Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

mirusch
27. jún 2008

veď jasné, detičky majú prednosť 😉 Len aby sa im dobre vodilo. Rada by som práve s niekým kecla, ale čo sa dá robiť. Počula si o Dráčikovi? Už má dráčatká 😀

maahuliena
27. jún 2008

ved ešte mám chvíľku 🙂

jasné, drááááááááááááááčik 😵 😵 😵 čítala som, júj, supeeeer 🙂 😵 😵

katy2
28. jún 2008

dobre ranko!
ja mam dnes zasa neg. test..... takze asi nic.....
vsetkym prajem pekny slnecny vikend...

ulitka
28. jún 2008

Ahojte, Mirusch, to s tou zasobou mi povedal doktor, ako na to prisiel netusim, dedukcia? 😖

mirusch
28. jún 2008

Dobre ranko 😵
Katy, pockaj si na krvicku a kasli na testy. A ak nahodou nie, popytaj sa na vysetrenia, mozno nieco nie je ok, ked sa nechce uhniezdit. Nestracaj nadej a chut bojovat!
Ulitka, mozno ti lekar len chcel oznamit nejaku diagnozu 😀 A hormoniky mas ok? Ak sa ti netvori dost folikulov? Nechaj na neho, on isto nieco vymysli. Prepac, asi si to uz pisala, ale mam deravu pamat. Ty si uz bola na IVF?

pointka
28. jún 2008

ahojte. Mahu diky 🙂
Katy myslim,ze mirush ma pravdu. Ja som si dnes spravila dva,jeden ukazal hned ciarocku slabu a mamatest nic,tak neviem nakolko su spolahlive. To sa dozvieme obe v pondelok.

sylvia21
28. jún 2008

Pointka Ak Ti ukazal hned ciarocku, znamena to ze hcg rastie, v pondelok Ti to krvicka ukaze na 100%

taella
28. jún 2008

ahojte baby 🙂
Včera ma konečne prestalo bolieť brucho , už sa necítim ani taká nafúknutá a plná. Tak dúfam že ten OOHS 😝 je zažehnaný.
Katy , pozri kukulik mala pozitívne testy a nič z toho nebolo , takže počkaj na krv.

sue13
28. jún 2008

Ahojte 🙂 Ja som tiez po IVF a chcem Vam napisat moju skusenost s testikmi... Po ET som si robila asi 3 testy, posledny bol den pred krvnymi testami. Vsetky boli negat. a ja som bola asi ten najnervoznejsi clovek na svete 😕 Zbytocne som sa trapila a aj ludia okolo mna to riadne pocitili....
Krv vsak ukazala ze tehotna som 🙂 Teraz uz zaciname 8tt 🙂
Takze moja rada.... Kaslite na testy, krv je dolezita a ta neklame 😉
Drzim Vam palceky 😵

taella
28. jún 2008

gratulujem sue13 🙂

sue13
28. jún 2008

Dakujem Taella 😉 Aj mna po ET velmi bolelo brusko, vlastne ma bolelo od odberu vajicok.... Som rada ze je Ti uz lepsie..... 😵 Aj my sme davali vlozit dve 😵 Ale cakame jedno 😵

sylvia21
28. jún 2008

Sue 🙂 super, tesim sa s tebou

Taella ako to riesili lekari , ked Ti zistili OHSS ( OOHS)?

taella
28. jún 2008

nijak to neriešili , mala som len I. stupeň , ET sa riadne konal a teraz čakám či to bolo úspešné.

taella
28. jún 2008

sue , mňa bolelo iba brucho okolo žalúdka , nevedela som sa poriadne najesť . A teraz som už 5 deň po ET a ustálo to .
Po OPU som išla na druhý deň na pohotovosť , leba sa bolesť iba stupňovala a tak som nechcela nič riskovať . Tam mi zistili I. stupeň OHSS , ale nebol dôvod na hospitalizáciu .
Teba kedy prestalo bolieť brucho ?

sue13
28. jún 2008

Taella mna asi 3-4 dni po ET.... Tiez som mala 1.stupen OHSS ale potom som lezala a vela pila a preslo to... Ale krce mavam stale. Vraj je to normalne, pretoze sa zvacsuje maternica. 🙂
Co by sme nevydrzali pre svoje deticky 😵 😵 😵

taella
28. jún 2008

tiež som celý týždeň oddychovala , veľa pila , hlavne Fatru a jedla slané , tak mi poradila sestrička u nás v CARe a tiež to už chválabohu prešlo . Teraz ma už iba pobolieva v podbrušku , taká mrškovská bolesť sem-tam príde . ☹

sue13
28. jún 2008

ta mrškovska bolest je uplne normalna, neboj... Ja som to mala tiez a mam taku este aj teraz... 🙂
Hlavne treba pozitivne mysliet a potom bude vsetko v poriadku 😉

taella
28. jún 2008

snažím sa myslieť pozitívne 😉 teda snažím sa nemyslieť na to vôbec 😉

ulitka
28. jún 2008

Mirusch ja som bola teraz na druhej. Hormony asi nic moc, ani neviem no a nova diagnoza, tak si pamataje 😀

maahuliena
28. jún 2008

avoooooojte, krásny víkendík želám 🙂

katy moja....dúfam, že krvička už bude pozitivna 🙂

gabika24
28. jún 2008

ahojte.
katy, pointka, dúfam, že napíšete v pondelok, že to vyšlo. veeeeeeeeeeeeľmi držím palce.
pekný víkend všetkým 😵

sylvia21
29. jún 2008

kocky prajem krasnu vikendovu nedelu 🙂
taella kolko stupnov moze mat OHSS?
Kocky, vedeli by ste popisat podla skusenosti ako sa jednotlive stupne OHSS prejavuju, ak sa to vobec da, lebo urcite to zalezi na citlivosti kazdej zeny.

taella
29. jún 2008

myslím že 4 stupne OHSS môžu byť , ale pozri si tému , ktorá je na tomto fóre
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

mimusa4
29. jún 2008

ahojte, máte sa? prišl som sa na vás pozrieť 😉 ...čo máme nové..

mimusa4
29. jún 2008

dievčatá chcem sa opýtať, ak mi nevyšlo IVF tak už nemusím brať tie tablety však? lebo som prestala 😝

taella
29. jún 2008

aké lieky si brala?

mimusa4
29. jún 2008

acidum folikum, ten beriem veď to je len vitamín, ale anopirin-duphaston-ugesteron či ako presne, tak tie už nie

taella
29. jún 2008

teraz po vysadení tých liekov , by ti mala dojsť mrška . Chystáš na ďalšie IVF?

mimusa4
29. jún 2008

áno tak vyzerá že pôjdem ak ma to neprejde, mám si prísť po novú žiadosť v polke augusta...škoda, že neostalo na zmrazenie

taella
29. jún 2008

pokiaľ sa na to cítiš a nie sú problém financie , tak určite choď to toho .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre