Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

tanitta
25. aug 2008

Zuzla... 😀 chceme aj po 6 deti?? 😉 ...do sestice vsetko dobre 😵 ....my sa uz bavime s drahym o tom ak budeme mimi celkom dobre zvladat navstivime nasich ceskych susedov znovu... 😵 😵 ....ale pssst 😎

maska1
25. aug 2008

dočká sa ten, kto tomu verí a bojuje napriek bolestivým neúspechom. Psychika víťazí niekedy nad prírodou. 🙂

zuzla80
25. aug 2008

Táni veru ak všetko dobre dopadne, tak my sa budeme riadiť heslom, že nie do tretice, ale do šestice všetko dobré 🙂
Táni veď súrodenca treba - jedináčik to nem moc dobré 🙂 A samozrejme nikomu ani muk, som ticho ako voš pod chrastou 🙂 😀 😵

zuzla80
25. aug 2008

Inak Táni ako si si nastavila ticker. Neviem či som to urobila správne, ale odber som mala 4.8. a od toho som odrátala ešte tých prvých 14dní. Čiže akože mi mrcha došla 22.7 aj keď v skutočnosti došla 17.7. Je to dobre? Či radšej sa riadiť podľa utz?

tanitta
25. aug 2008

Zuzli.. tezar som mimo obraz este mate aj zmrzlinky??

tanitta
25. aug 2008

Ja som sa riadila podla poslednej ms.....aj utz tak teraz cca pasuju.....tam sa to pohybuje +- 2,3 dni.... kludne s nechaj poslednu ms...

zuzla80
25. aug 2008

Tak si nechám podľa poslednej ms.
Táni zatiaľ vieme o dvoch zmrzlinkách 🙂

zuzla80
25. aug 2008

Idem už paaa, večer možno nakuknem
Papík 🙂

tanitta
25. aug 2008

Zuzla.. tak budu braskovia 😀 ....u nas sice sme vzdy prebojovali pk ale potom akosi ti nasi chrusti tie rozmrazovania nezvladlali....a pritom boli vzdy pekne...jeden brasko sa rysoval aj v cz na et by bol vhodny ale na mrazenie nedoporucovali...a 3vkladat nexceli....nedoporucovali... dr vravel ze netreba lebo to vyjde s tym co mam teraz v brusku 😅 ... ja som sa tak divno neveriacky po nom diiiiiiiivala.... 😀 .... opatrujte sa....a chilli uz nepapaj 😉 ....alebo tak len postupne vysad....idem vylozit nozky....zase su opuchnute......paaaaaaaaa

zuzla80
26. aug 2008

Pekné ránko baby 🙂 ,
Táni takýto prístup lekára sa mi páči, hneď zo začiatku ťa to naštartuje na pozitívne myslenie a všetko sa potom aspoň o trošičku lepšie zvláda. A určite bude aj bráško alebo sestrička, inak Táni veď vy už máte potvrdené, že to bude chlapček - juuuj tak sa teším, konečne sa ukázal fešák jeden?
Inak začala som pomaly to chilli vysadzovať, znížila som to na jednu a včera som už nebrala, ale asi dnes zoberiem, nech to nieje pre telo šok. Inak ja som si nasadila aj Anopyrin, zo začiatku som si dala 100vku, ale cez víkend som to znížila na 50tku. Táni ty si kedy znížila Anopyrin, asi až neskôr však?

tanitta
26. aug 2008

Ahojky;)...
Zuzla...no mame to na papieri uz 😵 ...ten anopyrin som mala do 10tt po 100mg ale potiahla som to do 12t... a odvtedy stale nepretrzite papam 50mg....moj dr kazal...asi to dobre funguje 😵 ...
a co dnes uz je to lepsie s tymi myslienkovymi pochodmi? 😉 ...

kuspitka
26. aug 2008

Ahoj tantta.
ako sa mas???

fedra
26. aug 2008

zuzla ... ved ty este necies, ci drobcekovia nebudu dva 😀
Vkladali ste dve, ci nie ?

zuzla80
26. aug 2008

Táni omnoho lepšie 😀 vďaka vám 😵 Už mi to pomaly dochádza. Rada by som šla na PNku kvôli tomu hematómu a dnes to chcem oznámiť šéfovej, tak trošku ale len trošku stresujem. Má prísť okolo desiatej, tak som zvedavá čo na to.
Mne do správy ešte imunológie z Prahy - doporučili papať 50tku a to až do 35tt a iba v prípade krvácanie to treba vysadiť. Tak snáď 50tka bude stačiť 😉
Kuspi ahoj

tanitta
26. aug 2008

Kuspi... vdaka;).. tak potroske si stale uzivame vecrene nevolnosti 😅 ...pozeram ze v marci zacinas dalsie kolo 😵 ...

zuzla80
26. aug 2008

Fedri no ešte aj to môže byť 😉 Aj doktorka mi včera hovorila, že môžu byť aj dvojky, že hcg je vraj dosť vysoké. No uvidíme v utorok na utz. Ale ja bude vďačná aj za jedného drobčeka 🙂

tanitta
26. aug 2008

Zuzla...a co ist na pn zatial bez udania dovodu u sefky? to ee?...a oznamit to potom v nejkom 12t...ja neviem... 😕

fedra
26. aug 2008

ved to je jasne ... my sme na zaciatku videli tiez len jednu bublinku 😀
A bolo to celkom prekvapenie, ked sa po po tyzdni objavila aj ta druha. Na zaciatu bol medzi mini rozdiel 4d ... teraz sa pekne vyrovnali 😀
A to mi doktor hovoril, ze HCG je pekne vysoke no skor pre jedno ... a kuk 😀

dicinka1
26. aug 2008

ajojte....vsetky a hlavne kuspi...

tanitta
26. aug 2008

Zuzla... ja mam taky vnutorny pocit ze to bude jedno dievcatko 😵 ....a to hcg nasvedcuje tomu ze tehu je velmi prosperujuce 😉 ....

kvetka2
26. aug 2008

ahojte tehulky a snažilky 🙂
zuzlík, tú PN si vybav- budeš kludnejšia a lepšie si to vychutnáš 😉 plánuješ ostať doma celé tehu? a inak, keby to boli dvojky- aspon by nás bolo v klube viac 😉 teraz to frčí 😀
tanittka, tebe v ktorom týždni potvrdili ,že budete mať chlapčiatko? bola si na 3D uzv?

tanitta
26. aug 2008

Kveti...mozno to znie zvlastne ale v 14tt na 3D😕 vlastne vtedy naznacil ale oficialne potvrdtit este nechcel to na papier sme to dostali v 20tt...na 3D...

fedra
26. aug 2008

ja by som tiez brala PN
Ja som sa na zaciatku ale bala, ze ak sa nieco stane, zostala by som bez prace a aj bez drobceka. A tak som chodila do prace, ale je to fakt dost narocne ked ti je cely den zle, boli brusko ... bwe 😝

kuspitka
26. aug 2008

dicinka ahoj.
tak vsetko je ok.
idem teraz na mesiac na pracovnu cestu dpstala som dobru ponuku a zobrala som to mozno mi to pomoze a mozno ked pojdem zas na dalsi ket tak sa to podari aspon sa vyvetram mam vycitky ale prejdu.
potom chcem ist na ket az marci 2009

kvetka2
26. aug 2008

tani, to je teda dosť skoro- ale pipík ešte do 20tt trosku podrástol 😀 tak to bola tutovka až potom 😉
moja dr.nemá 3D uzv ale chcem to iste absolvovať asi tiež v tom 20tt- ja som moooc zvedavá ,čo mi to tam v brušku rastie 🙂

fedra
26. aug 2008

tani ... ty si bola v 14tt na 3D ? A kde ?
Ja som volala do Helika, no oni tam robia 4D len od 20tt ... 😒

dicinka1
26. aug 2008

kuspit........tak to je super moja...a o tom co sme rozpravali?vyriesila si to nejak?som rada,ze si sa rozhodla pre ket...

fedra
26. aug 2008

kvetka ... screening ti robila tvoja doktorka ci si bola v nejakom specializovanom centre ?

kvetka2
26. aug 2008

fedri, ja teraz pracujem druhý týždeň- sedím za PC skoro 9hodín a mám dosť- minulý týždeň som vo štvrtok a piatok bola úplne hotová a vzala som si poobede pol dna volno 😝 . Som strašne unavená a to teplo... neviem ako dlho ešte vydržím, možno si časom nejako skrátim pracovnú dobu- to ale závisí od šéfa

tanitta
26. aug 2008

Fedra.. u mojho obvodaka...ked robi utz tak to prepina hore dole aj z 2D aj 3D.. takze v ramci normalneho utz resp. poradne-vystrenia to mame....baby chodia do Hlohovca dost a chvalia si tam...v tom 14tt treba ist na prve merania...babetka...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre