Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

tanitta
16. jún 2008

Dobre ranko 😀 ... prave som vstala 😎 ....
Rosienka... ☹ .. no ale narobime.. musime ist dalej a dufat...aky si mala protokol?... mozno treba skusit kratky protokol nabuduce.......
Leni.... ty si mi spravila ale radost🙂))))....takze je cas skusit nieco nove 😵 .....novy zaciatok... 😵 .... tesim sa jak blska 😉 ....
Taky...rychlo pobalit a sup odtade prec;)cakame vas🙂..
Jujka,Zuli, Gabi,Mapa,Cyky.... 😉 ... ahojte.....

juja
16. jún 2008

Tani no teeeeedaaa ty spachtoška 😉 😀 ....ale ty máš teraz dovolené úplne všetko ....😵 ...ako ste sa vybuvkali? 😕
Zuzlík tak super...koncom júla to príde 😵 😵 ....ja ti tak strašne moc želám aby to vyšlo moja, mooooc 😵

tanitta
16. jún 2008

Jujcek.. 😀 ..da sa povedat ze dobre... len ma boli nejak hlava este som nedostala ziadnu tekutinu do seba a uz 3 dni ma debilno boli brucho 😔 ... idem hadam daco na ranajky ulovit 😒 ...

zuzla80
16. jún 2008

No dobré ránko Táničkovci 😀 To sa vám muselo fajne hajať, no to my už máme polku práce za sebou 🙂
Jujka vieš, že aj ti to z celého srdiečka želám, veľmi veľmi veľmi a hlavne tie dvojičky, aby si nemusela diétovať 😀 😀

zuzla80
16. jún 2008

Ja sa nachvíľku odmlčím, musím si odskočiť k lekárke po recept, potom nakuknem.
Kvetka akooooooooooo? Ešte asi cestuje 😕

mapa73
16. jún 2008

Rosi, stopli by mi stimulku keby som prestala reagovať na zníženú dávku hormónov. lebo vraveli, že ju určite znížime a môže sa stať, že sa to prešvihne, ale to už je riziko povolania. ja dúfam, že k tomu nedôjde 🙂 verím 🙂
Tani, zuzla, jujka, ahojte 🙂
Kvetka......akoooo?

juja
16. jún 2008

Tani len sa pekne napapkaj - chlebík vo vajku pomôže 😉 a doplň tekutinky 🙂 ...hlava aj mňa dnes pobolieva ...asi z počasia ale teba môže aj z toho ak si "tuho" zaspala 😵

Zuzlík veď ja viem, každej jednej to tu želáme 🙂

Kvetka tak ako?? Dvaja bobíci 😕 😉 ??

tanitta
16. jún 2008

Jujcek.. vies co je pruser? ze mi ten vajicovy chleba prestal chutit...zaclo mi chutit to co pred tehu... teda chlieb syr sunka ... zeby uz tei nevolnosti pomaly ustupovali??? normalne sa bojim... asi chcem aby mi bolo radsej zle....

kukulik30
16. jún 2008

Kvetka, tak co, este nevieme vysledky???? 😉 uz cakam...... 😉

lenka20
autor
16. jún 2008

mapka - ziadne stopky, chceme novu rekordnu nosnicu 😀 😉 alebo aspon novu tehulku 😵
stovka a vy mate zly SPG 😕 😕
ja viem rosienocka, ze je to na figu, ale uvidis uvidis ze nieco bude, len vydrzat, ja si nemyslim, ze je to dane, ze su vajka na figu alebo ze na neoplodnuju dobre, co ja viem, myslim, ze zakazdym je to ine... kym budes pauzovat daj si spravit imuno vysetrenie - kompletne a budes vidiet na com si, teda ak to este nemate spravene. ale myslim, ze len treba skusat dalej, kopec dievcatam vyslo az 6.-7.IVF, my sme este len amaterky s 2xIVF, viem, co hovorim, tiez ma este caka dalsie... holt niekomu sa podari hned a niekto sa musi snazit viac, ale panboh nam nadeli len tolko kolko unesieme, takze rosienka urcite to aj ty zvladnes, poplaces a zajtra budes mat chut ist dalej, uvidis 😉
kvetka tak ako ty potvorka, uz nam povedz, ze mas fotecku 😵 😵 😵

lenka20
autor
16. jún 2008

ozaj, havka, dovolala si sa 😵 asi ano a uz si na ceste po miminko, vsak 😉

mapa73
16. jún 2008

leni čau 🙂
ja už idem myslieť len pozitívne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Všetkým posielám po jednom usmieváčikovi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a ešte 🙂

kukulik30
16. jún 2008

Rosienka 😔 😢 ...teraz som si precitala, ako si dopadla...................velmi ma to mrzi ☹ cas to vylieci a nechaj si ho kolko budes potrebovat, aby si potom vladala bojovat .....

mapa73
16. jún 2008

Kveti, ešte stále nič? Už sme zvedavé. Ako dopadol uzv?

juja
16. jún 2008

Tanitka nebojkaj sa bobík ja v poriadku....veď už si v 12 tt takže chute sa menia, ani na grc ti už nebude bývať a teraz si konečne začneš užívať bez problémové tehu a budeš sa cítiť v poho a to, že si tehu ti bude pripomínať len narastajúce bruško a neskôr aj kopančeky od bobíka 😉 😵 ...no potom v 9 mesiaci sa to na kratúčko zhorší lebo sa budeš cítiť ako balón, ale to už sa bobík vypýta von 🙂 ...nebojkaj sa všetko je OK,podľa tehu knižiek takže sa neplaš aby sa bobík nebál 🙂

zabkaevka
16. jún 2008

ahojte kočky, supeeeer, že ideme myslieť pozitívne. aj ja idem s vami 🙂 totiž zajtra mám prenos, v rámci 2. IVF. trocha bojkám, trocha trémy, trocha očakávania, no všetko v jednom, ale asi už tak na to nemyslím, ako prvý krát. taak uvidím 🙂
Tehulky prosssssííííííííííííííím si tehu vírusíky 🙂

mapa73
16. jún 2008

Ahoj zabka evka 🙂
tak zajtra už máš deň D 🙂 Koľko bobáčikov idete vkladať?
Veľmi ti budem držať palce! Tehu vírusiky zatiaľ nemám, tak posielam aspoň tú pozitívnu energiu 🙂

kvetka2
16. jún 2008

Ahojte babulky! Ste zlate ze na mna myslite. Ja konikujem cez tel a nejako to blbne

stovka
16. jún 2008

Lenka,
mame velmi zly spg - zla morfologia 99%

zuzla80
16. jún 2008

Kvetka, tak ty nás teda naťahuješ 😨 Určite len prídeš zdeliť, že si tehuľka čo?
Zabkaevka držíme zajtra palce. Ani si sa nepochválila, koľko vajok si mala 😉
Mapka ahooj

tanitta
16. jún 2008

Jujka...dufam ze je to tabulkove 😉 .. ale som trosku kludnejsia 😵 ....
Kveti.. tipujem ze do 1O min ti zavolaju oni sami 😎 ....

mapa73
16. jún 2008

zuzi ahoj. Takže ty začínaš 29.6. držžžžžžžžžžííííííííííííííííííííííííííííííííííímmm paľuchy 🙂 🙂 🙂

zabkaevka
16. jún 2008

mapka, máme len 4 drobčátka, a z toho predpokladám, že vložíme dve. Tak snáď budú silnučké a zahryzú sa do mňa siiiiiiiiiiiiiilno, aspoň na 9 mesiacov 🙂
ďakujem z pozi energiu, potrebujem to pretože doma nemáme veľa pozitíva, keďže osko má zdravotné problémy, mamka je z toho na nervy, brat tiež nic moc, hmmm tak na to intenzívne myslím.

zuzla80
16. jún 2008

Mapka no začínam, dúfam, že sa už do toho nič nezamontuje. Mapka vieš, že aj ja ti siiiiiiiiiiiiilno držím palce, čítala som, že až veľmi dobre reaguješ na injekcie, tak to bude krásny počet vajok, hmmm?
Tánička jasné, že je to tabuľkove o tom ani nepochybuj 😉
Kvetuš a ako dopadol utz?

juja
16. jún 2008

Tani jasne, že je to podľa tabuľky, ja to mám naštudované 😉 🙂

mapa73
16. jún 2008

zabkaevka vidím , že tej pozitívnej energie potrebuješ. Uvidíš keď budeš tehuľka, tak všetkým tým spravíš radosť a aj oni sa budú cítiť lepšie 🙂
zuzka dík za palce 🙂

juja
16. jún 2008

Zuzlík ja si myslím, že Kvetka bude mať dvoch bobíkov a Krajko jej ich aj odfotil a ona toľkú radosť doteraz predýcháva 😀 😎 ...Kvetkaaaa????

fedra
16. jún 2008

kvetka ... moc drzim placeky.
Ja som teraz volala do Heliosu, tak vysledky krvicky z rana este nie su 😨
Musime na kvetku este asi trosku pockat 😉

zuzla80
16. jún 2008

Juji 😀 😀 😀 a keby sa s pocitmi podelila, tak by sme jej pomohli predýchavať 😀

juja
16. jún 2008

fedruška ahaaaaaa, tak tam je problém....meškajú výsledky 😕 ....my si počkáme... 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre