Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

taella
31. júl 2008

žeby tehu hormóny udierali ? 😀

kuspitka
31. júl 2008

tani ved uz neviem uz som zas mimo.ak vyuzijem toto keta vyjde to uz nepojdem na dalsie IVF tak neviem

kukulik30
31. júl 2008

😀 😀 😀 ...ty si ale vtipna...bodaj by si mala pravdu 😉

sylvia21
31. júl 2008

Ahojte, tu je kontakt na p. Jonasa. Je to ten panko, ktory vie z datumu narodenia vypocitat kedy je najvacsia sanca splodit dieta.
Stoji to ca. 500Sk,-
035/6595127. Staci mu zavolat ze ma poslat formular na tu a tu adresu, pripadne sa da ja cez telefon informovat, ci ma nejaku mail stranku neviem...
Je to len taka moznost......alebo napad.

t123
31. júl 2008

Ahojte,všetky vás zdravím,skôr a mi nedalo.
Dnes som bola v Helíku,mám 2 folíky 12mm,
2folíky 7mm,viem,že je to asi málo,ale dúfam,
že sú to veľký bojovníci a ten hore mi snáď pomôže.
Pobolievanie mám dosť intenzívne,ale dá sa,musíme vydržať.
Krajko len hovorí"hlavu majte v kľude"no nie vždy sa to dá.
Dík za podporu.Čo sa týka pichania,ak môžem poradiť,
dobrý je prudký prepich kože,ja mám zatiaľ len 1 malú
modrinku,a týždeň posledný pichania.Dobrú noc!!!!!!!!!!!! 😔 😔

mapa73
1. aug 2008

Dobré ránko 🙂

T123. niekedy menej je viac 🙂 a ver mi, že hovorím z vlastnej skúsenosti. takže ako ti hovoril lekár - hlavu do kľudu. aspoň ako to ide. načerpaj pozitívnu energiu zo slniečka 😎 Neboj.

Tanittka to je super. Držkám palčeky do ďalšieho tehuľkovania bez problémov. Ozaj vimli ste si, že teraz prevládajú chlapčekovia - drácik, lumah.....

Ozaj Drácik, Lumah ako sa máte s drobcami? 🙂

Kukulik - držkám palce 🙂

lauritka
1. aug 2008

ahojki.. sylvia je zbytocne za to platit je to aj na nete.... 😉 tam ti to vypocita tiez. tanittka 😵

mapa73
1. aug 2008

Dnes som čítala, že prvé dieťa zo skúmavky má 30 rokov, je to žena, ktorá už má svoje dieťa, ktoré počala prirodzenou cestou. 🙂

alicag
1. aug 2008

Ahojte to s tym vypočtom od jonaša je dobry napad.naozaj to tanitka vypočita? 🙂

tanitta
1. aug 2008

Ahojkyy 😀
Jeemine ja neviem nic pocitat 😎 .... to Lauritka mrkla len tak na mna medzi recou 😉 .....ale len tak medzi recou ja na nijakeho jonasa neverim a jeho vypoctom...a viacmenej sa to moze dotykat len tych ktory to skusaju prirodzene... nam umelinkam je to nanic...

alicag
1. aug 2008

Jasnačka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Tanitka velmi ti držim palce pekne sa šetri 🙂

tanitta
1. aug 2008

vdaka 😉 ... ty ako pokracujes?....
ja som mala kedysi vypocty odtadialto...http://www.plodnost.szm.sk stalo to 600,- a ani som sa do toho nepozrela popravde raz na zaciatko potom sa to zalozilo....objednala som si to uz len preto aby som mala pocit ze naozaj uz som skusila vsetko...

alicag
1. aug 2008

No ja začinam 3 stimulku ivf a isci teraz v auguste aj sa tešim aj bojim.ved už sme prešli tolkymi vecami,že hroza ved to poznaš. ale ideme na dovolenku a tam začnem stimulovat a ked pridem domov šup na pn.dufam,že bude všetko o.k.a nebude mi blbnut štitna ale nedavno mi povedala lekarka,že som stabilizovana tak snad.len vieš ja musim potom to icsi a budem mat hrozny strach,že mi neostane ako naposledy ani 1 vajko zo 4 😉

tanitta
1. aug 2008

Neboj... kazdy cyklus je iny... raz je to horsie raz lepsie... takze teraz by to malo byt dobreeeeeeeee 😵 ...len poodychuj pekne...a icsi?...ved teraz ho uz ma skoro kazdy....ked to ma vyjst tak to vyjde tak ci onak s pk alebo bez pk...ci clovek lezi alebo bezi....ale dolezite je aspon trosku verit ze tentokrat to bude to prave orechove 😉 ...
... no idem sa prevetrat mam vychadzky......paaaaaa

alicag
1. aug 2008

jasan verim tomu len sa aj bojim 🙂 Tanitka tak peknu vychadzku 🙂 🙂 🙂 🙂

zabkaevka
1. aug 2008

Ahojte kočky, ja dnes len na skok, a hneď utekám ďalej.
Prišli mi tie chilli kapusle, Kajanské korenie, tak to idem užívať 🙂
Pekný víkedndík, nakuknem aj počas neho 🙂 paaaaaaaa

zuzla80
1. aug 2008

Ahooojte babule
Tak podávam info: Kontrola dnes dopadla už omnoho lepšie ako minule, dnes už mali vajka od 18mm (tých bolo najviac) až po 23mm z čoho som ostala v šoku, takže sa chvála bohu pozviechali. Určite to bolo aj vďaka vaším povzbudivým slovkám, ktoré mi fakt dodali neskutočnú chuť bojovať. Veľká vďaka baby. Ale v pondelok musíte zatnúť päste ešte viac, lebo nás čaká odber. No a vyzerá to na riadnu úrodu. Dnes sme tie najväčšie napočítali okolo 22kúskov, bože baby ja sa strašne obávam hyperstimuláku, dúfam, že ma obíjde veľkým oblúkom. Tak na mňa myslíte. Určite sa ozvem paaa

kukulik30
1. aug 2008

zuzlik.... 😵 😵 😵 ..no vidis, a tak si bala 🙂 takze v pondelok drzime palce 😉

taella
1. aug 2008

zuzla to je super , aspoň ostane na súrodencov , ale ten hyperstimulák ťa dúfam obíde . Nám sestrička v SPLNE radí piť Fatru a jesť slané , a asi to má niečo do seba , lebo sa mi hyperstimulák nerozvinul až ak veľmi .

zuzla80
1. aug 2008

Ďakujem baby budem sa snažiť hlavne veľa veľa piť 😉
Taelka gratulujem k dvojkam, čítala som 😵 🙂
Kukulík aj ty máš v pondelok svoj deň D, tak veľa šťastia 😵

kukulik30
1. aug 2008

😉 zuzi....dik

alicag
1. aug 2008

Zuzlik no vidiš a všetko je o.k. tešim sa s tebou a uži si vikendik 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

t123
1. aug 2008

Ahojte.alicag,keď si bola na odbera mala si len 4 vajká?
Dobre som tomu rozumela?
Mapa dík za povzbudivé slová,moc to pomáha,
ja sa spoliham tiež na kvalitu.
Zuzla gratulujem k takej úrode,v pondelok sa drž,
do Helíku idem aj ja v pondelok,ale hneď ráno,
ty ideš kedy?Koľký deň cyklu ti to vychádza?

zuzla80
1. aug 2008

Ahoj T123 (to je sranda, takto ťa oslovovať 🙂 ) V pondelok mám byť v Helíku pred ôsmou a vrátane zajtrajška (lebo ešte zajtra si mám pichnúť Puregon+Decapepty a večer o 21h Pregnyl) som stimulovala 17dní .... odber na 19deň (zároveň aj deň cyklu), ale pomaly mi rástli vajka asi preto tak dlho
Táni, takže ešte stále držíš rekord 😀

t123
1. aug 2008

Aj mne je zvláštne to meno,no ja som úplný počítačový
začiatočník a keď som si uvedomila to,že to je moje meno
s ktorým sa tu budem prezentovať,tak už bolo uložené
a už som ho nemenila.To sa asi obídeme,ja tam bývam už
o 6.3O a za hodinku idem domov.Koľko máš folíkov?
Koľko si picháš ampuliek Puregonu?

kuspitka
1. aug 2008

Ahojte.zulka tak ako si dnes dopadla.? som zvedava velmi

takyna
2. aug 2008

Ahojte kočky, Zuzlík veľa pi, žiadny hyperstimulák nebude, bude veľa kvalitky a plno malých Zuzlíčkov 😀 , držím ti palce, tchuj, tchuj , tchuj, veľa šťastia na pondelok 😵

posielam vám tehu vírusíky, špeciálne teraz pre Kukulík 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 -) 😵 😵 😵 😵 😵 -) 😵 😵 😵 😵 😵 -) 😵 😵 😵 😵 😵 -) 😵 😵 😵 😵 😵 -) 😵 😵 😵 😵 😵 -) 😵 😵 😵 😵 😵 -) 😵 😵 😵 😵 😵 -) 😵 😵 😵 😵 😵

všetkým vám prajem príjemný odychový víkendík plný pohody 😵

gabika24
2. aug 2008

ahojte.
pekný víkendík aj ja želám...
zuzlík, neboj, žiadny hyperstimulák nebude, tak tu máte aj odo mňa tehu vírusiky pre všetkých 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

domcek1111
2. aug 2008

zuzla veeeeeeeeeľmi ti držím palčeky, aby vyšlo všetko OK 😵 😵 😵

maahuliena
2. aug 2008

avojte 😉 pekný víkendík želám 🙂

zuzlík držím palce, nech sú vajka kvalitné 😵 🙂 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre