Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

zuzla80
23. júl 2008

Taky zajtra idem na kontrolu, tak uvidíme, ale zareagovala som vcelku dobre, vyzerá byť kopec folíkov, tak dúfam, že budú aj kvalitné. Zajtra dám určite vedieť ako sme dopadli😉
Alicka nie som na PNke, tak dúfam, že sa nič neskomplikuje, nechcela som to nikomu vešať na nos 😉
Zabka ak si dáš vyhľadať cez google zelený jačmeň určite ti niečo nájde. A je tam o tom popísané dosť a je to aj na rôzne zdravotné problémy.

zuzla80
23. júl 2008

Taky to faaakt 😕 Ja mám síce zuby v poriadku, ale urobilo sa mi niečo na koreni zuba aj som s tým bola u zubára, nasadil mi na to atb, ale nezmizlo to úplne a vravel, že ak ma nebolí zub, tak to necháme tak a ak by sa to zhoršilo mám prísť v septembri a urobia mi resekciu. No tak to som z toho teraz paf 😕 Taky už radšej nič nečítaj 😀

alicag
23. júl 2008

zuzla neboj nič sa ti neskomplikuje všetko bude o.k.a maš pravdu no načo to niekomu vešat na nos aj tak čo nemaju taketo problemy nas nevedia pochopit a tie ich hlupe otazky ☹ takto sa tomu aspon vihneme držim ti palce 🙂

kikina666
23. júl 2008

fedra to je super, takze dalsie dvojcatka, dufam, ze aj mne sa na jesen podaria dve, ked uz som 2x potratila, takdufam ze to teraz dobehnem

takyna
23. júl 2008

To len v dobrom ako radu, Zuzlík ty to máš pod kontrolou zúbky u teba to neplatí, to ide o vyslovené silný neliečený stav 🙂 , tak ti držím palce na zajtra potom napíš 🙂

zuzla80
23. júl 2008

Taky 😉
Alicka ďakujem za držanie palčekov. Vieš ja radšej nikomu nič nepoviem (teda okrem vám na fóre), lebo potom počúvať tú neúprimnú ľútosť a však ste ešte mladý a bla bla bla. To už fakt nechcem, tak to riešim radšej takouto formou. Ty sa chystáš v septembri?

alicag
23. júl 2008

ja začinam v polovici augusta dokonca si prvu inekciu pichnem na dovolenke.aj sa tešim aj bojim mam z toho take zmiešane pocity ja tiež nikomu nič nehovorim lebo potom je to tak ako si pisala.ja som boja2 krat v heliku a teraz idem do iscaru 🙂

kikina666
23. júl 2008

taky baby vy ste sa stym TT v profile akosi rozbehli, taky gratulujem aj tebe, ja som tu dlhzie nebola, kym sa po tom potrate trosku nepozbierala, ale je to tu sama dobra sprava 🙂

takyna
23. júl 2008

ahoj kiki, veru ani som ťa tu dlho nevidela, vidím , že máte schválenú žiadosť 🙂 keby chceš znova skúsiť?

tanitta
23. júl 2008

Zulka.. ahojky;)...mas pravdu vsetko same chilli tehule a pocarovane od teba 😵 ...
inak Mirus to ma aj v tabulkach chilli kura...takze ak chcete nejaku statistiku po chilli napiste jej do IP pre doplnenie ci ste mali chilli kuru 😵 ...
Taky... mne poopravovali vsteky zuby pred tehu tento rok...ked som si bola dat potvrdit tehu knizku tak mi nasiel dalsi malicky kaz takze sme vrtali a plombovali 😅 ....mas narok ako tehula na 2preventivky za rok...co sa tyka vytoku nosim stale intimku... 🙄 ... niekdedy ma chyta panika ci mi nahodou neodteka plodovka kurnik...
Zuzla....statsnu cestu zajtra a dobre spravy nech donesies...

zuzla80
23. júl 2008

Alicka tak už je čo chvíľa, tak musíme veriť, že to dobre dopadne. Aj u mňa je to 3IVFko, ale 1.ivfko som bola v KE a radšej som prešla do Helíku, ale vidím, že ty si Helík opustila, potrebovala si zmenu?

takyna
23. júl 2008

Tanitka ja mám tiež stále vložku 🙂 som sa tešila , že nebudem musieť nosiť 😉 , máme nárok aj na recepty nejaké zadarmo? niečo sa mi marí , že mi vraveli, ale nie som si istá 😒

tanitta
23. júl 2008

Taky ...recepty?? neviem co myslis.....

zuzla80
23. júl 2008

Táni verím, že zajtra budem poslom dobrých správ 😀

takyna
23. júl 2008

Tanitka neviem presne nejdem ťa miesť preverím to a napíše ti presne 🙂

takyna
23. júl 2008

Kvetka2 ty si po KET ostala tehotná? ak áno napíš do témy "tehulky po KET" ako povzbudenie pre našich mrazáčikov 😀

alicag
23. júl 2008

ja som mala velke problemy zo štit.žlazou aj 1 krat a ten druhy ani radšej nehovorim mala som cely organizmus dohovadeny a mala som posledny krat 8 vajok len neostalo mi ani jedno boli prazne a degenerovane a to spravila štitna tak doteraz som saliečila a už som stabilizovana tak preto 3 pokus.no a v heliku ma zle nastavili na stimulku a ja som skončila potom v lubochni na pozorovani a tam ma dali dokopy tak ja som preto menila centrum nemala som už doveru dufam.že teraz bude všetko super verim tomu musime hlavne tomu verit 🙂

takyna
23. júl 2008

Alicka a berieš lieky na štítnu žľazu?, ja som tiež ináč liečená už 5-rokov, štítna žlaza vie narobiť riadne problémy to viem 😖

kikina666
23. júl 2008

taky 3 mesiace mi zakazali otehotniet a cistili ma 10.6. takze keby som zacala so stimulkou v auguste tak by to vyslo na vlozenie koncom spetembra a to uz budu 3 mesiace, len aby to vyslo vsetko podla mojich predstav

alicag
23. júl 2008

jasne pravidelne chodim na kontroly a beriem eutirox75 aobčas 100.ja som mala aj hrozne problemy s tlakom pri mojej dost chudej postave to bolo hrozne teraz je to chvalaboho dobre.a v lubochni su fakt super odbornici.taky a ked si v začiatkoch tehotenstva tak ti zvyšili davky?

takyna
23. júl 2008

alicag zmenili mi dávku z 50mg na 100mg a v auguste idem na kontrolu krvy aj vyšetrenie

Kiki neboj bude všetko dobré 🙂

alicag
23. júl 2008

tak ti držim prstiky nech je všetko dobre 🙂 🙂 🙂
tak prednešok sa lučim musim ist doprace ahoj všetky 🙂

zulka29
23. júl 2008

Zuzla, no najskô to bola hrozná chuť, fuj, vôbec som to nevedela vypiť, ale už som si zvykla, ja ho pijem už asi 3-tí mesiac. Lebo mne sa hrozne po stimulke (aj na KET) vyhádzal chrbát, fakt hrôza a hlavne kvôli tomu som si ho nasadila. Dr. mi potvrdil že to asi bolo z tých hormónov (utrogestan). Teraz akné zmizlo, ale už sa teším na novú stimulku, zase sa vyhádžem 😠 ...ach jo....

takyna
23. júl 2008

Alicka ďakujem 🙂 aj ja tebe 🙂

Idem aj ja pracovať trošku, kuknem večerom držkajte sa páááááá, cmmučky 😀

zuzla80
23. júl 2008

Inak Ali aj ja mám problém so štítnou žľazou asi 3,5roka beriem tiež Euthyrox 125, ale mne práveže v Helíku keď videli, že beriem dosť vysokú dávku, sami odkontrolovali hormón štítnej žľazy, a aj chodím pravidelne na kontroly, takže by to malo byť OK. Tak ti držím palce, nech sa to tentokrát podarí a hlavne kvalitné vajka a potom embryštekov, ktorý sa zahryznú 😉
Zulka takže to pomohlo 🙂 A verím, že to pomôže aj pri stimulke.
Idem na obedík tak zatiaľ sa majte

zuzali
23. júl 2008

Ahojte, v októbri ma čaká prvá IVF, v pondelok som bola u lekára a v septembri začíname prípravu.Najskôr antikoncepcia, potom injekcie, ale veď to vy asi všetky poznáte.
Ako vás tak čítam, nie je to nič jednoduché a hlavne sa obávam, že to na prvý krát nevyjde.
Inak vám všetkým držím palčeky pri všetkých vašich snahách.

mapa73
23. júl 2008

Ahojte 🙂
Fedri, som veľmi rada, že srdiečka krásne bijú. vidím, že už si dala aj tt. teraz sa už stresuj s mierou. Držkám palčeky. veď tí malí sú riadní bojovníci. Predpokladám, že to budú baby 🙂

Zuzlík, dúfam, že obedík ti chutil a hormóny nerobia šarapatu. zajtra v heliose ti prajem samé dobré správy. netreba mať veľa vajok, ale kvalitné. viď Fedra 🙂

Taky, ahooj, takže už 13tt. Utešené. 🙂

Kukulík, teraz sa opatrujte, držkám paľuchy. 🙂

Zuzali ahoj 🙂

zuzali
23. júl 2008

Ahoj,mapa73, koľká IVF ťa čaká alebo ako si na tom?

mapa73
23. júl 2008

Ja som absolvovala 2IVf. A neviem, či ma ešte nejaké čaká.

zuzali
23. júl 2008

Na teraz si to vzadala?
Aký máte problém, ak sa môžem opýtať?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre