Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

hava77
12. jún 2008

ahoj beadz, to je fajn ze sa pridavas 🙂
ja neviem , ja som injekciu nedostala....mne vzdy prisla mrcha sama

dyta
12. jún 2008

... tak prajem nám aby sme tú štafetu priniesli do šťastného konca 😉 😉

hava77
12. jún 2008

dyta, bola si vcera na tom kete? dufam ze ano 🙂

dyta
12. jún 2008

havy, bola som.... uz druhy den sa snazim lezat... 😉

hava77
12. jún 2008

tak oddychuj aj s mrnuskom, nech sa ta cim skor poriadne chnapne a pusti az za 9 mesiacov 😀

lenka20
autor
12. jún 2008

jeej, dytuska to je super, tak thuj thuj thuj, nech si cim skor v cieli 😵 😵 😵
baby my mame v rodine ten pripad, ze moj stryko s manzelkou nemohli mat spolu dievcatko, obe dievcatka zomreli, jedno uz sa mrtve narodilo a druhe par hodin po porode, behali po vysetreniach, zaver bol, ze su nositelmi nejakej genetickej chyby, kde jednoducho dievcatko spolu mat nikdy nebudu... potom sa im narodili dvaja zdravi chlapci.. takze ked sme sli na genetiku my, tak som to povedala tete doktorke geneticke a ona povedala, ze nic take neexistuje, ze to sa muselo zle interpretovat...tak ja uz neviem...
takynecku moju pozdravte odo mna, ze nech sa pekne drzi a vela papa, aby mal bobik z coho rast 😵 😉
inak baby - ja som dnes dostala mrchu, 6 dni pred terminom, som len 21.DC 😠 😠 😠 je taka ina, lebo ma vobec neboli brucho, ale co ja viem....je to divne...
lauritka tak teda som zvedava s cim sa vratis, drzim palce nech nie su ziadne komplikacie 😵
bea- vitaj, nooo, nepomozem s injedkciou, ja som brala tabletky a po ich dobrati mala prist mrcha no a ked neprisla tak som volala do CAR - tak im brnkni aj ty, oni ti uz povedia co s tym, ale neboj, je to bezne, ze sa nase telo nechova presne tak ako by malo, kazda sme ina, niekto je uplne v sulade s protokolom a niekto zas vybocuje z radu, hlavne ze sa dockame tych // 😉 😵

tinucha
12. jún 2008

Ahojte. Ja som dnes bola na 2.uzv a srdiečko pekne bije, tak sa straaaaaašne tešíííím. 🙂 Držím vám palce, aby ste čo najskôr zažili to čo ja. 🙂 🙂 🙂 Posielam tehu bacily 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kvetka2
12. jún 2008

tinucha gratulujem k srdiečku, isto je to úžasný zvuk 🙂 klop-klop-klop
lenka, no tak to je iná divočina, asi ti rozhádzali cyklus hormóny- ja som myslela,že si už taký 24DC- tebe potom chceli drobca vkladať dosť skôr nie? Mne vkladali 21DC hmmm

kukulik30
12. jún 2008

Tinucha....to je super, ze sa mimi dari 🙂 ....nech to tak je az do konca 🙂 je to uzasny pocit, vsak?

kukulik30
12. jún 2008

lauri, moja, daj vediet , ako si dopadla...snad to nebude zle 😕
Hava.....................siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiilno drzim palce,nech sa bobek drzi ako kliest 😉

mapa73
12. jún 2008

Ahojte
Dytka držím palce 🙂 , vkladali ste 1 alebo 2? Opatrujte sa 🙂
Tinucha super 🙂 🙂 🙂
Kvetka ako sa cítite?

Leni, Hava, , Beadz Ahojte 🙂

lauri džkaj sa a nech ti už je konečne lepšie.

Taky pozdravujem vás 🙂

tinucha
12. jún 2008

Ďakujem kočky. 🙂

kvetka2
12. jún 2008

ahoj mapka, ja sa cítim sem tam na mrchu, potom necítim nič a dnes som 28DC tak chodím stále so strachom na wc 😕 . Mám pocit,že prsia ma bolia menej...Ale už som si dnes kúpila tehotenský test- ale ten mamatest čo tu všetky ospevujú som nezohnala, tak snáď poslúži aj babytest 😵 juj, asi si vieš predstaviť aký stres to je, ked už onedloho budem vedieť či to vyšlo alebo ....

mapa73
12. jún 2008

Kvetka a kedy sa ideš testnúť?

Ten stres je hrozný, to ti verím 😉

tinucha
12. jún 2008

Kvetka mňa prsia neboleli a nebolia ani teraz. A to som už v 8.týždni. 😉 🙂 A pocity na mrchu mávam občas ešte aj teraz. Je to na dobrej ceste. 🙂

mapa73
12. jún 2008

Tinuš- pekné fotečky 🙂

kvetka2
12. jún 2008

tinucha dakujem, si zlatá 🙂 🙂 🙂
mapka, no testnem asi v sobotu- to je 9. deň po vklade. Ale pravdupovediac ma trosku pokúša, že by som skúsila už aj zajtra ráno jeden testík, lebo si inak asi zacnem obhrýzať nechty 😵 ak by tam aj nič zatial nebolo, tak v sobotu skúsim zas- som hrozná- taká nedočkavá som ešte nikdy nebola 🙂 ja to chceeeeeeeem 😀 😀

renusa
12. jún 2008

Ahojte maratonkyne 😅 pridavam sa aj ja do novej temicky 🙂 vsetky pozdravujem este stale z Lucok...ale akosi stracam prehlad, ze kto kedy ako 😕 ale ja to dobehnem a vsetko napravim 😉

mapa73
12. jún 2008

renus ahoj 🙂 Pekne si užívaj pohodičky a myslím, že zaradíš sa rýchlo 😉
Dúfam, že sa nenudíš?

tinucha
12. jún 2008

Mapka, ďakujem za pochvalu.
Kvetka zajtra ti testík môže niečo ukázať ale aj nemusí a pritom kľudne môžeš byť aj tehuľka. Ak by ťa prípadný negatívny testík zajtra nerozhodil, tak skús zajtra. Ale ak náhodou bude zatiaľ iba jedna /, tak nestrácaj nádej. 😉 🙂

kukulik30
12. jún 2008

kvetka, viem si predstavit tu nervozitu 😀 ja som tiez chcela testovat skoro, ale asi by som pockala do soboty alebo nedele........aale vsetko je mozne, vies tie testy ukazuju niekedy neg a tehu si ...a niekedy ukazu aj 8my den po transfere slabu ciarocku......tak ako uznas za vhodne 😉 kazdopadne drzim palce 🙂

renusa.....uzivaj si to ...taku pohodicku clovek nema kazdy den 😉 potom vsetko dobehnes, budes mat kopec citania 😉

veracruz
12. jún 2008

ahojte bezkyne 🙂
vsetky vas pozdravujem a drzim palceky havke, katy, kvetke, fedre, dytke a vsetkym, na ktore som vo svojom zozname zabudla 😅

T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵

volali sme dnes do toho Olomouca, co to tam robia za testy... teda volal manzel a setricka s nim komunikovala ako s doktorom 😀 ale kedze uz ma co-to nastudovane, tak sa nenechal zahanbit, nechal sestricku v tom a ako sukala tie odborne nazvy, tak jej aj on s nejakymi kontroval... 😀 ale zistili sme, ze sa tam robia klasicky NT screening, ktory robia aj na Slovensku... je to vysetrenie, ktore nehradi poistovna a mna vyslo cca 2 500,- robi sa 11+0 az 13+6... je to podrobne ultrazvukove vysetrenie, meria sa sijove prejasnenie a nosova kostrcka, sleduje sa, ci su vyvinute obe hemisfery, mocovy mechur, zaludok... k tomu robia este krvne testy... vysledky nam vysli v poriadku a lekar aj tak pri ivf/icsi odporucal amniocentezu... pohlavie vraj vie povedat na 70%, ale nechcel povedat, vraj aby nahodou nezavadzal...

kvetka2
12. jún 2008

tinu 😵 až teraz som si všimla,že máš novú fotečku- krásna machulka so srdieckom 😵
ahoj kukulik 🙂 , ja viem, že to to je ešte dosť skoro, no uvidíme, ako sa ráno zobudím 😎 ale dakujem za palceky

veracruz
12. jún 2008

sukala - rozumej súkala 😀 😀 😀

kukulik30
12. jún 2008

verakruz 😀 😀 😀 rozumieme 😀 😀 😀

mapa73
12. jún 2008

Veracruz, je super že výsledky máte v poriadku 🙂
Týždne ti pekne pribúdajú 🙂

lenka20
autor
12. jún 2008

tinucha gratulujem k srdiecku, len tak dalej 😵 😵 😵
kvetka ak ta to nerozhodi tak kludne testni, ale s tym, ze to budes brat s rezervou ak nahodou este nebude druha ciarocka, ale o par dni isto bude... no, mne mali vkladat na 18.DC, dnes som 23.DC, som sa sekla, ale aj tak o 5 dni skor...ale uz ma boli aj brusko, takze je to isto mrcha svinucha... mozno ju rozhodil ten utrogestan co som uzivala od 14.DC, vies...
renuska a kedy koncis v luckach 😕 😕

veracruz
12. jún 2008

mapka, veru pribudaju, zajtra uz budem mat 16tt 😵

baby, obdivujem vsetky, ktore testujete... ja by som sa neodvazila 😅 hlavne ked viem, ze vychadzaju falosne pozitivne a aj falosne negativne... asi by ma piclo...

mapa73
12. jún 2008

Aspoň si pri neg. výsledku môžu povedať, že to zle vyšlo 😉 Ja som sa tiež pri ketoch neodvážila testovať.

kukulik30
12. jún 2008

veru baby, ja uz som olutovala, ze som testy naposledy robila / bol to prvy a posledny krat,co som testovala/ ...... na dalsi KET uz ziadny test 😒 lebo som si iba robila plane nadeje

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre