Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

zuzla80
31. júl 2008

Gabika, Fedri beriem si z vás príklad 😉 😵
Evka no ja som si objednávala minulý týždeň tiež tie kapsule, a už ich mám na pošte, ak chceš pošlem ti kontakt na tú pani a skús jej napísať 😉
Alicka ako vieš, že som bola na obedíku 😲

kuspitka
31. júl 2008

zuzla ak mozem vediet ake kapsule?

v555
31. júl 2008

baby aj u vas je tak horuce ako u nas,je tu na skapatie 😎 😎

kuspitka
31. júl 2008

ano je velmi .v555 zajtra sa pojdeme kupkat 😎 ?

v555
31. júl 2008

tak to vizera,ale ja do plavok?no neviem,ci by neusli vsetci z kupka 😀 😀

kuspitka
31. júl 2008

mna by sa zdesili 😀 .tak som pribrala velmi tak sa ma zlaknes. 😎

v555
31. júl 2008

to asi tazko,zabudla som ti povedat,ze zajtra cakaj najväcsiu zenu na svete,mensia ani hadam neexistuje.Rozmer XXXXXXL,ta bude ocakavat. 😀

kuspitka
31. júl 2008

prestan nebud taka.ved som aj ja tucna do nicoho sa nezmesti, po liekoch

v555
31. júl 2008

tak zajtra uvidim,aka si ty tucna 😉 len dufam,ze nebude prsat 😠

kuspitka
31. júl 2008

dufam ze nie.ale pridem aj tak.

v555
31. júl 2008

supeeeeeeeeeeeer 😅 😅

kuspitka
31. júl 2008

urobkame si aj foto?

zuzla80
31. júl 2008

Kuspitka sú to chilli kapsule-kajanské korenie na lepšie prekrvenie organizmu. Už sme to tu viackrát spomínali, skús pohľadať spätne článok, posielala ho Tanittka 😉 .

kuspitka
31. júl 2008

jaj tak asi uz viem nieco som tam citala.

zabkaevka
31. júl 2008

zuzli80 áno poprosím ťa o ten kontakt na pani s kapsulami 🙂
asi to príde doporučene, a tak asi by som mala zájsť na poštu, či to tam už nemám, totiž mám tam schránku. No bola som v utorok a nič.

zuzla80
31. júl 2008

Evi poslala som ti IP 😉

tanitta
31. júl 2008

Ahojky.. kukucky..
konecne som doma...hlasim ze bobik je v poriadku.. pocula som ako pekne bije...aj vsetky testy su ok.. tak som rada......xi xi zase chilli 😀 😀 .. len papajte pekne ... od neho sa tehotnie...je to taky maly pomocnik prednisonu... 😉

jvo
31. júl 2008

ahoj tanitta ked uz mate rec o chilli ked si pocas stimulky jedla dve denne tak naraz ci jednu rano a druhu trebars vecer?

tanitta
31. júl 2008

Jvo...rano s jedlom a potom poobede alebo navecer s jedlom....naraz nie.... to by ma vypalilo 😀

zuzla80
31. júl 2008

Jééééj Táni tak to je super, že je všetko v poriadku, len tak ďalej 😉 😵 Aj nejakú fotečku si dostala? No a čo pohlavie, už sa ukázal drobec, či bude bobík alebo bobíčka 😉
Jvo ono sa to je medzi jedlom, takže ak ráno raňajkuješ, daj si ráno jednu a potom napr. na obed druhú, ale nie naraz, to by ťa šialene pálilo všetko, od žalúdka až po krk 😀

tanitta
31. júl 2008

Zuzli... bobika som nevidela nemala som utz ten bude az o dva tyzdne v 21tt...len pocuval tym pristrojom Doplerovym myslim sa vola ...srdiecko...my sme pripraveny na bobika 😉 .. zatial mi kazdy vravel ze je to jasny chalan...podla babskych receptov 😎 ...takze zahada ze stale zatial nevyriesena.... 😅

kukulik30
31. júl 2008

tanicka....to je vyborne.....len tak dalej 😉 uz budes o par tyzdnov v polke tohto prekrasneho spojenia teba a bobacika 🙂

kuspitka
31. júl 2008

tani mozno to bude pravda a budete mat chlapceka

jvo
31. júl 2008

teraz sa asi dost sprosto opytam papali ste cele tie kapsule ze? alebo sa ten prasok vysype a tak sa to papa lebo teda ja ich jem cele a nezda sa mi ze by stipali 😅 😅 dufam ze som vas aspon pobavila tou otazkou ale inak som v poriadku 😀

tanitta
31. júl 2008

Juj babulky...vzdy som tuzila po dievcatku...ked som este nevedela cim vsetkym budeme musiet prejst.... teraz je mi to uplne jedno.....len nech je to zdravucke ako buk 😵 ... vdakaaaa
Jvo... cele to papaj .... 😉 ....

zuzla80
31. júl 2008

Táni takže bobík 😀 tak nech vám to len potvrdia.
Jvo jasné, že celé 😀 😀 😀 Inak aj ja ak to zje počas jedla, tak ani mňa to nepáli iba niekedy.

zuzla80
31. júl 2008

Táni presne tak, aj ja som stále túžila - teda túžim po dievčatku, ale poviem ti pravdu, že teraz je mi úplne jedno čo to bude - až to raz bude. Presne nech je zdravé (možno otrepaná fráza, ale dosť dôležitá pre život)

kuspitka
31. júl 2008

teraz som dostala odpoved od doktora keby som chcela ist na dalsi KET mohla by som ist na buduci mesiac ked mi pride mrcha.ale na dalsie IVF by som musela cakat som chcela 3mesiace

tanitta
31. júl 2008

Zuzla...esteze existuju "len" dve pohlavia 😵 ....
Kuspit.. a ako ste sa teda rozhodli?? hej medzi ivf ma byt asopn 3mesiace pause...

kukulik30
31. júl 2008

hm....ked uz sme pri tych pohlaviach...my sme vzdy tuzili po dievcatku a mame chlapceka....hned ako som sa dozvedela,ze to bude chlapec, v tom momente som zabudla na dievcatko...zvlastne.... 🙂 🙂 🙂 bolo mi to uplne jedno, hlavne, nech je zdravy a nemohla som sa dockat,, kedy ho prvykrat uvidim...

panecky.... som sa tu nejako rozcitlivela 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre