Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

kukulik30
18. jún 2008

mimochodom ahojte kvetka , juja, lenka 😵 😵 😵

kvetka2
18. jún 2008

ahoj kukulik 🙂

fcielkafcielka
18. jún 2008

ahojte,
ferdi - drzim ta palce na dnes, hadam sa nejaky folici umudrili a OPU bude a bude platit "zly zaciatok, dobry koniec"
kvetka - moc gratulujem!!!
katy - drzim palce, aby to tentokrat vsetko dobre dopadlo!

lenka20
autor
18. jún 2008

ahojte 😵
katuska - tak ti velmi gratulujem k jednemu nadhernemu embrijku v brusku, je to super spravicka, ze je na mieste a drzim ti palciaky aby si o par dni nasla na teste tie // dialnice, o dalsich par dni v krvicke koooopec HCG a na sone miminecko a o 9 mesiacov sladke babatko v narusi 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 pockame si na teba do 30.6. - ale ze nas nebudes potom napinat, tridsiateho chceme cerstve spravy a dobreeeee 😉 paaaa, opatrujte sa 🙂

fedra
18. jún 2008

Ahojte ... tak sme boli dnes este na utz a zda sa,ze tie potvorky sa trosku zobudili. Jeden je 18 / 16/ 16/ 14 ale vravel ze to vyzera tak, ze tie ostatne by sa este mali dotiahnut na ten dozrety. V piatok mame odber a uvidi sa, ci bude nejake vajicko ... Krajko vravel ze pocita tak 3-4 ale ake ... nuz to uz necham na prirodu

mirinda10
18. jún 2008

Tak ja zajtra idem na KET vsetky 3 embrijka sa rozmrazili u nas ich balia po 3 ks tak som rada a hadam to zajtra pockaju a potom uz pojdu sup do teplucka
chcem presvedcit dokiho aby mi dal vsetky 3 ved ako rozhodneme, ktore ma sancu a ktore nie

chcem sa spytat mam si dat rano utros pred KET ja som potom cela polepena musim stale mat vlozky alebo ich mam prehltnut ved sa asi nic zle nestane poobede si dam davku

kuspitka ja som tiez musela cakat 3 cykly po IVF ono doki povedal mne osobne, ze ta pravdepodobnost je dost mala a nechce aby som minala peniaze u nas KET stoji 4,500 a snehuliakov aj ked ich mam 8 a este lieky a to mam 38,5 roka co uz by som rada bola mamou ale je to vzdy na lekarovi a ja som mala aj nabeh na OHSS takze asi aj to bol dovod

gratulujem tehulkam teraz je dobra vlna tak by bola skoda ak by som aj ja nenaskocila takze zajtra je u mna den D po neuspesnom IVF 12.2 uz cakam dlho ☹ ☹ ☹ ale kto caka ten sa docka 🙂 🙂 🙂

bianka30
18. jún 2008

fedra supeeeeeeeer, gratulujem.. vidis priroda je mocna a zariadi to tak aby to bolo ok... super...

fedra
18. jún 2008

bianka ... uz si bola na teste ???
Hroooozne som zvedava ako ti to dopadne .... a hrooozne dufam ze dobre 🙂

lenka20
autor
18. jún 2008

bianka ved ty dnes testujes - drzim ti palce nech sa pridas k tehulkam 😵 😵 😵
mirinda - kludne rano utros spapaj, mne robil zle pri vkladani tak som ho stale len papala a nic sa nestalo, on len ma vedlajsie ucinky, moze ta po nom trocha motat alebo byt tazko od zaludka a urcite dajte vsetkych troch drobcov, mozno sa postasti naraz viac deticiek a vsetko dobehnes 😉
fedruska tak a je to tu, folici posluchli a rastu, to je dobre, takze predsa budu vajka a budu peknucke, uvidis, este narastu do piatku 😉
ahoj fcielka 😵 a ty ako pokracujes 😕 😕

kvetka2
18. jún 2008

fcielka dakujem 😉
mirinda drzim palceky na zajtra 😵 , ja som pred ket utros vlozila-aj tak si to musia poumývať, ale ako hovorila lenka spapkaj ho a budes mat pokoj
bianka dnes cakáme dobresprávicky,ako sa citis?
fedri no vidíš,takže sa foliky umudrili 🙂 4 vajka by boli fajn,budem na teba mysliet. hlavne nech su pekne zrelé,na babatinko ti postacia( alebo aj na dve 😉 )
lenka, si pisala,že budúci týžden ides krajkovi, co si vymyslela? ides znova na to?

tanitta
18. jún 2008

Ahojky...
Federi.. no to by tak bolo aby nerastli foliky;).. ved ich pekne krmite 😵
Kuspit.. je dobre ze si pripravena aj na tu horsiu spravu... ked tam ides tak si nebol ani mc gyver isty... no ale na druhej strane na 12 po et z krvicky to uz mohlo byt poznat...kazdopadne i ja verim ze zazraky sa deju a udeju 😉

mirinda10
18. jún 2008

dakujem kveti a gratulujem k tehulkovaniu

mapa73
18. jún 2008

Ahojte 🙂
Kuspitka je mi ľúto, že test bol neg. ale vydrž do piatku, možno........
Fedri, to je super, dnes som ťa opäť videla v heliku. sedela si chrbtom ku uzv?

lenka20
autor
18. jún 2008

kvetuska ved ma poznas, ze stale nieco vymyslam 😀 😀 teraz som si vymyslela 2-mesiace prednison a HSG a na jesen sa uvidi - zrejme dalsia stimulka 😀 no aby si na mna cely rok necakala s tym kocikom, bude ti dlho 😀 😝

kuspitka
18. jún 2008

tanitta ja velmi nie.piatok sa idem uz dohodnut na KET

mapa73
18. jún 2008

dievčatá, pichali ste si niektorá gonal?

monika3
18. jún 2008

Lenka20 tak potom si ja Teba poznacim do kalendara v septem. a budem TI silno drzat palce a mozno aj spolu zacneme stimulku 😉 a jasne ze uz aj naposledy a uspesne 🙂 🙂 🙂

kuspitka
18. jún 2008

mapa ja som si pichala.moj muz ma kontroluje ci som ok,

mirinda10
18. jún 2008

mapa ja som pichala gonal je to velmi jednoduche a mala som 16nast folikul pri davkach 225

kuspitka
18. jún 2008

ty si mala taku velku davku?ja som mala len male

lauritka
18. jún 2008

ahojki..mapa ja som maal puregon ..co potrebujes ??

fedra
18. jún 2008

Lenka .... prednison + HSG .... no to si si vybrala super kombinaciu 🙂
A kam sa chces objednat na HSG ... no pockaj, este nas prekvapis tehu prirodzene 😉

mapa ... a ty si bola kde ... mala si do mna stuchnut 🙂
Ale bola som rada,ze folici podrastli, tak som si moc nevsimala okolie. A ty ides kedy na odber ?

mapa73
18. jún 2008

ja som si doteraz pichala fostimon, ale od dnes prechádzam na gonal/pero/ Musíme úplne znížiť dávku na minimum a to sa pri fostimone nedá. Chcem sa opýtať, že keď tam dám tú ihlu, treba ju prestrieknuť ako tam píšu, že si to nastavím na 37,5 IU a zmačknem a mala by sa objaviť kvapôčka na ihle a potom až si nastavím dávku?

kuspitka
18. jún 2008

das ihlu potom ,potom nastavis kolko mas potiahnes vrch a pichnes

lauritka
18. jún 2008

najprv trochu stlac bez nastavenia davky, kym nevyjde kvapocka.. potom to vrat na nulku a tak nastav davku...
ale mne sestricka hovorila, ze aj keby som nevystreikla kvapku, aj tak sa nic nestane..tak je tak minimum vzduchu natlacene, ze by sa nic aj tak nestalo. ale pre tvoj lepsi pocti odtrekuj 🙂

fcielkafcielka
18. jún 2008

fedri, to je velmi dobra sprava, budem Vam drzat palceky, aby v piatok boli aspon tie 3-4 vajka a velmi kvalitne!
lenik - ahoj, no ja nove nic, boli sme na genetike a 10.7 ideme do tej Prahy, tak dovtedy neriesime nic...a potom vyskusame KET-ik a ked nie, uz ma aj plan B vymysleny, tak si zatial uzivame leto...

ides "pytat" prednison od Krajka? Ke don je tak moc proti?

tanitta
18. jún 2008

Mapka... ked tam das ihlu potom nastav davku a malilnko stlac ten piestik aby si videla na spicke ihli kvapocku nic ale nevystrekuj von len aby si videla ze ta ihla je ok.. ked vpichnes nechaj si to dlhsie(2Osek?) v brusku lebo mas malicku davku a tam je dolezite aby kazda kvapka dosla do tela

fcielkafcielka
18. jún 2008

bianka - drzim palce na pekne hcg cisielko! 😉

lauritka
18. jún 2008

zle som ti povedala mapa... najprv trosku pokrut stupnicou..jeden maly dielik, vytlac tekutinu, ono to samo pride na nulu a potom nastva davku a pichaj.

kuspitka
18. jún 2008

fcielka kedy ides na KET?aj ja idem ale este neviem kedy

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre