Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

katy2
9. júl 2008

to vam poviem, to chce riadne nervy a trpezlivost..... a za ten plat 😠 ale ucim rada.... 🙂

takyna
9. júl 2008

tie prázdniny máš zaslúžene 🙂

katy2
9. júl 2008

to fakt.... ale uz by som sla aj na matersku, len bába nikde 🤐

takyna
9. júl 2008

katy bude aj to, verím tomu 🙂
musím zbehnúť tiež do obchodu poobede na vás kuknem, pá 😵

sylvia21
9. júl 2008

katy, ake predmety ucis? A na akom stupni? To mas teraz dovolenku 🙂

katy2
9. júl 2008

sylvi, ucim na 2.st. SJ a FJ ... ano, teraz dovolenkujem.....

gabika24
9. júl 2008

ahojte babule.
fedra, to je super správička.
my u doktora ok, som uzatvorená, všetko v poriadku, bábätinká kopkajú, tak sa vytešujeme. len sa mi dnes strašne točí hlava...tak ležím

hava77
9. júl 2008

ahojte kocky 🙂
hladam pipu4 nevideli ste ju? 😎

sylvia21
9. júl 2008

katy, ja tiez ucim, ale mensich na 1.stupni 🙂 ja som si najskor myslela, ze sa nam prve mesiace podaria naplanovat cez dovolenku, ale akosi sa to posunulo 😒 Teraz nas vsetko caka na september, ked bude plno zhonu v praci 😝 😉

mapa73
10. júl 2008

Dobré ránko 🙂
Ako sa dnes mávate? Už sme boli spadnuté na druhej strane.

fedra
10. júl 2008

ahoj mapka ... ako sa mas.
Ja celkom OK, trosku pobolievaju vajecniky, ale inak v pohode. Len sa este neda velmi tesit, stale sa bojkam aby bolo vsetko v poriadku.
Hadam ked uvidim srdiecko, tak to bude lepsie ...

taella
10. júl 2008

fedra a teba pobolievajú vaječníky ? lebo mna nebolia vaječníky ale nadbruško a celé to pod rebrami.

mapa73
10. júl 2008

fedri, neboj, určite to bude v poriadku. kedy ideš na srdiečko?
Ja sa dnes cítim trochu lepšie ako včera. Dnes večer idem na kontrolu ku svojemu gyndošovi, tak uvidím, či ma už bude aj pozerať.

fedri, dnes bude asi pekne, tak sa tak aj nalaď a pozdravujem drobca, drobcov 🙂

fedra
10. júl 2008

taella ... no mna to pobolieva v oblasti vajecnikov, raz na jednej/raz na druhej strane ... a niekedy trosku podbrusko

mapka ... drobcek bude asi len jeden, teda podla machulky. V pondelok idem na utz do Heliosu no to este asi srdiecko vidno nebude

gabika24
10. júl 2008

ahojte.
fedra, taella, nebojte, aj ja som mala tie bolesti, čo opisujete a všetko je ok 😉 držkajte sa, maminy 😀
mapka, tak dúfam, že na kontrole bude všetko ok, potom daj hneď vedieť.
pekný deň babulky 😵

mapa73
10. júl 2008

fedri, v pondelok budem držať palčeky 🙂 Verím, že všetko bude v poriadku. stresov už bolo dosť 😉 Jeden bobček stačí, hlavne nech je zdravý. 🙂

fedra
10. júl 2008

ved to ... hlavne nech je blska v poriadku ...

Gabika .... a teba bolelo v oblasti vajecnikov ?
Mna uz boli cele brusko, niekedy to uz ani neviem lokalizovat 😝

mapa73
10. júl 2008

fedri, myslím, že to je normálne. veď kočky písali, že mali bolesti ako pred mrchou, takže asi to je ok. Veď si bola u svojeho gyndoša. Viem, že trochu treba stresovať.

fedra
10. júl 2008

nuz hadam ano ... aj ked ja nemam pocity ako pred mrchou. Skor je to take tahanie a bolest vajecnikov ako pri silnej ovulke ... bwe 😝
Bala som sa mimomaternicoveho, teraz sa bojim aby vacok nebol prazdny 😖
ja si vzdy najdem nejaky dovod na stresovanie 😖

a ty ako moja ?
Uz sa to hoji ? Neboj ... hadam bude kazdym dnom lepsie 😉

mapa73
10. júl 2008

Fedri, jazva už vyzerá lepšie, takže sa hádam hojí. včera ma pobolieval pravý vaječník, ale dnes je to už lepšie 🙂
Uvidím poobede u gyndoša. Už sa doma nudím a teším sa do práce. 🙂

fedra
10. júl 2008

aspon v robote prides na ine myslienky.
Ja ked som doma, tak si vsimam kazde pichnutie ... a sibe mi z toho.
Clovek ked je medzi ludmi, tak je to lepsie
Drzkaj sa 🙂

mapa73
10. júl 2008

ja si už pripadám ako hypochonder 😠 Chudák môjmanžel, ale musím uznať, že je trpezlivý 🙂

fedra
10. júl 2008

u nas je to take iste ....

tanitta
10. júl 2008

Ahojky kukucky... ja len na kuk... 😵
Fedra...nebojkaj nist to je dobre ze pobolieva...len nesmu byt krrce...bobik rastie... mna dodnesneho dna nepresli tie pobolievania v podbrusku a su da sa povedat celodenne....ak by to bolo boilestive kup si Nospu.. to je proti krcom a pre tehule... a magnesi lacity(laticcity)...v modrej krabicke je to...ulavi sa ti;)...

sylvia21
10. júl 2008

mile tehulky - vela sil Vam i bambulkam, budete ich urcite potrebovat hlavne prve tri mesiace. Hlavne vela oddychujte 🙂 Mate skvele pocasie na oddych, tak si to krasne uzivajte v postielkach 😉 Drzim Vam velmi palceky 😵 😵 😵

mapka - ja si uz tiez niekedy pripadam ako poriadny hypochonder a bojim sa, aby sme nezabudli na nejake vysetrenie. Manzel uz tiez nado mnou kruti hlavou 😀 😀 😀 Od vcera mi beha hlavou, ze sme sa neopytali na vysetrenie imunity. Dokina ma teraz dovolenku, tak neviem, co mam robit,... Ktora z vas mate za sebou vysetrenie imunity v Cechach? Ak mate skusenosti, napiste, prosim.

tanitta
10. júl 2008

Sylvi.. co potrebujes vediet??.. robi sa v prahe v UPMD... dr. Maďar je sef... objednava sa telefonicky budes sampolatca vys. vyjde cca do 5tis KC.. podla toho co vsetko ti budu vysetrovat... my sme platili 3500KC...objednavacie terminy su dost dlhe rataj 2-3mesiacea dalsi mesiac trvaju vysledky ktore ti pridu postou...vysetruju tebe krv a mangelovi spg....musite tam ist obaja.....pa

fedra
10. júl 2008

tani dik za radu ... mne to pobolievanie ani nevadi ak budem vediet,ze to blske neublizi 😔

sylvia21
10. júl 2008

tanitta, dik za radu, dokina ma teraz dovolenku a uvedomila som si ,ze sme toto vysetrenie nepreberali a ona ho nenavrhla, ale co si nevypytas.... to nedostanes 😠 a nie vzdy vies, co si pytat mas. Uz i DIor mi dala instrukcie, idem pozriet web a skusim naprv zavolat do caru , ci tam niekto teraz dokinu zastupuje a zavolam tiez i do Prahy. Ak to bude treba absolvovat, stratime dalsi rok pri vsetkych tychto cakackach a uz teraz nam objednavaju velmi drahe sondy, ktore maju tiez svoju expiraciu, je to komplikovane. 😝
Uz viem, ze to preplaca i poistovna, ale potrebujes na to spec,. papier 😖 a hlavne ma sokoval ten cas, lebo uz sme to mohli mat davno za sebou, keby sme o tom vedeli skor 😠 Ale idem sa v klude popytat dokinov 🙄

sylvia21
10. júl 2008

tanitta, tak som pisala mail do Prahy, ak mi do zajtra neodpovedia, zavolam tam, radsej. Volala som i s Cernakovou, ta to tak tragicky nevidi, tak uvidime ako to cele dopadne 😉

hava77
10. júl 2008

ahojte dievcence, a vy ste dnes nekecali? 🤐

tak posunme sa hore 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre