ty už o pár dní začínaš úspešnú stimulku? no super, teším sa, o chvíľu ti budú pribúdať tt... 😉
jujka, ako na pohovore? - ináč, u nás by sa tiež zišlo porobiť v záhrade...ale ja nemôžem, tak musia za mňa makať iní... 😉
kvetka, tá papieriková choroba je len choroba - viacerí poznáme 😵 aj mňa ťahalo, pichalo a pod. tak držkám palce na zajtra 🙂

lenka20
autor
23. jún 2008

gabinka tak som rada, ze ste vsetci v poriadku, len tak dalej 😵 😵
zuzlinka ved ty uz papas proveru, jaaj, ako ti je dobre, uzi si tuto poslednu stimulku a poriadne, lebo dalsia uz nebude treba 😉 😵
jujka tak aj ja sa hlasim do klubu velryb, tiez sa mi nedari zhodit, ako som pekne po vlanajsej stimulke ostihlela tak teraz nic.... asi potrebujem k schudnutiu stimulaciu 😀 no ale teraz to bude este horsie, po prednisone budem mat tvaricku ako slniecko okruhlu, ach jo, dufam, ze to nebude velmi vidiet 😠
jujka ja mavam cyklus obcas 26-30, vacsinou 28, ale par dnova odchylka je v norme....trva 5 dni... len tento hnusak trva tak dlho, ale pripisujem to blaznenie utrogestanu co som brala od polky cyklu, myslim, ze on je na vine 😀 😝 kaslem uz na to, hadam to prejde uz coskoro, ak budem ratat MS od piatku ked sa spustila taka normalna mrcha tak zajtra by som mala koncit a uz slabne, takze zajtra uz asi naozaj skoncim... ak nie, tak vo stvrtok idem aj tak konzultovat s krajkom, tak mu poviem, nech ma aj kukne.. ale tipujem, ze dovtedy uz budem fit.
kvetuska uz sa velmi tesim na fotecku zo sona a ze sa konecne dozvieme, ci budete traja alebo styria kvetkovci 😵 😵 😵
rosienka, tak na jesen pojdeme do toho spolu, hm 😉 😵
dytka ved to uz mas zajtra jasne, vydrz a drzim ti palce na pozitivny vysledocek, neskusila si testnut 😉 ale mas pravdu, krvicka je najistejsia 🙂
tinucha, tanicka ahojte tehule 😵

juja
23. jún 2008

Tani ty máš teraz dovolené priberať...ja som na tej váhe zbadala také číslo, ktoré som ešte nikdy pri vážení nemala tak som z toho v šoku 😝 😕 Ja nieviem či mne tie hormódy asi až teraz začali účinkovať...veď sa neprejedám, večer nejem vôbec,uhorkový šalát ten milujem a jem skoro každý deň, sladké vôbec - to nelubim eee, vody vypijem skoro ako ťava na púšti....ty kokso to bude asi z tej vody 😀
Tani ešte ti pribudne pár tt a aj ty už budeš cítiť kopančeky od bobíka 😵
Gabi pohovor až zajtra ...a makanie v záhradke tiež zajtra dnes mám voľno a došla mi mrcha tak mi je bleee... Gabi ty si sľúbila fotečku bruška 😉 ...ja čakám 😉
Zuzlík aj naše baby doma skúšali 90 dňovú...aj pochudli ...ale aj znovu pribrali 😀 ...uvidím asi sa prinútim cvičiť doma pri DVD 😉

gabika24
23. jún 2008

jujka, na to foto som zabudla... teraz som u našich, ale keď prídem, dám sem foto. teda v priebehu týždňa 😎 uvidíte, aké ho mám krásne veľké- taký batoh 😀 😀 😀

juja
23. jún 2008

gabi 🙂 ..šup sem fotečku ...nech si to viem predstaviť 😉
Lenka ja mám zajtra odber na hemtológii v MT a zabudla som či tam mám ísť nalačno, alebo si môžem dať ráno kávu...prosím ťa nepamätáš sa ?

zuzla80
23. jún 2008

Lenik ešte nepapám proveru, až od ďalšej nedele, asi som to zlé napísala 😅 😅 Bodaj by ste mali pravud, že posledná ach jo, už mám bobky v zadku keď na to pomyslím 😀 😀
Jujka, no predstav si, že mužik po roku nedodržiavania diéty nabral "len" nejaké 3kilečka, on mal len taký mini jojo efekt.
Gabika aj ja chcem vidieť tvoje bruško 🙂
Baby držím vám zajtra palce v Helíku, nech niečo poriešite 🙂

pointka
23. jún 2008

Ahojte, tak mrchove priznaky 7.den po transfere su dobrym znamenim? Ale iba take uplne slabunke priznaky to su.

lenka20
autor
23. jún 2008

pointka - mrchove priznaky su super, ale my sme take skromne, ze ani priznaky netreba, len tehulkovanie 😉 pointka tie vsetky priznaky su tak tazko rozlisitelne od predmrchovskych stavov, ze radsej na to ani nemysliet. niekto nema ziadne priznaky a je tehu, iny zas vsetky a nie je tehu... tak len sa snaz priradit k tej prvej skupine, hm 😉
jujka na hematologiu najlepsie nalacno... dufam, ze to este stihnes precitat 😉 ale ked si nieco aj male zobnes, tak je to OK, hlavne nic mastneho alebo tazkeho...ale radsej zostan hladna, aby boli tie vysledky uplne neskreslene 😉

pointka
23. jún 2008

lenka vsak uvidime 🙂 chvilu sa aj sledujem, chvilu nie 🙂
Ja som na hemato musela trosku nieco lahke jest a vypit asi litra tekutiny

zabkaevka
23. jún 2008

ahooooojte kočky, tak ja čakám čakám, po prenose. Presne o týždeň sa mám hlásiť u dokiho na kontrolné vyšetrenie. Pointka, aj ja mám rôzne príznaky : bolia ma prsia, sem tam pobolí aj v podbrušku, ale radšej to neriešim, pretože žiaľ som mala aj negatívne výsledku, aj keď príznaky som mala teholkovské. Proste pozitívne myslime, a čakajme, na dátum kontorly. A veeeeeeeeeeeeeeeeeeľmi dúfam, že to bude pozitívne, a potom že sa to udrží 🙂 Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

mirusch
23. jún 2008

Ahojte! Robim kuk, ze co je nove. Fedruska ma ET dnes alebo zajtra?
Lenka, Zuzlik, to s tym spg viem, ze sa meni a obnovuje, ale manzel ho ma nanic odjakziva, ma to vrodene, len teraz sa to necakane zhorsilo. Ved ide na kontrolny o 3 tyzdne a potom zase o par tyzdnov, skusime si na lepsi pockat, aj ked nasa cakacia doma je obmedzena... 😖 Asi ho nebudem napchavat tribulusom, kukala som na to, nemuselo by to robit dobrotu s liekmi, co berie...

Lenka a vie sa preco mas taku dlhu a silnu MS? Su to hormony? A co na to lekari? Ved to nemoze byt dobre pre telo...ber zelezo, na doplnenie!

Vsetkym cakatelkam pevne nervy 😀 Drzim vam palce.

rosienka
23. jún 2008

leni - este nechcem predbiehat, nevieme kedy pôjdeme a do coho vôbec, o 3 tyzdne ideme po centra na pohovor a uvidi sa, kde je potencial na zlepsenie...alebo aj nie..

mirus- a mate nejaky plan B, ak sa spg nezlepsi? Myslite aj na darcovske? Alebo nechcete? Lebo u nas je to opcia, len problem je v tom, ze to robia len v jednom centre asi 2 hodiny vlakom odtialto... 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre