Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

ulitka
30. jún 2008

Leni, ako si tie neuspechy prezila?

kuspitka
30. jún 2008

katy tak dufam ze ti to schvalia cim skor

katy2
30. jún 2008

oni to do mesiaca schvalia, ale v centre maju tri tyzdne dovolenku, tak aj tak to skor nebude ako koncom septembra - v oktobri....

zuzla80
30. jún 2008

Katka, Ulitka, Pointka verím, že nazbierate sily do ďalšieho boja. Veď každým pokusom sa šanca zvyšuje, a verím, že to raz do toho úspešného konca dotiahnete. Veď chceme to celoslovenské stretnutie s bruškami a detičkami 😉 Ulitka aj ja som jednou z tých, ktorá ide pokúšať šťastie do tretice a verím, že už naposledy 😉 .
Zabkaevka a Baletacka vám z celého srdiečka gratulujem a opatrujte sa.
Havka drž sa.
Lenik ahoj, si ma zdravila už dávnejšie, lenže medzitým som odišla na obed a ešte niečo vybaviť a až teraz som sa vrátila, Tak čau kočka 😉 a vlastne čaute všetky baby 🙂

kuspitka
30. jún 2008

hava tak co???

mimusa4
30. jún 2008

ej ale švitorite tými prstami, z kláves sa musí pariť...
gratulejem tehulkáááám 😀

lenka20
autor
30. jún 2008

ulitka ako vidis - v celkom dobrom zdravi 😀 😀 😀 clovek si zvykne aj na smrt 😝 ale nie, fakt je to beh na dlhe trate a motivuju ma dlhodobe snazilky ako tanicka a ine kocky, ktore toho absolvovali ovela viac ako ja a teraz uspesne tehulkuju, vacsinou nestacili ani tie 3 hradene pokusy... kym mame maternicu tak to pojde - skor ci neskor 😉
ahoj zuzlik 😵
katuska no vidis, to je rec do boja, bude to uspech - urcite 😉 a po mrazacikov si pojdes ked budes chciet surodencov 😉

kuspitka
30. jún 2008

je tu este niekto?

mimusa4
30. jún 2008

ja len kade-tade žmurkám 🙂

csilla76
30. jún 2008

ulitka prid aj medzi nas do temy gyncare aj ja chodim tam a chystam sa na 3 ivf koncom leta.... 🙂 🙂 🙂

kuspitka
30. jún 2008

ja sa snazim tiez kus mam muz nastval ale da sa to

mimusa4
30. jún 2008

ta prečo ťa naštval?

lenka20
autor
30. jún 2008

havka dufam, ze si pozitiv 😵 😵 😵
inak - tie pointkine testy ma teraz dost zmiatli, asi verim uz vazne iba mamatestu 😉

kuspitka
30. jún 2008

lebo maju v praci rozlucku a uz viem ako dopadne bude pit a pride domkov ako stena ale ked chcem ja nieco tak nato kasle.tak ma nastval

mimusa4
30. jún 2008

tak choď aj ty niekam kuspi, veď nemusíš byť domka a čakať na neho..idem zvesiť prádlo z balkóna, lebo má prísť návšteva, tak musím papa

kvetka2
30. jún 2008

ahojte babulky všetky 🙂
nejak som nestihla napísať, ale som vás prečítala.
pointka, katy,ulitka mrzí ma že to nevyšlo 😔 vyzeralo to tak nádejne. Ale váš batožtek vonavý počka aj na vás, viem že sa nevzdáte... 😵
a zdravím čerstvé tehulky zabku a baletacku no krása 😉 😉 hladkajte bruská lebo vám krásne rýchlo porastú 🙂
havka , zázraky sa dejú...moc ti ho želám 😉
zuzlík, ako chutila 1.provera? 😉

kuspitka
30. jún 2008

ved tu nikoho nepoznam..

hava pridi uz

baletacka
30. jún 2008

ahoj kvetka, ďakujeme, ako sa darí tvojím babetkám?

csilla76
30. jún 2008

kuspit prid na navstevu,aj tak si slubila 😉 😉 😉
mapka tak ako ???? 🙂 🙂 🙂

kuspitka
30. jún 2008

csilla ved si daleko.ved ho prehovaram nech ideme ale o 2tyzne tam chce ist tak neviem pojdem snim ale len na jeden den

zuzla80
30. jún 2008

Lenik presne z tých babuliek, o ktorých si písala si beriem príklad aj ja. Oni sú mojím hnacím motorom, keď aj napriek nepodareným zákrokom to nevzdali a bojovali, až pokiaľ nedobojovali za to svoje. Však Tánička 😉 Lenik, aj ty sa radíš, medzi tie babulky, lebo takú silnú osôbku ako si ty, tak takých som stretla len pár😉
Kvetuška ahojte 😀 chutila chutila 😉 Ako sa máte s drobčekmi, špinenie už prestalo?

kvetka2
30. jún 2008

baletacka dúfam, že sa majú dobre- zo dňa na deň mi býva horšie od žalúdku- ale skoro celý deň- akurát ked papám je to ok 😉 ale neťažujem sa, len tak trosku vzdycham, nech sa o mna všetci starajú 😀 konečne 😀 😀 A najhoršie ked prídem do kuchyne a niečo ucítim alebo otvorím chladnicku už ma napína a bežím to rozdýchať 🙂
a ty ako? isto si moc stastná 🙂

mapa73
30. jún 2008

Csilla dlho som ťa tu nevidela. Ako sa máš? Ja už celkom fajn 😉

zuzlík úspešnú stimulku, držím všetky paľuchy 🙂

csilla76
30. jún 2008

mapka moja ako zijes????noze sa pochval???dnes si testovala????

kvetka2
30. jún 2008

zuzlik, ja som spinila nšťastie len minulý týždeň v utorok ráno trosicku jednorazovo a potom to preslo- a dúfam,že nadobro- ale jasne,že sa pozorujem stále 😉

kuspitka
30. jún 2008

mapa kedy ides na vysledok?

csilla76
30. jún 2008

kuspit ani nie tak daleko ... 🙂 😉 🙂 inac uz ste objednany alebo len planujete prist????

kvetka2
30. jún 2008

zuzlik, ty si budes pichať dekac sama?

mapa73
30. jún 2008

Csilla, asi si sa pomýlila. ja som stimulku musela ukončiť, lebo som skončila s otočeným vaječníkom na operačnom stole - 19.6 ☹

kuspitka
30. jún 2008

myslis tam ku vam ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre