Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

gabika24
20. júl 2008

kuspitka, zajtra veľa šťastia 😉

kikina666
20. júl 2008

kuspitka ... drzim palce som zvedava ako to dopadne

gabi .... ahoj, nemam este moc sil sem chodit, ale tesim sa na kazdy mail od teba ... posli zase nejake foto na povzbudenie, hafkaci mi velmi chybaju ☹ ale do toho dazda by sa mi nechcelo ich ist vencit

hava77
21. júl 2008

ahojte, kuspitka tak drzim palce na ketacikov 🙂 🙂 🙂

kikina666
21. júl 2008

kuspitka .... tak ako ?
dufam, ze ma potesis

takyna
21. júl 2008

Ahojte kočky, Tanitka krásne foto riadne sa zagulatívate, super 😵 , Miricka gratulujem ti k chlapčekom, opatrujte sa 😵

mapa73
21. júl 2008

Lumah, Mirica gratuuulujem 🙂 Tie dvojičky majú teraz krásnu úrodu 🙂

Kuspitka držím palce 🙂
Taky, hava, kikina ahojte 🙂

takyna
21. júl 2008

Mapka ahoj 😵 ešte si domka?, ako sa máš? netrápia ťa už hemoroidy?

tanitta
21. júl 2008

Ahojky...
Miri.. srdecna gratulacia;)
Taky.. nasla si ma?? 😎 .. jak sa dari?
Havka ty kedy testujes?

takyna
21. júl 2008

Tanitka normálne som kilo schudla 😒 , ale už mi je lepšie na žalúdok ako mi bývalo, a čo ty?

mapa73
21. júl 2008

Taky PN mám až do konca júla. Ale už by som rada išla do práce. Hemoroidy ustupujú. Takže už je to celkom fajn. 😉 A ty sa ako máš Takynka?

Tanittka ahoj 🙂

takyna
21. júl 2008

mapka dnes pracovne, musím DPH-čku spraviť v 3-firmách tak mákám na pc, a samozrejme kukučkujem na koníku 😎 , inak začína ma chytať stresík na ten ULZ-v Martine 29.7

mapa73
21. júl 2008

takynka, neboj. Určite bude všetko v poriadku. Trošku môžeš stresovať, ale len tak trošku, dobre?

tanitta
21. júl 2008

Mapka.. 😉 ... co pouzivas na tie potvory?... dobra rada do bududcna vraj tehule tym trpia tiez... 😕
Taky.. ja uz celom fajn...uz ma tolko nevrti...a ked tak s par dnovymi odstupmi.. zacinam pit kavu... zatial mame +3kg...sledujem ci uz nezacinaju pohyby...ale aj sa mi zdalo ze cosi ale prestalo to a potom to uz nebolo.... pokom je ten bobik taky vegetak?? 😵

takyna
21. júl 2008

jj mapka ok 🙂 , už ťa nebolí ten vaječník?

takyna
21. júl 2008

tanitka po mamine 😉 , je vegeťák 😵 , ja som konečne prešla na vodu so sirupom doteraz iba minerálky neochutené, končím 3-mesiac od stredy 4-tak to začínam cítiť 😉

fedra
21. júl 2008

ahojte babulky ako po vikende ?
Tani ... jeej, pekne brusko 🙂
U nas zas panika, uz druhy den rano som pri utreti nasla na papieriku taku hnedastu zrazeninku ... vzdy len rano, ked mi vyteka utos ... potom uz cely den nic. A dnes rano opat.
Tak sa bojim co to zas je ... ach jaj

tanitta
21. júl 2008

Taky ja som prvy trimester prezila na coca-cole ,pepsi, kofolke 😎 a vode s citronom.. teraz uz pijem klasicku sodu dobre z nej vari zaludik a obcas mineralky ... a pohar kofeinoveho napoja 😵 ...
...druhy trimester je podla tabuliek plny energie 😉 ....dak si ho uzivaj 🙂 ... u mna tabulky neplatia... 😵

takyna
21. júl 2008

Fedra ahoj a keby si utros skúsila cez ústa? prípadne zavolať doktorovi skús

tanitta
21. júl 2008

Federi.. ten utros by si mala zacat papat.......ja som ho mala vkladat 2-2-2 ale preordinovali mi to na papanie 1-1-1-1...nie je dobre to tam paprat teraz...

takyna
21. júl 2008

Tanitka to si dobrá, ja som tiež kofolkovala, dokiaľ neprišla klapka a dosť ☹ , potom uťalo a iba vodu, čistú, alebo minerálku, matoni nemôžem ani cítiť 😎 , teraz som prešla na kyslé jablká zelené a to som pri dcére takto jedla vo veľkom tak neviem, čo s toho ešte nakoniec bude 😉

mapa73
21. júl 2008

Tanittka používam gél z dubovej kôry. Sú aj čípky na hemoroidy, ale neviem ako je to u tehuliek.

taky, vaječník ma občas pobolieva, ale asi to chce čas. priznám sa vám v sobotu som bola na 9 km túre v horách. A keď som už to zvládla, tak už je to asi OK.

takyna
21. júl 2008

Mapka tak to klobúk dole, 😉 , ale uberáš sa správnym smerom a kde ste turistikovali?

mapa73
21. júl 2008

Veľká Rača. Neviem, či to poznáš.
Boli sme až na poľskej chate

fedra
21. júl 2008

OK, skusim papat a uvidim ci to zmizne.
Vo stvrtok ideme na utz ... ak by sa to zhorsilo pojdem ku svojmu gynekologovi aj skor.

kvetka2
21. júl 2008

dobré ránko 😉
kuspi, držím palceky.
taky, kilo si schudla -ja som už 2kg pribrala, Ked mne je skoro stále blbo 😝 a tie pachute... tak len ked niečo žujem je to lepšie. Snažím sa kontrolovať, ale čo už.... 🙂
A ja už mám od piatku knižku 😵 , dnes som bola na krv do 5 ampuiek a ku podivu mi ani nebolo zle, asi som si už zvykla. Drobčekovia boli v piatok 8+0 ( inak mne to vychádzalo podľa Helíku asi na 8+5- ale ono asi záleží na tom, ako sa to zmeria 😕 a máme pracovný názov v knižke- A má 14,3mm a B má 14,5mm a srdiecka bili 😵 😵 . Tak som bola v piatok celá šťastná 🙂
Fedri, ja som mala paniku včera, mala som malinkú bledo hnedú zrazeninku ráno na utroši, ale našťastie už potom nič. Už sa mi to stalo 3x- asi pred mesiacom a pred 3 týždnami jednorazovo. Mne teta doktorka povedala, že je to normálne ak to nie je silnejšie a nezasiahne to plodové vaky 😲 že maternica je prekrvená a prepúšťa krv. Ja som v sobotu bola dosť dlho na nohách- aj ked som nič extra nerobila, boleli ma kríže- tak neviem, či to nespôsobila trochu väčšia záťaž....ach jaj. držkam ti palceky nech je to u teba ok 😵

mapa73
21. júl 2008

Kvetka gratulujem ku knižke a samozrejme hlavne k tý bijúcim srdiečkám 🙂

kvetka2
21. júl 2008

mapka dakujem, som rada ,že sa nám už dávaš tak pekne do kôpky 🙂 treba sa pekne venovať sebe a drahému a trosku si užívať 😵

fedra
21. júl 2008

kvetka ... no presne tak je to i u mna. Vzdy len rano a potom uz nic. Mne sa to stalo raz este pred testami, co som tu vtedy robila paniku 😠
Dufam ze to bude dobre a ze vo stvrtok uvidime blsky v poriadku aj so srdieckami

mapa73
21. júl 2008

kveti máš pravdu. keď som bola mimo domu, na vzduchu, tak som zistila, že sa nesledujem a nedávam si ani taký pozor. Bol to pre mňa fajn víkend. Oddýchla som si, hlavne psychicky. Fyzicky ani nie, ale to som potrebovala 🙂

Kveti, Taky, Tanittka, fedra pohladkajte za mňa brušká 🙂 🙂 🙂 🙂

kuspitka
21. júl 2008

Ahojte.som tu na skok.velmi sa bojim

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre