Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

mapa73
4. júl 2008

Dobré ránko, akosi to tu flákame 😠 Kde ste všetky? Užívali ste si asi slniečka aj to treba 🙂 Takže ešte raz ako sa mávate bežkyne?

mimusa4
4. júl 2008

ahojte, tak pokiaľ je slniečko, tak si ho musíme užiť 😀 😀

fedra
4. júl 2008

babenky ... u nas asi koncia vsetky nadeje ... aj napriek // ... /pozrite album/
Zacinam spinit ... ☹ ☹ ☹

tinucha
4. júl 2008

Fedra a nemáš mať teraz mrchu? Ja som tiež špinila v čase mrchy. A neboj, kým je to len špinenie, nevadí. Držím palce!

fedra
4. júl 2008

mrchu som mala dostat uz v pondelok ... teraz som 32DC
Boze uz som sa tak tesila ... a teraz toto 😔

kvetka2
4. júl 2008

fedri, ja som tiež trosku spinila, ale druhá čiaročka ti vyšla pekná 😉 . Najlepšie by bolo teraz lahnúť a byť v klude, snád to prejde. Držkaj sa 😵 😵 😵

fedra
4. júl 2008

velmi sa bojim co bude dalej ... toto bude veeelmi dlhy a tazky vikend
Bojim sa aby to zas nebolo mimomaternicove ... pri mojom stasti.
baby aj vy ste spinili a vychadzali vam // ?

mapa73
4. júl 2008

Fedri, ešte nestresuj. Vydrž ešte do odberu a nevzdávaj to. Držíme ti všetky palce, silno. Musíš hlavne ty veriť. 😉

tinucha
4. júl 2008

Fedra ja som okrem toho, že som trochu špinila v čase mrchy ešte potom špinila asi tak týždeň na to a špinila som niekoľko dní. A potom som ostala na PN doma a prestalo to a už som v 11tt. Naozaj sa nestresuj, radšej si ľahni ak môžeš a oddychuj. A vraj pomáha veľa vitamínu C, tuším tu baby spomínali citróny.

tinucha
4. júl 2008

Alebo ak chceš, skús tabletky Ascorutin.

kvetka2
4. júl 2008

fedri, ja som zaspinila jednorazovo ráno 30DC- bolo to ako biela káva. Potom som stále chodila a pozerala,ale našťastie sa nič nekonalo. Mne aj dokina teraz povedala, že spinenie je aj v tehotenstve normálne, že maternica je prekrvená a môže prepúšťať krv. A ak to nezasiahne plodove vaky, tak je to ok. Fedri, verím, že to nebude mimo- ved teba už raz operovali myslím... Úplne ťa chápem, ale nestrácaj nádej 😵

tinucha
4. júl 2008

Fedra, ja som mala mimomaternicové a nešpinila som. Len som v 6tt začala krvácať. Nemysli na mimomaternicové.

taella
4. júl 2008

fedri ešte nestresuje , v pondelok budeme mať obidve pozitívne krvičky 🙂

mapa73
4. júl 2008

Fedri, viem je to ťažké. Ale ako ti už kočky napísali, špinenie je normálne. Dôležité je, aby si sa nerozkrvácala. Fedri silno držím palčeky. Viem, že ten strach je opodstatnený, máš už tiež toho veľa za sebou, ale teraz musíš bojovať. držkaj sa.

fedra
4. júl 2008

ja ked som mala mimomaternicove, tak som normalne dostala mrchu na 28DC ... ale test bol pozitivny.
Teraz som bola opat na wc a akoby to zmizlo ... nuz uvidim co sa dalej bude diat.
Bolo to ako biela kava a len trosicku
Dakujem ze ste so mnou a drzite mi palceky ... cmuk
Som v praci ale asi pojdem dnes skor domov

mapa73
4. júl 2008

fedri, asi to bude najlepšie. Ísť domov a lažkať si. Mám pocit, že už si trošku kľudnejšia. tak sa držkajte a pekne pohladkaj bruško aj za mňa. 🙂

fedra
4. júl 2008

pohladkam .... a dakujem
Ano trosinku ste ma ukludnili

Taella ... a ty sa mas ako ?

taella
4. júl 2008

tak mňa predvčerom začalo opäť bolieť brucho okolo rebier , mám problém chodiť vystretá a taký pociť , že každú chvíľu príde mrcha . Papieriková nemoc aj mňa postretla 😀 . Už tretí deň ráno pri umývaní zubov na napína a ani mentolovú žuvačku si nemôžem dať 😝 .

fedra
4. júl 2008

mna napina uz ked sa pozriem na manzela ako je ... bwe
A skusala si aj test.
Mna brusko neboli ... mam len taky pocit ako pred skuskou, take plavanie a citim take pnutie.
Uz nech je pondelok , toto cakanie je na nevydrzanie.
A skusala si si robit test ?

gabika24
4. júl 2008

ahojte.
fedra, ja som mala normálne krv - asi 2-3krát a poriadne - plný papier (preto som vtedy písala,že sa to asi neudržalo), potom už len špinenie - trochu vlásočnice - ale krvavé a potom už nič. no a sú dve bábätká 😀

fedra
4. júl 2008

baby naozaj vam vsetkym moc dakujem ... fakt ste ma ukludnili.
Dufam,ze to skutocne dobre dopadne 🙂

taella
4. júl 2008

nie test som neskúšala , už nejak vydržím do pondelka , dúfam 😒

gabika24
4. júl 2008

fedri, určite to dopre dopadne. 😵

fedra
4. júl 2008

taella, tak to ta obdivujem .... ja by som nevydrzala

taella
4. júl 2008

som si povedala , že tentoraz vydržím , už som sa natestovala dosť

kukulik30
4. júl 2008

fedra 😵 😵 😵 ...to vyzera nadherne...tie testiky 😉
dobre ranko bezkyne 🙂

mapa73
4. júl 2008

Ahoj kukulík, ako sa máš? Kedy idete na to?

lauritka
4. júl 2008

ahojte babulky..kissssss drzim palceky fedra. ja sa musim pochvalit, ze mi vcera dosla normalna MS /od oktobra som ju nevidela ak sa pamatate ;) / a to krasne po 29 dnoch od kyretu.
tesila som sa z nej ako male decko 😅 nejak mi to vlialo novu krv do zil.. aj vinko som si dala 😉

zuzla80
4. júl 2008

Fedri, Taella aj ja sa pripájam k držaniu palcov. Určite tie príznaky sú dobrým tehu znakom. Veľa šťastia v pondelok.
Mapka ahoj, ako sa máš?

kukulik30
4. júl 2008

ahoj mapka 😵 ....vyzera to tak, ze koncom buduceho tyzdna ideme opat na to 😉 mrchu by som mala dostat v pondelok , doteraz chodila presne + - 1 den, tak sa tesim.....mam pocit , ze teraz je ten spravny cas 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre