Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

zuzla80
24. jún 2008

Zulka aj ja gratulujem k Mgr. a o pár mesiacov určite budeme gratulovať k tehuľkovaniu 😵
Kvetka len to s prácou nepreháňaj, dobre? Momentálne sú dôležitý bobíkovia 😉
Tánička ahoj 🙂

tinucha
24. jún 2008

Ďakujem Kvetka za opýtanie, máme sa s drobcom dobre, občas mi je ťažko od žalúdka, ale musím poklopať, ešte som ani raz nezvracala. 😉

Zulka gratulujem!!!! 🙂 🙂 🙂

kukulik30
24. jún 2008

Kvetuska 😵 😵 😵 fiiiha, takze su to dvojky 🙂 🙂 🙂 🙂to je krasa...z celeho srdca blahozelam 😉
Zulka.....gratulujem k titulu, skvely pocit, ze? 😀 zrazu zistis, ze nemas , co robit 😝 ...ja som koncila minuly rok a mala som potom taky koooooopec casu, ze az..... 🙂 takze hor sa na mimi 😉
Tanitt....no tie nevolnosti vedia potrapit, mna napinalo aj umyvanie zubov 😝 😝 😝 aspon vies, ze si tehu..xixi
Tinucha....no bud rada, ze ta vracanie obchadza a uzivaj si 😉 tehulkovanie
gabi, zuzli ahojcek 🙂

takyna
24. jún 2008

Ahojte kočky, 😵 kvetka teším sa s tebou a prajem bezproblémové tehu 😵 ,Gabika ani ja som nemohla spať 🙄 , cysta mi robila šarapatu, keby som vedela, že si na nete tak ti napíšem, som rada, že ste ok všetci traja, Zulík gratulujem k titulu 🙂 , držím palce všetkým čakateľkám a želám len tehu výsledočky 😵

takyna
24. jún 2008

kočky, od nás ktoré ste na PN-ke, tak včera mi prišla normálne kontrolo so sociálky, o 13/30 taká mladá baba, pýtala si PN-ku niečo zaškrtla a išla s pánom bohom 😉 , takže človek nikdy nevie.... 😎

tanitta
24. jún 2008

Taky.. cauky... a nemas vychadzky?.....no pekne teda...este urobim jeden prechmat s PN a mozem cakat aj ja 😠

takyna
24. jún 2008

ahoj tanit, mám vychádzky, od 10-12 , a od 15-17, ale niekedy si urobím aj dlhšia prechádzku hlavne tú poobednajšiu 😖 , ležkám si na záhrade, nebehám , naberám pozitívnu energiu 😉

tanitta
24. jún 2008

no ja mam tiez od 9°°-11°°.. to mam este hlboku noc a od 14°°-16°°.... ale ved sa ani nikam v tomto pekle neda ist... som rada ze som v chladku a ze vybehnem len tak na terasu polebedit....

mimusa4
24. jún 2008

ahoj takyna, tak ako samáááte? 😀

kuspitka
24. jún 2008

Ahojte.kvetuska gratulujem .tak budete mat dve to je super.

mimusa4
24. jún 2008

čaw kuspi 😉

kuspitka
24. jún 2008

ahoj mimuska-ako sa mas?

mimusa4
24. jún 2008

tak len čakám a čakám 😠

mimusa4
24. jún 2008

a čo ty? ako si sa rozhodla..

kuspitka
24. jún 2008

a kedy ides na test?uz sa neviem dockat kedy mi povedia to ze mozem ist nato

lenka20
autor
24. jún 2008

kvetuska - veru, vylepsis statistiku, no povedz, vsak sa oplatilo troska pockat 😉 a mas dva v 1 😵 😝
zuliiiii - ahooooj, som na teba myslela vcera, gratulujeeeeem k titulu, tak uz to mas za sebou, veru, babatko vie, kedy je to najvhodnejsie obdobie, mudrucke babatko si povedalo, ze pocka kym mamka dostuduje aby nemala stres, tak je to tu zulka, na jesen uz budes tehulka 😉 inak vies, ze mozno nam predsa ten spolocny termin vyjde 😕 😕 vyzera to tak podla mojich vypoctov, od jula papam prednison 2 mesiace a v septembri by som zacala stimulku - uz ci klasiku alebo soft to este neviem, ale termin je uz takmer isty 😉 co ty na to 😉 🙂
tani ahoj, a vraj v druhom trimestri uz ti nebude blbo - sme sa preratali 😀

takyna
24. jún 2008

mimuska ahoj, mám sa celkom ok, až na tú cystu nestastnú, a zalúdočné nevolnosti 😒 , ale zatial som ich rozdýchala, 😵 , ináč tanitka zaberá mi na zalúdok Matoni minerálka skús 😉

mimusa4
24. jún 2008

ešte nevieš kuspi kedy? tak ja v piatok, už aby to bolo, a zajtra k svojej obv gyn.

mimusa4
24. jún 2008

taky a ty si an Pn od začiatku ket?

kuspitka
24. jún 2008

takyna ty si bola len raz ne kete?
mimuska budem ti drzat palce ja budem v tedy v kosiciach

lenka20
autor
24. jún 2008

takynka ahoj 😵 😵

mimusa4
24. jún 2008

hej viem kuspi, ale čo budem robiť tak ešte neviem 😝

kuspitka
24. jún 2008

mimusa ja idem po obchodoch idem si kupit saty na oslavu ale chcem aj kate na traky tak neviem co mi muz skor kupi 😀

mimusa4
24. jún 2008

oboje 😀

kuspitka
24. jún 2008

to niej povedal jednu vec ale do piatku ho spracujem dufam.on si kupil tiez jednu vec.vcera som bola u jedneho odbornika ci mozem mat dvojicky tak muza ukludnil ze hej.ze kludne si mozme dat dve embria nic sa nestane.

mimusa4
24. jún 2008

no vidíš, tak ..a buď sa chytia dve abo jedno a isto

mimusa4
24. jún 2008

tak já jdu zase niečo robkať

kuspitka
24. jún 2008

to hej tak ideme dat 7.7dve tak sa uz neviem dockat a potom na dovolenku

mimusa4
24. jún 2008

tak spojíte príjemné s užitočným 😉

kuspitka
24. jún 2008

mimusa tak dobre.aj ja musim ist makat na fotkach tak sa mi nechce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre