Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

laura123
28. aug 2008

aké lieky si brala že si tak silno zareagovala? ja peregon 224iu

aanetta
28. aug 2008

decapeptyl a fostimon 150iu

mirusch
28. aug 2008

Gregy, to mi je luto ☹ A co dalej? V tabulke zmenim zajtra.
Lauri, tak to potom stresuj odusu 😀
Idem off, dobru noc.

laura123
28. aug 2008

aanetta
to je to čo sa chodí pichať na ambulanciu?? ja som si pichala sama. prvý krát som mala riadny stres ale potom to už bolo v pohode.
takže tiež si v očakávaní čo a ako?? a kolko ti vkladali detičiek? mne 2 kedže som mala len 2.

aanetta
28. aug 2008

decapeptyl som si pichala doma a na fostimon som chodila.tiez som si dala 2 lebo ja som bola na KETe a tam uz sa sanca o nieco znizuje.takze som tiez v ocakavani.kedy ides na test?

gregy
28. aug 2008

ahoj Mirusch neviem čo ďalej nikto mi nič poriadne nevysvetlil chcem íst na konzultácie do 2 ďalších CAR a pravdepodobne aj odídem z centra aj ako primárna pacientka ☹ však sa o mňa vôbec nestarajú ☹ Som z nich veľmi sklamaná a jediné čo mi z toho vychádza že akonáhle zistili manželovi veľmi zlý spg. na mňa sa vykašlali ... ale to je dlhý príbeh no a čo je na tom smutné že som z tade včera dochádzal s vedomím že som neplodná 😢 a to len preto lebo mi nik nič nevysvetlil 😠

laura123
28. aug 2008

piateho a ty?
a bolí ta niečo?? máš výtok??

aanetta
28. aug 2008

ja az 10.vytok nemam ziadny len ma tak trosku pichne v podbrusku.

laura123
28. aug 2008

tak potom to mám zle, 😒

aanetta
28. aug 2008

preco by si to mala zle 😕

laura123
28. aug 2008

ked ja mám slabý červený výtok ☹ ☹ ☹
aj ked miruch píše že nemám stresovať, bojím sa ... aby to nedopadlo najhoršie ☹

aanetta
28. aug 2008

po odbere je to celkom normalne.lebo ti napichuju stenu a z toho moze ist este krvicka.kedy si bola na odbere?

laura123
28. aug 2008

ale ja som po prenose nie po odbere a mala som predlženú kultiváciu
a kedy to bolo??? štvrtok 21 to bolo už dávno 😒

aanetta
28. aug 2008

nevadi.aj tak sa nestresuj a ver ze bude vsetko v poriadku.drzim ti palceky 🙂 😉
idem pozret telku tak potom este nakuknem 🙂

laura123
28. aug 2008

aanetta
🙂 pozrela som si protokol od doktora a nom sa píše ," prípadne špinenie po prenose postupne zmizne ".
trochu ma to ukludnilo.. tak idem aj ja pozrieť telku a potom ešte urobim kuk na koníka,
tak zatial.. 🙂

aanetta
28. aug 2008

jasne ze ano.mohli ta trosicka skriabnut ako ti to vkladali.neboj nic. 😉

violoncielka
29. aug 2008

Mirusch,ahoj 🙂
No nam vlastne nic nove nezistili,mame malo pohyblivych sp.,ked som bola na pohovore,tak nam dr.povedala,ze IUI je v nasom pripade malo pravdepodobne...takze laparka by bola iba operacia navyse.Ja v podstate mam vsetko v poriadku ( az na malu ranku na krcku-co ze vraj absolutne neovplyvnuje moznost pocatia),aj ked som si merala teplotky mala som vzorove grafy 😉 .Tak som cakala na poradie a do posledneho dna dufala v zazrak. 😉
Lenka aj vy sa chystate?
Aanett,to je neskutocna masa vajok,ako si to prosim ta zvladla.Tu v Italy mi povedali,ze nechcu vyprodukovat velky pocet vajok...len tolko aby stacili.Ja si to predstavujem tak,ze oni ma sleduju a ked uz je dostatocny pocet vajok tak ukoncim stimulku...alebo sa mylim?
No trochu sa bojim,lebo neviem co ma caka....ale som bojovnica.
Ja teda zacinam antikoncepciou,bez prestavky nasadim aj druhe balenie a potom mi nasadia injekcie Gonal...aj u vas to tak prebiehalo?
nesmierne ma povzbudzuju vsetky tehulky....to by bola parada dvojicky 😵

aanetta
29. aug 2008

ahoj violoncielka.ja som mala tych vajok hned vela od zaciatku ako som zacala stimulovat.len musis cakat aby ti dorastli do spravnej velkosti.nemozu ti ich vybrat male.a to uz neovplyvnis aby ich bolo menej 😉 ale bat sa urcite nemusis.bolo to v pohode.ja som antikoncepciu nemala ja som zacala hned stimulovat od 21 DC.
a kedy zacinas?

dicinka1
29. aug 2008

violoncelka..ja som zacinala tiez antikou..potom diphelerinom..a teraz niekedy zacinam z gonalom...

laura123
29. aug 2008

ahojte
ako sa máš aanetta??? čo nnové?? 😉

aanetta
29. aug 2008

Ahoj laura.az teraz som sa dostala k PC.nove zatial nic.a ty?to spinenie uz preslo?

laura123
29. aug 2008

spinenie preslo ale tie prsníky bolia dalej ☹
teba nebolia prsia??

aanetta
29. aug 2008

tak to je fajn ze to uz preslo.nie prsia mna nebolia.citim sa normalne len v tom podbrusku mna obcas pichne.no ved uvidime 😉

zabkaevka
30. aug 2008

ahooooooooj kocicky. Lenka,tanyka, takyna, ulitka, pistica, vseeeeeeetky snazilky a tehulky 🙂
som spat z dovolenky, ktora sice bola prijemna ale uz aj dlha 🙂 aj vy ste mi chybali 🙂
neviem co je noveho a pravdepodobne ani nestihnem precitat forum z posledne 2 tyzdne, pozriem aspon do tabulky, kto pribudol do tej NAJ tabulky, tehuliek. Ja som oddychnuta, plna elanu do dalsieho boja, takze od buduceho tyzdna idem riesit OPAT nas velky sen. Hmmm trochu pomaly, kedze 3IVF bude naskor mozne asi tak za mesiac, ale zacnem brat opat vsetky tabletocky, vitaminiky a chilli, opat preto, pretoze cez dovolenku sme (ja aj manzel) uplne vsetko vysadilli. Potrebovali sme aj od toho pauzu,ale to poznate. OK tak sa drkajte, a budem uz opat castejsie na fore, tak sa veeeeeelmi tesim.

dicinka1
30. aug 2008

ajojte.....tak ja od 3.9...zacinam s gonalom... 😉

hava77
1. sep 2008

haloooooooooooooo snazilky kde ste??????????? 🙂 🙂 🙂
dviham temu 😉

violoncielka
1. sep 2008

Jej dicinka tak este dva dnicky.Ja som si uz aj pozrela na youtube ako sa to picha.To je pero vsak? kolko to stoji na SK? Tu v Italy to bude asi drahsie....ale neva.Ono je to asi najpohodlnejsie pichanie vsak?
Tak ti drzim palce a coskoro sa k tebe pridam aj ja.Pa

dicinka1
1. sep 2008

daj mi link ako sa to picha...
budeme pichat spolu...

lauritka
1. sep 2008

http://hcp.organon.com/start/puregonpenINT.asp?...{9C8BB9F4-1400-4695-8DCF-C2A607D2156F}&SID=53615117 😀

lauritka
1. sep 2008

predpokladam,ze gonal je podobna aplikacia ;) tu mas podrobne o tom ako pouzivat to pero dicinka.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre