Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

kukulik30
13. jún 2008

jeeeeeeeeeeeej, Taky...super , ze si sa ozvala.......hlavne, ze je vsetko ok 🙂 tak sa drzkaj a opatruj bobika 😉

gabika24
13. jún 2008

taky, keby som vedela, že si tu, tak skočím aj ja na chvíľu... 🙂
skús zajtra brnknúť, dúfam, že sa mi podarí hovor prijať.
dobrú noc všetkým... 😵

takyna
14. jún 2008

Ahojte krásky, Gabička moja zlatá, doniesol notebook mojej spolubyvajucej manzel len vecerom, ani sme nedufali , ze sa nam podari aj net tu spojaznit, ale je to super aspon konecne viem co mate noveho, ja som nic nespala do rana, chodila som len cikat, a huci tu klimatizacia na izbe, sestricky behali , proste hruza, vikend v nemocnici sa proste neskutocne vlecie, pobolieva ma podbrusko, ked sa nenajem tak mi je na odpadnutie a ked sa najem tak by som grckala, uf, prsia ma uz zacali pobolievat, a vahu mam riadnu, by ste ma nespoznali , ale nevadi, len aby bobacik bol v pondelok na sone ok, napiste co noveho mate......lubim vas vsetky a poslielam tehulovské vírusíky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tanitta
14. jún 2008

Taky.. ahoj...presne sa citis tak ako spravna tehulka;).....som na tom podobne 😀 ... urcite bobak sa ukaze v plnej parade... uvidis ten rozdiel 😵 .... zvladnes to...povedz si zvaldli to ine tak zvladnes aj ty;).... opatrujte sa.. nech ste uz rychlo domka.. pa

takyna
14. jún 2008

,Moje bežkyne zlaté 🙂 bola tu na izbe jedna kočka po 7 IVFku a teraz čaká dvojčiatka, skecli sme, presne ako Tanitka písala, človek sa tu v nemocnici stretne s kadečím, pekný názov témičky Lenuška naša xkaty ´držím prsty pri vkade, aj havka, vsetkym pozitivne testiky , dialnice sirokanske , budem sa tesit na pozitivn spavicky, aj ked si ich uz budem musiet len precitat doma, lebo notebook mame len do pondelka

takyna
14. jún 2008

Ahoj tanitka 🙂 snazim sa to zvladat, ako sa ti mávaš, co noveho

lauritka
14. jún 2008

ahoj taky... 7 krat IVF 😕 ja by som sa uz picla..dufam, ze mna to necaka 😒 ako sa vam dari

takyna
14. jún 2008

Ahoj lauritka, veru aj ja by som sa picla, ale viedla ju neskutočna tuzba a sila, ako sa mas, je ti lepsie

tanitta
14. jún 2008

Ja si tak spokojne stazujem Taky... vies... 😀 ... ze mi je blivno.. ze sa nevmestim uz skoro do nicoho...prezivam stale len na vaicovych chleboch ale viem ako kazda snazilka tuzi aj ja som tuzila nech mi je zle a som spokojna a popravde si tieto nevolnosti uzivam🙂)... ako doma vsetci so mnou sucitia setria a obskakuju😉....bola som na glukozovy test pit tu cukrovu vodu buee...nastastie som uz odvtedy nespinila....som na rizikovom.. poradnu mam o 2tyzdne a mam uz aj tehu knizku 😉 ... vsteci sa neskutocne tesime a stale nemozme tomu uverit ze to vyslo prave nam.... 😉 dnes ma trosku viac pobolieva brusko na lavej strane ...

kukulik30
14. jún 2008

Taky, cauko 🙂 no a tie priznaky...to znamena, ze si tehulka ako vysita 😉 vydrz moja a potom si budes tie mesiace uzivat doma v pohodicke 😵

takyna
14. jún 2008

tanitka, krasne rastiete, brusko tiez, to pobolievanie bruska je tym rastom maternice, ja to mam stale, doktor mi to vysvetlil , ze je to ok, inac na odeleni je vela bab, co su na tom rovnako ako som bola ja, prirodzene aj otehotneli a maju problemy, aj teraz mi odisla kamaratka co tu lezala mesiac 😒 neviem preco je taka sprosta doba 😖

kukulik30
14. jún 2008

tanitta, tie vajcove chleby som jedla vkuse aj ja + vsetko , co sa da z vajec, omelety a volske oka...proste brutal 😝 😀 , ale nic ine mi ku stastiu nechybalo 😀

juja
14. jún 2008

Dobrý ráko kočky 🙂

Takynka ahoooj 😵 no konečne ťa tu vidíme chýbaš nám tu, ale vydržíme hlavne nech ste obaja v poriadku a nech je už všetko zlé zažehnané 😉 🙂 každý deň čakáme tvoje správičky od Gabi 🙂 A kedy vás už asi pustia domkov? 😕
....7 IVF ????? 😕 😕 ...tak to klobúk dole 😔 ....tomu sa povie túžba po dieťatku...

takyna
14. jún 2008

ahoj kukulicek , uz by som nerada isla do roboty, ak sa nieco neprihodi, potrebujem si odychnut doma trosku, po strnastich rokoch prace by som si aj zasluzila 🙂 co noveho mas

kukulik30
14. jún 2008

taky, ja v podstate nic nove, zacnem uzivat Femigard a skusime stastie mozno uz v juli, este nie sme rozhodnuti, ak nie, tak potom v septembri.... 😉

tanitta
14. jún 2008

mam novu foto v albume 😉 .... Taky ty uz budes PN dokonca vsak?

takyna
14. jún 2008

jujka čavesko, vy ste mi tak strasne chybali, že sa vam muselo všetkym čkať, 😀 neviem vôbec kedy ma pustia, v pondelok sono a ak bude ok, skusim hodit oci na naseho doktora, uz som chcela aj v pizame ujst 😀 , manzel prisiel ma pozriet aj s mojim havkacom a ten od smutku , ze nejdem domov aj s otvoreneho okna na aute vyskocil, ale nastastie sa mu nic nestalo 😵

tanitta
14. jún 2008

Taky nechcem ta plasit.. ale mna pustili az vtedy ked som bola"cista" uplne aj z vnutra ziadny vytok nic nemohlo byt....aj ked na wc bolo vsetko ok.... tak na vysetreni zospodu to zistia ci je to naozaj ok...

takyna
14. jún 2008

kukulicek tak nech je to potom len dialnica 😉 videla som tanitka, som kukuckovala, chcela by som PNkovat do konca, pri mojom stave ma ani nepustia do roboty, je to rizikove, a tiez som uz aj nie najmladsia 😵

kukulik30
14. jún 2008

tanitt 😵 ....pekne brusko, uz sa pekne zaoblujes...parada 😉

tanitta
14. jún 2008

xi xi dik kukulik;)... tymto tempom ma budu vozit na furiku 😀

takyna
14. jún 2008

ja viem tanitka, ☹ neratam s tym , ale musim sa dostat domov, lebo DPH musim spravit, som tu deviaty deň a je to uz dost , aj ked druhe kocky tu samozrejme boli ovela dhsie

takyna
14. jún 2008

no tanitka keby si moje brucho videla, nikto mi nechce verit , ze som len v druhom mesiaci 😀

tanitta
14. jún 2008

hm.. to je tazko.. jedine ze by si podpisala... 😒 ... ja som bola 21dni 😖 ...co ti vlastne davaju?

lauritka
14. jún 2008

uz sa mam lepsie..krvacanie ustupuje a aj brusko uz neboli..zachvilu budem fit a planujeme dovolenku asi o mesaic 😉

juja
14. jún 2008

Taky 😀 😀 som sa zasmiala ............no tá nemocka je fakt otras, ale čo keď sa inak nedá...ale neboj aj pobyt v nemocnici sa raz skončí a potom už bude len pohodička domka v pyžamku s rodinkou a havkáčom 😉 🙂 ....už aby to bolo 😵 ...viem si predstaviť ako im doma musíš veľmi chýbať...

Tanittka jééj aké krásne brušenko 😅 ....aj ja budem mať raz také 😉

takyna
14. jún 2008

tanitka iba to čo doma som jedla, dufaston, utrogestan, ascorutin, ty si bola dvadsatjeden dni, tak to by som nepovedala vazne, som myslela, ze menej

tanitta
14. jún 2008

Jujka... urcite budete kazda do jednej 😉 .... len skoda ze niekto skor a niekto neskor.... 😔 ... ze to vobec takto musi fungovat... 😒

takyna
14. jún 2008

lauritka tak si uzi tu dovolenku aj za mna 🙂 jujka veru otrasne, neviem ako to tu vydrzime aj s bobacikom , ani jemu sa tu nepaci 🙄

tanitta
14. jún 2008

Taky mne este naviac injekcie dycynone proti krvacaniu-spineniu a bruscopan proti bolesti....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre